Skoči na vsebino

Ustavite Pahorja!


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Pohar je politik, ki je definitivno uničil mit da obstaja slovenska leva politična opcija. Hvala mu.

Zdaj vsaj vemo, da nam ni treba iti na volitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohar je politik, ki je definitivno uničil mit da obstaja slovenska leva politična opcija. Hvala mu.

Zdaj vsaj vemo, da nam ni treba iti na volitve.

je treba na volitve.

ne smeš pa podpirat stare partijske brigade, ki se je prepleskala v oranžno modro rumeno rdeče belo,...

seznam strank je dolg http://www.rtvslo.si/strani/seznam-vseh-politicnih-strank/308

bolj si koristen če svoj glas oddaš komu drugemu

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se sprejmemo še pravočasno spremembe, da bomo ljudje lahko dejansko vplivali na to, kdo bo izvoljen - ne pa le, da bomo oddali glas za stranko, stranka pa bo pred tem po svoje formirala liste državnih škodljivcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se bo Borat poslovil al ne?! Če bi se že, bi bilo prepozno.

Jebale ga reforme, ko treba še zadnji denar pobrati od ljudi in vračati pufe.

Če samo vrnejo pokraden denar, firme itd., Slovenija ne bi imela več nobenih problemov.

(ok... sej vem , da nisem nč novga napisal, ampak vseeno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, česa se tako veselite ob morebitnem padcu bananarepubliške vlade. Nesposobnega narcisoida in njegovo mafijsko-kradljivo-odrealnegasvetaizolirano druščino bo zamenjal diktatorski kalimero s četico provincialnih lažnivcev in prepirljivcev.

Tretja opcija je pa......... nič primernega mi ne pade na pamet :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pahor se bo sam ustavu, ko bo čas za to :)

On je prava politična samohodka. trance_40_thumbup.gif

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap....

sej se veseliti res ni kaj..... vprašanje je samo, kolko lahko še pademo.

Sam smo pa Slovenčki potrpežljivi.... vlada hodi po nas, odira, obdavčuje, prepoveduje, ponižuje, poneumlja,

zvišuje cene, zmanjšuje prihodke, ....kaj še... ...... mi pa kar tiho in mir... in čakamo, čakamo ... koga že??

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap....

sej se veseliti res ni kaj..... vprašanje je samo, kolko lahko še pademo.

Sam smo pa Slovenčki potrpežljivi.... vlada hodi po nas, odira, obdavčuje, prepoveduje, ponižuje, poneumlja,

zvišuje cene, zmanjšuje prihodke, ....kaj še... ...... mi pa kar tiho in mir... in čakamo, čakamo ... koga že??

Ja, žal mi zadnje čase ni več tako v veselje, da živim v Sloveniji. Upam, da se kmalu spremeni na bolje :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap....

sej se veseliti res ni kaj..... vprašanje je samo, kolko lahko še pademo.

Sam smo pa Slovenčki potrpežljivi.... vlada hodi po nas, odira, obdavčuje, prepoveduje, ponižuje, poneumlja,

zvišuje cene, zmanjšuje prihodke, ....kaj še... ...... mi pa kar tiho in mir... in čakamo, čakamo ... koga že??

BTW, ko so ene dve leti nazaj v nemčiji hoteli znižati davke, so bili ljudje proti - ker so se zavedali, da to pomeni tudi oslabitev vseh pomembnih funkcij države ...

nihče ne bi plačeval davkov, vsi bi pa vse imeli od države ...

žal imamo majhno državo, zato je glavarina toliko višja.

No, seveda pa tudi jaz ne mislim, da je ta vlada dobra - ne vem pa, ali je lahko katera pri nas boljša, žal ...

Prihajajo težki časi. IN bolj ko bomo pripravljeni na "črn scenarij", lažje nam bo, ko se nam potem pravzaprav ne bo več zdel tako črn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, ko so ene dve leti nazaj v nemčiji hoteli znižati davke, so bili ljudje proti - ker so se zavedali, da to pomeni tudi oslabitev vseh pomembnih funkcij države ...

nihče ne bi plačeval davkov, vsi bi pa vse imeli od države ...

žal imamo majhno državo, zato je glavarina toliko višja.

No, seveda pa tudi jaz ne mislim, da je ta vlada dobra - ne vem pa, ali je lahko katera pri nas boljša, žal ...

Prihajajo težki časi. IN bolj ko bomo pripravljeni na "črn scenarij", lažje nam bo, ko se nam potem pravzaprav ne bo več zdel tako črn.

nisem rekel, da ne bi plačeval davkov. Jih plačujem. Samo teh davkov je nekam velik zadnje čase.

Pa tud res je...kdo iz te garniture je boljši ali slabši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, ko so ene dve leti nazaj v nemčiji hoteli znižati davke, so bili ljudje proti - ker so se zavedali, da to pomeni tudi oslabitev vseh pomembnih funkcij države ...

Nemška država je tudi bolj učinkovita in je boljši servis državljanom in podjetjem kot je slovenska, čeprav imamo kar nekaj zakonodaje delno prepisane od Nemcev. Je pa še nekaj, nemška država je preko obveščevalne službe prišla do podatkov o nemških državljanih, ki so se izogibali plačilu davka preko ene od večjih liechtensteinskih finančnih inštitucij. Posledično je takoj odletel direktor zvezne Pošte, veliko ljudi pa je bilo 'povabljeno' naj takoj poravnajo obveznosti iz naslova davkov. Šlo je, seveda, skoraj izključno za bolj premožne ljudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr, kako je treba še tem šalabajzerjem povedat, da jih imamo dost :-(

A bojo že spokal al bo treba kakšno revolucijo nardit ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemška država je tudi bolj učinkovita in je boljši servis državljanom in podjetjem kot je slovenska, čeprav imamo kar nekaj zakonodaje delno prepisane od Nemcev. Je pa še nekaj, nemška država je preko obveščevalne službe prišla do podatkov o nemških državljanih, ki so se izogibali plačilu davka preko ene od večjih liechtensteinskih finančnih inštitucij. Posledično je takoj odletel direktor zvezne Pošte, veliko ljudi pa je bilo 'povabljeno' naj takoj poravnajo obveznosti iz naslova davkov. Šlo je, seveda, skoraj izključno za bolj premožne ljudi.

To, da bi naša država pozvala državljane, ki se izogibajo rednih plačil oz. tiste, ki si pridobijo protizakonito premoženjsko korist, je znanstvena fantastika. Sami sebe bi morali pozvati. To pa ... nemogoče.

Kot sem že napisal, samo vrniti bi bilo treba denar, firme (posledično sodstvo), urediti plačilni sistem, pa bi se lahko pogovarjali o boljših časih. (reset SLO)

Ker tudi, če se zgodi čudež in stara garnitura gre, nova , pa tudi če bi bila poštena mora začeti od nič oz. iz minusa. To je pa.... hmmm... iziv za ... koga že??

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pahor se USTAVLJA :whistle:

je kot star diesel vlak. Tolk časa rabi da se ustavi.

SLO upostošena... ni več kaj vzeti, pa zapuščajo barko.

Pa nej odpelje s sabo cel parlament.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr, kako je treba še tem šalabajzerjem povedat, da jih imamo dost :-(

A bojo že spokal al bo treba kakšno revolucijo nardit ....

Eh, bojim se da je šla revolucionarnost po zlu. Hilda nategne tisoč bosancev pa potem človek pričakuje, da se bo našel en od teh, in ji pokazal boga. In kaj se je zgodilo, nič. Ena ženska ji je primazala klofuto, to je pa tudi vse. Jej, kam gre ta svet. Včasih bi iz nje naredili ikebano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, bojim se da je šla revolucionarnost po zlu. Hilda nategne tisoč bosancev pa potem človek pričakuje, da se bo našel en od teh, in ji pokazal boga. In kaj se je zgodilo, nič. Ena ženska ji je primazala klofuto, to je pa tudi vse. Jej, kam gre ta svet. Včasih bi iz nje naredili ikebano.

In zakaj je ne narediš ti? Še en, ki samo jezik otresa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj je ne narediš ti? Še en, ki samo jezik otresa ...

Justin, ker morda nisem bil oškodovan?? Eno je žrtvovati nekaj denarja in časa za druge, povsem nekaj drugega je tole, kar ti omenjaš. Kaj pa ti počneš v splošno dobro, razen da čisto cel dan visiš na tem forumu? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Justin, ker morda nisem bil oškodovan?? Eno je žrtvovati nekaj denarja in časa za druge, povsem nekaj drugega je tole, kar ti omenjaš. Kaj pa ti počneš v splošno dobro, razen da čisto cel dan visiš na tem forumu? :naughty:

biber si vsaj ego nafila ...ti pa hodiš ves razrvan spat :P

sem se odločil , da moram na fuš toliko zaslužit , da enkrat zadanem na polno na lotu ... in potem večja bo kriza več obresti bo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!