Skoči na vsebino

Blodnje


Priporočene objave

Ice ... ne bodi zloben, ker znam tut jaz pokazati rožicke ceprav sem naceloma relativno (!!!) miroljubna ...

Anubis ... ja se strinjam , da bo treba nekako preizkusiti tole najino kompatibilnost ... tempelj bova pa že uredila ... bom prinesla potrebne rekvizite ... kakšne svece , igle , verige ... ce potrebuješ še kaj pa kr povej ... pol mi boš pa pomagu še kakšno vudu lutko nardit za Ice-ija ...

Diablo ... glede na to , da sva soseda , bi se lahk prikazal kaj na Zbiljah in me branil a ne

Pegaso ... lepo videt , da me prepoznaš ... ponovno te pogrešammmmmmmmmmmmm ... heheh in ponovno ena kost za obiranje

LP Barb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice ... ne bodi zloben, ker znam tut jaz pokazati rožicke ceprav sem naceloma relativno (!!!) miroljubna ...

yep.gremlin.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...kakšno vudu lutko nardit za Ice-ija ...

opla barbi vudu je pa moj resor

tako da se mal pazi ker te lahko kaka strela zadene ...

vidva z anubisom si pejta kar lepo SM igrice

vudu pa meni pustita

drgac.....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice ... ne bodi zloben, ker znam tut jaz pokazati rožicke ceprav sem naceloma relativno (!!!) miroljubna ...

Anubis ... ja se strinjam , da bo treba nekako preizkusiti tole najino kompatibilnost ... tempelj bova pa že uredila ... bom prinesla potrebne rekvizite ... kakšne svece , igle , verige ... ce potrebuješ še kaj pa kr povej ... pol mi boš pa pomagu še kakšno vudu lutko nardit za Ice-ija ...

Diablo ... glede na to , da sva soseda , bi se lahk prikazal kaj na Zbiljah in me branil a ne

Pegaso ... lepo videt , da me prepoznaš ... ponovno te pogrešammmmmmmmmmmmm ... heheh in ponovno ena kost za obiranje

LP Barb

Ni blema ce greš ti piridem tudi jaz sam moram prkolico prišlepat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah Anubis ..saj jaz tut ne vem , ce bom lahka prikolico doma pustila ... lahko pa najini prikolici parkirava nekje blizu in izgineva v najin tempelj

Ice-i ... saj vem ,da si pravi sladkorcek ... to je ziher ljubezen na prvi klik ... najboljš , da si še kitke spletem , da me boš lahka vlekel za njih

Pegaso ... hmmm ... jaz bom se raje osredotocila na nek drug tvoj del anatomije ... kosti mi glih niso pri srcku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Pegaso ... hmmm ... jaz bom se raje osredotocila na nek drug tvoj del anatomije ... kosti mi glih niso pri srcku

npr. stegno.....

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ice ... ne bodi zloben, ker znam tut jaz pokazati rožicke ceprav sem naceloma relativno (!!!) miroljubna ...

Anubis ... ja se strinjam , da bo treba nekako preizkusiti tole najino kompatibilnost ... tempelj bova pa že uredila ... bom prinesla potrebne rekvizite ... kakšne svece , igle , verige ... ce potrebuješ še kaj pa kr povej ... pol mi boš pa pomagu še kakšno vudu lutko nardit za Ice-ija ...

Diablo ... glede na to , da sva soseda , bi se lahk prikazal kaj na Zbiljah in me branil a ne

Pegaso ... lepo videt , da me prepoznaš ... ponovno te pogrešammmmmmmmmmmmm ... heheh in ponovno ena kost za obiranje

LP Barb

Ni blema ce greš ti piridem tudi jaz sam moram prkolico prišlepat

res je da pridem zraven, ne vem pa zakaj ne bi mogel braniti ženske v "stiski"!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ice ... ne bodi zloben, ker znam tut jaz pokazati rožicke ceprav sem naceloma relativno (!!!) miroljubna ...

yep.gremlin.

-----------

at 200 mph you have no friends

ICE res nevem kaj maš proti Barb ker je full vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ICE res nevem kaj maš proti Barb ker je full vredu.

1. proti vsem zenskam imam enako veliko ali malo.brez razlike.

2. uporaba smajlijev malo ublazi resen zvok posta,ali ne?

3. specificno kaj naj bi imel proti barb ali naj jo hvalil,ce je niti ne poznam?

ponavljam: gremlin.ljubko bitje,samo po polnoci jih ne smes vec futrat.

ce se pa barb pocuti osebno napadeno,naj pa to ONA pove,ne neki tretji,jasno?!

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

ICE res nevem kaj maš proti Barb ker je full vredu.

1. proti vsem zenskam imam enako veliko ali malo.brez razlike.

2. uporaba smajlijev malo ublazi resen zvok posta,ali ne?

3. specificno kaj naj bi imel proti barb ali naj jo hvalil,ce je niti ne poznam?

ponavljam: gremlin.ljubko bitje,samo po polnoci jih ne smes vec futrat.

ce se pa barb pocuti osebno napadeno,naj pa to ONA pove,ne neki tretji,jasno?!

-----------

at 200 mph you have no friends

V demokraticni državi lahko govorim kar koli in upam da je jasno tebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

V demokraticni državi lahko govorim kar koli in upam da je jasno tebi

hvala bogu da vsaj eden brani ubogo,sramezljivo barbwire! saj si punca skoraj ne upa nic izustiti,ce nisi kje v blizini.

ne me danes z demokracijo jebat! zaradi mene lahko tvezis kar hoces,kje hoces in kolikor hoces.jaz sem rekel,da se barb lahko tudi sama oglasi,ce ji kaj ne pase! al si ji brat,foter in mama v isti osebi?!

torej preden mi drugic zacnes po glavi srat,PREBERI kaj se napise,PREMISLI in SELE POTEM oddaj komentar! in predvsem nas ni treba uciti o temeljnih clovekovih pravicah IN obveznostih v demokraticno zasnovani republiki.

now let the girl speak.or d´you wanna have some rearrangements done to you ego?!

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: res je da pridem zraven, ne vem pa zakaj ne bi mogel braniti ženske v "stiski"!?!

Se bo prej treba branit od ženske v 'stiski'... (Ju nou vat aj min)

Ena je mela zanimivo majco (bla je v stiski), na njej je pisalo 'Fuck me, I'm desperate...'

PS - A boš posod'la Diabla BarbWire, da ji pomaga 'pririnit' iz stiske ....

Ejkej

Edited by - ak on 22/08/2001 22:48:48

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AK kaj praviš na wet tishirt tekmovanje bo kar nekaj žensk

Brez zamere Barb

Edited by - diablo on 22/08/2001 23:00:25

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene back again

Tyson ...res lepo ,da si se potegnil zame ...sam ves saj Ice-i ni tolk leden kot se dela a ne da Ice-i ? ...ok s hranjenjem po polnoci se strinjam , da res ni pametno sam kaj pa pijaca ? ... ne bi rada dehidrirala in to

Diablo ... sam pocak - za tole boš že še dobu vrnjeno ... se bodo tudi meni pokazali rožicki izpod las pol pa lahko greva tekmovat kdo ima daljše ?... v primeru , da pa je takšno tekmovanje res nujno (beri : da bi brez njega poniknilo celotno Zbile z nami vsemi) ... pol se pa priporocam za vodo ogreto na kakšne 28 stopinj ... v nasprotnem primeru ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kva smo vsi tako našpiceni zadnje dni. Sploh ne pustimo nobenemu dihati.

Barb: delaj kar hoceš

Ice: kritiziraj, hvali kogar hoceš

Tyson: saj tudi kritika je izražanje svojih demokraticnih, torej osebnih mnenj.

Zakaj potem napadaš Ice-a?

HEHE SEM VEDELA, DA BO ZANIMIVO ZA BRATI!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudica...pridem zjutraj in komaj se dohajam...

Barbwire: ni hudic, da se ne bi dalo kaj uredit ne? Ce sta vhodna in izhodna enota zdruzljivi...kaj pa ves.... Vsaj predebatirat bo potrebno vse skup...

Gremlini - enake tezave so z njimi kot z zenskami...ne sems jih futrat ponoci, da se ne razlezejo, ne smes jih z vodo polivat, ker potem norijo, so prijetni in ljubki, dokler jih ne pici kaksna bozja...Lahko jih bozas, crkljas ampak ....

Ice: 100% te podprem kar se tice demokracije...danes je realno gledano demokracije ravno toliko, kot si jo lahko placas...in vecino drugega tudi...

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

in tako je tudi prav.

Ceprav meni ne uspe vedno delati, tisto, kar jaz hocem.

kisses

Pupa

...da ti naredijo kar hocejo?

...juhuhu...

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

V demokraticni državi lahko govorim kar koli in upam da je jasno tebi

Tyson, dobro bi blo, da še prej poišceš razliko med demokracijo in anarhijo (v njej tud vsak dela tocno to, kar hoce!). Sploh pa, kaj ti veš, kaj je blo pred demokracijo?

Edited by - lojzi on 23/08/2001 08:38:00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

kaj je blo pred demokracijo?

diktatura ene ali druge oblike?! anarhija!

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta, brez zamere, ampak mislim, da ste pa zdaj res vse skupaj prevec na trdo vzeli.

Morem pa priznat, da je vseeno fino tole prebirat...

Povedala bi samo, da naj tisti s prevec bujno domišljijo in premalo casa, da bi vse skupaj temeljito prebrali, raje še naprej samo berejo...Tayson???

Barbwyre, ti si ena fejst punca, samo veliko rada govoriš, a ne?

Jackie

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za BW bomo nabavli SM opremo, pa eno kletko, da nam bo na FS4 plesala in rajcala (SM Gogo dancer)... Ce se ne bo izkazala, jo bomo pa u vodo zabrisal

P.S. Kazen mora bit vzgojna...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!