Skoči na vsebino

vožnja z skuterjem po zadni koli


aerox

Priporočene objave

Boli te za plastike pa avtoličarja. Če si za kaj si jih boš že sam zlepo pa poštrihal. Drgač pa si nove nardiš iz fiberglasa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli te za plastike pa avtoličarja. Če si za kaj si jih boš že sam zlepo pa poštrihal. Drgač pa si nove nardiš iz fiberglasa :D

Men se to nč ne da. Bo že fotr zrihtu če bo treba 8) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa daj vozite se še naprej po dveh kolah. Sej je že to dovolj velka umetnost. Enih ljudi nebi spravo na motor al pa skuter za živo glavo ne. Mare, kaj ti maš doma avtoličarsko delavnico?

Beno, pri nekaterih skuterjih je to lahko nardit, ko jast stisnem na bremzo, mam pa tak mali hod ročke, da bi me zabilo v asvalt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Tomosaki ker skuter maš ti :?:

Aeroxa :wink: zakaj? Aja, zaradi ročke?

ej tomosaki ti maš tudi aerox-a, daj povej mi če maš ti tudi tako kratko ročko za gas??? ker jaz mam ful kratko!!! heh kak je jrko glejal ko je to videl!!! je tak jrko??? :D :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako to misls kratka? a tko da roke ne spravs gor, a tko da je za gas dajat kratko?

heh nenene, kratka v takem smisle da je gas dajat kratko, max ene 3cm tak neke po občutki!!!

no razlika proti speedfigte od jrkota je kar vlka pa tudi proti ročki za za gas od drugih skuterjev je vlka!

no beno kaj ti praviš? je to tak normalno da mam kratko ročko za gas al je to kaj zablokirano al pa zanič???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratko? Pizda, jast sem mel tak dolgo zajlo (raztegnjeno), da sem jo mogo zavit nazaj, ker mi je prepočasi zagrabo. :roll:

zanimivo no! jaz mam fuuul kratko pa nevem zake, mogoče je kaj zaničal pa zablokirano??? po treba šraufat!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
kako to misls kratka? a tko da roke ne spravs gor, a tko da je za gas dajat kratko?

heh nenene, kratka v takem smisle da je gas dajat kratko, max ene 3cm tak neke po občutki!!!

no razlika proti speedfigte od jrkota je kar vlka pa tudi proti ročki za za gas od drugih skuterjev je vlka!

no beno kaj ti praviš? je to tak normalno da mam kratko ročko za gas al je to kaj zablokirano al pa zanič???

Bot vesev da mas kratko pa da se ti ni treba ovijat okol gasa da prides do konca gasa :D :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Da se jst mal pristavm piskr zravn..

Mene fuuuul matra da bi se naucu po zadnem kolu pelat,

sj cuknem ga za salo na tazadnga, ampak tukj se pojav problem -ravnotezje. Tega pa nimam tud ce se pelem tko da startam z 0 in noge na tleh..

Aja pa ko ste rocko za gas omenjal-jst mam pr tajfunu tako da jo morm vcash preprijet?? u ku*** cist! Mam pa malossi gus kit sam nevem ce je mhr(pomojm da je)

Tko ce mi lahk puveste ce se sploh splaca naucit po zadnem ker se mi motor mal smil, sm ze cis prevec dnarja zmetov za tega sesalca :cry:

Ce pa kdo ponuja zastonj instrukcije se pa priporocam!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ravnotezje in use rabs samo trening. Jes k sm se hotu naucit mi je ene 2x cist dopi*****, k enostavn nism upov motorja dost dvignt. Pol sm pa en dan spet su probavat in mi je enkrat kr ratal, takt sm se pol pelov ene 100m. Pol pa z časm zmeri več... kasnej pa se kej novga probas k navadna voznja po zadnjem ni vec zanimiva :twisted: .

Zej delam na tem da bi se po tazadnmu obracov na mestu, samo mi ne ratuje glih najbol :? ... a ma mogoce kdo kej izkusen z tem :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa skutr prešvoh za te pizdarije. Se pelem počas pol se pa nazaj usedem pa gas pa ga probam dvigent pa sploh ne gre. Sej pelat se ni tak problem(s kolesom gre dobr :lol: ), sam če bi ga spravu dost pokonc :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja jst bumbar sm glavno stvar puzabu prasat: kuko je lazje da se peljes po zadni koli- tko kot ti Beno(sedis na zicu pa noge mas na plastik k pride cez "svecko"), mogoce pa varjanta da mas noge na sopotnikovih tackah(v sede) alpa na sopotnikovih v stoje( ce je to mozn) alpa tko kukr sm vidu nek k se je furov v stoje na zicu?

Aja, mislte da bi se blo dobr najprej se z bajkm naucit po zadnem? :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam pa malossi gus kit sam nevem ce je mhr(pomojm da je)

lp

keko sn jas obveščen ni mhr gus kitov, so samo alu, no mogoče se motim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pomojm da mas bl ti prov, sam ko mi je zaribov je od Benota fotr reku da nimam alu ker ce bi ga mu bi zaribov in se nebi premaknu, tko pa ko mi je zaribov sm se se komot prpelov do servisa(cca 5-10km), mam pa fen cooled 70cilinder :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če maš gus lahko daš brusit če ti zariba

če pa maš alu pa ne morš dat brusit lahko samo si daš v dnevno sobo na razstavo in glejaš :D :D :P

sicer pa to že itaq vsaki dečko ve, kak je z alu vs. gus :D je tak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno ce mi lahk mal puves kolkrat si "stresu" ko si to probaval ker mam ze eno negativno izkusno z voznjo po zadnem kolu(trpela je strehca, plastika za prtlaznik in sprednje vilce-samo se jih da po domace poglihat),

drugace ravnotezje na cesti mam zlo dobr se nkol nism padu na asfaltu, me je nesl s sprednjo gumo, z zadnjo se veckrat pa sm se zmer ujel na suhem in v dezju, sam ko si v zraku je to precej drugace??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem probaval po zadnji... nikoli! Ker se pač nekako varujem pred padcem z zadnjo bremzo. Ko pridem v kritično situacijo da me lahko zanese preveč nazaj enostavno z zadnjo bremzo popravim...

Na srečo iz tega primera še nobenega padca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo off topic ampak vseeno: Beno: sem bil na dirki v Portotožu seveda kot gledalec :lol: in sem te gledal kako si vozil! Res obvladaš! Kaj pa drugi so res tako slabi proti rebi, ker si jih pustil kar dosti za sabo ali maš boljši motor?! :?

Kdo pa te je tako dobro naučil vozit, ker nihče izmed ostalih tekmovalcev ne obvlada kot ti pa so tudi starejši...

Vsaka ti čast!

BTW: kaj si počil blok od motorja ker je varjen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, tud mi smo te ze v Celu na motoboomu lani na treningu gledal ka si delu, d se mi je sam smejal ko je pol una frajla prsla s 50ko na stezo!! :lol: :D

svaka ti cast!! (bogi kolencni drsniki!! :twisted: :D :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to da so drugi slabsi nebi ravno mogel govorit. So tudi drugi zelo dobri, samo vcasih te kaksna napaka ali smola lahko stane veliko.

Sem pa imel z motorjem veliko tezav tako da sploh nebi mogel govorit da mi gre motor bolse, raje slabse :? ravno zaradi tega sem startal iz 6. startne pozicije ker me je na treningu za čas elektronika pustila na cedilu, na sreco se je do dirke vse postimalo :D

ps: HVALA za pohvale !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!