Skoči na vsebino

Cena izpita?


gmatjaz

Priporočene objave

Koliko je približno cena izpita za A2 (do 35Kw) z cppjem vred.

LP

Avtošola šmarca, paket 20 ur 750€, cpp brezplačen, dodatno se plača občinske pole in društvenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo, malo O.T. zanima me, če narediš A2(35kw) kategorijo... se ti potem pri 24. letu poveča na neomejeno ali so tudi to spremenili ?

Tnx..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, malo O.T. zanima me, če narediš A2(35kw) kategorijo... se ti potem pri 24. letu poveča na neomejeno ali so tudi to spremenili ?

Tnx..

Nič ni več avtomatsko. Z A2 lahko doživljensko voziš do 35kw.

Za A kategorijo pa moraš biti star se mi zdi 24 let, če izpitov ne delaš postopoma. Več je tu napisanega.

http://vozniski-izpit.com/forum/izpit-za-motor/izpit-za-a-neomejeno-t79.html

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, malo O.T. zanima me, če narediš A2(35kw) kategorijo... se ti potem pri 24. letu poveča na neomejeno ali so tudi to spremenili ?

Tnx..

če narediš za A2 ispit pr 18letih imaš pri 20letih lahko ispit za A samo moreš delat praktičen del tega ni več da dobiš avtomatsko če hočeš pa direkt sm A nardit moreš bit str pa 24let

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mam opravljen izpit AM (H kategorija), ali moram za A1 vseeno opravljati 22 ur?

Da, ker gre za popolnoma drugo kategorijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vožnja: 22x20 - 440

PP: 60

občinski in te bučke: 45

zdravniški: 40

CPP tečaj; zastonj

priporočam:

Avtošola

Pa te so nori ej! 600€ za navadn izpit! 2 leti nazaj si ga dobu za pofukanih 250€.!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa te so nori ej! 600€ za navadn izpit! 2 leti nazaj si ga dobu za pofukanih 250€.!

Potem pa hodi peš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa te so nori ej! 600€ za navadn izpit! 2 leti nazaj si ga dobu za pofukanih 250€.!

Ha, modelči, to je pocen!!!.

vožnja: 22x20 - 440

PP: 60

občinski in te bučke: 45

zdravniški: 40

CPP tečaj; zastonj

priporočam:

Avtošola

Jebote! Sm dal za eno uro 31€ (21€ je za avto 10€ pa za motor, skupaj 31€). V eni drugi avtošoli imajo pa uro za motor celo 33€. Ne razumem kako so lahko tako velike razlike (po Sloveniji) v ceni za eno uro. Izpit sem pa delal v Litiji. Jaz sem samo za prehod iz A1 v A2 plačal 370€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, modelči, to je pocen!!!.

Jebote! Sm dal za eno uro 31€ (21€ je za avto 10€ pa za motor, skupaj 31€). V eni drugi avtošoli imajo pa uro za motor celo 33€. Ne razumem kako so lahko tako velike razlike (po Sloveniji) v ceni za eno uro. Izpit sem pa delal v Litiji. Jaz sem samo za prehod iz A1 v A2 plačal 370€.

Tle pr nas je ura za motor 35 EUR, ura za avto pa 25 EUR... Tko da maste uro 4 EUR cenejšo kot mi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle pr nas je ura za motor 35 EUR, ura za avto pa 25 EUR... Tko da maste uro 4 EUR cenejšo kot mi...

Tudi pri nas je 35 €. Samo dvig kategorije me bo prišel ~440 €:

11x 35€ (ure)

+ 15 € (evidenčni karton

+ 22 € (predizpitna)

+ 15,44 € (izpitna)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri nas je 35 €. Samo dvig kategorije me bo prišel ~440 €:

11x 35€ (ure)

+ 15 € (evidenčni karton

+ 22 € (predizpitna)

+ 15,44 € (izpitna)

Mene bo dvig pršu malo manj ker mi ni treba delat 11 ur, pač pa jih lahko nardim samo 9 + glavna :P Kolkor sm neki na hitro računu me bo pršlo verjetno nekje okol 370 EUR ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novo mesto, cena 1 ure...

A1 34€

A2 36€

A 38€

V posavju je pa cena 1h tudi po 20€... (bilo katera kategorija, imed "A")

To mi pa še bolj ni jasno... :rolleyes:

PS: Sam bi šel delat v posavje, vendar imam v eno smer 60km, tko da...

Popravljeno . Popravil r_o_b_i
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bo dvig pršu malo manj ker mi ni treba delat 11 ur, pač pa jih lahko nardim samo 9 + glavna :P Kolkor sm neki na hitro računu me bo pršlo verjetno nekje okol 370 EUR ;)

Mislim, da si najbrž pozabil šteti še dodatno predizpitno (društveno) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da si najbrž pozabil šteti še dodatno predizpitno (društveno) ;)

Mi nebo treba delat društvenega :P

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi nebo treba delat društvenega :P

Mogoče ti ga delati ne bo potrebno, plačati uro boš pa vseeno moral. Drugače se ne boš mogel prijaviti na izpit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ti ga delati ne bo potrebno, plačati uro boš pa vseeno moral. Drugače se ne boš mogel prijaviti na izpit.

Nebo mi ga treba niti delat niti plačat :P Mi bo samo napisu v evidenčni karton da sm naredu društveni, pa čeprou ga nebom niti plaču niti delu :P veze :P

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebo mi ga treba niti delat niti plačat :P Mi bo samo napisu v evidenčni karton da sm naredu društveni, pa čeprou ga nebom niti plaču niti delu :P veze :P

veze ti nič ne pomagajo, če dobi avtošola inšpekcijo :) vse ure morajo imeti pokrite s plačilom... veze gor al dol... drugač pa z lepim se hvalte :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebo mi ga treba niti delat niti plačat :P Mi bo samo napisu v evidenčni karton da sm naredu društveni, pa čeprou ga nebom niti plaču niti delu :Pveze :P

ku bo na avto šolo pršla inšpekcija bojo tut rabil met veze...drgač pa se da tut taku sm plačajo sm davk...sam na ispitni vožno moreš pa še zdej vozet taku kuker je treba ;)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ku bo na avto šolo pršla inšpekcija bojo tut rabil met veze...drgač pa se da tut taku sm plačajo sm davk...sam na ispitni vožno moreš pa še zdej vozet taku kuker je treba ;)

Nič bat, glavno vožnjo bom naredu brez problema ker obvladam vožnjo po predpisih ;) Mi je tudi že lastnik avtošole reku da me hoče za inštruktorja, takoj ko bom meu 21 let za avto, pol pr 23-ih pa še za motor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič bat, glavno vožnjo bom naredu brez problema ker obvladam vožnjo po predpisih ;) Mi je tudi že lastnik avtošole reku da me hoče za inštruktorja, takoj ko bom meu 21 let za avto, pol pr 23-ih pa še za motor ;)

če se ne motim, morajo VSI, ki želijo naredit izpit, obvladat vožnjo po predpisih :surrender: prvič slišim da dobijo izpit taki, k ne znajo po cest vozit... :evilgrin: to če pa se potem ne znajo več obnašat, pa druga zgodba

kr neki :nono:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič bat, glavno vožnjo bom naredu brez problema ker obvladam vožnjo po predpisih ;) Mi je tudi že lastnik avtošole reku da me hoče za inštruktorja, takoj ko bom meu 21 let za avto, pol pr 23-ih pa še za motor ;)

he he ta tvoja izjava me je zdej prou spomnla kako je met 16 let (al kolkor jih imaš). no sej boš še kej polente pojedu pa malo zrasu pa bo šlo upamo tudi kej v glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!