Skoči na vsebino

Cena izpita?


gmatjaz

Priporočene objave

Lep pozdrav!

Sin misli iti delati izpi za 125ccm motor, zanima me, kolikšna je cena (izpit, vožnje, prva pomoč) pač vse to skupaj.

hvala in lep pozdrav :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Sin misli iti delati izpi za 125ccm motor, zanima me, kolikšna je cena (izpit, vožnje, prva pomoč) pač vse to skupaj.

hvala in lep pozdrav :lol:

PP (tečaj in izpit): 70€

CPP (tečaji in izpit) okoli: 100€

Ura vožnje od 27 - 32€, minimalno 22 ur: :wallbash:

glavna vožnja okoli 15€

Zdravniški pregled: 40€

Seštej si pa sam, ker mene glava zaboli že ko sm to napisal.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa tema okoli izpita že obstaja in ti ne bi bilo treba nove odperat :closedeyes:

http://www.motosvet....?showtopic=9764

No ampak ker si nov na forumu nej ti bo :P naslednjič pa uporabi brskalnik :)

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvu te glavna vožnja pride okoli 45€ ker tistim 15€ dodaš še eno urco k jo plačaš avtošoli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz delam izpit za A1.

Društveni CPP z predavanji in polo : 70€

Prva pomoč : 70€(opraviš enkrat in ti skozi velja)

Zdravniški pregled : 35€

Vožnja(min. 22 ur):29€x22 ur = 638€

Prijava na izpitno vožnjo : 15€

CPP občinski : 15-30€(nisem prepričan sem pozabil)

Dvig izpita : 15€

--------------------------------------------------------------------------

Skupaj te pride : 868€

Moraš pa vse opraviti v prvo ker drugače je eš malenkost dražje.Za CPP občinske sem pri seštevanju vzel 25€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puff, pa sem mislil, da je mene prišlo drago (620€ če se prav spomnim). Je bila ura cenejša pa še manj ur si rabil. To kar je zdej je pa totalno zabita stvar :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Sin misli iti delati izpi za 125ccm motor, zanima me, kolikšna je cena (izpit, vožnje, prva pomoč) pač vse to skupaj.

hvala in lep pozdrav :lol:

Če bo naredil vse iz prve cca 850e :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf pol sm pa jst lani ful pocen skos pršla. V avtošoli so mel akcijo 300 E, not je blo pa vštetih 13 ur vožnje pa CPP, pol sm pa doplačala še tri ure vožnje pa glavno. Vse skup me je pršl tm okol 450-500E. Delala sm pa za neomejeno.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi tut tok mal plaču, ime avtošole ?

Uf pol sm pa jst lani ful pocen skos pršla. V avtošoli so mel akcijo 300 E, not je blo pa vštetih 13 ur vožnje pa CPP, pol sm pa doplačala še tri ure vožnje pa glavno. Vse skup me je pršl tm okol 450-500E. Delala sm pa za neomejeno.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neboš mogo več delat izpita za tako ceno.Ker prej si lahko mel 9 oziroma 10 uro vožnje izpitno.Sedaj pa po zakonu rabiš minimalno 21 ur..22 ura pa je lahko izpitna.

Izpit je dražji samo zaradi ur ker jih je dosti več...Sedaj so ure dražje za okoli 350€ kot pa so bile prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam pa tkole zj:

PP-74€

CPP-50€

Zdr. Pregled- 32€( so mi dal za A in B kategorijo :P )

Občinski-28€

1h vožne-25€

glavna-15€

Upam da nisem kaj pozabil :)

Torej mene bo pršlo če bo use u prvo 750 €- 800 €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem plačal za vse skupaj okoli 550e ampak sem prišel skozi z 8mi urami (inštruktor je bil car) tako da sem zelo poceni skozi prišel :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem plačal za vse skupaj okoli 550e ampak sem prišel skozi z 8mi urami (inštruktor je bil car) tako da sem zelo poceni skozi prišel :P

LP

jest sm tut še ujeu tastr zakon tko da sm dou okol 500€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozanimajte se, če vam v kateri avtošoli izdajo kartonček z začetkom usposabljanja iz cpp pred 20.02.2010, lahko imate samo 10 ur vožnje še po starem zakonu

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozanimajte se, če vam v kateri avtošoli izdajo kartonček z začetkom usposabljanja iz cpp pred 20.02.2010, lahko imate samo 10 ur vožnje še po starem zakonu

lp

Res je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je :D

ti pa kr tih bot ko bos meu 22 ur:D :boobies:

razn če maš kake veze :pos: pa take fore če veš ka mislim :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa kr tih bot ko bos meu 22 ur:D :boobies:

razn če maš kake veze :pos: pa take fore če veš ka mislim :yea1:

pozanimajte se, če vam v kateri avtošoli izdajo kartonček z začetkom usposabljanja iz cpp pred 20.02.2010, lahko imate samo 10 ur vožnje še po starem zakonu

lp

Vidiš, tole je naredla in bo še po starem :fight1:

nimaš pojma :010

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

Res je :D

too mi deli :) men so ga decembra izdal :) wooohoooo :D:D:D:D:D saj prsparu bom :)) kako je pa potem za do 35 KW izpit, je treba use voznje se enkrat ali ga samo nadgradimo :)??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

too mi deli :) men so ga decembra izdal :) wooohoooo :D:D:D:D:D saj prsparu bom :)) kako je pa potem za do 35 KW izpit, je treba use voznje se enkrat ali ga samo nadgradimo :)??

Zaenkrat je treba narest še 11ur + glavno, vendar glede na to kako hitro se to vse spreminja lahko da se bo do takrat ko boš ti delal za 35kw še kej spremenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 let nazaj, ko sem jaz delal izpit za motor 125 si odpeljal 10 ur pri tem je bila deseta ura glavna vožnja.

Z mal sreče si imel vse narejen v 14 dneh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat je treba narest še 11ur + glavno, vendar glede na to kako hitro se to vse spreminja lahko da se bo do takrat ko boš ti delal za 35kw še kej spremenil.

ni blo rečeno 9h pa izpitna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 let nazaj, ko sem jaz delal izpit za motor 125 si odpeljal 10 ur pri tem je bila deseta ura glavna vožnja.

Z mal sreče si imel vse narejen v 14 dneh :D

Sei lani sem jst naredu 6+glavna vožnja. :) A1 sicer. Letos bom pa za prestop rabil okrog 10 ur. In če to ni neumnost!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz A2 na neomejeno pri 21 letih... 11ur. brez opravljenih 10 ur se ne moreš prijaviti na izpitnem centru za izpitno vožnjo.

kaj naučiti nekoga z 40.000 km motorja in 20.000km avtomobila za sabo je pa druga stvar in o tem se sprašuje tudi inštruktor... pol pa yamahca pa poligon pa mao po mestu, da prođe vreme... glavn je de plačaš in vsi happy(avto šola pa država)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako mate drage zdravniske preglede... Jaz sem dal letos za avto 18 € v zdravstvenem domu Novo mesto. Drugače pa ne vem, jaz sem delal izpit za motor 2 leti nazaj in me je use skupaj prišlo 400 €. Delal sem pa preko Krške podružnice, kjer sem slišal da so ure precej cenejše, kakor v drugih mestih (NM, LJ,...). Vendar se pa ne spomnim koliko je že bla ura vožnje. Imel sem jih pa 10.

lp :),

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!