Skoči na vsebino

Mongolija 2010


Bambi61

Priporočene objave

Bambi, tole mislm na najlepsi mozn nacin, PRASEC :)) Sm ti fovs za dol past. Cestitam, pa k bo kaksn potopis upam mi rata pridt :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

potopis bo in bom objavil tukaj.Predvidoma konec avgusta začetek septembra v MB.Poglej tudi Avtomotojeve slike v temi od Jadrana do Pacifika, je 10.000 km ture peljal po istih cestah kot jaz, pa tudi Čeha naKTM-u s katerim sva se izgubila po 20 km Mongolije in nikoli več našla,vidim da je srečal ko "flika gumo" in izgleda da je še živ :notworthy:

No to s Čehom je bil hec!Pripičim na mongolsko mejo in ga vidim na oranžnem.Kaj te delaš, se tudi sam voziš kot jaz? Ne! Sem s kolegi z dvema avtomobiloma-džip samo je meja do 3 odprta in so jo meni pred nosom zaprli!?Tak da me kolegi čakajo 150km daleč v prvem mestu.

OK, te boma pa jutri šla!

Ja jutri je pa nedelja pa je meja zaprta!!!????

In sva čakala na ponedeljek! Ko prideva preko meje pa se zmeniva da greva skupaj do Olgija kjer ga čakajo kolegi.In jaz odpeljem prvi po "welblechpisti".Moraš žgat nad 100 drugače razpadeš.Problem je v tem ker je šoder zelo globok na nekaterih mestih in motor opleta ko hudič in dejansko leti po luftu, skoraj brez kontakta z mamo Zemljo!In čeha nikjer več ni!Pa ustavim čez nekaj časa in kadim,in kadim....Pa ga vidim kakih 5 km (bolj čujem)v dimni zavesi peska kako gre mimo mene.Si mislim , ga bom že dobo tak kak vozi.In skadim do konca pa ga vžgem!Pa grejo te kozje steze vedno bolj vstran od električne napeljave.In ga vžgem po "elektriki". Kasneje , ko začnem plezati po blatu in njivah proti Triglavu tudi ugotovim zakaj gre glavna pot drugje!Kaj hočemo, nazaj ne grem,to je pač Enduro in krampam naprej.

Mislim, da sem bil v Olgiju mnogo pred njim, če je šel okoli.Ker špur nisem nobenih videl na moji ruti.Pa iščem po Olgiju (velikost Kidričevega)vsaj kolege Čehe z džipi, da ga počakam.Samo njih tudi ni!Nikjer.J..i ga, itak bi šla tu vsak ,oziroma jaz sam naprej!

In se nisva nikoli več videla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Bambi, nekam sumljivo dolgo nisi nič napisal. Da se nisi preveč vodke navadil in si parkiran ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike, še zmer je živ, sem ga vido v živo prejšnji tedn, sam če ne narediš v enem šusu na turi vsaj 10.000 km se ne pogovarja več s tabo :boobies:

Popravljeno . Popravil Temty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pokušino: "Доброе утро. Вскоре я буду говорить" :naughty:

lp

p.s.

trenutno se "slinim" ob Mongoliji (in ostalem), katero so prevozili Črnogorci . . .

p.s.p.s.

Sicer pa z nestrpnostjo čakam bambijevo predavanje oz. potopis :yes:

Popravljeno . Popravil avtomoto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja moje predavanje se bliža, mislim da bo 10.9.2010!!Ko bo vse fiksno bom javil!

Drugače pa se pogovarjam samo s tistimi ki naredijo najmanj 10.000 km v eni furi in vozijo KTM :kva2::kva2::yea1: No ja pa BMW tudi. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja moje predavanje se bliža, mislim da bo 10.9.2010!!Ko bo vse fiksno bom javil!

Drugače pa se pogovarjam samo s tistimi ki naredijo najmanj 10.000 km v eni furi in vozijo KTM :kva2::kva2::yea1: No ja pa BMW tudi. :kva1:

Ah, shit, potem pa ne pridem v poštev, imam Hondo...

A na potopisno predavanje pa lahko pridem, če bom imel čas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, shit, potem pa ne pridem v poštev, imam Hondo...

A na potopisno predavanje pa lahko pridem, če bom imel čas?

No ja, te pa pridi! :yea1:

Saj verjetno veš, da je to s KTM in BMW samo zajebancija.Pozdravljam in vabim vse motoriste ki imajo interes da se oglasijo!

(bmw tudi lahko )

Bambi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VABILO !

Vabim vse, ki jih zanima potopisno predavanje o MONGOLIJI da se

v petek, 10.09.2010 ob 18 00 pojavijo v Caffe Conte, Regentova ulica, Maribor!

Ob prigrizku in pijači bomo pogledali Slideshow in predebatirali dogodivščine s potovanja!

Pozdrav, Bambi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VABILO !

Vabim vse, ki jih zanima potopisno predavanje o MONGOLIJI da se

v petek, 10.09.2010 ob 18 00 pojavijo v Caffe Conte, Regentova ulica, Maribor!

Ob prigrizku in pijači bomo pogledali Slideshow in predebatirali dogodivščine s potovanja!

Pozdrav, Bambi!

Pa je... :headbang: me ni sem na dopustu... škoda upam da se ponovi v bolj jesenskih ali pa zimskih dnevih :yes:

lp Jože

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pij mrzlega pira,da ne boš jutri hripav,pa pa

Taki dedi ko sn jaz pijemo bencin!!

Pa kadimo dinamitpalce!

Pa jemo žreble!

Na koncu pa tablete za želodec :naughty:

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene iz predavanja Bambija61 o njegovih zadnjih podvigih v Mongoliji in Rusiji.Zelo zanimivo in humorno.Hvala tebi in soprogi za iskazano pozornost in čudovito pogostitev s hrano in pijačo.Naj vaju srečna spremlja vsepovsod,Miran ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala še iz moje strani in :worship: za predstavitev, men je blo všeč, čez zaseko ga pa tak ni :P Upam da se še kaj vidimo

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorči Bambi, ker nisem prišel. Že na Lukovici sem zavil na en bajer mimogrede, pa so me Rokovnjači napili. Nakar je Maribor postal tako daleč kot Tunguzija. Tudi do Ljubljane spat iti je bilo kot po Routah 666.

Sem pa mislil na vas,ko sem bil žejen ponoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!