Skoči na vsebino

vožnja z skuterjem po zadni koli


aerox

Priporočene objave

Ej folk, ali se vozite kaj po zadni koli? a bi mi lahko kdo zaupal kako pametno tehniko za to! Jaz se večkrat vozim po zadni, samo mi je že parkrat uspelo ostati gori par metrov, no ja potem pa meje še enkrat vrglo nazaj :(! bad! no keko metrov se kaj vozte po zadni in par pametnih tehnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh. Ce si se ti s svojim zablokiranim aeroxom peljal po zadni par deset metrov, pol:

1.Sem jaz bicikl

2.Si eden redkih v sloveniji, ki bi meli tako ravnotezje in tehniko, da se s 50ccm skuterom, niti do konca odblokiranim peljelo po zadni 20,30, celo 40 metrov...

Mas danes kaj casa? Ko grem na Ptuj, se lahko dobima kje, da vidim to, ker me res zanima.

Pa ti dam mojega za pelat in imas da se peljes najmanj 50m po zadni z njim. Ce pa pades pa placas dele;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok no...pelal sn se tak neke 10 metrov! samo me je še skoro vrglo! ja mam cajt! kdaj ga maš ti, danes sn te glih vido na ptuje mimo mene si se pelo, pr avtobusne!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto da sn pa napiso par deset metrov pa niti opazo nisn da sn napiso! sn se zmoto, se zgodi :cry: !!! mislo sn prvo napisat par metrov, potem pa sn si premislo in napiso deset metrov, ono besedo par pa sn kot zgleda pozabo zbrisat (se vidi ke mam voodoo grafično)!!!! in lahko ti meni zaupaš zakaj se nebi mogel pelat jaz z mojim skuterom 10m??? logično pa je če se hočes pelat z skuterom po zadni moreš met fajn zhrihtanega, ker se pri vožnji po zadni hitrost vedno veča! aja pa oni beno lipnik ki dirka mi je reko da se je on pelal 700 m!!!! tak da njega vprašaj kak to njemu uspe!!! no v glavnem jaz mam danes cajt in grem žiher ke na ptuj, v parka najbrž!!!! aja pa svetski zvok ma tvoj zx na skutere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa ne rabiš se zaj tako jezit!!! umiri živce!!!

aja pa neke sn še pozabo napisat!

1. tvoj speedfight je keko jaz vem malo težji kot moj aerox ki ima 97 kg!

2. te ko sn se to pelal sn mel poln tank, to je 7l, torej teža od zadaj!

3. skuter je dolg približno 1.30 metra torej se moraš pelati samo tam neke 7 metrov da dobiš 10 metrov pod noge!

mislim da sta to dva zadostna razloga zakaj se je možno pelati po zadni, vsaj se dvgniti in PAR DECIMETROV v zraku ostati!!!

res pa je tudi da maš ti 70 ccm in še neke šmekarije na skutere!!!

tak da jaz vem da sn še začetnik glede skuterjev, samo vseeno se dogajajo čudeži!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zadnem si se pelu z zablokiranim :shock: Ja kake maš pa pospeške. Jst mam odblokiranega pa ga dvignem u luft pa navijem gas pa se pelem čist neki malga. Pa aeroxi nimajo takih pospeškov, k ma en kolega tasga pa se ni mogu pelat po zadni. Lohk pa de maš cev menano pa maš zato bolš pospeške ampak končna je pa 50. To je mel en drug kolega pa me u usak hrib nascal pa sploh ni vedu. Letu je pa 50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa ne rabiš se zaj tako jezit!!! umiri živce!!!

aja pa neke sn še pozabo napisat!

1. tvoj speedfight je keko jaz vem malo težji kot moj aerox ki ima 97 kg!

2. te ko sn se to pelal sn mel poln tank, to je 7l, torej teža od zadaj!

3. skuter je dolg približno 1.30 metra torej se moraš pelati samo tam neke 7 metrov da dobiš 10 metrov pod noge!

mislim da sta to dva zadostna razloga zakaj se je možno pelati po zadni, vsaj se dvgniti in PAR DECIMETROV v zraku ostati!!!

res pa je tudi da maš ti 70 ccm in še neke šmekarije na skutere!!!

tak da jaz vem da sn še začetnik glede skuterjev, samo vseeno se dogajajo čudeži!

Hm, Speedfight ima 101kg, Aerox pa 97. Ne bodimo malenkostni.

Poln ali prazen tank - razlika je taka, kot če bi ti pojedel malo obilnejše kosilo. Ne rečem, da se ne pozna, ampak zaradi tega ne dobiš 5 metrov pri vožnji po zadnjem.

Skuter nikakor ni dolg 1'30 metra in to grem stavit kar hočeš. Greva stavit mojega skuterja. Moj Speedfight vem, da je dolg 172cm.

Zablokiran skuter nima moči, da bi te držal pokonci - tud če ga spraviš v popolno "vago".

Moja 70cc zadeva gre na zadnjega, če se usedem na sopotnikov sedež, nabijem gas in cuknem balanco gor. Takrat bi se mogoče lahko peljal 10 metrov z ogromno znanja (ki ga, po pravici povedano, nimam), ampak računaj da se jeset zmetal v skuterja približno 100'000 SIT, ti pa nisi dal niti 2 tisočakov za odstranitev blokade.

Beno Lipnik se je peljal 700 metrov? Povsem verjamem! Ampak on:

1. Dirka in ima skuterja v malem prstu;

2. Njegov skuter ima 21 konjev (če je tekmovalni z Malossi MHR) ali pa 14 konjev (če ima kakšnega bolj za domačo uporabo z MHR Replico). Tvoj skuter ima 4'1 konja, če se ne motim.

Tko da... rad bi vidu, kako se zgleda vozit po zadnji z zablokiranim.

Moj rekord: 2 metra

Rezultat: Stolčena zadnja luč.

:lol: :oops: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa ne rabiš se zaj tako jezit!!! umiri živce!!!

aja pa neke sn še pozabo napisat!

1. tvoj speedfight je keko jaz vem malo težji kot moj aerox ki ima 97 kg!

2. te ko sn se to pelal sn mel poln tank, to je 7l, torej teža od zadaj!

3. skuter je dolg približno 1.30 metra torej se moraš pelati samo tam neke 7 metrov da dobiš 10 metrov pod noge!

mislim da sta to dva zadostna razloga zakaj se je možno pelati po zadni, vsaj se dvgniti in PAR DECIMETROV v zraku ostati!!!

res pa je tudi da maš ti 70 ccm in še neke šmekarije na skutere!!!

tak da jaz vem da sn še začetnik glede skuterjev, samo vseeno se dogajajo čudeži!

Hm, Speedfight ima 101kg, Aerox pa 97. Ne bodimo malenkostni.

Poln ali prazen tank - razlika je taka, kot če bi ti pojedel malo obilnejše kosilo. Ne rečem, da se ne pozna, ampak zaradi tega ne dobiš 5 metrov pri vožnji po zadnjem.

Skuter nikakor ni dolg 1'30 metra in to grem stavit kar hočeš. Greva stavit mojega skuterja. Moj Speedfight vem, da je dolg 172cm.

Zablokiran skuter nima moči, da bi te držal pokonci - tud če ga spraviš v popolno "vago".

Moja 70cc zadeva gre na zadnjega, če se usedem na sopotnikov sedež, nabijem gas in cuknem balanco gor. Takrat bi se mogoče lahko peljal 10 metrov z ogromno znanja (ki ga, po pravici povedano, nimam), ampak računaj da se jeset zmetal v skuterja približno 100'000 SIT, ti pa nisi dal niti 2 tisočakov za odstranitev blokade.

Beno Lipnik se je peljal 700 metrov? Povsem verjamem! Ampak on:

1. Dirka in ima skuterja v malem prstu;

2. Njegov skuter ima 21 konjev (če je tekmovalni z Malossi MHR) ali pa 14 konjev (če ima kakšnega bolj za domačo uporabo z MHR Replico). Tvoj skuter ima 4'1 konja, če se ne motim.

Tko da... rad bi vidu, kako se zgleda vozit po zadnji z zablokiranim.

Moj rekord: 2 metra

Rezultat: Stolčena zadnja luč.

:lol: :oops: :lol:

Nafrizirani skuterji te kamot u lufz dvignejo brez dodatnih naporov.Če bi se red po zadnem vozu si ga že zajebu k si skuter kupu.

Dunker. A ke si luč stolku si se nazaj prevrnu :?:

z mal vaje bo :idea: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk jaz niam zablokiranega skutera, ampak imam blokado na auspuhe zunaj, tak da je končna 75 km/h!!!! razumete!!! na zadnjo pa se lahko dvignem in se pelam neke malega:

1. mašina mora biti topla

2. tank mora biti poln

3. nesmem biti pijan

Pa še neke zaj bote vi meni rekli da se ne morem dvignt na zadno kolo, kaj pa vi mislite zakaj mam jaz zadaj blatnik pa luč in tank poškrampan??? ker se je mačka gori pasla al ke???? vrglo me je pred 1 mesecom nazaj dol iz skutera!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno Lipnik se je peljal 700 metrov? Povsem verjamem! Ampak on:

1. Dirka in ima skuterja v malem prstu;

2. Njegov skuter ima 21 konjev (če je tekmovalni z Malossi MHR) ali pa 14 konjev (če ima kakšnega bolj za domačo uporabo z MHR Replico). Tvoj skuter ima 4'1 konja, če se ne motim.

Tko da... rad bi vidu, kako se zgleda vozit po zadnji z zablokiranim.

Moj rekord: 2 metra

Rezultat: Stolčena zadnja luč.

Sicer se bo Beno verjetno oglasil sam, ko bo kaj pobrskal po forumu, drugače se pa pelje po zadnjem kolesu kolikor časa se mu ljubi, oz. če mu prej ne zmanjka bencina ali gre cesta v pravokotni ovinek (križišče) - skoraj isto velja tudi, če stoji na sedežu. Za take podvige pa uporablja "civilnega" Stalkerja s +30k km, že večkrat zaribanim gus cilindrom in od dirkanja odpisanimi bati... :wink: . Bistvo ni v "pavru" ampak v "vagi" in če uspeš razbiti zadnjo luč, je bila "vaga" že nekje vmes - vse ostalo je pa "filing" 8) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj jaz sn benotu vrjel, ko mi je rekel da se je po zadnjem kolesu pelal 700metrov!!! samo še zaj ne razumem zake mi ene ludje nena vrjamejo da sn se dvigno na zadno kolo in se pelo okrog 10metrov; saj ko si enkrat v vagi je skutera čist easy obržat par metrov v lufti! pa to še niam zablokiranega, ampak imam zunaj blokado iz auspuha!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, 10m, to pa ti verjamem... Pospeske itak dobis samo tako, da odblokiras avspuh. ko das iz variota se blokado ven ti samo bolj leti, pospesi pa isto. ce ne manj:)

Aerox:enkrat ko bos mel cas, se dobima. Drugi tedn al pa kdaj.

Pa ce mas ti filing za ravnotezje in ko dobis skuterja v lego se lahko peljes kak dolgo hoces.

Jaz sem se z mojim pelal najvec ene 5m:) Ampak to ko je se hladn lepo. Vsedem se pa na voznikovem zicu cisto nazaj. Pa v pravem trenutku mores potegnit. Mores poznat skutera svojega dovolj dobro in vedet kdaj potegne.

Pa veliko je odvisno od valjckov. Das lahke noter pa se peljes komot. Jaz mam malo tezje, pa ne gre tak fajn. Komaj pr 20 zategne skuter...

dunker:pol tank se zelo pozna:) 7 al 8L bencina naprimer je ze teza odzadi zraven, ki ti pomaga za ravnovesje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jrk0

jaz ko se hocem pelat po zadni, vedno začnem pr hitrosti 0 km/h torej stojim na miru in kurblam gas, tak da dobi obrate, in ko se mi zazdi kar solidno cuknem bilanco gor in se dvigne! ko nimam sreče zdržim samo malo, ko pa mam srečo pa tudi 10 metrov, samo to je že redkota! včere ko si mi rekel da naj prijem na ptuj, sn pred tem pol ure vadil po dvorišče in mi je nekajkrat uspelo se obržati, samo nisn mogo it do konca ker mamo ful mali vhod na dvorišče! blo pa je enih 5 metrov, pa sn prepričam da bi še šlo dalje! tak da grem jaz zaj na igrišče še malo vadit...ti povem večer rezultate! ej pa še neke, je to možno jaz čutim da meni kdaj pa kdaj jermen nekam čudno skače, ko se hočem dvigniti??? ja jaz mam cajt bol med wikendom, ker med tednom sn v mb, v petek po šoli bi blo ql, ker te grem vedno z frendi in deklinami na pijačo! ej pa še neke, si me vido včere tam pri busni postaji (pot proti spare) al ne, poleg skutera sn stal pa še ena deklina je bla poleg??? okrog 15.00 je blo to???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ja. sem vido:) lahko mi se kdaj kako deklino predstavis:) ampak res lusno:))

Po zadni z mesta pa je cisto neke drugega...jaz se z mesta niti pelat ne morem:) pa meni je dosti volj vsec da se lepo peljes in se potem dvignes na zadno. Iz mesta ni tak tezko. Jaz se vedno peljem 20km/h pol pa gas pa v pravem trenutku cuknes (ko ma skuter najvec moci), da ga spravis v luft, samo pol pa se navadno peljem 2m pa spustim gas, ker nimam obcutka:)

In kak se ti zdi skuter v zivo moj? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jrk0 jaz sem nazaj iz "TRENING VOŽNJE PO ZADNJI"!!!

danes mi ni šlo nič od rok, vse me je zabavalo! kar ko sn se htel dvignt mi je neke remen skakal in neke hrdal! no saj parkrat mi je uspelo se solidno dvignit, samo je blo maximalno kaj sn doživel 2metra kvečemo mogoče še 3metre :(!!! tak da je to vse lari fari, uničenvanje materiala, no ja res pa je tudi da sn mel tank samo 1/3 poln!!!

ja z mesta se dvigniti je logično da lažje; tak kot pa si ti reko pa se jaz nisi solidno dvigniti nena morem! :(

lepo to ke si mi vido, se sn se še drl za tabo: ej lino, lino; samo ti pa kuj naprej! tvoj skuter zgleja v živo dosti bol kul kot pa na slike, pa še ful športni zvok ma tvoj leovince zx; ke maš "subwoofer" gori al ka!!

ja dekline ti tudi kake lahko predstavim

prej glih sn štrafija vijo z skejtom na skutere, ke se grete pa skejtat pred gimnazijo al ka? ke ti tudi skejtaš?

ej jaz ti bom prek personal message in e-maila poslal mojo telefonsko!!! pa ti bi jo meni tudi lahko da se te zmenma, da se kdaj dobima, da malo vidim tvojiga peugeot speedfight viper( zaradi belih črt)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj sem glih priso domu iz sraufanja. samo se je v skuteri zaj vse podrlo, vse bom mogo znova nastavit:/

je pa se pol prijatl z zracno hlajenim speedfightom vozo po zadni. vsedo se je na zadni zic, se pelo ene 10 na uro pa zdigno skutera v zrak pa se pelo 50m po zadni. samo so mu noge dol bingljale, ker se boji, da ga ne bi pref'**lo. torej je ocitno res mozno da se peljes komot:) samo se vedno ni to tista prava voznja po zadni, ko mas noge gori...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem pred dvemi leti(še vse zablokirano) tudi probal po zadni iz mesta z nogami dol. pa me je obrnlo, jas sem zadaj skočil dol prek zadnega sedeža, medtem ko sem skutera še vedno držal. potem pa sem letel za njim in mi je nekako uspelo neizpustiti skutera in ni padel po tleh. :oops: Drgač pa meni komaj pri 30 zategne(valjčki). če pa dam not stare prestave, pa skutera kar trga. pr 30 ga čisto na izi spaviš na zadno. ampak s tistimi prestavami ga v 10 sekund spraviš do 90, kar pa je tudi končna hitrost s tistimi prestavami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bi se pa jest na tvojem mestu odločil za tiste prestave.

Skuter bo anyway relativno počasen, pa če ga še tko predelaš - če gre 90 al pa 120, ni ne vem kolk.

Ampak če ima pa res tolk hude pospeške kot praviš - to je pa že nekaj vredno! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem pred dvemi leti(še vse zablokirano) tudi probal po zadni iz mesta z nogami dol. pa me je obrnlo, jas sem zadaj skočil dol prek zadnega sedeža, medtem ko sem skutera še vedno držal. potem pa sem letel za njim in mi je nekako uspelo neizpustiti skutera in ni padel po tleh. :oops: Drgač pa meni komaj pri 30 zategne(valjčki). če pa dam not stare prestave, pa skutera kar trga. pr 30 ga čisto na izi spaviš na zadno. ampak s tistimi prestavami ga v 10 sekund spraviš do 90, kar pa je tudi končna hitrost s tistimi prestavami.

ej mare20: ke ti si iz ptuja al ka? ka spy-a maš al ka? kak to da še nisn nikol videl nobenega spy-a na ptuju, razn od mojiga kolega spy-iča? kake barve ga maš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bi se pa jest na tvojem mestu odločil za tiste prestave.

Skuter bo anyway relativno počasen, pa če ga še tko predelaš - če gre 90 al pa 120, ni ne vem kolk.

Ampak če ima pa res tolk hude pospeške kot praviš - to je pa že nekaj vredno! :wink:

Če bi blo tako kot ti praviš, pol si ti tudi nebi dajal kita not. Če sem te prav razumel. Ampak meni itak ni za vozit se po zadnji. Pol bi se vsi hteli pelat in bi se vsak strl.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dunker:med 90 pa 120 je vlka razlika:)

A tebi se med 60 pap ol 90, ko si odkleno skutera verjetno ni zdelo omembe vredno razlike. itak nobeno ni nic hitro. ubijes se pa lahko pr 20km/h...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: Letos sem gledal enga italjančka, ko se je s skuterom po zadnji vozo, pa to ful počasi, po moje od 20-30 km/h. Pa ne samo 2m ampak 15-20m brez problema. :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!