Skoči na vsebino

Blodnje


Priporočene objave

AK !!! Jackie ima en zob pa en jošek priporocam da imas segreto Hornetko ce bos hotel na hitro zapustiti kraj dogajanja :)

Sem pa baraba a ne jackie

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bom kar vzdrzal vseh komentarjev!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem to o enem josku in zobu ne bo drzalo, kajti ce ima zenska samo ta dva atributa, potem ni punca ampak samo se baba. Da pa je Jackie punca pa je bilo podano v postu Pupe par vrstic nazaj. Ali prevec dlakocepim mogoce? :) Drugac pa tkole mal slinjenja po forumu kar pase, tko da punce cmokajte po mili volji se naprej...heheh...

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NENE moja taktika je, da jo najprej razjezim, pa se potem opravicujem..saj ves... da je bolj vroce! hehe (SMAJLI; SMAJLI; HUDICEK HUDICEK)... mi ne delajo smajliji, ker mam v sluzbi javo onemogoceno

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:NENE moja taktika je, da jo najprej razjezim, pa se potem opravicujem..

Ja,ja A je to... To bi ti rad! Ampak ti še mene nisi videl, ko se res razjezim!?Buuuuuu!

Hej, Pupa, zanimivo razmišljajo tile fantje, a ne?

Jackie

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugoden preobrat.

Da zanimivo razmišljamo.

Poudarek na razmišljamo.

Obicajno ženski svet trdi, da pojam nimamo, kaj delamo, kaj šele, da bi sploh kaj razmišljami in ce že, samo s spodnjo glavo.

Jackie, hvala za potrditev obstoja sivih celic.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, nikoli ne trdim, da moški svet razmišlja "samo" s spodnjo glavo!!, vendar - ceprav zelo dobro razmišljate (kar z obema glavama!!), in vi to sami najbolje veste - ste s tega vidika že skoraj nevarni. Nehajte no že toliko razmišljati!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, od sedaj naprej samo še instinktivno.

Ko vidiš, da te prime, zagrabi, nic razmišljat ali kaj podobnega.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj mores, ocitno ste ugotovile kaksno taktiko imamo. Najprej maco nastop, brez najmanjsega znaka, da dejansko tudi kaj mislimo, potem kvazi superiorni pristop zensk do nas, ces dajmo jim pokazat, saj samo dobro izgledajo, nato ugotovitev, da se kdo zna pogovarjati; sledijo razne ugotovitve, da nepismenost precej izginja in ko pridete (zenske) do spoznanja, da smo v bistvu ne samo lepi ampak tudi nadvse pametni, je ze prepozno...ste ze ujete in ne gre vec nazaj...:))))

Hehehehe.....

Tudi ce je taktika kristalno jasna, ni bojazni, da nebi delovala...

olrajt...:)

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak pri meni, ki je pa pamet na prvem mestu, na drugem duhovitost, pa še kaj prej, pa šele nato zunanja lepota, pa to ne pride v poštev.

Pri meni se je treba bolj potruditi, kot pa samo biti lep.

Sicer pa je zanimivo ko moški razmišlja z glavo, obcutno bolj zanimivo pa je, ko razmišlja s tamalo glavco!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vendar je treba biti nadvse previden. Naravne blondinke so samo pretkan trik matere narave, ki nam zaradi pregovorne "zanimivosti" blondink postreze s takimi dosezki in nas potem nemocne protagoniste v akciji "nakljucja" zavede, da pocnemo in (ne)razmisljamo vec racionalno. Pariranje na podrocju dominiranja je postalo vcasih ze kar prevelik zalogaj za normalno patriarhalno urejeno druzbo. Vcasih bi bilo bolje za kaksno res abotno situacijo zvlect zensce v gozd in jo posteno poducit o pravilnosti dejanj...:)))) (ne mislim nasilja, ampak gozd je nadvse primerno okolje za manifestacijo primarnega nacina dokazovanja prevlade - in me zanima ce bi imela kaksna kaj proti...hehehe...)

Drugace pa je veliko bolj pogosta vdanost v usodo kakrsno nam je pac namenila evolucija in leta represij -scasoma patriarhat izginja in ga zamenjuje matriarhat...Kaj mores...potem je res bolje, da razmislja samo spodnja glava, ker ta se ne sekira prevec. Bolje kot pogovor pa je spravit potencialno "sogovornico" ze v samem zacetku promiskuitetnega druzenja na 1,5 promila in juhuhu...Potem pa ni nujno da je ravno blondinka, govorila bodo le se dejanja...

Tako. Malo jutranjega razmisljanja...

(mal heca mora bit...:) ....je rekel tisti, ki je ubil zeno:)))))

AVE

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Sicer pa je zanimivo ko moški razmišlja z glavo, obcutno bolj zanimivo pa je, ko razmišlja s tamalo glavco!!!

... še posebej, ce je rinež , kar so nekateri dokazali že na tem forumu-vendar z ono vecjo glavo

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modrovanja o blondinkah gor, ali dol.

Ce kje srecaš ono pravo, nepoblajhano, potem takoj po njej.

Znanost ugotavlja, da blontnost izumira (izginja), ker jo prekriva temnost, ker je blontnost ena vrsta anomalije in ni dominantna.

So si severnjaki navozili prevec turcinov, španjolcev in malih crnokodrastih italosov gor.

Oni, poblajhanih, pa bo vedno dovolj, pri teh lahko izbirate.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Drugace pa je veliko bolj pogosta vdanost v usodo kakrsno nam je pac namenila evolucija in leta represij -scasoma patriarhat izginja in ga zamenjuje matriarhat...Kaj mores...potem je res bolje, da razmislja samo spodnja glava, ker ta se ne sekira prevec. Bolje kot pogovor pa je spravit potencialno "sogovornico" ze v samem zacetku promiskuitetnega druzenja na 1,5 promila in juhuhu...Potem pa ni nujno da je ravno blondinka, govorila bodo le se dejanja...

Leta represij (Si že porocen )?

Problemi nastanejo ponavadi ravno zaradi spodnje glave in alkohola ...

Kar se tice promiskuitetnega druženja-pazi, da te ne dobi žena

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

(mal heca mora bit...:) ....je rekel tisti, ki je ubil zeno:)))))

AVE

Keep on drivin’ hard...

Baba pa heca ni zastopla, pa je kar umrla.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...In spet ste si našli temo stoletja - blondinke!

Mislim, sem že prehitro rekla tisto o obojeglavem razmišljanju. Problem je, ker vam tapravi možgani prehitro tecejo v spodnjo glavco...in Anubis, ko razmišljaš o "1.5 promilih"...je to cisti primer za stekanje možganov navzdol!!!

Jackie

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je rekel Brrrm:izkljucno in zgolj zaradi dezinfekcije. Primarna dezinfekcija - gledano s strani bacilov in podobnega, sekundarna - dezinfekcija morale, zadrzkov in estetskih nepravilnosti. (en pir dobra, dva pira dobra, etc...)

Ak: nisem porocen, vendar...:)

Jackie: 1,5 promila je precej relativno kako vpliva. Za stekanje mozganov navzdol se clovek ponavadi odloci zavestno (vsaj pri racionalnih ljudeh je tako). Podal pa sem situacijo v kateri pa racio odpove in deluje samo se zavestni odklop, kar pa ne pomeni da je to obicajno, ker tudi situacija ni ravno vsakdanja ne? :)

Keep on drivin’ hard...

Edited by - Anubis on 14/08/2001 10:44:53

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:...In spet ste si našli temo stoletja - blondinke!

Mislim, sem že prehitro rekla tisto o obojeglavem razmišljanju. Problem je, ker vam tapravi možgani prehitro tecejo v spodnjo glavco...in Anubis, ko razmišljaš o "1.5 promilih"...je to cisti primer za stekanje možganov navzdol!!!

Jackie

Blond je stanje duha in ne barva las .

Anubis razmišlja zgoraj, kako bi razmišljal spodaj

Tisto o promilih - kaj pa ženskam stece spodaj ?

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...Tisto o promilih - kaj pa ženskam stece spodaj ?....

Ejkej

naj ugibam a so to mogoce moški možgani oz. možgancki....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno stece dol samo pir, racionalnost pa še vedno ostaja. Sicer se s pirom ta meja racionalnosti malo zniža proti tisti tocki, zaradi katere moški razmišljate z glavico, ampak vseeno pa ta meja še vedno brani svoje.

Za razliko od 1,5 promiliziranih moških, ki ta meja pade kar lepo na tla, pa tam ostane saj samo razmišljanje o razmišljanju s spodnjo glavico povzroci prehiter iztek vseh tekocin na tisto tocko iz katere gledate promilizirane ženske.

toliko o tem!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diablo torej prihajaš iz Ptuja. Res je v Ljubljani. Lahko bi jo povabili na srecanje, kandidatov za prevoz pa tko al tko ne bo manjkalo! Verjemite!

LP pegaso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!