Skoči na vsebino

Blodnje


Priporočene objave

Daje me obcutek, da je BarbWire pravzaprav Želvica, ki je nekoc že pobegnila s foruma...

quote: mislim , da nama manjak samo še primerna lokacija za tale najin pentagram in svece ... imaš kakšno v mislih ? ... pa daj nekaj takega najdit , da bo malo razbilo moje hormone ... ker se mi zdi da tele terapije pri Ruglju so precej drage

@BarbWire : Upajmo, da nisi samo verbalno tako mocna ...

Edited by - ak on 22/08/2001 08:57:10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se do zdaj ni, se je pa zdaj zacelo ZARES hehe

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barbwire kar ne morem verjet kako nekateri ne zastopijo da so na svetu razlicne ženske z razlicnimi potrebami ,

no jaz vem kakšna si in mislim da ti ni treba

hodit k Ruglju.

Prideš na Zbilje?

LP pegaso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Barbwire kar ne morem verjet kako nekateri ne zastopijo da so na svetu razlicne ženske z razlicnimi potrebami ,

no jaz vem kakšna si in mislim da ti ni treba

hodit k Ruglju.

Prideš na Zbilje?

LP pegaso

hehe se en ki ga ima do popka LOL :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KHM KHM sem v drugem topicu prebral, da prides z boljso polovico .. vzamem nazaj hehe

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tocno prav si prebral!

Pa tud ce Barbi pride bomo pa še kako skup rekl pa bo!

Važno da se živi!

Do popka pa obcasno skor mora bit, al kako?

LP pegaso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barbwire: terapije so vsekakor koristne stvari...Ruglja pa bi jaz na tvojem mestu raje pustil na miru, kajti vec kot opral mozgane, ti ne bo...

Res pa je, da ima nekaj izredno na mestu idej v svojih prepricanjih - recimo ta, da je vsak clovek, ki zanemarja svoje telo in s tem svojo seksualnost kriminalec. Ok, roko na srce, leti to predvsem na zenski del populacije ampak bodimo posteni in lepo razsirimo ciljno publiko ne? Ce bi to oznanjal par sto let nazaj, bi ga sezgali kot satanista. Konce koncev ima prav - vsak clovek je sam sebi najblizje in kot tak tudi sam svoj Bog (prvenstveno) in ce hoces biti cim bolj popoln v veri moas biti povsem predan. Torej predan samemu sebi, gledati najprej na svoje potrebe in koristi ter se ceniti in spostovati. Ko ti to uspe lahko pricnes s kvalitetnim "razdajanjem" drugace pa je vse skupaj bolj polovicarstvo.

Lojzi: poroka? pri meni ta institucija povsem odpade. s stalisca da je poroka potrebna, da ne prihaja do greha - pred kom gresim? Ce sem sam svoj Bog potem si z lahkoto tudi odpuscam ali pa spravim vse skupaj do tega, da je navsezadnje to moja korist.

Barb: za kvalitetna pogajanja bo najbrz mesto nekje v mojem ali tvojem "templju"...pa ce je to takoj sotor..., start pa mora biti tako ali tako ugoden. Vertikalen, horizontalen...variatio delectas...ne?

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:za kvalitetna pogajanja bo najbrz mesto nekje v mojem ali tvojem "templju"...pa ce je to takoj sotor..., start pa mora biti tako ali tako ugoden. Vertikalen, horizontalen...variatio delectas...ne?

Mislim da si doživel verbalni nateg', ker Želva Barb ne bo imela jajc, da se prikaže na FS4...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, smeška sem pozabu narisat :-). Nikakor pa nisem tega dejanja mislu kot dejanje institucioniranja, (tolk sem te pa že spoznou cez te cveke) ampak bolj v smislu markiranja glede na interese in cedenje slin po dolocenih subjektih! Ja škoda, jest sem se pa že za farja mislu prjavt!

Al pa crnogorskog kuma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi: nateg gor al dol...za farja se lahko mirne duse prijavis, bova opravila spodobno daritev...

Zaradi verbalnega natega: verbalno se je prav lepo in brez nevarnosti nategovat ne? Sploh pa veliko lajanja,malo ugrizov, z vseh strani...predvsem skarjastih...Samo slisi se pa vseeno dobro.

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Se povsem strinjam, ampak moras upostevat, da se ponavadi pricne oralno...

¸verjetno si mislu verbalno-oralno ..

To je hkrati javni poziv BarbWire, da se udeleži FS4 in dokaže vsaj enemu od forumašev, da misli resno in ni samo großmaul...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Se strinjam po vsem tem kar je bilo napisano Barbwire bog ti pomagaj

...se pravi "bog ti pomagaj" - kakor pac vsak sam zmore...

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsem vašem pisanju se že prav veselim FS4 da bom videl, a ste res taki kerlci (velja za prestavnike obeh spolov) kot se tukaj prikazujete ali pa ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Po vsem vašem pisanju se že prav veselim FS4 da bom videl, a ste res taki kerlci (velja za prestavnike obeh spolov) kot se tukaj prikazujete ali pa ...

lp Easyrider

Pisem samo tisto kar mislim in govorim samo tisto, za cemer lahko stojim in kar lahko potrdim. Drugace je nesmiselno...

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Daje me obcutek, da je BarbWire pravzaprav Želvica, ki je nekoc že pobegnila s foruma...

@BarbWire : Upajmo, da nisi samo verbalno tako mocna ...

Edited by - ak on 22/08/2001 08:57:10

jah žal te moram obvesiti , da si se zmotil ... Želva pa res nisem nikoli bila ... daj me raje primerjaj s kakšno mal bl kjut živalco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:za kvalitetna pogajanja bo najbrz mesto nekje v mojem ali tvojem "templju"...pa ce je to takoj sotor..., start pa mora biti tako ali tako ugoden. Vertikalen, horizontalen...variatio delectas...ne?

Mislim da si doživel verbalni nateg', ker Želva Barb ne bo imela jajc, da se prikaže na FS4...

Ejkej

ma joj ak ... a imaš ti mogoce kaj osebo proti meni ali se meni to samo tako zdi ?... jajc pa res nisem nikoli imela in jih najverjetneje tudi nikoli ne bom ..kaj ces takšni so pac zakoni narave ... sicer pa se pusti presenetiti

aja ... še enkrat ... nisem želvaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

daj me raje primerjaj s kakšno mal bl kjut živalco

gremlin?!

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ma joj ak ... a imaš ti mogoce kaj osebo proti meni ali se meni to samo tako zdi ?... jajc pa res nisem nikoli imela in jih najverjetneje tudi nikoli ne bom ..kaj ces takšni so pac zakoni narave ... sicer pa se pusti presenetiti

aja ... še enkrat ... nisem želvaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

Ne ne, nic nimam proti tebi , ampak imam obcutek, da se ne boš prikazala ...

Kaj je pa narobe z želvo oz. želvico (ce ti recem npr.muca, jih lahk dobim po nosu od moje 1/2).

Agigate me more ...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!