Skoči na vsebino

Blodnje


Priporočene objave

quote: Sicer se s pirom ta meja racionalnosti malo zniža proti tisti tocki, zaradi katere moški razmišljate z glavico, ampak vseeno pa ta meja še vedno brani svoje.

Torej drži navedba, da s povecano kolicino zaužitega alkohola tudi ženske zacnejo razmišljati prvinsko ... zadet je treba prave promile

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: quote:

--------------------------------------------------------------------------------

...Tisto o promilih - kaj pa ženskam stece spodaj ?....

Ejkej

--------------------------------------------------------------------------------

naj ugibam a so to mogoce moški možgani oz. možgancki....

dr.looney

Ko vam (ženskam) to stece, je že itak namen (ki ga je opisal Anubis) dosežen.

Posle j... nema kajanja...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr ste se razpisal o fukojebini.kaj zdaj vsi neki nakladate iz filo-psiholoskega stalisca,ce je edino za kar se gre,da razsujes svoje seme po cim vecji zenski populaciji?!

ali morda hocete se obcutke in ljubezen zraven? za TO se ja pa treba malo bolj potruditi.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in pride Holcer in pravo psiho socialno debato spremeni v eno fukanje naokoli!!

Ja AK, ta prave promile je treba zadet. Jeba je le v tem, ker ima vsaka taprave promile na razlicni stopnji!!

Ce se pa že toliko potrudiš, da bi ta prave promile najdu, potem si pa res zaslužiš uspešno namocitev.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj je vse skupaj,ko pade mrak in je konec pogovorov? no,evo.....

vsaj eden,ki trezno gleda na vse skupaj.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A ti to o treznem razmišljanju misliš mene al AK-ja?

sorry,samega sebe......

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:matr ste se razpisal o fukojebini.kaj zdaj vsi neki nakladate iz filo-psiholoskega stalisca,ce je edino za kar se gre,da razsujes svoje seme po cim vecji zenski populaciji?!

- Ce bodo ženske razodele svoje poglede na to bo lažje (vsaj kar se tice 'vecje ženske populacije').

PS

Praljudje so reševali drugace ...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

PS

Praljudje so reševali drugace ...

ves kako je,ko so se pa zenske zacele z borilnimi sporti baviti....

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem je pa treba vsako stvar dodobra analizirati...nedvomno. In kot je dejal Saso Hribar v enem svojih izpadov : " ...don't forget to anal.." ....hehehehehe.....

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bog te mazo, nic ne štekam, ampak ziher je kul.

ce se gre za rinjenje, sem zraven (pa ne kot svecnik in ostale prispodobe, da ne bo pomote)., tudi promili mi niso ravno španska vas, drugace mi je pa ostala ena dobra kitica v spominu :" ja je prvo onesvestim, pa je onda mirno smestim,........"

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojojojojoj, sej sem bla dost dolg tiho, samo zdej me pa pocasi (in ker imam trenutno glih cajt) res zanima, kaj ima vse to skupnega z Vsemi forumskimi zenskami????

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj se to greste neke omame in promile....je pa ja veliko boljse,ce oba "vesta" kaj delata (no velikokrat tudi ne vesta,pa je tudi ok)

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z Icom, je bolje, da oba vesta, kaj pocneta.

Drugace pa tudi jaz ne vem, kako je vsa ta debata o seksu itd povezana s topicom vse forumske ženske. Ker ne govorimo nasplošno o ženskah, temvec o nas, forumskih ženskah.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In da še sama nekaj dodam. Sem hotela biti tiho, ampak....

V glavnem smo ugotovili, da se stvar tice forumskih žensk, ki nismo kar ene ženske!!! In še nekaj smo ugotovili - da je vseeno boljše, ce oba vesta za kaj se gre. Vsaj v temeljih.

Pa še to...ce kdo misli, da smo še zmeraj v pradavnini...no ja, povejte mi, ce se motim!

Hallloo! ...in pristaneš v letu...2001!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot MC-member zivim dokazano nekje v zelezni dobi.....po besedah nase legendarne carice.

have a nice day.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nedvomno je bolje, da oba "vesta" kaj delata. Ampak se vam ne zdi, da v tempu kakrsnem zivimo in pri vseh treznih stvareh, ki se jih da pocet ne prija sem ter tja kaksen res rahlo odpiljen seks? Najbrz alkohol pri tem pripomore oz. ce kdo ni pregovorno zavrt Slovenec, karkoli drugega.

Drugace pa je bilo mogoce v pradavnini najbolje poskrbljeno za PMS. Ko so bile zenske na tem, da jih je zacelo rahlo mesti, so se lepo brez besed pobrale iz jam v gozd, kjer so ostale toliko casa, da so se scistile. Potem so lepo pohlevne prisle nazaj v jamo skrbet za ogenj in kuhat ter koze stepat. Seveda je bilo to mozno pri poligamnih odnosih. Zamislite si, da je jamski clovek monogamen, potem pa mu ta edina zenska gre za en teden v gozd in doma nastane kaos, ogenj ugasne, mozak je surove zivali, koze mu se izdatno smrdijo...to res ne gre. Poligamija je ocitno popolnoma naravna stvar in se kako koristna...:):):)

Ampak sedaj se je ta stvar brzkone sprevrgla v malce drugace nacin - v PMS obdobju skusamo biti cim bolj potrpezljivi in razumevajoci, da nam pac ne pobegnete kam v gozd...nikoli se ne ve...:):):)

Toliko razmisljanja o jamah...hehehe...

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Civilna družba je prinesla še kaj drugega kot preživljanje PMS-a doma in ne v gozdu.

Npr. razne stroje, kjer je potrebno pritisniti le ene par tipk, tako da tudi moškim ne bi delalo problemov.

Sicer se pa strinjam z Jackie, forumske ženske smo definitivno nekaj posebnega. Že to da smo na forumu nas loci od vseh ostalih.

Ja Ice in še vedno mislim tako. Le ce primerjam tebe in enega naših forumašev, s katerim sem imela cast govoriti, si ti pravi sodobnik napram njemu. Mislim, kar se odnosa do žensk tice. MC pravila gor ali dol, še vedno se na nek nacin zavedate MC-jevci, da ste v 21. stoletju, za razliko od nekaterih.

Moje skromno mnenje.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa: v eni stvari se pa definitivno strinjava. formuske zenske ocitno STE nekaj posebnega. :)

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!