Skoči na vsebino

Blodnje


Priporočene objave

Dr. Looney: ce je pa tako pol pa kar...bolecina je meni osebno do neke mere celo zelo dobrodosla...ce te nic ne boli ne ves, da si ziv, ce a te boli malo vec pa lahk ovse skup preusmeris v precejsnjo mero uzivanja. Ok, ce pa pride po skali bolecine tja nekje do meje izlocanja ledvicnih kamnov, pol se pa tud jaz vec ne grem...

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam jest n ti ne bom bolecin povzrocala ker vidim da ti je to v užitekampak bo to bolj psihicno mucenje....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o sran**....na tega sem pa precej odporen in pripravljen za verbalna soocenja......sem pa ze mislil, da me bo bolelo.........

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta v eni sobi zaprta sadist in mazohist (Looney in Anubis).

Pa mazohist kleci na tleh in se dere: "Tepi me, tepi me, ...".

Sadist ga pa gleda in pravi: "Ne bom!"

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sta v eni sobi zaprta sadist in mazohist (Looney in Anubis).

Pa mazohist kleci na tleh in se dere: "Tepi me, tepi me, ...".

Sadist ga pa gleda in pravi: "Ne bom!"

lp Easyrider

Sadist ga pa gleda in pravi: "Ne bom!" ter uživa ker ga tako muci. Toda mazohist si ne more kaj, pa uživa ker ga sadist tako muci, sadist neha uživat, ker vidi užitek mazohista in ga od jeze nabije.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

o sran**....na tega sem pa precej odporen in pripravljen za verbalna soocenja......sem pa ze mislil, da me bo bolelo.........

Keep on drivin’ hard...

to bo potekalo tako na daljavo...tako da kar pricakuj da te nenadoma vrže iz stola v en kot tam pa vidiš vse sorte cudnih zadev...

in potem......

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaa...looney zdej pa dost...voodoo zadev pa se ne grem, kaj pa ce me spiknes v kaksno delikatno mesto. Potem pa ne bo nic z veseljem...

Ce me mislis v kak kot stlacit in udarit tretman, potem me raje kako drugace tja spravi...

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh Anubis ... bos pa se ze znal braniti pred temi ciracara zadevami ... glede na to , da si božanstvo ... ali pa tvoja moc ne deluje proti carom neustavljivih žensk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...., potem me raje kako drugace tja spravi...

Keep on drivin’ hard...

ja na kak nacin bi pa rad pristal v kotu...

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas Zensk niti najmanj ne gre podcenjevati. Nemogoce, da se vas pristeva med obicajne "ljudi" ker to pac ne gre. Ste Zenske. In kot take si zasluzite posebnega pogleda ter seveda tudi ravnanja - tu pa pride tudi do previdnosti...barbwire ti pa se mi zdis kar precej "obdelave" vredna in s tem tudi povecana previdnost ni odvec...

dr looney: en verz slovenske pesmi gre:"...najmocnejsi sem, ko sem potisnjen v kot..."...bo treba premislit...

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lojzi,ti kar pisi in anubisu vzemi "veter iz jadrovine"....kot vidis je zacel,kljub zavezanosti in monogamiji,druga zenska bitja iz tira vlaciti.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tega me je strah, da bo v petek Anubis pa vse žensko obcestvo v kotu, ostali bomo moral pa pit. Sej po grmih sem pa že par vab za steklino nastavu!

Pr men nikol ne veš, kdaj je štos pa kdaj res PRESS !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lojzi,da ti ne bomo ene par "vab" nastavili tam,kjer bo bolelo! drugace pa brez skrbi.ti lahko skoraj garantiram,da ne bodo vse zenske po grmih skakale....

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz definitivno ne bom v grmovju ležala!! To sem tudi že objasnila in ne mislim vec.

Barbwire: ti si pa tako... zelo pohotna. Pa kva ti nic ne dobiš, ali si samo nimfomanka??? Mislim, ne mi zdej tudi moške strašiti, da potem ne bo hotel noben na srecanje priti.

Ce pa si prevec potrebna, pa povej, pa poznam enega, ki tudi nikoli nima dost, pa vaju spoznam (seveda v kolikor se že ne spozanata), pa se lahko potem onegavljata kolikor vama paše, kadarkoli vama paše.

Samo punca - cool down!!! Ne ti sam na seks misliti!! So še druge dobre stvari pri moških!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne ti sam na seks misliti!! So še druge dobre stvari pri moških!!

ne da bi bil nesramen in sam sebi v zupo spukal,ampak KATERE PA?!

razen da smo inteligentni,lepi,mocni,olikani itd....gentlemani.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...barbwire ti pa se mi zdis kar precej "obdelave" vredna in s tem tudi povecana previdnost ni odvec...

Keep on drivin’ hard...

uffaa Anubis ... bom vzela tole kot kompliment ... sam pazi mal ... da ne bi kje jaz tebe prej vzela v "obdelavo" ...torej - kaj praviš na "obdelavo" na sredini pentagrama ... za božanstvo smrti se nekaj takega spodobi kajneda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheh ...sedaj pa sem dobila pridigo ... ja prav hudo no ... bo treba mal k Ruglju na obdelavo ...

in prav zanimivo je to kako žensko obcestvo vcasih reagira na dolocen situacije ... no ja saj vsi vemo kaj je to kar govori v takih primerih iz ženskih ust ... peace & love Barb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fovšija??? Neeee, zame se vedno dosti najde!! No mogoce zaradi tega, ker ne vstanem z mislijo o seksu in grem s to isto mislijo spat. Mi pac ni toliko do tega.

No barbwire ti povem eno zgodbico:

ko sem zacela hoditi na motoristicne zbore, so mi punce govorile in me opozarjale, da bodo moški težili, me vabili v šotor... itd.... pa se je meni to vse skupaj hecno zdelo. Pa se je dejansko potem zacelo dogajati to, da so se (seveda na sveže meso na tej sceni) rinili okoli mene in me na tak in drugacen "inteligenten" nacin vabili na sprehode(seveda je imel v mislih do šotora), pa kar direktno v šotor, itd...In ker sem že prej omenila, da zame seks ni smisel življenja in tudi ni smisel motoristicnih zborov, sem jih lepo odslavljala in kmalu so se zaceli z mano tudi normalno pogovarjati o motorjih, o izletih o izkušnjah, itd... Sedaj se mi redko zgodi, da bi mi kdo težil, ker vsi vedo, da zame to ni smisel zbora. Obstajajo pa deklice, katerim jaz pravim Kraljice (seveda kraljica tiste noci), ki pa hodijo po zborih samo zaradi onegavljanja z motoristi. Pridejo na zbor, se pustijo castiti in opijaniti, se pustijo odvleci v šotor.... itd....

Takih Kraljic pa jaz resnicno ne maram, saj potem ni cudno da vsaka nova, ki pride na sceno, pa še posebno ce nima motorja in nima tipa bikerja, odživi nalet iz vseh smeri prepotrebnih bikerjev. Jaz pa pac samo ljubim motorje in ne tipov, ki sedijo na njih (ne me narobe razumeti, ce spoznam kakega, ki bi mi odgovarjal, bi me seveda zanimal, samo za seks pa pac odpade).

Zato resnicno upam, da nisi ti ena izmed tistih Kraljicen, ker se mi zdi to zelo nizko za žensko in je že na meji s prostitucijo, ki je pa tudi nekako ne podpiram (ceprav menim, da je najboljši nacin imeti prostitucijo pod nadzorom tak, da jo legaliziraš in fajn obdavciš - pa ženske redno na preglede voziti).

Toliko o fovšiji, ki je iz moje strani zaradi takega pocetja pac ni!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

uffaa Anubis ... bom vzela tole kot kompliment ... sam pazi mal ... da ne bi kje jaz tebe prej vzela v "obdelavo" ...torej - kaj praviš na "obdelavo" na sredini pentagrama ... za božanstvo smrti se nekaj takega spodobi kajneda

CE je koncni izdelek obdelave odlicen potem se ne bom pritozeval. Drugace pa o pentagramu - kot simbol moci predstavlja lahko tudi cloveka samega, samostojnega in mocnega. Ce pa se ti zdi, da bi markantno deloval tudi v povezavi z bozanstvom smrti, bi sla potem v detajle in ga naredila s svecami...pol je pa v igri se vosek, pa nekaj SM igric...

Potem te pa lahko narediva za mojo kraljicno....teme in mi pomagas tehtat srca ostalih , ko bodo popadali in jim vzameva sanje...hehehe...

Pupa: verbalne provokacije in domislice so dalec od samih dejanj. Strinjam pa se s tabo o "zvezdah" bikerskih fest. Meni se je zgodilo, da sem dobil sredi noci v sotoru (po njeni pomoti) druzbo. V sotoru sem bil pred tem sam ampak ko je osebica uvidela napako, ji nekako niti ni kaj prevec hodilo po glavi, da bi sla ven iz sotora. Z obrazlozitvijo, da me je ze prejsnji dan videla, opazila zvecer in da sva celo govorila (ohoho, kaj takega), tako da ce zelim lahko ostane pri meni. no ja, tako pa se tudi ne gremo...ampak to je ena skrajnost, debate in provokacije pa so zelo dobrodosla stvar v pustem vsakdanjiku ne? Razen ce ne govori iz tebe obcutek, da nisi v srediscu pozornosti?

Keep on drivin’ hard...

Edited by - Anubis on 21/08/2001 09:49:10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

uffaa Anubis ... bom vzela tole kot kompliment ... sam pazi mal ... da ne bi kje jaz tebe prej vzela v "obdelavo" ...torej - kaj praviš na "obdelavo" na sredini pentagrama ... za božanstvo smrti se nekaj takega spodobi kajneda

Razen ce ne govori iz tebe obcutek, da nisi v srediscu pozornosti?

Niti pod razno!!

obrazložitev: ko še vecina od vas ni vedela za ta forum, sem jaz že pridno sodelovala. Takrat sem imela vsepreveckrat take in drugacne provokacije, pa saj je pasalo, ampak s casoma se tudi tega navelicaš, pa bi raje tudi kako pametno rekel z nekom, ne da bi vse vodilo v take in drugacne verbalne splne fantazije.

Sem vesela, da nisem vec edina ženska na forumu (kar sem bila kar precej casa) in da to vlogo prevzemejo tudi druge forumašice.

Le takih žensk res ne maram in sem samo izrazila moje mnenje, po drugi strani sem pa punci tudi ponudila pomoc, v kolikor jo potrebuje.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No mogoce zaradi tega, ker ne vstanem z mislijo o seksu in grem s to isto mislijo spat. Mi pac ni toliko do tega.

SAJ NI TAKO HUDO CE SE TI TO DOGAJA!!!

Obstajajo pa deklice, katerim jaz pravim Kraljice (seveda kraljica tiste noci), ki pa hodijo po zborih samo zaradi onegavljanja z motoristi. Pridejo na zbor, se pustijo castiti in opijaniti, se pustijo odvleci v šotor.... itd....

TO JA SAJ TO JE EDINO PAMETNO NA ZBORIH. CE NEBI LJUDJE UPALI DA BOJO SRECALI KAKO TAKO BI JIH SE MANJ HODLO NA SRECANJA!

Takih Kraljic pa jaz resnicno ne maram, saj potem ni cudno da vsaka nova, ki pride na sceno, pa še posebno ce nima motorja in nima tipa bikerja, odživi nalet iz vseh smeri prepotrebnih bikerjev.

A V KAKI DISKOTEKI JE PA DRUGACE!?!?!

kisses

Pupa TO YOU FROM PERVY

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, upam, da nam Barbwire ne bo usla, kajti forumske zenske smo redkost in posebnost :)) in je prav, da smo tu - take in drugacne ... Barb je kar dobro popestrila nase strani in nekaterim frajerjem dvignila pritisk, hehe - dobro so "nasedli". Komaj cakam, da jo spoznam, da vidim, ce ima tudi zenskemu obcestvu kaj za povedati.

Glavno, da je zabavno - saj se strinjam!!; in vse ima svoje meje!! - drzi?

quote:in prav zanimivo je to kako žensko obcestvo vcasih reagira na dolocene situacije ... no ja saj vsi vemo kaj je to kar govori v takih primerih iz ženskih ust ... peace & love Barb

Pupina reakcija nazorno prikazuje neprestano spogledovanje dveh "vrst" zensk z enega na drugi breg "znacajev" - rednih spremljevalk in Kraljic (kot jim sama pravi) na tovrstnih prireditvah.

Tako sem ta vikend dozivela neposredno srecanje z zvezdo sobotnega vecera

na Grobniku, ki mi je sredi noci po provokativnem dialogu, preden je sla na tusiranje, na ves glas zapela "zeeeenaaaa naj bo doma ..."

Drugo zgodbo mi je povedal moj dirkaski favorit: v njegov tabor se je na dveh kolesih pripeljala Kraljica v vrocih hlackah, vprasala po frajerju, ki ga niti ni poznala in po odgovoru, da ga trenutno ni, so se vroce hlacke rekoc: "Se zal mu bo!" odpeljale ... iskat novo zrtev ... celo vsega vajeni tipi v taboru so zinli od presenecenja :))

... in vemo, kako moski hormoni reagirajo - jeziki do tal in se kaj - haha! (da ne recem, naravnost smesno) ... moram rect, da bi mi blo kar hudo (khmmm), ce bi taka deklca skakala v mojga tipa (ker razlike sploh niso vazne!) in prav zares zanimiva bi bila moja reakcija na to doloceno situacijo.

... in niti pod razno ne morem bit fous, ker jaz tega ne "morem" narest ... moja moc je drugje!!! hehe! in kot je prikazala Pupa: take pac ze ne morejo pometat z nami.

O tem bi se dalo se in se govort, to je samo uvod, a zaenkrat toliko.

Barb, vabim te na pijaco!!! :))

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!