Skoči na vsebino

Cena izpita?


gmatjaz

Priporočene objave

če se ne motim, morajo VSI, ki želijo naredit izpit, obvladat vožnjo po predpisih :surrender: prvič slišim da dobijo izpit taki, k ne znajo po cest vozit... :evilgrin: to če pa se potem ne znajo več obnašat, pa druga zgodba

kr neki :nono:

Eno je znat vozit po cesti po predpisih samo na glavni, drugo pa je vozit po predpisih tudi ko je glavna že mimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno je znat vozit po cesti po predpisih samo na glavni, drugo pa je vozit po predpisih tudi ko je glavna že mimo...

no, sej menda sem isto napisala...v avtošoli itak znamo VSI po predpisih vozit, nč tazga a ne ? :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he ta tvoja izjava me je zdej prou spomnla kako je met 16 let (al kolkor jih imaš). no sej boš še kej polente pojedu pa malo zrasu pa bo šlo upamo tudi kej v glavo.

Mam že krepko več kot 16 let :P Point je u tem da ni fora znat vozit po predpisih samo tistih nekej križišč in cest ki jih 100 krat prevoziš z avtošolo in veš že vse na pamet, fora je da kamorkoli greš znaš vozit po predpisih, ne pa samo tistih nekej cestic in križišč ki jih natreniraš v avtošoli da nardiš glavno... Pol pa je še fora da malokdo po tistem ko nardi glavno zares vozi po predpisih...

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno je znat vozit po cesti po predpisih samo na glavni, drugo pa je vozit po predpisih tudi ko je glavna že mimo...

:lol1::lol1: Live your dream ;)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1::lol1: Live your dream ;)

A dej...a boš zdej reku da ljudje kadar nardijo glavno še vedno vozijo tako kot so vozili na glavni? MALOKDO :P

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam že krepko več kot 16 let :P Point je u tem da ni fora znat vozit po predpisih samo tistih nekej križišč in cest ki jih 100 krat prevoziš z avtošolo in veš že vse na pamet, fora je da kamorkoli greš znaš vozit po predpisih, ne pa samo tistih nekej cestic in križišč ki jih natreniraš v avtošoli da nardiš glavno... Pol pa je še fora da malokdo po tistem ko nardi glavno zares vozi po predpisih...

16 al 20 ni velike razlike tongue.gif. ampak ti že veš.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dej...a boš zdej reku da ljudje kadar nardijo glavno še vedno vozijo tako kot so vozili na glavni? MALOKDO :P

če nardiš ispit tu po men da znaš po zakonu vozet....po glavni pa itak noben po šolsku ne voz razen izjeme videm da obstajate in zarad teh se tut dovge dovge dovgeeeee kolone ;)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nardiš ispit tu po men da znaš po zakonu vozet....po glavni pa itak noben po šolsku ne voz razen izjeme videm da obstajate in zarad teh se tut dovge dovge dovgeeeee kolone ;)

Ti v avtošoli voziš kar nekaj ur da si pripravljen na glavno, pošlji ti 10 ljudi na glavno ko že nekej let niso vozili po avtošolsko in majo že narjen izpit in glavno in vse...nevem če bojo trije od teh desetih nardili še enkrat glavno s prve, brez nobene ure v avtošoli, ker ko tolko časa ne voziš po avtošolsko enostavno določene malenkosti pozabiš, usaj večina...

Nism reku da vozim stalno po predpisih in omejitvah, ampak hočem povedat da kljub temu da mam že dolgo let izpit še vedno lahko nardim glavno vožnjo s prve, ker še vedno znam dovolj dobro vozit po predpisih...s tem sm hotu samo povedat Loolek-u SLO da bom lahko brez problema naredu glavno tudi brez da delam društveni...

Drugače pa nevem zakaj bi po navadnih cestah "podiru rekorde" in s tem spravlju sebe in ostale udeležence v prometu v nevarnost...za to so dirkališča...pomeri se z mano na dirkališču kjer ne bova nobenga ogrožala in bova hitro videla kdo bo delu kolono :P Sicer sem trenutno brez motorja, ampak takoj ko ga bom mel nazaj pa lahko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti v avtošoli voziš kar nekaj ur da si pripravljen na glavno, pošlji ti 10 ljudi na glavno ko že nekej let niso vozili po avtošolsko in majo že narjen izpit in glavno in vse...nevem če bojo trije od teh desetih nardili še enkrat glavno s prve, brez nobene ure v avtošoli, ker ko tolko časa ne voziš po avtošolsko enostavno določene malenkosti pozabiš, usaj večina...

Nism reku da vozim stalno po predpisih in omejitvah, ampak hočem povedat da kljub temu da mam že dolgo let izpit še vedno lahko nardim glavno vožnjo s prve, ker še vedno znam dovolj dobro vozit po predpisih...s tem sm hotu samo povedat Loolek-u SLO da bom lahko brez problema naredu glavno tudi brez da delam društveni...

Drugače pa nevem zakaj bi po navadnih cestah "podiru rekorde" in s tem spravlju sebe in ostale udeležence v prometu v nevarnost...za to so dirkališča...pomeri se z mano na dirkališču kjer ne bova nobenga ogrožala in bova hitro videla kdo bo delu kolono :P Sicer sem trenutno brez motorja, ampak takoj ko ga bom mel nazaj pa lahko ;)

ja leii jst sm mu tut u avtošoli minimum ur in u prvo najreno ispitno... pa sm 2let se vozu in nikdar po šolsku (čez križišča krožna križišča itd...) glede dirkališča je fajn nč ne rečem sm glej iz druge strani nimajo usi financ da bojo hodil na hrvaško mađarsko italijo nemčijo itd na dirkališča pa še gume in use tu na nese dost €..... :topic:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti v avtošoli voziš kar nekaj ur da si pripravljen na glavno, pošlji ti 10 ljudi na glavno ko že nekej let niso vozili po avtošolsko in majo že narjen izpit in glavno in vse...nevem če bojo trije od teh desetih nardili še enkrat glavno s prve, brez nobene ure v avtošoli, ker ko tolko časa ne voziš po avtošolsko enostavno določene malenkosti pozabiš, usaj večina...

Nism reku da vozim stalno po predpisih in omejitvah, ampak hočem povedat da kljub temu da mam že dolgo let izpit še vedno lahko nardim glavno vožnjo s prve, ker še vedno znam dovolj dobro vozit po predpisih...s tem sm hotu samo povedat Loolek-u SLO da bom lahko brez problema naredu glavno tudi brez da delam društveni...

Drugače pa nevem zakaj bi po navadnih cestah "podiru rekorde" in s tem spravlju sebe in ostale udeležence v prometu v nevarnost...za to so dirkališča...pomeri se z mano na dirkališču kjer ne bova nobenga ogrožala in bova hitro videla kdo bo delu kolono :P Sicer sem trenutno brez motorja, ampak takoj ko ga bom mel nazaj pa lahko ;)

No lepo, da si tako sposoben! Drugače pa šolska vožnja ni ključ do brezskrbne (nenevarne) vožnje, saj te v prometu s tako vožnjo še prej "skegljajo".

Tudi meni ni problem voziti po šolsko, pa čeprav sem bil nazadnje v avtošoli pred 3 leti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lepo, da si tako sposoben! Drugače pa šolska vožnja ni ključ do brezskrbne (nenevarne) vožnje, saj te v prometu s tako vožnjo še prej "skegljajo".

Tudi meni ni problem voziti po šolsko, pa čeprav sem bil nazadnje v avtošoli pred 3 leti.

Js sm samo svoje mnenje povedal...

Js nism tu na forumu zato da se bom z drugimi kregal, pač pa zato da bom z drugimi izmenjeval mnenja, nasvete in jim po možnosti kaj pomagal...in ker nisem tukaj zato da bi se kregal sem dal usakemu izmed vas ki ste se tko spravli name en plus ;) Upam da bo zdej k sem vam dal pluse konc kreganja ;) Ker smo že dovolj :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

bok

usi nekej pišejo da je zdravniški pregled 40 e ,jst sm u zdraustvenem domu ga dubu pa za 20 :)

zakon tu,samo nevem zakaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok

usi nekej pišejo da je zdravniški pregled 40 e ,jst sm u zdraustvenem domu ga dubu pa za 20 :)

zakon tu,samo nevem zakaj??

Zato ker nažalost nimajo enakovrednih cen. Bodi vesel. Za primer ti dam lahko cena 1 ure vožnje z motorjem. Nekje je 25€, nekje pa 35€ . To je zeelo velika razlika in se pri končni ceni občutno pozna.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok

usi nekej pišejo da je zdravniški pregled 40 e ,jst sm u zdraustvenem domu ga dubu pa za 20 :)

zakon tu,samo nevem zakaj??

tok sm tut jst dau :) sam to majo posot različno če greš u 3razilične avto šole oprašat kuk je ura vožne u vseh 3 ti bojo drgač povedal ;) maš pa u novem mest draži uro vožne kuker u krškem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti v avtošoli voziš kar nekaj ur da si pripravljen na glavno, pošlji ti 10 ljudi na glavno ko že nekej let niso vozili po avtošolsko in majo že narjen izpit in glavno in vse...nevem če bojo trije od teh desetih nardili še enkrat glavno s prve, brez nobene ure v avtošoli, ker ko tolko časa ne voziš po avtošolsko enostavno določene malenkosti pozabiš, usaj večina...

Nism reku da vozim stalno po predpisih in omejitvah, ampak hočem povedat da kljub temu da mam že dolgo let izpit še vedno lahko nardim glavno vožnjo s prve, ker še vedno znam dovolj dobro vozit po predpisih...s tem sm hotu samo povedat Loolek-u SLO da bom lahko brez problema naredu glavno tudi brez da delam društveni...

Drugače pa nevem zakaj bi po navadnih cestah "podiru rekorde" in s tem spravlju sebe in ostale udeležence v prometu v nevarnost...za to so dirkališča...pomeri se z mano na dirkališču kjer ne bova nobenga ogrožala in bova hitro videla kdo bo delu kolono :P Sicer sem trenutno brez motorja, ampak takoj ko ga bom mel nazaj pa lahko ;)

saj pa z 125 nemoreš podirat nobenih rekordov, ker ma premalo ccm, tak da itak moraš skoraj cel cajt s polnim gasom vozit :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tok sm tut jst dau :) sam to majo posot različno če greš u 3razilične avto šole oprašat kuk je ura vožne u vseh 3 ti bojo drgač povedal ;) maš pa u novem mest draži uro vožne kuker u krškem...

ja tu pa na žalost res.

eh,sm da dobim pa je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker nažalost nimajo enakovrednih cen. Bodi vesel. Za primer ti dam lahko cena 1 ure vožnje z motorjem. Nekje je 25€, nekje pa 35€ . To je zeelo velika razlika in se pri končni ceni občutno pozna.

Ja, to je res...že prej "po starem", ko je blo manj obveznih ur se je ta razlika poznala, ampak odkar so povečali minimalno število ur se ta razlika še bolj občutno pozna :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene zanima če se da delati izpit za A2 (35kw) že preden dopolniš starost 18let.

Namen je da bi šel nekje pomladi delati in bi do poletja ko zapolnim starost 18let, izpit že imel.

Je to mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če se da delati izpit za A2 (35kw) že preden dopolniš starost 18let.

Namen je da bi šel nekje pomladi delati in bi do poletja ko zapolnim starost 18let, izpit že imel.

Je to mogoče?

Pole pa izpitno vožnjo lahk opraviš, ko si star 18 let in ne prej. Voziš in pa cpp (avtošolske pole), lahko opraviš pred 18.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če se da delati izpit za A2 (35kw) že preden dopolniš starost 18let.

Namen je da bi šel nekje pomladi delati in bi do poletja ko zapolnim starost 18let, izpit že imel.

Je to mogoče?

je mogoče. izpit lahko začneš delati pou leta prej :) samo glavno vožno in občinske cpp pole pa lahko narediš šele ko dopolneš 18 let ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

je mogoče. izpit lahko začneš delati pou leta prej :) samo glavno vožno in občinske cpp pole pa lahko narediš šele ko dopolneš 18 let ;)

a ni po tanovem zakonu tako da ti lahko zacnes vozit šele ko opraviš občinske cpp pole?al je samo za avto tako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi poklical ali pa se osebno oglasil pri na avtošoli in tam vprašal kako je s tem :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni po tanovem zakonu tako da ti lahko zacnes vozit šele ko opraviš občinske cpp pole?al je samo za avto tako...

ja jst k sm lani delu izpit sm lahko vozu takoj ko sm naredu cpp pole od avtošole in prvo pomoč, za glavno vožno sm mogu pa počakat da sm dopolnu 16 let :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!