Skoči na vsebino

Zanimiv pristop k reševanju problematike


bmw

Priporočene objave

NE DAJ SE INES......

Zanimivo, kako "sila kola lomi".....bi pri nas to uspelo?

:grrr zaenkrat še ne ...preverjeno... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V teoriji bi se dalo. V praksi pa... ? Po mojem ne, ker smo slovenci vseeno prevec hlapcevski narod ze po genetiki, jebiga. Ovce. Ceprav, ce po pravici povem, je problem samo v eni zadevi; vsi bi, ampak noben noce tega organizirat. Sej ce bi kdo drug, bi se ze nabralo nekaj ljudi, nic bat. Ampak problem je vedno v tem, da mora to organizirat nekdo drug. Jaz ze ne bom. Bos ti, ki to beres? Dvomim.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V teoriji bi se dalo. V praksi pa... ? Po mojem ne, ker smo slovenci vseeno prevec hlapcevski narod ze po genetiki, jebiga. Ovce. Ceprav, ce po pravici povem, je problem samo v eni zadevi; vsi bi, ampak noben noce tega organizirat. ...

Kaj ne obstaja neka slavna in vsemogoča motoristična organizacija, ki združuje vse močne in vsemogočne vaške in mestne klube motoristov? Kaj ni neka slavna elita v Slovenskem prostoru, ki se ZMKS imenuje? Saj so že spesnili nebovpijoč pisni protest in pokazali na zlo, ki preži na Slovenske motoriste. Zahtevajo rešitev, ki bo razblinila vse težave na dveh kolesih, rostfrei količke na nabrežju Ljubljanice.

BMW, kaj ga ti sedaj tu še z nekimi furami serješ?! Pojma nimaš in na naslednjem moto zboru za kazen ne boš pira smel kupit!

Ja, Jakob, ovca si! Tako kot ves ta motoskret, ki samo še briše teme, ki gredo v nos ali Župankoviču ali ZMKS, pa še komu.

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ne obstaja neka slavna in vsemogoča motoristična organizacija, ki združuje vse močne in vsemogočne vaške in mestne klube motoristov? Kaj ni neka slavna elita v Slovenskem prostoru, ki se ZMKS imenuje? Saj so že spesnili nebovpijoč pisni protest in pokazali na zlo, ki preži na Slovenske motoriste. Zahtevajo rešitev, ki bo razblinila vse težave na dveh kolesih, rostfrei količke na nabrežju Ljubljanice.

BMW, kaj ga ti sedaj tu še z nekimi furami serješ?! Pojma nimaš in na naslednjem moto zboru za kazen ne boš pira smel kupit!

Ja, Jakob, ovca si! Tako kot ves ta motoskret, ki samo še briše teme, ki gredo v nos ali Župankoviču ali ZMKS, pa še komu.

ja jebiga,pač nisem cerkveno izobražen....pač ne nastavljam še drugo lice,ko dobim klofuto temveč takoj izvedem "terra balkanika"....podobna stvar je za naslednji mesec najavljena v Srbiji, saj ravno tako ne naletijo na razumevanje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem ni ne v ZMKS ali v "naj kdo drug organizira". kdorkoli se bo spravil to delati bo slisal xxxx-krat "jah, dons ne gre, mam posle", a glih jutr bo? drek", ej, fak, v soboto pa res ne morm" itd. itn.

in ostane 20 mandelcev, namesto 2000.

problem je V VSEH NAS, ker se nam ne da, nocemo, nimamo casa. jamrat zna vsak, da bi pa debelo rit premaknil....... e jok brate, ne moze.

vsak si zasluzi tocno toliko kolikor je pripravljen delati.

simpl k´pasulj. (ali slovenska mentaliteta.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem ni ne v ZMKS ali v "naj kdo drug organizira". kdorkoli se bo spravil to delati bo slisal xxxx-krat "jah, dons ne gre, mam posle", a glih jutr bo? drek", ej, fak, v soboto pa res ne morm" itd. itn.

in ostane 20 mandelcev, namesto 2000.

problem je V VSEH NAS, ker se nam ne da, nocemo, nimamo casa. jamrat zna vsak, da bi pa debelo rit premaknil....... e jok brate, ne moze.

vsak si zasluzi tocno toliko kolikor je pripravljen delati.

simpl k´pasulj. (ali slovenska mentaliteta.)

Ma, to kar si napisal, ni cist res. Najprej je veliko jamranja pa "jst pa lih takrat rojevam" itd. Ampak se vedno se za pravo rec najde kar veliko ljudi, ce se jih povabi. Sam je pa treba met organizacijo na visoki ravni, treba je vedet koga povabit, da bo kdo prisel. to pa, da bo xxxxxx-krat slisal vse vrste komentarjev, je pa itak vedno in povsod, cesarkoli se lotis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce nekdo rece - ali se doloceni zmenijo - takrat pa takrat, tam in tam si tam ali pa nisi.

raztrobiti je potrebno dovolj vnaprej (samo nekaterim ni dovolj tri leta prej povedati).

ce gre za moj zep (posredno) se mi zdi to dovolj, da bom tam. nekaterim (vecini?) je to pac odvec. da bos vsakega osebno vabil......... get real.

v sloveniji ze dolgo ne funkcionira vec ustna propaganda med motoristi. vse mora biti nekako "organizirano", "spedenano", "pa pir more bit". brez veze in neresno z eno besedo.

ker motoristov je pescica. ostali se samo prevazajo na dveh kolesih. iz zbora na zbor, od kafane do kafica. na morje in nazaj. pa lepi morajo biti.

ce napisem:

24.04.2010 ob 10:30 se zacne protestni motokorzo po ljubljanski obvoznici. dobivamo se na vzhodu in na zahodu dve uri prej in skupna voznja v ljubljano....... kaj mislis koliko jih bo prislo?

o programu ne bi, ker lahko protestiramo za/proti karkoli (davki, cestnine, parkirnine, parkirisca, zakoni itd.).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce nekdo rece - ali se doloceni zmenijo - takrat pa takrat, tam in tam si tam ali pa nisi.

raztrobiti je potrebno dovolj vnaprej (samo nekaterim ni dovolj tri leta prej povedati).

ce gre za moj zep (posredno) se mi zdi to dovolj, da bom tam. nekaterim (vecini?) je to pac odvec. da bos vsakega osebno vabil......... get real.

v sloveniji ze dolgo ne funkcionira vec ustna propaganda med motoristi. vse mora biti nekako "organizirano", "spedenano", "pa pir more bit". brez veze in neresno z eno besedo.

ker motoristov je pescica. ostali se samo prevazajo na dveh kolesih. iz zbora na zbor, od kafane do kafica. na morje in nazaj. pa lepi morajo biti.

ce napisem:

24.04.2010 ob 10:30 se zacne protestni motokorzo po ljubljanski obvoznici. dobivamo se na vzhodu in na zahodu dve uri prej in skupna voznja v ljubljano....... kaj mislis koliko jih bo prislo?

o programu ne bi, ker lahko protestiramo za/proti karkoli (davki, cestnine, parkirnine, parkirisca, zakoni itd.).

ne boj se za gužvo...sploh če bo dež... preverjeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem ni ne v ZMKS ali v "naj kdo drug organizira". kdorkoli se bo spravil to delati bo slisal xxxx-krat "jah, dons ne gre, mam posle", a glih jutr bo? drek", ej, fak, v soboto pa res ne morm" itd. itn.

in ostane 20 mandelcev, namesto 2000.

problem je V VSEH NAS, ker se nam ne da, nocemo, nimamo casa. jamrat zna vsak, da bi pa debelo rit premaknil....... e jok brate, ne moze.

vsak si zasluzi tocno toliko kolikor je pripravljen delati.

simpl k´pasulj. (ali slovenska mentaliteta.)

se strinjam s tabo....problem je še v tem, da če se hoče dati legitimnost takšni zadevi, mora to prevzeti neka organizacija in ne posameznik....le katera organizacija bi to bila v naši podalpski deželi? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam s tabo....problem je še v tem, da če se hoče dati legitimnost takšni zadevi, mora to prevzeti neka organizacija in ne posameznik....le katera organizacija bi to bila v naši podalpski deželi? :hmm:

Vsaka organizacija je sestavljena iz posameznikov a vendar je moč le v številu. Če je volja, se ljudje zberejo že z akcijo obveščanja preko neta, ki jo lahko sproži nekaj posameznikom. Glede na to, kako je pri nas, nam očitno še zdaleč ni hudo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da je motoristov res nekaj malo, tisti mladi in zagnani, ki bi pa mogoče radi bili motoristi pa jim novi zakoni in vedno višji davki poberejo voljo do uživanja na kolesih.

če me občutek ne vara, je zdaj točno pravi čas da se kaj premakne... vedno VAS bo manj...

NAS... nažalost itak več ni :(

SS.gifSLO|

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam s tabo....problem je še v tem, da če se hoče dati legitimnost takšni zadevi, mora to prevzeti neka organizacija in ne posameznik....le katera organizacija bi to bila v naši podalpski deželi? :hmm:

Društvo Idrijskih kleklaric. Sigurno so sposobnejše od ZMKS!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam s tabo....problem je še v tem, da če se hoče dati legitimnost takšni zadevi, mora to prevzeti neka organizacija in ne posameznik....le katera organizacija bi to bila v naši podalpski deželi? :hmm:

niti ni prerogativ "legitimnosti" v organizaciji. par let nazaj se je par mandelcev spravilo "nekaj koristnega" poceti na severni strani alp. in ni cudno, da je sedaj vse skupaj "legalno", cetudi ni nobene "organizacije" (kot drustva, kluba ali podobno) vzadaj?

Vsaka organizacija je sestavljena iz posameznikov a vendar je moč le v številu. Če je volja, se ljudje zberejo že z akcijo obveščanja preko neta, ki jo lahko sproži nekaj posameznikom. Glede na to, kako je pri nas, nam očitno še zdaleč ni hudo.

yep, predobro (n)vam gre. ocitno. najbrz.

Društvo Idrijskih kleklaric.

si mi z jezika vzel. :P

saj je enostavno: ce en reprezentant ne dela nic, se obrnes na drugega/ustanovis novega/whatever. premakniti se je potrebno. kar pa je v sloveniji najvecji problem.

dodatno se ta problem stopnjuje, ker noben noce nobenemu stopiti na prste; samo v rit lezejo drug drugemu. potem pa riblja corba, srbski golaz in kisla zupa.

money talks and bullshit walks. prvega je premalo na soncni strani alp, drugega pa.... :wacko::doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, kaj pa če napišem krajše in enostavno; Slovenci narod hlapcev!

Misliš: same ovce glare.gif !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, kaj pa če napišem krajše in enostavno; Slovenci narod hlapcev!

Hropetl, spomni se vendar kake manj oguljene puhlice. S temi hlapci, ovcami, slovenčki, slovenceljni itd pa res že najedate u 3PM :doze:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš: same ovce glare.gif !

Mnnnee, ni čisto tako. Med ofcami in hlapci je razlika.

Ovca je in ostane ovca, ves čas isto butasta in pohlevna in pripravljena na striženje ali klanje. Pri tem bitju veš pri čem si.

Pri Cankarjevskih hlapcih je slika drugačna. Dokler je pod čevljem je ves ponižen in servilen, tudi ščije od strahu in priliznjenosti če je treba. Pusti se zatirati in le potihoma godrnja in za vogalom opravlja čez gospodarja. Ko se mu ta približe mu liže čevlje in roko. Še najraje talar.

Čim tak hlapec dobi priliko, zakolje sotrpina in preko njegovega trupla zleze nad druge. Takrat še vedno ohrani hlapčevski odnos do nadrejenih, na bivše sotrpine pa pozabi in jim neusmiljeno skače po glavah. Sedaj njegovo scanje ni več namenjeno prikazovanju podložnosti nadrejenim, temveč zaničevanju tistih iz katerih je izšel.

No, takole na kratko. :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hropetl, spomni se vendar kake manj oguljene puhlice. S temi hlapci, ovcami, slovenčki, slovenceljni itd pa res že najedate u 3PM :doze:

Torej deluje. Super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej deluje. Super.

Deluje moj ku...kurukuku. Ampaq to ne sodi v sklop politiziranja. Razen če gre za mednarodne odnose.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

tud jst ne verjamem da smo v Kuri zmožni zorganizirat nekaj takega; sej ste že ostali navedli veliko razlogov, lahko pa dodam še enega - pregovorno slovensko prijateljstvo: če pridejo uni iz Krsta MK (boh ne daj MC, ker se bomo prec stepl!!) pol nas ne bo k smo skregani!! (ker majo naše črke v 7nadstropnem našitku, ker so spili premal pira na našem zboru, ker ma njihov precednik boljši motor k nš... itd itd) s takim odnosom ni šans da bi lahko naredili kaj pametnega in dobrega za vse motoriste :headbang:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hropetl, spomni se vendar kake manj oguljene puhlice. S temi hlapci, ovcami, slovenčki, slovenceljni itd pa res že najedate u 3PM :doze:

Najbrž se tisti, ki to pišejo, res počutijo tako. Jim ni za zamerit. :grrr

Vsak je svoje sreče Tinkara Kovač (sej vem, oguljena krilatica) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak je svoje sreče Tinkara Kovač (sej vem, oguljena krilatica) :grim

Vsak je svoje Tinkare kovač (tale lepše zveni ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, kaj pa če napišem krajše in enostavno; Slovenci narod hlapcev!

mozno. ne vem. se mi prej dozdeva, da vecino boli k.... riz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!