Skoči na vsebino

O pomembnosti, zakonih, policijskih spremstvih in podobnem


Priporočene objave

Zakaj pa se vsem smili tisti, ki misli drugače od ostalih. Navsezadnje ima lahko VSAK svoje mnenje, torej tudi tisti, ki mislijo tako kot (tolikokrat opsovana) večina. Če ima nekdo drugačno mnenje od ostalih in ga izpove mora pač biti pripravljen na to, da bodo tudi vsi ostali povedali svoje mnenje. Kar glede na veliko število le-teh izpade kot napad. Kar pa ni nujno da je.

Torej tisti, ki ima drugačno mnenje od ostalih in ni pripravljen sprejeti posledic svojega mnenja, naj le-tega ne govori na glas. Ampak mislim, da se zna Symru dovolj dobro sam branit oz. svoje mnenje, da ne potrebuje obrambe še ostalih.

Mačica, ne gre za "smiljenje", saj veš - ampak eno je debata, argumentacije in mnenja, drugo pa je "soljenje pameti", "pokroviteljstvo", "netoleranca", "diskreditiranje" in podobno.

Mene itak boli kurac, ampak ko bi lahko malo razpravljali (ke rimamo ocitno tudi in hvalabogu razlicna mnenja) - pride do nizkih udarcev--> naslednja faza je lahko pretep, potem pištole, pa tako naprej...

Tako, zdaj se pa res izključujem iz teh debat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse to pa še kaj je bilo nametano na kup samo zato ker se nekdo ni strinjal :( :( :cry: :cry: :cry:

Tale Symru pa sploh ne vem kaj ima tolk proti Benki že na chatu sva se skor pobila ko je pljuval po njej,ko bo sam kaj takega naredil pol nej se pa tuki gor javi.Tega človeka res ne razumem a je to lahko sploh motorist?V

Bravo Benka!!! Ne dovoli si, da taki ali drugačni omejenci

Fant, ti z motorizmom nimaš kaj veliko skupnega

Salonski levi in šimfači umirajo doma pred televizorjem, ker se jim zaleti kakšen orešek v požiralniku ali jih pa herz rukne - in to sami in osamljeni.

Zanimivo je opazovati odzive zafrustriranih posameznikov, ko nekdo res nekaj takega naredi, kar so za večino zgolj sanje.

Ampak dalj kot do foruma ti pametnjakoviči seveda ne pridejo in se pač delajo pomembne.

Imam občutek da je tu še malce hudo nezdravega šovinizma prisotno zraven.

Ampak če boš Benka kdaj tole brala vedi da čudni posamezniki vedno obstajajo in je meni osebno nerodno zaradi njih. Glavno pa je da večina dojame zakaj se gre in takele pač ignorira.

SymRu je napisal:

Jap, z motorizmom res nimam veliko skupnega.

Se absolutno strinjam s tabo.

Da nisi ti postal malo prevec pameten za tale nas mali forumcek... Se sprasujem...ze dalj casa

Še ničesar nisi napisal o njenem pojavljanju na Tv. Ziher ji je bilo posvečeno preveč airtima, a ne?

Dovolil sem si malce vpogledati v dosje SymRu in ugotovil, da je za danes ob 12.30 priglasil opravljanje A kategorije (v topicu Kolikokrat ste opravljali vozniški izpit). Fazerka očitno tudi bolj pleše po glavi kot pod ritjo. Bo kmalu V Max fan, saj je odprl topic na to temo (pod motocikli). Ta tretja varinta bo najbrž Glodwinga (suppose so). SymRu, nehaj nakladat ljudem, ki so se vsaj 300 km na leto peljali z motorjem.

Ok. Tisto kar je črtano je na moje PMju. SymRu o meni ve vse. Ima čas. Jaz pa malo manj zate prijatelj, zato ne bova ne osebno in ne preko Foruma. To boš pač razlagal komu drugemu. Tudo to, kdo sem in kaj sem. Businih privatnih postov, ki si mu jih poslal, ne nameravam brati in sem tudi močno prepričan, da se mu ne zdi vredno s tem ukvarjati. Predvsem pa ne vem, zakaj bi skupaj pripravljala neko strategijo. Proti komu? Tebi? Sovražen si do vseh in vsakogar in očitno ti gre tudi MAKSI na jetra. To žari iz tvojih besed in privatnih postov, pa četudi ne vem, kdo v resnici si. Pa me tudi ne zanima.

Symru: izpit za picikl???

No, pa je z Benkino pomocjo tudi Symru prisel do svojih petminutk.

(semzemislilanehatpanemorempress )

No, hvala onemu iz višav, kajti rešil nas je tega bednega nakladanja... yes, vseeno je nekdo še višje nad nami, ki se tako čustveno in pokroviteljsko odzivamo iz višav...

Desmo je napisal:

SymRu je napisal:

Saj res - kaj pa kaj počne Benka zdaj, ko je BACK?

Zase se briga

... če bi se mogoče kot bodoči motorist (v kar dvomim, da kdaj boš v duši in srcu, ker biti motorist ni dovolj samo to, da imaš motor in izpit), kdaj udeležil kakšnega zbora ali kakšne vožnje (panoramska vožnja, protestna vožnja pred parlament (štrajk)),.....

Vsem osalim razen enemu biseru: kaj se vam ne zdi, da je to ko da bi kamne v vodo metali??? Od debila ne moreš pričakovat da te bo razumel, četudi mu poveš nekaj vsakdanjega kot npr: žarnica sveti.

Tak pač je, ene je narava malo mimo naredila.

LP vsem razen enemu,

Podpiram Syruja, ker tudi sam pravim, da sem vedno za dvojno moralo, če sem le na pravi strani.

Med grdimi izkoriščevalci tu obravnavanega dogodka so se znašli tudi prijatelji novinarji, ki so sebično v svoj prid poročali o dogodku in to nekteri celo z mesta dogodka samega in si na ta račun pridobili še en dan zaposlenosti več, dnevnico, 1/22 mesečne plače in pike pri odjemalcih, oglaševalcih, nadrejenih ... (poudareknakakršnihkoli pik pressss)

Res popoln radikalec ali pa anarhist mora, če je pošten do svoje ideje, na koncu ugotoviti, da je tudi sam odveč in se brez prevelikega pompa tudi sam spustiti v zrak.

Žal tisto z žarnico, ki sveti, ni več tako enostavno. Z iznajdbo diod LED se slepci ne morejo več opeči in reči, res sveti.

To je pa bolj nazorna definicija kaj je kozerija, kot tista, ki si jo iz slovarja prepisal.

Mi je všeč.

SymRu je napisal:

Desmo je napisal:

Benka je Benka, vsakdo je pa vsakdo. Eno je edinstvena oseba "splošnega družbenega pomena", eno je pa "kanon futr".

Benka, splošni družbeni pomen?

Tolk je pomembna, kot vsak drug posameznik ... Oz. ravno drugi, ki se slinijo, ji dajejo "večji" pomen - ?

Ona je meni neprimerno bolj pomembna od tebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meter snega je že ... ako ga izmeriš v dolžino in/ali širino.

Hočko, se vidi, da te zadnje cajte ni blo kaj dosti na Koroško. Tam trenutno ni za meter snega, pa če ga meriš v katerokoli smer (BTW, tut v Ljubljani ni nič boljše, zgleda da ne bomo meli White Christmas)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. moj post o različnih mnenjih ni bil namenjen niti Symru-ju, niti Tejki!!! Niti tistim, ki so 'pljuvali' po 'uboščku'.

Temveč tistim, ki so hoteli na vsak način zagovorjati Symru-jevo pravico do lastnega mnenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temveč tistim, ki so hoteli na vsak način zagovorjati Symru-jevo pravico do lastnega mnenja.

Mogoče so me zagovarjali zato, ker jim ni bil všeč način "onih drugih"?

Whatever - končujem razpravo tukaj, ker je to že lupanje v prazno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!