Skoči na vsebino

Cena izpita?


gmatjaz

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Vem da ne spada ravno pod ceno izpita pa bom vseeno tukaj vprašal. Ali je že kdo delal izpit s cross čelado? Če sploh lahko delaš s cross čelado?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da ne spada ravno pod ceno izpita pa bom vseeno tukaj vprašal. Ali je že kdo delal izpit s cross čelado? Če sploh lahko delaš s cross čelado?

če je homoligirana nima bit kej narobe biggrin.gif

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čelado, rokavice, jakno lahko imaš svojo. Čelada ni važna kakšna je samo, da je homologirana. Tako, da cross čelada ne predstavlja nobenega problema. Za očala pa, lahko jih imaš lahko jih nimaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čelado, rokavice, jakno lahko imaš svojo. Čelada ni važna kakšna je samo, da je homologirana. Tako, da cross čelada ne predstavlja nobenega problema. Za očala pa, lahko jih imaš lahko jih nimaš.

Moja punca zdej dela izpit, in je obvezna vsa oprema s škornji in ŽELVO! vse se pa dobi v avtošoli whistle.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato si mi pripopal minus?

Sam sem delal v avtošoli kjer ni bilo obvezno nič. Vožnje sem delal v skejtarcah, čelado sem imel svojo(boljša kot v avtošoli), rokavice sem imel svoje( v avtošoli ti dajo tiste zimske usnjene, ki za moje pojme niso primerne za motor), jakno sem imel svojo, njih prav briga ali prideš nag ali v full opremi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ostalo opremo se lahko dobi v avtošoli in ni treba da imaš svojo?

Da! Je pa odvisno kakšna avtošola to je in koliko poudarka da na opremo. V mojem primeru niso dali toliko opravka na opremo ampak več na tvoje znanje v prometu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja lepo in prav je, da poudarjajo varnost ni pa to pravilo prej izjema. Važno je, da imamo sedaj svoj motor in svojo opremo in smo vsi zadovoljni :)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nwm kva je tut fora teh minusov pa plusov.... če je kej pametnega se da plus ane, minuse pa itq mashina kasira, to je zame jasno tongue.gif

sorry trance_28_offtopic.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kak je pri vas, pri nas izpita sploh ne moreš opravljat če nimaš polne opreme (tudi želve). Ne vem če to kakšna direktiva z ministrstva ali pa le dogovor med izpitnim centrom in avtošolami, ampak dejstvo je da pri nas ne moreš opravljati izpita pred komisijo če nimaš polne opreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri meni je tako.Vse si lahko pri avtošoli sposodiš samo škornje moreš imeti svoje.Me ni spustil na cesto, ker sem prvič škornje pozabil, ker je inštruktor odgovoren in ga lahko policija zajebava.Za vožnjo pa morem imeti jakno z ščitniki,hlače oziroma ščitnike za kolena in škornje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr za use tele izpite skup daš skor več kot za motorwallbash.gif kam gre ta svetsurrender.gif Moj fotr je 3 kroge po parkirplacu naredu pa je meu polno A kategorijobiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr za use tele izpite skup daš skor več kot za motorwallbash.gif  kam gre ta svetsurrender.gif Moj fotr je 3 kroge po parkirplacu naredu pa je meu polno A kategorijobiggrin.gif

Moja mati ni nikoli v življenju delala izpita za motor pa ga ima. Takrat so bli cajti, ko si šel samo na upravno enoto in so ti pol knjižice obkljukali. Drgač pa so nekateri v časih furali v vojski in so dobili izpit za skoraj vse možne stvari. Ko bi bilo tudi sedaj tako..... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No sedaj sem pa tudi jaz uradno motorist.Danes 13:15 uspešno opravil A neomejeno (430e) :yea1:

bravo pa dost pocen si skoz pršu... :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

bok

mene zanima če lahko izpit iz 50 ccm samo nekako nadgradiš na 125 ccm?

prosim in hvala za odgovore :D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ampak jst sm slišou če maš mau veze da se da to zrihtat bol poceni.

je to res??

ja če maš veze itk da lohka dost cenej skoz pridš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je približno cena izpita za A2 (do 35Kw) z cppjem vred.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je približno cena izpita za A2 (do 35Kw) z cppjem vred.

LP

lansko leto polet sm dala 850€

s tem da cppja nisem delala:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!