Skoči na vsebino

Zmago Jelinčič, plemeniti - kriminalistična preiskava


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Hint, a motorji so pa nujna življenska potrebščina? :hmm:

če je avto potem je motor še toliko bolj... z motorjem naredim z isto količino bencina 2,5 krat toliko kilometrov kot z avtom , s tem, da stojim na mestu veliko manj...

prjatlčka so pa spustil brez problema...še prevoza mu niso zaračunal... itak smo ga davkoplačevalci plačal...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je kakor vedno IZTIRILA trance_39_thumbdown.gif

zmageca nazaj na nezavarovan železniški prehod, potem pendolinoooooo...... :photo: trinajst postavljeno!tir 1 ! :evilgrin:

m147 & Fritz

zmagec hara na koroških voliščih ! pa še nagradno vpršanje ! na katerem volišču - volilni enoti, je zmagala nacionalistka Barbara Položnica Tavš ?!

pomoč - Ljubljana !

odgovor: Fužine !

in tam naj bi bilo večinsko prebivalstvo "čefurji" !? ne verjamem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prjatlčka so pa spustil brez problema...še prevoza mu niso zaračunal... itak smo ga davkoplačevalci plačal...

Če pa ni kriv, ker je šlo za vračilo posojila :SS

When Smith&Wesson talks ...

... people listen!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če živimo v državi, kjer je možno, da obsojeni kriminalec lahko postane poslanec, ki nam narekuje zakone in določa normative našega življena, potem je vse dovoljeno in omejitev ni in ne bo.

S takim mlačnežem, kot je Pahor pa tudi ne bomo nikoli naredili koraka naprej ,da bi se odlepili od banana republik in prevzeli kakšno dobro navado razvitih držav , kjer se že ob precej manjših škandalih v časopisih, menja ministre. kaj šele ,da bi prišlo do policijskih preiskav.

p.s. Boh ne daj ,da bi slučajno kdo iz tega sklepal ,da je rešitev JJ. To bi bil pa edino dokaz da lahko pademo še nižje.

samozvani pol. :rolleyes: analitik: A se da še nižje?

SNS = celebralni bankrotiranci !

za ta termin je nekdo plačal

a ne da Mladino bereš

:rolleyes:

Zmagotu bo ta afera v kateri je " trgoval z zemljišči " in priznal da je, bolj pomagala kakor škodovala trance_19_hmm.gif njegov Prijatelj se pa pred preiskovalnim zdaj zagovarja da podkupnine ni vzel, vse skupaj bo po moje na koncu tako, kot z afero " čista lopata " tresla se je gora rodila se je miš whistle.gif

Nekdo bo plačal; Prijatelj al Kresalka

MOra,ker če ne premoremo toliko poitičen higiene, če že ne pravne države, je tud Banana republika daleč pred nami.

Nekaj časa nazaj sem razmišljal, zakaj imamo Slovenci tako zanimivo volilno bazo, pa se malo pogovarjal z ljudmi iz različnih strank, itd.

Sumim, da je problem v tem, da volilci pri nas mešajo politike z bogovi - s skoraj religiozno zavzetostjo sledijo parim osebam :). V religijo se pač ne more dvomiti ;). So sicer neke izjeme, kot so NSi in SLS, ampak dobro, večina veljavnih glasovnic gre vedno istim strankam, majhen procent pa kroži naokrog.

Mogoče bo kaj bolje, ko bo prevladala mentaliteta, da volilci v resnici plačujejo politike in da so zato upravičeni do tega, da pričakujejo nekaj nazaj (tako kot v trgovini ali gostilni - plačaš za nekaj, kar ti služi, koristi, ...). Takrat se bo začela tudi večja fluktuacija v političnem vrhu in se bodo začele spremembe.

Lahko tudi, da nem še ne gre tako slabo, da bi se bilo treba zbuditi :).

Dokler bo šolski sistem vzgajal ovce.

Bo čredni nagon prvenstveni

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo bo plačal; Prijatelj al Kresalka

MOra,ker če ne premoremo toliko poitičen higiene, če že ne pravne države, je tud Banana republika daleč pred nami.

Noben ne bo plačal. Mal kosti za rajo ;).

Kdo je pa plačal pri čisti lopati ali pa pri Patriji? Ali pa še davni prodaji orožja, zaradi katerega so ustanavljali parlamentarne komisije. Po drugi strani pa če bi že portirja v Gotenici takrat vpraša,l pa bi lahko morje dokazov za obsodit celotno garnituro lahko podal(s takratnim obrambnim ministrom na čelu).

Nič ne bo. Mal so se zlasal in to je to.

S parimi omenjenimi političnimi osebki(različnih pol. opcij) v tej temi sem bil že večkrat prisoten ob sproščenih razgovorih(poslovne večerje).

In lahko samo rečem, da ne mislim več na volitve hodit, dokler se večina politikov ne zamenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In lahko samo rečem, da ne mislim več na volitve hodit, dokler se večina politikov ne zamenja.

Pa ravno pri tem lahko pomagaš s tem, da se udeležiš volitev ... Kdo pa misliš, da bo menjal politike? Tisti, ki so zadovoljni s tem, kar je sedaj v parlamentu?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ravno pri tem lahko pomagaš s tem, da se udeležiš volitev ... Kdo pa misliš, da bo menjal politike? Tisti, ki so zadovoljni s tem, kar je sedaj v parlamentu?

...in izbira je bajna :)..žalostno je, da ti dajo na volitvah možnost izbirat med govnom in sranjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in izbira je bajna :)..žalostno je, da ti dajo na volitvah možnost izbirat med govnom in sranjem

Čist isto sranje je kdo je gor ''ta rdeči'' fukajo pse po garažah njihovi nasprotniki pa otroke po župniščih.

Res imamo bajno izbiro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in izbira je bajna :)..žalostno je, da ti dajo na volitvah možnost izbirat med govnom in sranjem

maš prav, na žalost :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in izbira je bajna :)..žalostno je, da ti dajo na volitvah možnost izbirat med govnom in sranjem

Ampak je izbira, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak je izbira, ne?

...to so govoril tud že v diktatorskih režimih, pa je pol en od kanditatov zmagu s 103 % prejetih glasov :)..mal pretiran ampak ne čist napačen primer.

Izbira, kot jo jaz vidim, je dejansko samo za tiste s čustvenim razmišljanjem ali pa tiste, ki imajo neposredno korist od kakšne izmed garnitur.

Osebno ne vidim trenutno višje pozicioniranega politika(in za te glasuješ), kateremu bi interesi družbe bili pomembnejši od lastnih apetitov.

Sem pa sit hodit na volitve in glasovat proti nekomu. Men se pač trenutno ne lušta ne govna in ne sranja(ga je že brez politikov ponavadi zadost :)).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...to so govoril tud že v diktatorskih režimih, pa je pol en od kanditatov zmagu s 103 % prejetih glasov :)..mal pretiran ampak ne čist napačen primer.

Izbira, kot jo jaz vidim, je dejansko samo za tiste s čustvenim razmišljanjem ali pa tiste, ki imajo neposredno korist od kakšne izmed garnitur.

Osebno ne vidim trenutno višje pozicioniranega politika(in za te glasuješ), kateremu bi interesi družbe bili pomembnejši od lastnih apetitov.

Sem pa sit hodit na volitve in glasovat proti nekomu. Men se pač trenutno ne lušta ne govna in ne sranja(ga je že brez politikov ponavadi zadost :)).

Nehi, nehi, to je razmišljanje hlapca :). Ker se je rodil na dnu mu je Bog/Veliki Hrček/Čihohrč, ali nekaj podobnega, dal odvezo, da ne rabi kaj narediti, da bo bolje ;). Ni potrebno volit višje pozicioniranega politika in tudi ni treba glasovat proti nekomu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehi, nehi, to je razmišljanje hlapca :). Ker se je rodil na dnu mu je Bog/Veliki Hrček/Čihohrč, ali nekaj podobnega, dal odvezo, da ne rabi kaj narediti, da bo bolje ;). Ni potrebno volit višje pozicioniranega politika in tudi ni treba glasovat proti nekomu.

Pol me pa ti razsvetli kateri pošten v deželi je tej ;)...In bodi toliko iskren, da rečeš, da ne voliš tiste, ki so ti bolj ˝simpatični˝ :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol me pa ti razsvetli kateri pošten v deželi je tej ;)...In bodi toliko iskren, da rečeš, da ne voliš tiste, ki so ti bolj ˝simpatični˝ :closedeyes:

To se moraš pa sam odločiti, hehe :D. Nisem rekel, da je enostavno, trdim samo, da je to pač treba ;).

PS

Jasno, da volim tiste, ki so mi bolj "simpatični". Kaj mi je simpatično, se pa odločam na podlagi več dejavnikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se moraš pa sam odločiti, hehe :D. Nisem rekel, da je enostavno, trdim samo, da je to pač treba ;).

PS

Jasno, da volim tiste, ki so mi bolj "simpatični". Kaj mi je simpatično, se pa odločam na podlagi več dejavnikov.

in koncu mi spet ponudiš izbiro, ki sem jo navedel ;). Izbiro, ki se je ne grem več, ker mi niti govno niti sranje ne dišita...glede na napisano, si se odločil kot navijač fuzbal kluba :)

Do sedaj sem ravno v želji po spremembah hodil volit za nekoga, ki se mi je zdel pravi, potem sem šel volit po mojem mnenju manjše zlo. Nobena od opcij se ni obnesla...in zdaj v znak protesta, pač mislim probat še nekaj, kar zadnje čase nisem in sicer bojkotirat volitve...raje to kot pa, da se sprijaznim da moje moštvo kljub nenormalnim investicijam v ˝igrače˝ (ki mene osebno stanejo denar) nikakor ne pride v prvo ligo ;)

Aja glede teme pa menim, da Jelinčiču ne bo hudga, tud Prijatlu ne. In na konc bodo na volitvah prejeli najmanj isto glasov, kot so jih na prejšnjih...in to vse zaradi tega, ker v Sloveniji večina volilcev na svojo stranko gleda(ko je treba obkrožit na volitvah), kot na svoj priljubljen fuzbalski/rokometni/balinarski klub :whistle:, kateremu so pač pripravljeni odpustiti čisto vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in koncu mi spet ponudiš izbiro, ki sem jo navedel ;). Izbiro, ki se je ne grem več, ker mi niti govno niti sranje ne dišita...glede na napisano, si se odločil kot navijač fuzbal kluba :)

Do sedaj sem ravno v želji po spremembah hodil volit za nekoga, ki se mi je zdel pravi, potem sem šel volit po mojem mnenju manjše zlo. Nobena od opcij se ni obnesla...in zdaj v znak protesta, pač mislim probat še nekaj, kar zadnje čase nisem in sicer bojkotirat volitve...raje to kot pa, da se sprijaznim da moje moštvo kljub nenormalnim investicijam v ˝igrače˝ (ki mene osebno stanejo denar) nikakor ne pride v prvo ligo ;)

Aja glede teme pa menim, da Jelinčiču ne bo hudga, tud Prijatlu ne. In na konc bodo na volitvah prejeli najmanj isto glasov, kot so jih na prejšnjih...in to vse zaradi tega, ker v Sloveniji večina volilcev na svojo stranko gleda(ko je treba obkrožit na volitvah), kot na svoj priljubljen fuzbalski/rokometni/balinarski klub :whistle:, kateremu so pač pripravljeni odpustiti čisto vse

Popolnoma narobe si razumel moje pisanje ...

Ne pričakuj od mene, da se bom zapletel v igrico:

a: Voli "stranko X"

b: Ti so samo barabe teh ne bom volil. Ti si baraba, ker si mi predlagal barabe

a: WTF?

...

Žal boš moral malo delati - ali pa tudi ne, če si se tako odločil. Vdaja, ki jo predlagaš, je pa zame to, kar sem že par postov prej napisal. Ne rabiš denarja. Rabiš samo preprost gib s kulijem po papirju. Ja, se strinjam s tabo, zadnja leta se volilni rezultat kar ponavlja. Ampak poglej, koliko ljudi se udeležuje volitev. Če bi tistih 50% ljudi, ki so se odločili za brezup šlo na volišče, bi sigurno lahko vplivali na rezultat. Tukaj ne rabiš diplomirati iz matematike, da to ugotoviš.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist isto sranje je kdo je gor ''ta rdeči'' fukajo pse po garažah njihovi nasprotniki pa otroke po župniščih.

Res imamo bajno izbiro.

In raznorazni kreteni pa na forumih širijo take nebuloze, kajne? ...

Mal je treba vseeno nivo ohranjat, no.

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in izbira je bajna :)..žalostno je, da ti dajo na volitvah možnost izbirat med govnom in sranjem

pozabil si drisko , diarejo in salmonelo...

pomaga aktivno oglje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist isto sranje je kdo je gor ''ta rdeči'' fukajo pse po garažah njihovi nasprotniki pa otroke po župniščih.

Res imamo bajno izbiro.

to delajo samo zato ker pri krokodilih ne dobijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In raznorazni kreteni pa na forumih širijo take nebuloze, kajne? ...

Mal je treba vseeno nivo ohranjat, no.

nivo...mogoče zaradi foruma samega , ja... pa bomo s tem tudi rešili svet ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma narobe si razumel moje pisanje ...

Ne pričakuj od mene, da se bom zapletel v igrico:

a: Voli "stranko X"

b: Ti so samo barabe teh ne bom volil. Ti si baraba, ker si mi predlagal barabe

a: WTF?

...

Žal boš moral malo delati - ali pa tudi ne, če si se tako odločil. Vdaja, ki jo predlagaš, je pa zame to, kar sem že par postov prej napisal. Ne rabiš denarja. Rabiš samo preprost gib s kulijem po papirju. Ja, se strinjam s tabo, zadnja leta se volilni rezultat kar ponavlja. Ampak poglej, koliko ljudi se udeležuje volitev. Če bi tistih 50% ljudi, ki so se odločili za brezup šlo na volišče, bi sigurno lahko vplivali na rezultat. Tukaj ne rabiš diplomirati iz matematike, da to ugotoviš.

Potem si pa tud ti narobe razumel moje pisanje. Ena izmed večjih težava politike v Sloveniji je manjko kulture. Deep down so si politiki zelooo podobni ne glede na barve, ki jih nosijo(levičarstva ali desničarstva pa v Sloveniji itaq skoraj ni-če si dejansko kdaj preletel strankarske programe si najbrž to že tudi sam ugotovil)

Zdaj a je to zaradi mlade demokracije, ali pa česa drugega, si niti ne razbijam glave. In če bi zadevo gledal samo slabo potem bi še naprej hodil glasovati proti kateri izmed ociji(kao izberem manj slabe med slabimi).

Če ze teoriziramo in bi tistih manjkajočih 50% šlo na volišče in volilo. Do razlike od zdajšnjega stanja bi prišlo v primeru, če bi vsi ti novi volivci dokaj enotno izbrali(torej bi ena izmed strank odskočila s prejetimi glasovi). V zadnjih 6-ih letih so bile na oblasti skoraj vse stranke. Upam, da ti ni treba naštevat že samih afer o katerih se je javno pisalo(in koliko je še takšnih, ki do javnosti sploh niso prišle) ne glede na barve ekipe, da ne govorim o ostalih ˝dobrih˝ delih. In ker igralci ostajajo zmeraj enaki, tudi ne pričakujem sprememb. Ker politika niso stranke ampak so ljudje(ergo, da se kaj spremeni se morajo ljudje zamenjat-sam to je pri nas pobožna želja). Se pa podoben način delovanja velikokrat potem nadaljuje na lokalni ravni.

Dejansko na vsako stvar poskušam gledat pozitivno in zato sem upal, da bo dogodek, kot je gospodarska kriza imel vsaj en dober učinek in sicer, da mal predrami politike, ampak tudi to ni blo zadosti. Mogoče bi jih pa končno zdramilo, če bi bila volilna udeležba 10 %. Seveda se to nikoli ne bo zgodilo in to ravno zaradi emotivne pripadnosti, straha ali gledanja na lastno korist, ki so dejansko očitno skoraj edini motivi pri odločitvi za koga volit ;)..in verjemi, da komaj čakam spet volitve na katere bom z veseljem nesel svoj glas...sam, da pride do tega se bodo pa za razliko od preteklosti, politiki morali malo spremeniti, ne da se to zmeraj pričakuje od mene

peace

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos so lokalne volitve in predvideva se, na vseh nivojih politike, da bodo to volitve "neodvisnih kandidatov". Torej, zna biti, da bi bila kaka polovica izvoljenih neodvisnih list, neodvisnih kandidatov ... ki si bodo seveda verjetno po prepričanju blizu z eno ali drugo politično opcijo. Potem bomo pa videli, kako hitro se bodo ujeli v politično matematiko, ali pa dejansko kaj "neodvisno" naredili.

Sam menim, da ima neodvisnost prednosti in pomanjkljivosti, seveda pa bi bilo idealno, če bi lahko videli 100% neodvisne voditelje/politike povsod. A to se - zaradi človeške nravi same - ne more zgoditi. Strankarski politični sistem bo vedno obstajal - no, morda se mu bo kdaj drugače reklo, pa bodo obstajali krožki, druščine, društva, iniciative ... formalne in neformalne skupine. Jebat ga, tako je v življenju.

Seveda si verjetn ovsi tudi želimo tako kvalitetnih politikov, da se nam ne bi bilo treba ukvarjati s politiko - za šankom ali neposredno, z aktivnostmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!