Skoči na vsebino

1. maj


vrho1679

Priporočene objave

Za 1. maja ob 6h v Zasavje na budnico nato pa ...

kam kaj greste?

- proti moru

- v Avstrijo na Welkom Bajkers to EU

- Orašje ( BiH )

- nazaj spat

- ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo bi bilo, da bi nam vreme dopuščalo it kamor koli, seveda z motorji. :OK: V nasprotnem primeru pa ti vreme ne more preprečit, da bi šel nazaj spat. :zzz:

Upajmo, da bi le bilo nekaj vremena, saj dežja imamo že vsi poln kurac!

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... saj dežja imamo že vsi poln kurac!

..a toook velikega imaš? :kva2: :kva2: :kva2:

p.s.

Drugače pa; predvečer 1. maja obvezen kres v (še vedno) partizanskem hribovju, na praznik dela dan pa do morja in nazaj - NE z avtom! :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proti dopoldnevu verjetno mal spat (verjetno bom na eurori :P ),potem pa mogoč v zagreb gledat SM dirko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..a toook velikega imaš?

Bi rekel moj bivši profesor slovenščine (težak, kakršnega svet še ni videl) to je bilo v prenesenem pomenu.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....mogoče na rožnik z značko in kapico.....

uau greva skupaj? Lahk mava svoj sindikat Pivo&Čevapi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sl. bistrico že v petek na BTBW festival, če ne bo deževalo se bomo pa v jezercu namakali ! :music2:

in tako še naslednji dan ! :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vremenski napovedi sodeč (dež :angry: ) po budnici spat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, najboljs se s kakimi frendi zmenit pa kak malo daljsi krog naredit, morda ravno tistega, za katerega je bilo ze toliko predebatiranega, pa se kar odlasa in odlasa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja ... jzst sem se v četrtek vrgel do Dubrovnika, potem do Orašja, potem v bližino Banja Luke in potem nazaj v LJ. Dežja za vzorec, kilometrov 1760. yeeehaaa ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja ... jzst sem se v četrtek vrgel do Dubrovnika, potem do Orašja, potem v bližino Banja Luke in potem nazaj v LJ. Dežja za vzorec, kilometrov 1760. yeeehaaa ... :)

A si potem v Dubrovniku dobil sobo tam kamor smo te poslali, ker zjutraj sem te videl da si se peljal mimo nas sam sem te ujel zadnji trenutek z učem

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobe nisem dobil, ker so že vsi spali, sem se pa zakampiral v enem nedelujočem kampu z delujočimi WC-ji in tekočo vodo ... idelano ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga hotschko, nisi prsu k frizerju, jst sm te pa najavu, on te je pa caku.... :angry:

nc,...pa drugic...

LP

Gugo B)

hja nč nisem reku, da je zihr, da pridem ... sem moral zaradi slabe vremenske napovedi krajšat pot, čeprav bi se izšlo glede na to, kakšno vreme sem imel potem, ampak v naprej ne moreš vedet ... Škoda, ker je čakal zaman, ampak se bom že oglasil ... skupaj z Milenco ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Zdravo,

malo me zanima, kam boste oddrveli s svojimi motorji med prvomajskimi prazniki? Tudi sam bi se nekam odpravil, mogoče dan ali 2, pa še ne vem kam...

Lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zna zgoditi, da en vikend pred 1.majem, ker z dopustom v ponedeljek pred dnevom OF (27.4) si narediš malo daljši vikend - vse pa je odvisno od napovedi na Meteo.it. Verjetno kar Italija v trikotniku Bologna - Firence - Rimini.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!