Skoči na vsebino

1. maj


vrho1679

Priporočene objave

Jz mam v planu kr samotno ruto odpeljat - od doma na zahod in prefurat vse kar se da v Dolomitih (upam, da bo že vreme in vse spodobno, se morm še pozanimat :) ), 2x tam spat potem pa pičit dol proti Benetkam in na izi mimo Trsta lepo še lubico pozdravit, k bo glih "na poti" v Puli, pa domu počasi. Lepo na izi kakšne 3 dni vožnje v en. To bo pa to, za več tud gume pomoje ne bojo zdržale, kaj šele jz, hehe.

Če ima kdo idejo za kakšno hudo zabavno cesto iz dolomitov do Trsta pa le prosim na dan z besedo - hvala

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos brezveze, če je to le navadn vikend. Bo kak teden pozneje manj gužve na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 teden - podaljšan vikend prej še ne vem čist točno.. mogoče mal italije; odvisno od vremena

1 ali 2 tedna kasneje pa GR-ALB-ČG..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz z dvema prijateljema nameravamo do meteore...

midva z ženo greva 24. ali 25. 04 iz murske sobote , prvi dan nameravava priti v črno goro in tam ostati dva dni do tri dni , potem pa preko albanije v ohrid in tam ostati dva ali tri dni. na meteore bova startala iz ohrida , če ste zainteresirani mi pošlji privat e.-mail...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam okoli 1. maja trance_19_hmm.gifTeheran trance_05_banana.gif

Bemti sveca pol nas bo kar nekaj dol. Jaz in moja štartava 20 Aprila, Motoristek baje 24. Aprila.

Daj mi na PM pusti cifro, saj ne zaradi drugega samo včasih je dobro vedeti da se kakih 1000km okrog tebe giblje še nekdo s slovenskimi tablicami :)

Slovenija do Teherana :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti sveca pol nas bo kar nekaj dol. Jaz in moja štartava 20 Aprila, Motoristek baje 24. Aprila.

Daj mi na PM pusti cifro, saj ne zaradi drugega samo včasih je dobro vedeti da se kakih 1000km okrog tebe giblje še nekdo s slovenskimi tablicami smile.gif

Slovenija do Teherana smile.gif

Ti pa nisi čist na tekočem!!!whistle.giftrance_25_naughty.gif

Bi pa bilo zanimivo videt Alkatraza in Motoristeka skupi!!!trance_25_naughty.gif

Pa lepo se imejte!!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo motor do takrat poštiman ter če bo lep sončen dan ga odrinem do morja ampak ne preveč daleč ker bo to enodnevni izlet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa nisi čist na tekočem!!!whistle.giftrance_25_naughty.gif

Bi pa bilo zanimivo videt Alkatraza in Motoristeka skupi!!!trance_25_naughty.gif

Pa lepo se imejte!!

Lp! Iztok

Če ga srečam ga na gobec trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvomajska zasavska budnica, na kateri se zbere cca 400-500 motorjev je obvezna, nato pa na naš jubilejni 10. blagoslov (MK Schlossberg)

baje da se pa potem še v litijo peljemo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No, odločitev je padla. Bosna. Dejte tisti, ki ste bili z motorji dol, do kod se lahko normalno pride v enem dnevu (vožnja v dvoje), pa kod se splača iti, da so ceste uživaško nastrojene?:) Lepo prosim za kake pametne komentarje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mb-Sarajevo čisto normalno po predpisih in ustavljanje, do Bosne po avtostradi, potem po običajnih. Banja Luka, po kanjonu Vrbas, Jajce, Sarajevo.

Drugi dan pa Mostar, Međugorje :) in na Jadran... npr..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto na Mali losinj, nedelja v Biograd, ponedeljek v Dubrovnik na kafe, v torek domov. Ce se bo kdo tam okol suku, PM pa se lahka za kak kafe/juzno zmenmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kam bo treba it ane :P ma ni še planov... lh bi se pa tle kej zmenl, pa gasa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: evo takole,

lansko leto sem na nekem žuru obljubila, da bom "organizirala" pomladansko ogrevalno žensko furo (verjetno sem bila v fazi zmanjšane prištevnosti :hmm: ). Glede na to, da letos še ni bilo prave pomladi imam namen to izvesti za 1. maja. Tako ali tako je to letos samo vikend. Vem, da boste nekatere na budnicah ali zborih, ampak .... :unsure:

Torej:

vožnja bo v soboto (napovedano vreme zaenkrat je OK) s štartom ob 10,30 izpred Paviljona na Brezovici (na križišču za avotcesto). Predvidena smer je dokaj standardna: Idrija, Most na Soči, N. Gorica, pa proti Črnem kalu, pa tam obrat in nazaj proti Ljubljani :OK: . Seveda bodo obvezne pavze za pijačo in verjetno za kakšno hrano.

Stil vožnje bo verjetno KK :kva2: . Dobra volja in smeh dobordošel :yes: .

Mateja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: evo takole,

lansko leto sem na nekem žuru obljubila, da bom "organizirala" pomladansko ogrevalno žensko furo (verjetno sem bila v fazi zmanjšane prištevnosti :hmm: ). Glede na to, da letos še ni bilo prave pomladi imam namen to izvesti za 1. maja. Tako ali tako je to letos samo vikend. Vem, da boste nekatere na budnicah ali zborih, ampak .... :unsure:

Torej:

vožnja bo v soboto (napovedano vreme zaenkrat je OK) s štartom ob 10,30 izpred Paviljona na Brezovici (na križišču za avotcesto). Predvidena smer je dokaj standardna: Idrija, Most na Soči, N. Gorica, pa proti Črnem kalu, pa tam obrat in nazaj proti Ljubljani :OK: . Seveda bodo obvezne pavze za pijačo in verjetno za kakšno hrano.

Stil vožnje bo verjetno KK :kva2: . Dobra volja in smeh dobordošel :yes: .

Mateja

mene nau :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!