Skoči na vsebino

Konec vožnje ?


CAPIROMZY

Priporočene objave

laz´te vsi h dohterju zarad´ drugih al´ zarad´ sebe? :roll: :?: :shock:

Lih u tem je fora... Po potrebi hodim SAM k okulistu na kontrolo dioptrije ...Zaradi vpisa v vozniški pa MORAM na dodaten zdravniški pregled $$$, kjer me zopet napotijo do okulista $$$ WTF...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Tisti z dioptrijo imamo tako ali tako že zdaj na pet let pregled .... :evil: :evil: :evil:

Meni so kljub dioptriji letos podaljšali tam nekje do 80. leta starosti.

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in potem je treba pri dohtarju samo zaradi špeglov opraviti celoten zdravniški pregled in ne (kar bi bilo normalno) samo okulistični pregled, ter po možnosti plačati manj

smotrno bi bilo, če bi bil za podaljšanje izpita veljaven subvencioniran (1x na dve leti) okulističen pregled in ne brezvezno podvajanje časa in stroškov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene res pošiljajo drugi: vsako leto na redni sistematski pregled. 8) 8)

Vidi razsipnost države. Mi iz gospodarstva smo tega deležni na 3 do 4 leta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in potem je treba pri dohtarju samo zaradi špeglov opraviti celoten zdravniški pregled in ne (kar bi bilo normalno) samo okulistični pregled, ter po možnosti plačati manj

smotrno bi bilo, če bi bil za podaljšanje izpita veljaven subvencioniran (1x na dve leti) okulističen pregled in ne brezvezno podvajanje časa in stroškov

Kje pa živiš? Ali ne veš, da živimo v državi, ki rubi, kjer se le da. Meni osebno se je zgodilo nekaj povsem nelogičnega. Ko sem morala podaljšati vozniško po 10 letih in iti na zdravniški pregled zaradi vožnje z očali, sem imela ravno 14 dni pred tem redni pregled pri okulistu za nova očala. Ker sem mislila, da bom prišla ceneje skozi, sem vzela izvid s seboj in naivno upala, da mi pregleda ne bo treba opraviti in bom dobila samo potrdilo o podaljšanju vozniške. Pa so mi v zdravstvenem domu veselo upoštevali moj, s seboj prinešeni izvid okulista ter mi vida sploh niso pregledali, opraviti pa sem morala ostali pregled in plačati 100%. :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno v zakonu piše, da se po preteku vozniške opravi celoten zdravniški pregled in z že opravljenim okul. izvidom samo njim prišparaš čas, sebi pa ne denar, verjemi pa, da obstajajo varjante, da ti orubiš državo, jaz sem npr svoje špegle dobil 2x subvencionirane zaradi državne zmote :lol:

živim v Ljubljani :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene res pošiljajo drugi: vsako leto na redni sistematski pregled. 8) 8)

Vidi razsipnost države. Mi iz gospodarstva smo tega deležni na 3 do 4 leta.

ste verjetno manj rizična skupina, meni mora dati mnenje tudi psiholog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!