Skoči na vsebino

Lockerz


Priporočene objave

Američani so ustvarl novo stran, kjer oglašujejo nove filme, ki pridejo ravno v kino. Tako so ustvarl stran, kamor nalagajo trailerje raznih filmov, ki si jih lahko ogledamo, za vsak ogled pa nam plačajo 2 točke, ki jih lahko kasneje zapravimo v njihovi trgovini.

Primer: za PSP moramo odšteti 200 točk, za iPod Touch 64GB potrebujemo 800 točk, za PS3 potrebujemo 900 točk, za Xbox 360 pa 780 točk. Izdelkov, ki jih lahko kupimo je ogromno, najbolj zaželen je MacBook Air 13-inch za katerega potrebujemo 1500 točk. Na voljo je tudi preko 50 raznih računalniških ter PS iger.

Z gledanjem raznih trailerjev in kratkih risank in videospotov, ki so dolge med 1-5 minut dobite 2 točke. Priporočam prijavo v to stran. Stran je namenjena le povabljenim osebam (prijavite se lahko le preko povabila). Če koga zanima naj pošlje svoj email na zivko_je@yahoo.com

Vredno je poskusiti!!

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej bi ti priporočal, da vzameš garancijo, ker velikokrat se zgodi, da ti točke poberejo dobiš pa kurac nič saj se jim ČUDEŽNO ravno takrat zruši server. Zato ti predlagam, da najprej "kupiš" garancijo. In posnetkov se ti ne splača gledati dokler nimaš 21 "prijateljev", ki si jih povabil saj se ti takrat začnejo točke šteti dvojno. Toliko z moje strani :)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z gledanjem raznih trailerjev in kratkih risank in videospotov, ki so dolge med 1-5 minut dobite 2 točke. Priporočam prijavo v to stran. Stran je namenjena le povabljenim osebam (prijavite se lahko le preko povabila). Če koga zanima naj pošlje svoj email na zivko_je@yahoo.com

Vredno je poskusiti!!

Razumeš pa ne glih, za kaj se tam gre, a ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam a pol če kupim garancijo, mi vse točke zginejo?

Odvisno koliko jih imaš nabranih. Če jih imaš naprimer 3000 in porabiš za garancijo 2000 točk, ti ostane še 1000 :) Je pa to stran na kateri je mogoče samo enkrat izbrati stvar in potem ne moreš nič več :) razen če "kupiš" garancijo. Potem lahko še en predmet.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!