Skoči na vsebino

Ustavite Pahorja!


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

.....ker prihodnosti narod nima. :xx:

correct! žal.

lahko si po akcijski ceni - zonderangebot 12,45 europejcev nabavita knjigo Slovenci in prihodnost avtorja Bučarjevega Franceta ( od ta starega Bučarja sin) ki najprej razloži, kakšno vlogo imata država kot institucija in narodna pripadnost na obstoj nekega naroda v prihodnosti. Razloži razmerja med gospodarsko močjo, političnim vplivom in kulturno samozavestjo in opredeli, na čem bi moral temeljiti nek narod, če naj tudi v prihodnosti ne samo konkurira ostalim zahodnoevropskim silam, temveč tudi zaščiti svoje interese pred njimi. Iz tega širokega konteksta se avtor osredotoči na razmerja v slovenski družbi - na ideološko razdvojenost ter njene vzroke in posledice, na delitev družbenih vlog in na spremembe, ki bi bile dobrodošle za slovensko dobrobit.

Lahko pa kimata Ljudmili in cerkvi :grim :grrr o klasični družini ki zagotavlja obstoj in prihodnost naroda !

sam bom raje s Francem in karikaturistom potegnil ! :P

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko si po akcijski ceni - zonderangebot 12,45 europejcev nabavita knjigo Slovenci in prihodnost avtorja Bučarjevega Franceta ( od ta starega Bučarja sin) ki najprej razloži, kakšno vlogo imata država kot institucija in narodna pripadnost na obstoj nekega naroda v prihodnosti. Razloži razmerja med gospodarsko močjo, političnim vplivom in kulturno samozavestjo in opredeli, na čem bi moral temeljiti nek narod, če naj tudi v prihodnosti ne samo konkurira ostalim zahodnoevropskim silam, temveč tudi zaščiti svoje interese pred njimi. Iz tega širokega konteksta se avtor osredotoči na razmerja v slovenski družbi - na ideološko razdvojenost ter njene vzroke in posledice, na delitev družbenih vlog in na spremembe, ki bi bile dobrodošle za slovensko dobrobit.

Lahko pa kimata Ljudmili in cerkvi :grim :grrr o klasični družini ki zagotavlja obstoj in prihodnost naroda !

sam bom raje s Francem in karikaturistom potegnil ! :P

Z vsem spoštovanjem Rudko, a jaz v svojih pol stoletja trajajočih dihanjih sedaj naroda skoraj ne prepoznam več. Pa se kaj posebej ne sekiram, saj nisem omejen s kakšnim nacionalizmom. Le učenje kitajščine mi na stara leta ne gre najbolje.

S tisto Ljudmilo in farji pa prosim, da me ne žališ več. Nikoli več! Pa s klasično družino tudi ne. Smo pri nas znani, da smo "pr norcih", tako da malo respecta, smo ponosni na to.

Ta ledenga še nekak zastopim, da mi jih soli, da si me pa ti tako srčno ranil ... :kva1::cry: :cry:

(SpetNaHruškiSPiromVRokiPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta ledenga še nekak zastopim, da mi jih soli, ... :kva1::cry: :cry:

napaca, kolega, napaca.

namen ni soliti, temvec samo postaviti legitimno/a vprasanje/a. in ker so vcasih najbrz malce provokativna, vprasanja, vecina ogovorjenih vzame te za "bogo"kletje (kateregakoli "boga"; belga, rdecga, crnga, rumenga, .......) in zalitev.

njih. in hijove "vere".

ker drugacnega, recimo brezvrednotnega, pogovora pac navajeni niso. in sodijo, kar je pac clovesko, po sebi vse druge. razumljivo, a vseeno nic manj utrujajoce.

sem pac malce bolj enostavno skvackan in potrebujem vcasih bolj enostavne odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena pogruntavščina od vlade. prevoz Če bi men to naredu bi ga tožu zaradi predstavljanja pod lažnimi podatki, kar je tudi zagrožena kazen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena pogruntavščina od vlade. prevoz Če bi men to naredu bi ga tožu zaradi predstavljanja pod lažnimi podatki, kar je tudi zagrožena kazen.

saj mogoče se pa ni predstavil lažno.."janez tukaj" je rekel..če pa je zamolčal ostale osebne in sližbene podatke je pa to samo v sklopu njegove službe in zadolžitve ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni za vse kriv Janša verjetno tudi za slabo vodenje vlade !

NOP....JaJcpok je kriv......da sploh živi in nam odžira dragoceni kisik.......ter s svojimi prdci povečuje vpliv toplogrednih plinov na svetovno vremensko sliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOP....JaJcpok je kriv......da sploh živi in nam odžira dragoceni kisik.......ter s svojimi prdci povečuje vpliv toplogrednih plinov na svetovno vremensko sliko.

Uveli maneken pa je kriv, da to tudi v njegovem mandatu še uspešno počne. Sta v istem košu. In upam, da ju čimporej oba skupaj skipajo na gnojni kup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Slovenijastanu je ogromno Pahorjev in dokler bo narod pripravljen capljati, lezti v rit samo zaradi okoriščevanja, pohlepa, se ne bo spremenilo nič. Kumrovška šola je še živa in prave alternative ne pričakujem. Bolj vidim združevanje le te z modernim kapitalizmom, kjer z zadolževanjem ljudstva bogatijo določene skupine (tukaj mislim na občine in korita s katerimi so si nekateri postlali), zato sem še vedno mnenja, da vSloveniji ne potrebujemo več kot 20-30 občin. Vse ostalo je moč propagande oz. nateg množice nevednih ljudi, ki prestrašeni živijo v tej deželi "slovenske srebrnine".

Na volitve in referendume (za katere sem pa še vedno mnenja, da so v večini primerov neupravičeni; seveda s pametnim oz. neskorumpiranim parlamentom in dobro plačanimi poslanci/lobisti/nekateri že okostnjaki tam notri, ki jim ne bi bilo potrebno krasti in bi jih narod nosil po rokah kot male bogove) pa ne grem, dokler ne bo nekdo? začel delat za narod, ki ga bo potem volil dokler bo dobro delal ne pa "obljubljal". Utopično? Zelo verjetno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mu tile rezultati ne povedo nič http://www.dvk.gov.s...011i/index.html ( čez 40% udeležba ter preko 70% proti pri vseh treh referendumskih vprašanjih ) o nezaupanju večine državljanov potem naj gre v penzijo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Kumrovška šola je še živa in prave alternative ne pričakujem. ...

Če misliš na Janšo in večino njegove stranke bo kar držalo.

A kaj bolj butastega se nisi spomnil? Kumrovška šola, pajade...

Spet eden, ki bi rad politiko črno belo farbal in ustvarjal večni konflikt, da se da lepo v kalnem ribariti.

O manipulaciji naroda ti ni nič jasno, kajne?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

X11, si slabo razumel ali pa sem se nerodno izrazil. S "kumrovško šolo" mislim predvsem na "starejšo" politično gardo in ljudstvo, pri kateri je še vedno živa Jugoslavija in kako se je tam bolje živelo. Zame so vsi isti, kar je lepo vidno po stanju v državi, ki je stara 20 let in je imela prihodnost, a so/smo jo zafurali. Ne da se mi preveč razglabljat, ker je debata preobsežna. Nikakor ne bi rad barval črnobelo kot si zapisal, a zavedjte se, da je stanje v državi več kot katastrofalno in zanima me samo koliko nas bo stalo to reševanje.

Še enkrat, pri nas alternative zaenkrat ne vidim. Aja, se pa kao pripravlja neka skupina/stranka novodobnih uspešnih županov, ki naj bi predstavljali to alternativo (za kakšno ceno?) in vem kdo je eden izmed glavnih "playerjev", ki pripravlja program. Lahko ti pa 1x ob pijači na kratko razložim zakaj je moje prepričanje takšno. Potem pa odpeljemo kakšno prijetno furco .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

X11, si slabo razumel ali pa sem se nerodno izrazil. S "kumrovško šolo" mislim predvsem na "starejšo" politično gardo in ljudstvo, pri kateri je še vedno živa Jugoslavija in kako se je tam bolje živelo. Zame so vsi isti, kar je lepo vidno po stanju v državi, ki je stara 20 let in je imela prihodnost, a so/smo jo zafurali. ...

Pod prvo Kumrovška šola je popolnoma jasna in eksaktna reč in nihče ne more vedeti, kaj si ti predstavljaš v svoji glavi. Kar lahko s to primerjavo poveš, je da pokažeš na tiste, ki so jo obiskovali ali tam učili. Poznam oboje, pa to ne pomeni, da se z njimi strinjam.

In da, se je bolje živelo! Pa to spet ne pomeni, da je bil standard boljši. Kvaliteta življenja, medsebojnih odnosov in preživljanja prostega časa, da o službenem ne govorim pa je bila nedvomno boljša.

Upam, da to dopuščaš v presojo ljudem, ki smo tiste čase doživeli in jih z današnjimi lahko primerjam.

Govoriš o zafurani državi stari 20 let, tisti od prej pa "so isti".

Sedaj pa se odloči in mi povej, kdo je kriv za tako stanje. Tisti stari pod 20 let (rojeni po osamosvojitveni praski z JNA), tisti, ki do takrat niso še bili polnoletni ali tisti starejši? In če seštejem 18+20 pridem na 38, kar je nekje starost današnjih najbolj "uspešnih" managerjev.

A verjemi, niso hodili v Kumrovško šolo.

In zapiši si za uho. Niso krivi politiki. Krivi so tisti, ki jih podpirajo in jim barabije omogočajo. Najsi bodo levi, desni, zgornji, spodnji, zeleni, rdeči, črni,beli, kodrlajsasti...

In edina dolgoletna konstanta, ki obstaja in krmili vse skupaj je RKC in z njo povezan kapital. Ta okuži in dirigira vse naštete pa še koga povrhu.

Tako da, ne mi zdej z eno propadlo Kumrovško šolo flancat! To je spet samo eno dodatno kurjenje folka, da se bodo sklali med seboj in če kaj sovražim, je to to!

Za furco pa pijačo pa zmeraj.:beer1:

Popravljeno . Popravil X11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Aja, se pa kao pripravlja neka skupina/stranka novodobnih uspešnih županov, ki naj bi predstavljali to alternativo (za kakšno ceno?) in vem kdo je eden izmed glavnih "playerjev", ki pripravlja program. ...

Se mi kar sanja, bi upal staviti na dva konja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O manipulaciji naroda ti ni nič jasno, kajne?!

Niso krivi politiki. Krivi so tisti, ki jih podpirajo in jim barabije omogočajo. Najsi bodo levi, desni, zgornji, spodnji, zeleni, rdeči, črni,beli, kodrlajsasti...

iz tega jasno sledi, da politikov ne potrebujemo.

en dober "monej-zer", par aparatcikov in nekaj javnih usluzbencev. reseno.

vendar kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz tega jasno sledi, da politikov ne potrebujemo.

en dober "monej-zer", par aparatcikov in nekaj javnih usluzbencev. reseno.

vendar kaj?

Narobe si prebral. Iz tega jasno sledi le, da je treba zamenjati narod.:evilgrin: Bo zdaj bolj jasno?

Popravljeno . Popravil X11
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novinarjem se je zapisalo tudi tole:

"... V vladnem referendumskem štabu v Cankarjevem domu so po poročanju 24UR s strani koalicijskih politikov 'hitro in odločno' zaokrožile informacije o tem, da levica že išče naslednika za Boruta Pahorja na mestu predsednika vlade. Če bi se vsi koalicijski partnerji vključno s Pahorjem o tem strinjali, naj bi ga nasledil ljubljanski župan Zoran Janković. Po informacijah iz cankarjevega doma naj bi bil mesto premierja pripravljen prevzeti, kar pa je novinarki Katji Šeruga v telefonskem pogovoru zanikal...."

Volka želijo preobleči v drug kožuh. Interesi iz ozadja pa ostajajo isti.

Po kmečko bi se pa reklo: "Iz škafa pod kap."

Slovenija ni pripravljena na pravično politično in gospodarsko ureditev in bo spremembam v sveti kot običajno sledila z nekajdesetletno zamudo. Še bo sranja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod prvo Kumrovška šola je popolnoma jasna in eksaktna reč in nihče ne more vedeti, kaj si ti predstavljaš v svoji glavi. Kar lahko s to primerjavo poveš, je da pokažeš na tiste, ki so jo obiskovali ali tam učili. Poznam oboje, pa to ne pomeni, da se z njimi strinjam.

In da, se je bolje živelo! Pa to spet ne pomeni, da je bil standard boljši. Kvaliteta življenja, medsebojnih odnosov in preživljanja prostega časa, da o službenem ne govorim pa je bila nedvomno boljša.

Upam, da to dopuščaš v presojo ljudem, ki smo tiste čase doživeli in jih z današnjimi lahko primerjam.

Govoriš o zafurani državi stari 20 let, tisti od prej pa "so isti".

Sedaj pa se odloči in mi povej, kdo je kriv za tako stanje. Tisti stari pod 20 let (rojeni po osamosvojitveni praski z JNA), tisti, ki do takrat niso še bili polnoletni ali tisti starejši? In če seštejem 18+20 pridem na 38, kar je nekje starost današnjih najbolj "uspešnih" managerjev.

A verjemi, niso hodili v Kumrovško šolo.

In zapiši si za uho. Niso krivi politiki. Krivi so tisti, ki jih podpirajo in jim barabije omogočajo. Najsi bodo levi, desni, zgornji, spodnji, zeleni, rdeči, črni,beli, kodrlajsasti...

In edina dolgoletna konstanta, ki obstaja in krmili vse skupaj je RKC in z njo povezan kapital. Ta okuži in dirigira vse naštete pa še koga povrhu.

Tako da, ne mi zdej z eno propadlo Kumrovško šolo flancat! To je spet samo eno dodatno kurjenje folka, da se bodo sklali med seboj in če kaj sovražim, je to to!

Za furco pa pijačo pa zmeraj.:beer1:

V določenem delu se strinjam, da se je bolje živelo, a svoboda je imela svojo mejo in tudi razmišljati nisi smel preveč, sploh pa ne naglas. Tudi sam sem končal šolanje pod "starim režimom" - meni ni bil všeč.

Politikov v Sloveniji načeloma "ni" (če pa so, morajo pa povečini molčati, saj se kapital na njih ne lepi, ker so pošteni in ne želijo izkoriščat naroda, da pokvarjenci na račun množice in izkoriščanja služijo lepe denarce), so pa lobisti in pokvarjenci, ki se za to izdajajo in so plačani od tistih, ki so dovolj sposobni, da se okoristijo z izkoriščanjem množice.

Za uho si pa ne rabim nič zapisovat, ker mi je marsikaj bolj jasno in imam veliko več jajc kot večina, ki molči takrat, ko je treba stegnit jezik in nekomu argumentirano dopovedat, da smo nikogaršnja last in z nami nimajo pravice ravnati kot sivnja s koruzo, sploh, če opravljamo dolžnosti kot se od nas pričakuje.

Kurjenje folka; JA, ker sem mnenja, da jim je treba podžgat pod ritjo, da se zbudijo iz 20 letnega spanca in nehajo jamrat kako je za vse kriva "država".

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Za uho si pa ne rabim nič zapisovat, ker mi je marsikaj bolj jasno in imam veliko več jajc kot večina, ki molči takrat, ko je treba stegnit jezik in nekomu argumentirano dopovedat, da smo nikogaršnja last in z nami nimajo pravice ravnati kot sivnja s koruzo, sploh, če opravljamo dolžnosti kot se od nas pričakuje.

...

No, hvala qrcu, vsaj še kakšen. Bravo!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, Jankovič. Če bi tole sprejel, bi moral mastno zaslužit, da bi prodal svoj "ugled". Dvomim, da si upa, ker mu ni potrebno, čeprav izhaja iz taprave šole. :naughty:

Sem ti rekel, da bi morala spit kakšno pijačo.

P.S.: dobronameren namig - vidim, da si kar nekajkrat "žalil" in to se ne spodobi. Prilagodi ton pisanja, pa bo veliko bolje in lažje.

Popravljeno . Popravil creatin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, Jankovič. Če bi tole sprejel, bi moral mastno zaslužit, da bi prodal svoj "ugled". Dvomim, da si upa, ker mu ni potrebno, čeprav izhaja iz taprave šole. :naughty:

Sem ti rekel, da bi morala spit kakšno pijačo.

P.S.: dobronameren namig - vidim, da si kar nekajkrat "žalil" in to se ne spodobi. Prilagodi ton pisanja, pa bo veliko bolje in lažje.

kateri ugled ????

naj se najde nekdo , ki bo to našo državico naredil neodvisno , svobodno in samostojno - tako za kakršno smo nosili glave naprodaj ...banda je vse zafurala s to eu , namesto da bi razglasili davčno oazo in se pokrili s kapitalom ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!