Skoči na vsebino

Kaj počnete ko je slabo vreme???


smeško

Priporočene objave

Služba (tista na žalost tut takrat ko je lepo vreme), TV, internet zadnje čase pa spet tut mal aerobika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preizkujem globine nosa in visim na forumu.......vcasih se kaj delam zraven.

... čistiš topice? :twisted:

.....sem napisal da DELAM.... :x ....kvazi pomen,kot v "sluziti za kruh" (in bencin in olje in gume in... :P ) ....in ne opravljati karitativni prispevek druzbi. :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....sem napisal da DELAM.... :x ....kvazi pomen,kot v "sluziti za kruh" (in bencin in olje in gume in... :P ) ....in ne opravljati karitativni prispevek druzbi. :lol: :wink:

... se pravi, da družbenokoristnega dela ne opravljaš med svojim službenim časom?

... pohvaljen ... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... se pravi' date='da družbenokoristnega dela ne opravljaš med svojim službenim časom?[/quote']

TEGA nisem rekel jaz. :P (drsecidelovnicaspress) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj, ko vreme ni vec primerno za voznjo z motorjem, se kako soboto popoldne ali proti veceru z Misho odpraviva v Smarjeske toplice, v oddelek Vitarij (Kekec III - hvala ti, da si mi povedal zanj). 3 savne (Rimska, Turska, Finska), solarij, soba za sprostitev, dva bazencka z mehurcki in eden z ledeno vodo, brezplacen avtomat za mrzlo vodo.

Vse je ful spucano. In uzivancija se lahko zacne.

23_big.jpg

Pa pozabil sem omeniti, da je oddelek vitarij tipa FKK. Ti dve punci imata koplke gor samo zaradi slike.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vežem muhe

No a Gucisti pa že muhe lovite, pa jih aretirate, pol pa zvežete? :?: :shock: :wink:

Za obsodbo jih pa v piru utapljate?

(RibiškaMiJeTujaPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo moram ti povedati, da smo guzzisti nežna bitja, ki živemu bitju ne bi storili žalega, muhe pa vežem iz razno raznega perja ( petelin, fazan, jerebica) , pa volne pa trakcev, pa dlak(srna, jelen, gams, muflon, -to ti je že bližje). to delam do pomladi pol pa v lov na postrv, lipana...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No viš, Marjan, pa sem te prštimou, da si Motosvetovcem še nekaj lepga povedal! :wink: :lol:

Sam se z ribičijo bolj priložnostno ukvarjam. Pa v glavnem beličarim in včasih malo poblinkarim. Je ribiška tud fletna!

Dober prijem!

HHV :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!