Skoči na vsebino

Kormoran RUNPRO B2 205/55R16 91H


royal

Priporočene objave

Je že kdo montiral to firmo avtogum n. primer (Kormoran RUNPRO B2 205/55R16 91H )so baje izdelane po licenci Michelin so po zelo ugodni ceni, le nobenega testa ni nikjer zaslediti. :stupid::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tudi na gumedirektninič....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam na prikolici kormoran, pa grem z avtom na michelinkah 70km/h v ovinek pa mi prikolica vedno sledi, tako da so kar primerljive :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V časopisu DELO, priloga o vozilih, je bil (tako kot vsako leto)kakšen mesec nazaj primerjalni test pnevmatik. Spomnim se samo, da so bile slabo ocenjene, oziroma celo pod rubriko NE PRIPOROČAMO.

Samo enkrat sem šparal na gumah. Koštalo me je pa "izleta v nabrežino", na mokri cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V časopisu DELO, priloga o vozilih, je bil (tako kot vsako leto)kakšen mesec nazaj primerjalni test pnevmatik. Spomnim se samo, da so bile slabo ocenjene, oziroma celo pod rubriko NE PRIPOROČAMO.

Samo enkrat sem šparal na gumah. Koštalo me je pa "izleta v nabrežino", na mokri cesti.

Zato se vpraša :hmm: toraj isto sranje kot Sava :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za te gume ne vem, sem pa montiral gor Falken ZIEX 912 enakih dimenzij. Včeraj sem se peljal z njimi po AC v hudem nalivu in so se dobro obnesle, tudi pri 160 km/h ni bilo čutiti nobenega zanašanja ali splavanja gume (aquaplaninga). Pa tudi na ovinku so držale, res pa, da nisem pretiraval. To bom najprej poizkusil na kakšnem parkingu, da vidim, kje so meje gume, da ne naredim kakšnega sranja na cesti :devil:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oče je imel kormoran gume, sicer v dimenziji 155/80-13. Glasne "ko hudič" (žvižganje in spremljava), drugače pa trpežne in (glede na dimenzijo) so dajale dokaj dober občutek. Jih pa na kaj bolj konkretnega (nekaj kar rabi 205/55-16 gume) ne bi montiral.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo tukaj clan amzs? dobiva domov avto....... nekaj .... glasilo amzs? v zadnji stevilki je nekaj o gumah. in zakaj ne poceni gume (40% daljsa zavorna pot!).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oče je imel kormoran gume, sicer v dimenziji 155/80-13. Glasne "ko hudič" (žvižganje in spremljava), drugače pa trpežne in (glede na dimenzijo) so dajale dokaj dober občutek. Jih pa na kaj bolj konkretnega (nekaj kar rabi 205/55-16 gume) ne bi montiral.

lp

Franc

Sem se odločil za Firestone Firehawk TZ 300a 205/55R16 po testih :worship: mislim dabodo te dobre za bendžolo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Problem Kormoran,Sava itd je da je pnevmatika dobra cenovno zelo ugodna ampak treba je paziti kje jo delajo,ker niso vse zmesi izdelane enako za vsako drzavo.Kormoran ogromn profila za zimsko gumo ampak pretrda,Sava je pa odlicna samo zimska letna ni za u garazo v revijah je pa itak taka konkurenca marketinga da so te pnevmatike za njih slabe.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!