Skoči na vsebino

KONČNO MOJA CBR 900 RR!!!!


Rock-46

Priporočene objave

Pozdravljeni,

Kot ste ze iz naslova izvedl sem tudi jaz koncno najsel motorcek :D zame in to je Honda CBR 900 RR :D , letnik 1996, tako da sem strsn zadovoln :D , pa se moja bo vesela ka se bo lahko zadi vozila, skoz mi ze govori naj kej kupim( ane chris :oops: :wink: ), no ja uglavnem ZAKON DAN; ZAKON MOTOR; ZAKON VECER.....full sem vesel, sam upam da bo dobr delal pa da ne bo problemov... :D :D

:D :D :D

P.S: se vidmo kej v OLP-u, zdej ko bo zima bom mogu nekam na cajcke hodt....pa prekleto je ze mraz sem se dones peljal do doma, me je zeblo ko macka..... :shock:

P.S1: Sori tistim ki ste to ze vidl, samo sem premaknil,ker jo je Ice zaklenil, ker je menil da tja ne pase, upam da bo tukaj ostala odprta tema---

Lp; Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja končno sem našel tvoj post. Dobr si ga skril. :D :D

Čestitke seveda. Upam, da boš naredil naslednjo sezono vsaj toliko km, kot si jih z Yamaho in da ti bo motorček dobro služil. Mislim, da bi moral.

Vsekakor pa pa se strinjam a AREA_51 (to ni tako malo konjičev) :shock: :shock: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahja drug let pa Dolomiti pa Grossglockner pa nekam dalec na morje, pa se kam se bomo spomnl pa bomo sli, ane dreamer, upam da naus zahinavu pa prodal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahja drug let pa Dolomiti pa Grossglockner pa nekam dalec na morje, pa se kam se bomo spomnl pa bomo sli, ane dreamer, upam da naus zahinavu pa prodal.

Jah nevem, baje je govoru da nekdo pride dans iskat, en ka je ze prej vidu tko da ce bo prodal, bo pa prodal ,sam dolg casa ne bo brez, verjem, ga je CBR-ka cist ocarala....:)

Lp, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahja drug let pa Dolomiti pa Grossglockner pa nekam dalec na morje, pa se kam se bomo spomnl pa bomo sli, ane dreamer, upam da naus zahinavu pa prodal.

No dobr je tole slišat :D Se bomo čez ene 4,5 mescov slišal če je še kdo za to 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

romzi sam a nis ti bolj dirkalc a si se ze kej umiru od takrat ko si mito imel?? :lol:

No ce boste po pamet vozil se lahko zmenmo pa gremo skupej jest sem ze letos hotu na grossglockner samo sam nisem sel drug pa noben ni hotu, pa se mal jih je imel motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko zadovoljstva in veliko mero SREČE na cesti!. Upam, da tvojo drago ne bo preveč bolela ritka pri kakšni daljši turi. :lol:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

romzi sam a nis ti bolj dirkalc a si se ze kej umiru od takrat ko si mito imel?? :lol:

No ce boste po pamet vozil se lahko zmenmo pa gremo skupej jest sem ze letos hotu na grossglockner samo sam nisem sel drug pa noben ni hotu, pa se mal jih je imel motorje.

A zato se ti kurba nis hotu vozt z nama z meškotom :twisted: -loh bi reku ane :roll: Ja mislm da sm, mal mn divji :? - sj veš leta pa to--takrat smo bli najbl nori pr 17-ih-no se slišmo -ajd

Pa zment se mormo za v OLP 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubec čestitam, pa po pamet!!! :wink:

Jst tut čestitam, predvsem pa priporočam, da ne voziš po pameti temveč po cesti. Tam se najboljš obnese ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No in tudi smeškotu je dones končno uspelo pripeljat domov svojo novo CBR-o, o občutkih še ne bom pisal ker sem še preveč vesel :D :D

Lahko napišem le to, da komej čakam da bo poletje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in tudi smeškotu je dones končno uspelo pripeljat domov svojo novo CBR-o, o občutkih še ne bom pisal ker sem še preveč vesel :D  :D  

Lahko napišem le to, da komej čakam da bo poletje :D

Pol sva pa ze dva :D

Lp, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in tudi smeškotu je dones končno uspelo pripeljat domov svojo novo CBR-o, o občutkih še ne bom pisal ker sem še preveč vesel :D  :D  

Lahko napišem le to, da komej čakam da bo poletje :D

Ja ne vem kako bom pa jst zdj s svojo vtr-o zravn praskov :?: bl počas bo treba zdj vozt da vaju bom loh lovil :twisted: :twisted:

Aja pa še to-ni ti treba čakat do poletja :? da se bi pelou-rabmo sam en sončen vikend v februarju pa smo tm 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in tudi smeškotu je dones končno uspelo pripeljat domov svojo novo CBR-o, o občutkih še ne bom pisal ker sem še preveč vesel :D  :D  

Lahko napišem le to, da komej čakam da bo poletje :D

Pol sva pa ze dva :D

Lp, Rok

Zakaj pa? Res misls tok hitr prodajat? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da bom mogu vsah ZX12R al pa hayabuso kupt ok no mogoce XX da vam bom mogoce lahko od zadej v tablco gledov ko se bomo vozil :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja...sory za pripombo. :?

a je ze kdo vidu un film k ga tipo s 300 pelje po obvoznici med avtomobili??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja...sory za pripombo. :?

a je ze kdo vidu un film k ga tipo s 300 pelje po obvoznici med avtomobili??

Ja jest sem vidu, noro dobr, sej ce se prov spomnem sva pr teb gledala...

LP, Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: Smo vidl ja-ta je pa mal bl odfakan kt jst-pa nej še Očko kej reče :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!