Skoči na vsebino

vprasanje glede pospesevanja...


ROkS

Priporočene objave

Imam 2 tezavi in sicer...

1. Pri pocasnem speljevanju mi skuter cuka... do ene 25km/h potem pri visjih hitrostih pa neha. Predvidevam da je problem v sklopki... a je fuc? A rabm novo? Kaksno priporocate? Pa kako sploh odsraufam vijak na sklopki?

2.A je to normalno da k sklopka spusti (pr cca. 30kmh), motor ful zatul (povisa obrate pa mal pocasnej vlece), pol po ene 5 km/h (cca.35km/h) pa spet zniza obrate in normalno vlece ...?

3.A ma se kdo probleme s hladnim uzigom? Men uzge lepo... sam pol k spelem stoji na mestu, cuka pa spusi vn oblak dima... pol po ene 25metrih gre pa kul.... A je to normalno?

Se konfiguracija... SR50, brez kita... gianeli, gianelijevi fedri pa valjcki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tudi do 20kmh cuka vcasih, ne vedno... Ze odkar mam skutera. Pa me en k... boli za to:) naj cuka, saj pol vredu dela:).

z gianelijem pa sr so vedno neki problemi, ker ne vlece dobro na zacetku.

te probleme z vzigom pa mamo vsi na zacetku. in ne tiscat takrat poln gas, ker skodi motoru, saj je hladn. se mi zdi;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prvi del bi bli možni pretrdi fedri na sklopki, ampak predvidevam, da scooterja nimaš predelanega. Glede na zadnji dve vprašanji pa mislim da imaš res kakšen problem na delu med motorjem in kolesom. Pojdi raje na servis, če se ne spoznaš na to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!