Skoči na vsebino

Blodnje


Priporočene objave

quote:Razen ce ne govori iz tebe obcutek, da nisi v srediscu pozornosti?

Ta je pa bosa! Pupa je pa ja Legenda! in kolikor jo poznam in vem, je bila njena reakcija: ooo, saj tale je pa prav zabavna! (in zagotovo se ne motim!!)

no ja, saj je sama povedala

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

No mogoce zaradi tega, ker ne vstanem z mislijo o seksu in grem s to isto mislijo spat. Mi pac ni toliko do tega.

SAJ NI TAKO HUDO CE SE TI TO DOGAJA!!!

Obstajajo pa deklice, katerim jaz pravim Kraljice (seveda kraljica tiste noci), ki pa hodijo po zborih samo zaradi onegavljanja z motoristi. Pridejo na zbor, se pustijo castiti in opijaniti, se pustijo odvleci v šotor.... itd....

TO JA SAJ TO JE EDINO PAMETNO NA ZBORIH. CE NEBI LJUDJE UPALI DA BOJO SRECALI KAKO TAKO BI JIH SE MANJ HODLO NA SRECANJA!

Takih Kraljic pa jaz resnicno ne maram, saj potem ni cudno da vsaka nova, ki pride na sceno, pa še posebno ce nima motorja in nima tipa bikerja, odživi nalet iz vseh smeri prepotrebnih bikerjev.

A V KAKI DISKOTEKI JE PA DRUGACE!?!?!

kisses

Pupa TO YOU FROM PERVY

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

TAKO SE GOVORI, PERVY!

Mislim, tale Pupa pa naklada v tri ...

Vsaka zenska je kraljica svoje trdnjave.

lp Speedo

Edited by - speedo on 21/08/2001 12:48:27

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: TO JA SAJ TO JE EDINO PAMETNO NA ZBORIH. CE NEBI LJUDJE UPALI DA BOJO SRECALI KAKO TAKO BI JIH SE MANJ HODLO NA SRECANJA!

opaaaaa! dobr, da vem ... real hot, a?!?!

a obstajajo tud taki tipi?

bi jest mal pochekirala kaj je edino pametno na zborih.

Vsem

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zenski lobi v nastajanju... Obeta se cedalje manj primernih dni za voznjo, ker bo dez...hehehe...

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda, zaradi mene naj dela vsak kar hoce!!!

Pervy, ne vem, kako je v diskotekah, ker ne hodim tja!!!

Speedo, ce hoceš razložiti vsoje mnenje ne nakladaš tja v tri dni, ampak se moraš prav posebno potruditi, da te ne razumejo narobe. Pa še to se je tu zgodilo, da ste me narobe razumeli. Ampak resnicno se mi ne da še enkrat razložiti, kaj mislim. Jaz nimam nic proti takim ženskam, samo ne maram jih, ker na ostale mecejo slabo luc.

Zakaj motoriste vse enako ocenjujejo in za vse pravijo, da so norci, kreteni, idioti....

ker gledajo na vse enako in ne vidijo razlik, to me pa moti, da me da en v nek okvir zaradi 500 drugih.

pa še enkrat povem: nimam nic priti Barbwire!!!! Pa saj smo se ves cas hecali skupaj, itd... pa pomoc sem ji ponudila, ce bi jo rabla.

Meni osebno se ne zdi nic napacna punca, zaenkrat in jo nic ne obsojam, ker je ne poznam.

Pizda folk, samo površno preberete, pa si takoj ustvarite kar neko svoje negativno mnenje, pa takoj pluvate po cloveku.

NA KURAC MI GRE TO!!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pizda, zaradi mene naj dela vsak kar hoce!!!

Pervy, ne vem, kako je v diskotekah, ker ne hodim tja!!!

Speedo, ce hoceš razložiti vsoje mnenje ne nakladaš tja v tri dni, ampak se moraš prav posebno potruditi, da te ne razumejo narobe. Pa še to se je tu zgodilo, da ste me narobe razumeli. Ampak resnicno se mi ne da še enkrat razložiti, kaj mislim. Jaz nimam nic proti takim ženskam, samo ne maram jih, ker na ostale mecejo slabo luc.

Zakaj motoriste vse enako ocenjujejo in za vse pravijo, da so norci, kreteni, idioti....

ker gledajo na vse enako in ne vidijo razlik, to me pa moti, da me da en v nek okvir zaradi 500 drugih.

pa še enkrat povem: nimam nic priti Barbwire!!!! Pa saj smo se ves cas hecali skupaj, itd... pa pomoc sem ji ponudila, ce bi jo rabla.

Meni osebno se ne zdi nic napacna punca, zaenkrat in jo nic ne obsojam, ker je ne poznam.

Pizda folk, samo površno preberete, pa si takoj ustvarite kar neko svoje negativno mnenje, pa takoj pluvate po cloveku.

NA KURAC MI GRE TO!!!!

kisses

Pupa

Ej Pupa, za tvoje poste si moram pa vedno vsaj 5 min cajta uzet

Kak ti vse to zares jemljes. Pa sej ta forum verjetno ni bil zastavljen, da bomo iskali ne vem kaksne globoke zivljenjske resnice.

Zanimivo pa je tole:

Zenske imate o drugih zenskah VEDNO OGROMNO ZA POVEDAT, tipe pa boli kur**, kaksni so drugi tipi. In zarad mene lahk majo vsi jajce do kolen pa gate za uhe zataknjene, pa bom jst se zmeraj to kar sem.

lp Speedo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...NA KURAC MI GRE TO!!!!

kisses

Pupa

PUPA dva problema imeti:

1. Imeti ga

2. Veliko gor stvari imeti zataknjeno.

hotschko

Edited by - hotschko on 21/08/2001 16:50:03

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ... evo ponovno mene tukaj ...

torej Anubis ... mislim , da nama manjak samo še primerna lokacija za tale najin pentagram in svece ... imaš kakšno v mislih ? ... pa daj nekaj takega najdit , da bo malo razbilo moje hormone ... ker se mi zdi da tele terapije pri Ruglju so precej drage

sicer pa nisem zamerljiva ... tako ,da grem lahka komot na pijaco s pupo pa še katero ...pa še s kakšnim seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj vi to o nekih terapevtskih "rogljih" lamentirate ze cel cas?! bi se to dalo tudi za manj vedne prevesti v slovenscino?

hvala.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rugelj je znan slovenski psihiater, ki spreobraca pijance in verjetno tudi druge zasvojence.Ima svoje metode, nekateri prtavijo, da uspešne.

Je znan zaradi radikalnih stališc glede vloge ženske v družbi, v slogu KKK (kinder, kuche, kirche) ce sem prav po avstrijansko napisal.

Ko so ga pred leti hoteli dati v penzion, je gladovno stavkal na vašem Koroškem in dosegel svoje.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim? a je tip samo mal vsekan al se mu je ze kompletno zmesal?! pa sem mislil,da so taki ze izumrli nekje v devonu.

barb: ti to resno,da si pri TAKEM v delu?! zenska,pa to ti mi po polovicni ceni zastonj nardimo 15x boljs!

dr.gregs & company se priporocamo (sem del tote "company",vsaj kar se zensk tice ).

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:Barb, vabim te na pijaco!!! :))

Perla

Se vama lahko pridruzim?

Zarja

ouuuuu jeeeeaaaa!!

Barb???

Perla

meni je prav ... vidve samo povejta kdaj in kje , da se prestavim iz rodnega kraja

lp Barb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:prosim? a je tip samo mal vsekan al se mu je ze kompletno zmesal?! pa sem mislil,da so taki ze izumrli nekje v devonu.

ejjj, ta je najboljsa danes! (skoraj sem se polulala od smeha.) res! Ice, vidim, da res ne poznas tega tipa, ampak Brrrm je tole res tako dobro opisal, da si v trenutku skuzil ...

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice, vidim, da res ne poznas tega tipa, ampak Brrrm je tole res tako dobro opisal, da si v trenutku skuzil ...

Perla

ti to mene zezas,al resno mislis? ne vem kako je brrrm to drugace mislil,ker o temu idiotozavru ne vem nic.zato tudi moje vprasanje.....

-----------

at 200 mph you have no friends

Edited by - Ice on 21/08/2001 22:35:30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:meni je prav ... vidve samo povejta kdaj in kje

Kdaj prides v Lj.? Smo tako iz raznih krajev, da bi nas bilo treba kar mal organizirat :)) mahh, ti posljem mail!

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ima kdo probleme, kar hitro v PSIHOLOSKO CISTILNICO. Dr. Gregs oznanja, da je spocit po dopustu in pripravljen na vase tegobe. Sicer nisem vsega tega listja bral, ker je prevec, ampak nekako sem zavohal, da se kar precej jezite en na drugega, drug na tretjega, tretji na sedmega, osmi na prvega itd. Kar brez bojazni pristopitev v ordinacijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:ti to mene zezas,al resno mislis? ne vem kako je brrrm to drugace mislil,ker o temu idiotozavru ne vem nic.zato tudi moje vprasanje.....

haha! resno! sem sama opazila, da sem v postu kar trikrat napisala, da je res :))

tip je , vendar potegne za sabo precejsen del slovenske naivne javnosti ... (saj zato ga pa Barb vlece gor)

ups, oprostite, ce se je slucajno kdo zdravil pri njem in smatra, da je ok, tud prav.

no, saj kaj vec pa niti ne vem. :)) in tema je brezvezna.

v glavnem, kot receno, dr.gregs&company rula proti takim! :)))

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bo treba na zboru kar nekaj medicinskega piva popit "par sodov" tukaj so še posebaj mišlene naše punce (ce bo na ZBILJAH takšno kot je na forumu potem bo porebno bazen z blatom nastavit pa naj pokažejo kaj znajo te naše glasne punce)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CE je koncni izdelek obdelave odlicen potem se ne bom pritozeval. Drugace pa o pentagramu - kot simbol moci predstavlja lahko tudi cloveka samega, samostojnega in mocnega. Ce pa se ti zdi, da bi markantno deloval tudi v povezavi z bozanstvom smrti, bi sla potem v detajle in ga naredila s svecami...pol je pa v igri se vosek, pa nekaj SM igric...

Potem te pa lahko narediva za mojo kraljicno....teme in mi pomagas tehtat srca ostalih , ko bodo popadali in jim vzameva sanje...hehehe...

Keep on drivin’ hard...

Edited by - Anubis on 21/08/2001 09:49:10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!