Skoči na vsebino

Kje je pravo mesto


Kramp

Priporočene objave

Zakaj tako misliš?

A potem tudi vsi crossovci spadajo tja, ker se vozijo po brezpotjih?

Kaj pa trikolesniki? A oni pa spadajo med letala(eno kolo spredaj, dve zadaj)?

Mislim, da vsi spadamo pod eno veliko skupino: MOTORISTI

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Števec hitrosti pravi da ne ! :naughty: :naughty:

he, he, pravi odgovor. :worship:

Znj, tole sprašujem, ker poznam obe sceni. In mi nikakor ne gre v lajšto, da se nekdo z delovnim ATV, pa naj ima še toliko konj prišteva k motoristom. Ker mi je popolnoma jasno obnašanje teh vozil na asfaltu, kjer so obupna. Saj ne rečem, da se peljat, to je pa tudi vse. Seveda je stvar na makedamu in na brezpotjih :angry: popolnoma druga. Torej na terenu za traktorje.

In tudi sam se tam počutim voznik delovnega stroja.

Je pa reč verjetno druga za Quade. Zadevšna je vsaj po zmogljivosti primerljiva s kros motorji. Po kolesih pač ne.

Še raje pa špikam, ker se mi zdi, da med vozniki vseh teh štirikolesnikov vlada želja biti motoristi. In se kot vidim na njihovem forumu tako tudi naslavljajo.

In na koncu, motor ima samo dve kolesi in motorist je voznik motorja - motornega kolesa. Ostali bi si lahko našli svoje ime ali pa ostali sirote. :devil:

Pa ne sedaj misliti, da imam kaj proti voznikom štirikoles. A bikerji pač niso, prej traktoristi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej skuteraši tut niso motoristi..kr vpraš une k vozjo plastičare ;)

He, he, tole je pa že šovinizem. :whistle:

Ampak skuteraši so vsaj enosledni. In danes ko se je tudi skuterašem dvignila kubatura, je res težko to ločevati.

In skuteraši še zdaleč niso podobni traktorjem. ATV ima pa skor vsak še vitlo da se z grabna šlepa, pa naj bi to bil motor. :blink:

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, nekako se vidim kot motorist, imam čelado, ledrasto jakno in hlače, prijetno mi dene kramljanje in kavica v kakšni vaški brunarici, po dvignjenih rokah, nogah, pozdravih itd... vidim, da me tudi motoristi enosledniki (velika večina)nekako sprejema v svoj krog, skratka živjenje in vožnja z občutkom vetra, konec koncev tudi hitrosti in prijetnega druženja mi daje občutek svobode in pripadnosti motorista.

In če pomislim še na "dodatno opremo", ki jo vozim zadaj sem vesel, da sem del te skupine ne glede vse traktorje, št. koles in oblike mopeda.

Tudi število prevoženih kilometrov (12.000 km v 2009-tem) po cestah nekaj pove.

Kdaj se boš kaj naokoli pripeljal, (kramp) ?? :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, nekako se vidim kot motorist, ...

Kdaj se boš kaj naokoli pripeljal, (kramp) ?? :kava:

Dobra obrazložitev in jo sprejemam kot mnenje drugače mislečega. :yes: Svojega ne spreminjam. :evilgrin: Sicer pa med traktoriste prištevam še vse BMW bokserje. :lol1:

:kava: žal šele po ortodontski operaciji in okrevanju. Skratka nekega lepega toplega majskega dne.

Hvala za SMS, lepo presenečenje. :trance_27_notworthy:

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!