Skoči na vsebino

policijska ura


Priporočene objave

pozdravljeni

Vem da sicer ta tema ni glih primerna za motosvet forum ampak, ker je pač to edini forum, ki ga uporabljam sem tu odpru to temo.

No stvar je taka, lepo bi vas prosu da mi en razloži ta zakon o policijski uri o mladostnikih do 16 let. To sprašujem zato. ker sem star 15 let in neven točno kakšni zakoni veljajo za mene.

Neki sem slišu da na naj bi bilo tako da od 14 do 16let nesmeš bit v lokalu kjer točijo alkohov po 24.00 uri, zuni pa nimaš omejitev, a je to res?:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

Vem da sicer ta tema ni glih primerna za motosvet forum ampak, ker je pač to edini forum, ki ga uporabljam sem tu odpru to temo.

No stvar je taka, lepo bi vas prosu da mi en razloži ta zakon o policijski uri o mladostnikih do 16 let. To sprašujem zato. ker sem star 15 let in neven točno kakšni zakoni veljajo za mene.

Neki sem slišu da na naj bi bilo tako da od 14 do 16let nesmeš bit v lokalu kjer točijo alkohov po 24.00 uri, zuni pa nimaš omejitev, a je to res?:unsure:

če po pravic povem nimam pojma..drgač pa lahko na policijo pokličeš ...saj je njihova ura...( pa poklič ob ene 23h...da ti ne bodo rekli ob 14h da je še prezgodaj...)

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!