Skoči na vsebino

Ustavite Pahorja!


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Si spregledal narekovaje?

Ja, se kar strinjam, ampak takratna vodstvena garnitura ni bila sposobna konkurirat zahodni na ekonomsko kapitalskem področju in najlažje se je bilo zapret v balkanski bunker, kjer so imeli močne zveze in poznanstva, izkoristili pa možnost ponujanja prodora na zahod ostalim balkanskim državam in obratno - kao lobiranje in pa odlično poznavanje balkanske mentalitete, prodor majhne državice na 10x večji trg; hkrati so pa narodu ponudili zaščito "slovenske srebrnine" in ves čas propagandirali "domači izdelek". Z ustanovitvijo borze pa zadeli glavico na žebljičku in poznavalcem zahodnih trgov na stežaj odprli vrata za hitre zaslužke na račun ovc, ki so z zamikom sledile in se v večini primerov opekle (trgovanje na naši borzi pozna zaslužek samo v eni smeri, in to je pot navzgor, kar pa ni večno možno - ko bodo sprejeli "shortanje" se bodo zadeve v tem peskovniku zopet začele premikati in se bo zadeva nekako stabilizirala. Tukaj sem sicer mnenja, da smo nekako premajhni za takšno igranje in podpiram idejo, da podjetja vstopijo na tuje borze z več prometa). Ah, teh nepravilnosti in anomalij na gospodarsko kapitalskem trgu je preveč, za zaključek samo tole, da je fizičnega kapitala v Sloveniji zelo malo in je lepo shranjen na računih v "davčnih oazah". Pri nas najprej potrebujem neodvisno nepodkupljivo sodstvo in močan neodvisen DURS, ki bo izvajal nadzor nad premoženjem v nekem sorazmerju s prijavljenimi dohodki nekega funkcionarja, delodajalca, ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janko z Viča bi bil sigurno boljši predsednik vlade kot ta propadli samovšečni mevžasti manekenček Borat, tle rabijo človeka s trdo roko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojma nimam.

se pa opravlja joggingirati v najvecji hici, v najvecji guzvi z svojimi telohranitelji po obali. zdaj vsaj vem zakaj te telesnike potrebuje (folk ga je gledal kot frisno pecenko na zaru).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novinarjem se je zapisalo tudi tole:

Po kmečko bi se pa reklo: "Iz škafa pod kap."

Slovenija ni pripravljena na pravično politično in gospodarsko ureditev in bo spremembam v sveti kot običajno sledila z nekajdesetletno zamudo. Še bo sranja!

Napaka. "iz škafa pod škaf" V slo zgleda tud pregovori več ne veljajo. (ne žali kmetov :) )

a kdo mogoče ve....a Pahor vozi motor??? :kva2:

... ne upa, lahko mu frizuro zmeša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

direkt u Polje.

V Polju bi mu bilo preveč lepo... Jest bi Pahorja in Kresalovo pa še koga poslala delat vsaj za eno leto v proizvodnjo al pa

na eno veliko kmetijo kidat,okopavat in molzt krave,da bi se jim morda maloooo,vsaj malo izboljšalo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem s poudarkom na "pa še koga". Tako da v tej pokvarjeni druščini ne pozabi drugega pola z Janšo, Grimsom in kompanijo. Še posebej, ker sedaj dvigujejo glave tisti, ki so v prejšnji garnituri drek mešali.

S tem da se na sceni izmenično pojavljata dve golazni, se za rajo nič ne spremeni.

:OK: pa še Golobiča, Križaniča in še kdo bi se našu! :P

Očitno se stvar nekam le premika?!

Ne vem zakaj je Golobič rekel, da bo da SD-ju 14 dni časa, da nekaj naredi?!?? Če bi bil karakter bi takoj izstopil iz koalicije, prav tako pa Kresalovka!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: pa še Golobiča, Križaniča in še kdo bi se našu! :P

Očitno se stvar nekam le premika?!

Ne vem zakaj je Golobič rekel, da bo da SD-ju 14 dni časa, da nekaj naredi?!?? Če bi bil karakter bi takoj izstopil iz koalicije, prav tako pa Kresalovka!

ma nič se prav ne premika. Vse bolj se mi zdi, da b radi sam malo stolčke premešali..... dlako zamenjali... in to bo to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nič se prav ne premika. Vse bolj se mi zdi, da b radi sam malo stolčke premešali..... dlako zamenjali... in to bo to.

Sj pravim, če bi LDS in ZaRes hotli kaj nardit, bi že včeraj po sestanku Pahorju povedli, da izstopajo iz koalicije, tako pa...

Kdorkoli bo prišel za Pahorjem ne bo nič boljše, vsaj po mojem mnenju ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni nekdo na MS iskal tank ?????:notworthy:

Če ga pa to ne ustavi, pol pa res ne vem .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj pravim, če bi LDS in ZaRes hotli kaj nardit, bi že včeraj po sestanku Pahorju povedli, da izstopajo iz koalicije, tako pa...

Kdorkoli bo prišel za Pahorjem ne bo nič boljše, vsaj po mojem mnenju ne!

Mislim, da so ravno v LDS in predvsem Zares-u storili prav vse, da smo danes v taki godlji.

Če je govora o korupciji, so zagotovo poleg tudi člani teh dveh strank. Ne da bi kakorkoli zagovarjal SD, ampak so ovčice proti volkovom ki jih obkrožajo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da so ravno v LDS in predvsem Zares-u storili prav vse, da smo danes v taki godlji.

Če je govora o korupciji, so zagotovo poleg tudi člani teh dveh strank. Ne da bi kakorkoli zagovarjal SD, ampak so ovčice proti volkovom ki jih obkrožajo.

Ma ja, vsi so isti! V vsakem primeru ne bo nič drugače, kot je sedaj! Najboljše bi blo tko, da bi bli brez vlade tako kot je Belgija že ne vem koliko časa (mislim da cca. 1 leto)!

Drugače pa je danes Pahor povedal Golobiču na seji, da če misli, da bo SD izbralo drugega mandatarja se moti :D Ta Pahorček je tako samozavesten, da kr glava boli! :headbang:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, vsi so isti! V vsakem primeru ne bo nič drugače, kot je sedaj! Najboljše bi blo tko, da bi bli brez vlade tako kot je Belgija že ne vem koliko časa (mislim da cca. 1 leto)!

Drugače pa je danes Pahor povedal Golobiču na seji, da če misli, da bo SD izbralo drugega mandatarja se moti :D Ta Pahorček je tako samozavesten, da kr glava boli! :headbang:

drugače sigurno bo, sam ne vemo še al slabše al boljše. Pomoje slabše, dokler je enaka garnitura tam gor.

me pa prov zanima, kako se človek počuti, ko cela država hoče da odide, on pa še vedno pravi, da je najboljši in oh in sploh. A ni pred volitvam reku, da bo prisluhnil volji ljudstva???? Torej.... kaj čaka

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače sigurno bo, sam ne vemo še al slabše al boljše. Pomoje slabše, dokler je enaka garnitura tam gor.

me pa prov zanima, kako se človek počuti, ko cela država hoče da odide, on pa še vedno pravi, da je najboljši in oh in sploh. A ni pred volitvam reku, da bo prisluhnil volji ljudstva???? Torej.... kaj čaka

Čaka, da se mu ponudi kakšno fajn plačano delovno mesto, to on čaka! Ali pa takšno, kjer bo lahko enako ali pa še bolj kradel denar, kot ga sedaj! To bando bi blo treba zvlečt iz parlamenta pa jih pred zid postavit pa pošicat! Drugače tko ne bo nikoli nič boljše!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaka, da se mu ponudi kakšno fajn plačano delovno mesto, to on čaka! Ali pa takšno, kjer bo lahko enako ali pa še bolj kradel denar, kot ga sedaj! To bando bi blo treba zvlečt iz parlamenta pa jih pred zid postavit pa pošicat! Drugače tko ne bo nikoli nič boljše!

za take šalabajzerjeje škoda metkov ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kdo je volil te šalabajzerje. Jaz tukaj vidim večino problema.

že že.... sej izbire NI bilo in dokler je enaka garnitura na oblasti je tudi ni.

drugo... samo prvo je to, da pri polno obljubah je narod še enkrat več nasedel.

In če so danes volitve in na volilnem listku enaka garnitura.... kaj lahko še narediš.

Če katerega koli obkrožiš nisi nič naredil... če nobenega ne obkrožiš...še manj.... če ne greš na volitve, spet nić naredil....

Torej....dokler nimaš kandidatov, ki mislijo drugače (no teh nas je velik) oz. ki hočejo narediti drugače..... bo tako kot je.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na volilni listek lahko napišeš svojega kandidata (Ivan Kramberger npr.) in ga obkrožiš, več, ko bo neveljavnih lističev bolj zanimivo bo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se pripravlja kakšna nova stranka, ker boljšega časa kot sedaj za kaj takega še ni bilo.

Lahovnik, čeprav imam o njem deljeno mnenje, se precej pojavlja v medijih, pa Damjan, Zalokarca...

Če ne bo nove stranke pa znata na volitvah presenetit Ljudska stranka in NSI. Ljudska, ker so precej omilili retoriko (kot pred leti Janša) in NSI, ker jih nikjer ni bilo in so ljudje že malo pozabili njihove stare grehe. Ampak to je verjetno bolj slab scenarij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!