Skoči na vsebino

Buši & Škorc


racerR1

Priporočene objave

Fanta sta na žalost imela veliko smolo, nam pa je ta primer lahko v poduk.

Jaz sem mnenja, da če bi imeli dirkališče, bi se večina izžvela tam in ne na cesti.

Vemo pa, da vsakega kdaj pa kdaj prime, da malo bolj pritisne na gas :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mnenja, da če bi imeli dirkališče, bi se večina izžvela tam in ne na cesti.

Dopovej to našim vrlim bučam, ki na vse načine preprečujejo izgradno kvalitetenega moto(diraklišča.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanta sta na žalost imela veliko smolo, nam pa je ta primer lahko v poduk.

Jaz sem mnenja, da če bi imeli dirkališče, bi se večina izžvela tam in ne na cesti.

Vemo pa, da vsakega kdaj pa kdaj prime, da malo bolj pritisne na gas :rolleyes:

to govoriš kot kvalificiran strokovnjak za promet, psiholog, športni psiholog, psihiater, ... ali kar tako, pač, ker si slišala "od motoristov"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopovej to našim vrlim bučam, ki na vse načine preprečujejo izgradno kvalitetenega moto(diraklišča.)

Na žalost je že med motoristi veliko takih 'buč', ki tega ne priznajo... Kar ti bodo sigurno kmalu pokazali.

D.

PS: Popravljam - en je že pokazal. :P

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to govoriš kot kvalificiran strokovnjak za promet, psiholog, športni psiholog, psihiater, ... ali kar tako, pač, ker si slišala "od motoristov"?

In ti ugovarjaš kot kvalificiran strokovnjak za promet, psiholog, športni psiholog, psihiater, ... ali kar tako, pač, ker se ti zdi zabavno biti 'anti'?

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti ugovarjaš kot kvalificiran strokovnjak za promet, psiholog, športni psiholog, psihiater, ... ali kar tako, pač, ker se ti zdi zabavno biti 'anti'?

D.

Zgolj zaradi 'debate'. Ker mi je hecno, da vsak piščanc, ki mu rata zlest na motor in po možnosti it delat izpit, že čivka "rabimo dirkališče, da bo manj mrtvih" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabimo dirkališče, mogoče bo zaradi tega eden mrtev manj na cesti.

Se strinjam trance_27_notworthy.gif , čeprav sem jaz že prestar za to headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabimo dirkališče, mogoče bo zaradi tega eden mrtev manj na cesti.

Ali pa 3 več?

Se pa strinjam- "dirkališče bi bilo fajn imeti". Ampak tega ne bi povezoval z zmanjšanjem smrti na cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja po pa ne rabimo dirkališče da ne bodo trije mrtvi več.

V bistvu mlatite prazno slamo in debatirate v tri dni.

Mrtvi na cesti so vedno bili in vedno bodo, to je nujen zlo.Jebiga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa podpiram idejo o dirkališču. Čeprav mene gor ne bi videli -kaj pa naj s chopperjem delam gor...

Če se najde denar za raznorazne kozlarije, a za tako reč ga pa ne bi bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to govoriš kot kvalificiran strokovnjak za promet, psiholog, športni psiholog, psihiater, ... ali kar tako, pač, ker si slišala "od motoristov"?

V katerem stavku točno sem jaz omenila, da bi bilo zaradi dirkališča manj mrtvih?? Spet slabo bereš!

Samo ti si pa res neki zagrenjenc, ane? V vsakem tvojem postu so same negativnosti, zabijanja in poniževanja. Sej mal se mi smiliš.

Bom pa od sedaj naprej prezrla vsak tvoj post .) Vidim, da si tudi zelo "priljubljen" med ostalimi ... sedaj vidim zakaj je temu tako ;)

Popravljeno . Popravil Maja333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj zaradi 'debate'. Ker mi je hecno, da vsak piščanc, ki mu rata zlest na motor in po možnosti it delat izpit, že čivka "rabimo dirkališče, da bo manj mrtvih" ...

Če že od drugih 'zahtevaš', da so strokovnjaki za psihologijo, promet, športno psihologijo, psihiaterijo, ..., preden imajo oz. izrazijo svoje mnenje o tem, potem se lepo prosim še sam začni držat tega in ne nakladaj, dokler ne boš imel ustreznih akademskih nazivov - ali vsaj argumentov.

S čivkanjem pa se v glavnem strinjam - "rabimo dirkališče, da bomo lahko začeli razvijati 'kulturo', v kateri bo neodgovorno ravnanje na javnih cestah postalo 'uncool', kar bo pripomoglo k temu, da bo manj mrtvih".

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!