Skoči na vsebino

Mongolija 2010


Bambi61

Priporočene objave

No, 20.5.2010 štartam !Apaurin že jemljem.Pomaga nič, se pa ne sekiram ! Ko pridem nazaj nekje 1.7.2010 pa kaj napišem !

Za čas odštevanja pa lahko kaj vprašate ali poveste!

Pozdrav, Bambi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, 20.5.2010 štartam !Apaurin že jemljem.Pomaga nič, se pa ne sekiram ! Ko pridem nazaj nekje 1.7.2010 pa kaj napišem !

Za čas odštevanja pa lahko kaj vprašate ali poveste!

Pozdrav, Bambi!

Odlično, zakon! Daj napiši malo več o poti ki si si jo zadal - če prlimaš okvirni zemljevid bi blo sploh rožnato :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da se ti bo izšlo z vizami in z vsem okoli organizacije, seveda pa srečno na poti.

Heh zemljevid lahko prilepip na računalnik, samo ga bo žal samo on videl, no jaz sem imel srečo da sem videl del planirane poti, izredno zanimiva zadeva, bo treba kr na potopis počakat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

O podobni poti me trga, kar nekaj časa, zaenkrat pa je 1,5 do 2 meseca dopusta malo utopično zame.

Napiši kaj o poti, pripravah, zemljevid, oprema, ki jo boš imel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen Bambi61,a priprave so bile vzrok,da te ni bilo nič slišat?Prepričan sem,da te tokrat tehnika ne bo izneverila,želim ti vse kar rabiš in upam,da bom kdaj lahko vozil po tvoji poti,pozdrav Miran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim ti veliko sreče na poti.

Vidim da si BMWja zamenjal za KTM. Tud to mal poroči kako se obnese.

Upam da tud js enkrat na podobno furo.

Napiš mal kak maš okviren plan poti.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VAU! Mi je že ko sem naslov teme prebral skor oči vn vrglo :eek::)

Ko bom pa jest velik, pa ko se mi sanje uresničijo, bom šou pa tud jest tja! :D:yea1:

Uživaj! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
:headbang::headbang::headbang: Napisal sem že skoraj celo stran, pa me je ven vrglo???!!! Še enkrat pa ne grem pisat! Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pot je začrtana preko Madžarske in Ukrajine( Kiev) do Rusije.Tam preko Kursk-Saratov-Dimitrovgrad-Ufa-Omsk-novosibirsk do Barnaul-a!Tam mislim preobut moped v terenski Karoo T in cestne gume pustiti tam za povratek.Menjal bom tudi olje in filtre...to je to!Potem se spustim v Mongolijo in jo ali cik-cak prevozim do Ulanbatarja in potem na Bajkal in nazaj domov, ali pa prevozim Gobi puščavo do UB in nato po zgornjem delu Mongolije nazaj?? Bomo videli:se bom tam posvetoval sam s sabo ker tako tudi vozim :naughty: Drugače imam pol prtljage delov,pol pa oblek in kamping opreme.Predšotora in mize nisem jemal! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yeaaaa ! Bambi se bo nažgal kumisa :alko: v jurti :pos: !!!!

Podpiram plemeniti cilj. Uživaj !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O zakon pot, točn to sm si želel, da lahko mal po google mapu pošnufam pa sm deloma že s teboj :) KTM-a si pa tudi lepo spedenal - kaj pa jemlješ vse s seboj (če praviš da je 1 kufr poln delov za moped, pol more bit svašta vsega :hmm: )

Svaka čast pa uživaj kot se le da - srečno maksimalno!!!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk časa ti bo pa vzelo vseskupaj?

kakih 40 dni+

Yeaaaa ! Bambi se bo nažgal kumisa :alko: v jurti :pos: !!!!

Podpiram plemeniti cilj. Uživaj !

bog ti pozlati besede

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O zakon pot, točn to sm si želel, da lahko mal po google mapu pošnufam pa sm deloma že s teboj :) KTM-a si pa tudi lepo spedenal - kaj pa jemlješ vse s seboj (če praviš da je 1 kufr poln delov za moped, pol more bit svašta vsega :hmm: )

Svaka čast pa uživaj kot se le da - srečno maksimalno!!!

ajd

Bremz,kuplung ročke...špice,zračnice,"šalthebl ",orodje,"montirajzne",tlačilko(pumpa po slovensko),pribor za krpanje zračnic(flikcojg),pa fotoaparat pa garmin pa satelitski telefon,signalne rakete,prvo pomoč (pa britvico če prva pomoč ne pomaga :whistle: ) , ketnšprej,olje?? .....pa še kaj

hvala za želje, bom probal v enem komadu nazaj prit !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pot je začrtana preko Madžarske in Ukrajine( Kiev) do Rusije.Tam preko Kursk-Saratov-Dimitrovgrad-Ufa-Omsk-novosibirsk do Barnaul-a!Tam mislim preobut moped v terenski Karoo T in cestne gume pustiti tam za povratek.Menjal bom tudi olje in filtre...to je to!Potem se spustim v Mongolijo in jo ali cik-cak prevozim do Ulanbatarja in potem na Bajkal in nazaj domov, ali pa prevozim Gobi puščavo do UB in nato po zgornjem delu Mongolije nazaj?? Bomo videli:se bom tam posvetoval sam s sabo ker tako tudi vozim trance_25_naughty.gif Drugače imam pol prtljage delov,pol pa oblek in kamping opreme.Predšotora in mize nisem jemal! trance_41_w00t2.gif

Hm... Ravno dovolj na okroglo in na približno da ni jasno kje boš vozil... Ampak OK, ti že veš...

Srečno pot. Upam samo, da ne računaš v kakem Barnaulu na servise BMW. V Novosibirksu je, pa naslednji v Krasnojarskem. Na jug pa jih ni.

Bencinske pumpe pa imaš od Gornjealtajska do meje samo na kakih 200 km, tako da bodi tam previden z zalogami.

lp

bv

Popravljeno . Popravil Bojanv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno pot. Upam samo, da ne računaš v kakem Barnaulu na servise BMW. V Novosibirksu je, pa naslednji v Krasnojarskem. Na jug pa jih ni.

bambi ma KTM-ja !! :grim

Pa skoraj enega v dele raztavljenega ma še v kufrih sabo :D:OK::010

Popravljeno . Popravil Majesty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

bambi ma KTM-ja !! :grim

Pa skoraj enega v dele raztavljenega ma še v kufrih sabo :D:OK::010

Točno tak ! :OK:

Pa še kartico mam zraven!

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa veš, kaj je največja fora: gledam, gledam , se informiram kakšne gume naj vzamem za teren, kako dalečbom prišel z njimi itd.

če bi imel BMW-ja te dileme odpadejo! Zakaj? Ker noben BMW ne gre tako daleč kot gume zdržijo ! :kva2::kva2::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa veš, kaj je največja fora: gledam, gledam , se informiram kakšne gume naj vzamem za teren, kako dalečbom prišel z njimi itd.

če bi imel BMW-ja te dileme odpadejo! Zakaj? Ker noben BMW ne gre tako daleč kot gume zdržijo ! :kva2::kva2::lol1::lol1:

O pa ja! jst sem TKC znucu v eni furi pa BMW se dela :yes: ,želim ti srečno pot ,ker to je pa res orng projekt :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tudi. Spet.

Tranzit tja do Saratova sva z mojo lani naredila, potem sva skrenila na jug.

Bambi - ne vem kako je s KTMom - koliko je na oktane občutljiv. Meni je booster lani nekajkrat prav prišel.

BMW pa - moji je tamala GSka zdržala. Tiffany sva srečala pod Pamirjem, njena Thelma (ene 15 let stara žival) jih je takrat štela 240k ne najbolj nežnih , gume je imela pa u kur...

Srečno rajžo.

rrrr

Popravljeno . Popravil rrrr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!