Skoči na vsebino

Blodnje


Priporočene objave

quote:

Ce se boš zmatru, lahk tud kak drug položaj izbereš

bom pametno knjigo zraven vzel.....tam veliko o tem pise

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

[

Neopazno jo porineš v vodo-nato pomagaš. Izpadeš dentlmen in nabereš pike...

Ejkej

Neopazno jo porineš v vodo parkrat nežno potunkaš, pol pa prideš na sceno jo zacneš dentlmensko reševat.

Pograbiš bližnjo vejo jo prerineš do obale, hitro sleceš, daš ustrezne masaže in umetno dihanje iztociš še prej vodo, pa ne svojo

ter preklinjaš na glas barabe, ki so to naredile ter ji dopoveš, da je imela preklemansko sreco, ker si glih slucajno mim pršu, pa ce bo kej rabla naj kar poklice, ker prihajaš tudi na dom.Baba ce nima IQ vecji kot 60 se bo sigurn zatrapala do fundamenta.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

RAN, pocakaj da dame to vidijo...pomojem si v riti..

Keep on drivin’ hard...

Po moje ne ker imajo vse sigurn IQ vecji kot 60. Sem dal varovalko not.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hajjj ..evo Barbi je nazaj ... saj sploh ne vem kje naj zacnem ..skratka Anubis ... tole z vhodno/izhodnimi enotami bo treba definitivno prenesti v prakso ..saj ves teorijo je treba dati tut v znanstveni preizkus ...

plavanje v Zbiljskem jezeru pa mi nekako res ne diši ... razen seveda , ce dobimprimernega lifeguarda ... ki bo obvladal kaj vec kot sam trepljanje po lickih

Pegasooo ... ne delaj mi skomin s sladoledom saj veš da je sladoled pri meni še posebej dojemljiv za gravitacijo ... in mi zmeraj zleti tja (sajveškam) ... tako da je bolje , da sladoleda na Zbiljah NIIIII !!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice ...premisli malo ... ponavadi vzamem sladoled v kornetu ... in ker pac naenkrat ne morem oblizniti celga pac mal stece ... upam da obvladas toliko anatomijo zenskega telesa , da ves kateri je privzdignjeni del telesa , ki sledi bradi ... ce ne te naucim jaz ...imam izpit iz anatomije 10/10 (mal se je treba pohvalit)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

barb...mislim,da bom potreben INTENZIVNE dodatne instrukcije iz anatomije.tako za ziher,da kaj ne pozabim.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Pegasooo ... ne delaj mi skomin s sladoledom saj veš da je sladoled pri meni še posebej dojemljiv za gravitacijo ... in mi zmeraj zleti tja (sajveškam) ... tako da je bolje , da sladoleda na Zbiljah NIIIII !!!!!

Ja pa recmo da sladoleda na Zbiljah ne bo, sigurno pa bodo kocke ledu v pijaci!

Tudi te niso imune na gravitacijo.

Škoduje jim samo sonce al pa neizmerna vrocina dveh anatomskih oblik (tko jih imenuje Ice)

Ko se led topi, druge stvari rastejo!

LP pegaso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ste vsi cist nori!!!

Sicer pa Barb, glede na to, da sem te vceraj spoznala (no vsaj preko chata), sem spremenila mnenje o tebi in se mi zdiš prav fejst punca, ti ponujam pomoc, v kolikor bo prevec tipov, ki bodo potrebovali tako ali drugacno znanje iz oživljanja, masaž.... saj veš, da se ne boš prevec zmatrala!!!

Sicer pa se lahko pohvalim, da tudi znanje o inputih in avtputih zelo obširno in ce se lahko pohvalim 10/10!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se zdej kr naenkrat vse ženske hvalte z 10-kam o input/outputih in anatomiji?

Treba bo konkretno dokazat . BW, ce ti sladoled tece kot praviš, si morš omislit slincek , drgac boš mela majco umazano...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jajaja...lastna hvala...gremo tukaj morda dobesedno - dobro blago se samo hvali a kako? O kvaliteti mora odlocat komisija, ki je sestavljena iz najmanj 3 clanov. Torej, ce boste hotele potrditev kvalitet o katerih so vas sedaj polna usta bo treba s komisijo kontaktirat.

Na moskem delu foruma pa je ustanovitev komisije za vprasanja uporabe estetike v vsakdanjih opravilih...

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nismo nori, ampak cist normalni moški!

Na srecanju verjetno ne bo prevec tipov, ki bi rabili oživljanje itd, ker bodo s prikolicami, lahko pa naredimo še eno srecanje, kjer bosta Pupa in Barbwire demonstrirali vse oblike oživljanj. Jasno da pridemo brez prikolic

Pupa sej veš tisto o moških, kaj naredijo po seksu. 10% jih poboža svojo drago in se obrne ter zaspi, 20% se jih samo obrne in zaspi, 70% pa se jih oblece ter odide domov.

LP pegaso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Pupa sej veš tisto o moških, kaj naredijo po seksu. 10% jih poboža svojo drago in se obrne ter zaspi, 20% se jih samo obrne in zaspi, 70% pa se jih oblece ter odide domov.

kje je pa tistih 5%, ki zjutraj vpraša 'Kok je pa tebi ime?'

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote: Pupa sej veš tisto o moških, kaj naredijo po seksu. 10% jih poboža svojo drago in se obrne ter zaspi, 20% se jih samo obrne in zaspi, 70% pa se jih oblece ter odide domov.

kje je pa tistih 5%, ki zjutraj vpraša 'Kok je pa tebi ime?'

Ejkej

10% + 20% + 70% + 5% = ?

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bilo casa niti za kopanje, niti za wetshirt, blatnega pretepa tudi ni bilo,

saj ni bilo mogoce, ker si se zalepil na Barb, cim je prišla in si do njenega odhoda uspešno oviral njene stike z ostalimi.

Zato vsega tega ni bilo!

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Pegaso toliko o tem, da ne bo prikolice s tabo!!!

Sem te imela v namenu nekam povabiti (plavanje recimo, pa potem oživljanje), pa se te je neka prikolica držala!!!!

Anubis, ti pa cisto tiho!!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!