Skoči na vsebino

Vaša najhujša poškodba


manjak

Priporočene objave

Spiralni zlom obeh kosti na desni roki, natrgane vezi ter komaj skupaj "spojeni" živec za zadnje dva prsta. Pol leta mezinca sploh nism čutil, prstanca pa komaj. Hvala bogu, mladim letom se je živec zarasel normalno. Povsod pa govorili, da sem imel srečo ker sem imel takega kirurga za dežurštvo, sicer nebi bilo možno 100% gibanje desne roke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeba....kok si dubu odškodnine od zavarovalnice???

čelno so mi dal... zakrvavela še druga nosnica :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spiralni zlom obeh kosti na desni roki, natrgane vezi ter komaj skupaj "spojeni" živec za zadnje dva prsta. Pol leta mezinca sploh nism čutil, prstanca pa komaj. Hvala bogu, mladim letom se je živec zarasel normalno. Povsod pa govorili, da sem imel srečo ker sem imel takega kirurga za dežurštvo, sicer nebi bilo možno 100% gibanje desne roke...

:hmm: , katerega kirurga si imel :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

hm 3krat šivana brada (enkrat padu s pojstle drugič sm tarzana špilu tretjič sm se pa na ploščicah razbu. zlomljena roka vožnja po tazadnjem kolesu po stopnicah dol) pa ključnica zlomljena na 3 dele(to je biu tut bicikl kriv) pa dons sm se razbu s kolesom specialno ampak ni blo hudga(prjatu ka me je pa vidu je pa mislu da mam use kosti pomlomne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

septembra 2009 padec z motornim kolesom pri ene 120 na srečo samo zlomljena podlaht, vstavl so mi ploščico in pa 8 vijakov, po enemu mesecu so naredil generalno in zamenjal ploščico in vijake ker se je ploščica skrivila, zdej pa upam da bo vredi čeprou je roka mal kriva

post-25875-126044552344_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Medtem ko sem "mislil" na Anjo37... :blush:

.....se ti je posušilo grlo in dva dni nisi mogu pit piw :krneki: tak sreča, da te ni matilda vzela

da ne bom offtopic, enkrat zlamana leva stegnenica (jebote armiran beton), sešraufan desn gležn (sosedova češpa), razni zobi pa prebite žnable, to pa itak ne štejemo več

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Tole sm lan prdelala, pa pravjo, d bo kr not ostal.....glavn d je titanium (še bolš bi bil karbon :grim)

post-16032-126945774072_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sm lan prdelala, pa pravjo, d bo kr not ostal.....glavn d je titanium (še bolš bi bil karbon :grim)

post-16032-126945774072_thumb.jpg

SharpNinja!

Midva sva si pa fejst u žlaht... :grim

C5 & C6 .... (k sreči ne z motorjem!)

....pa da ne bo kdo mislil, da je to vse!

Življenje je dolgo, jebeno in polno presenečenj! :grim

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ka si ti nor, bi rekli štajeci. Motrider itak skoz piska na letališčih :whistle:

Ampak SN, kako si pa to staknila?? Tole bo doživljenjska napoved vremena. Auch!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sm lan prdelala, pa pravjo, d bo kr not ostal.....glavn d je titanium (še bolš bi bil karbon :grim)

post-16032-126945774072_thumb.jpg

Sam če bi bil karbon, bi ti mogli dat en kos pleksi stekla namesto kože, da bi se ga tut vidlo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ka si ti nor, bi rekli štajeci. Motrider itak skoz piska na letališčih :whistle:

Ampak SN, kako si pa to staknila?? Tole bo doživljenjska napoved vremena. Auch!

Pejt smučat na Kope, pa glej, d boš najdu kako kamikazo, k se smuk od vrha pele in te na konc proge dobr nacilja :grim ......če ne druzga, vsaj ne bom nkol več mokra na motorju, lan je kr dobr delval ;)

Sam če bi bil karbon, bi ti mogli dat en kos pleksi stekla namesto kože, da bi se ga tut vidlo :naughty:

Baje sm tolk presušena, d se vsi šraufi vn vidjo, k se sklonm, tko d bi se tud karbon :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam če bi bil karbon, bi ti mogli dat en kos pleksi stekla namesto kože, da bi se ga tut vidlo :naughty:

Okenček :O kot za kontrolo olja v motorju!! :kva2: :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sm lan prdelala, pa pravjo, d bo kr not ostal.....glavn d je titanium (še bolš bi bil karbon :grim)

post-16032-126945774072_thumb.jpg

Mm...,ni lepa tale...,če hočeš karbon,ti jst gratis poflikam to zadevo...,no kšn piškotk mi boš spekla:D

Drgač morm pa hitro potrkat,da nism še nč zlomu....,letu pa že tolkrat,da sem si skor padalo omislil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm, mal sem prebiral vaše poškodbe po forumu, mal sem na netu pogledal kak video o padcih....po premisleku sem se odločil ,da motor prodam, najprej zaradi hčerke in žene, saj sta odvisni od mene (finančno)čeprav kolegi pravijo ,da bodo že poskrbeli za ženo :D :D :hmm: ,nato zaradi službe, ki mi jemlje preveč časa in sem malo na motorju, nekaj tudi zaradi neiskušenosti in nore glave (motorje nad 500cmm vozim 5 sezono)saj se vozim dokaj hitro, čeprav se zavedam ,da nisem iskušen za 240 KM/h ga rad pritisnem,za polagat ovinke sem presmotan, si pa ,kot vsak vedno več upam in prav tega se bojim.do sedaj padca še nisem doživel in želim , da tako tud ostane.yamaho tundercat 600 ,98 letnik ,ki jo trenutno vozim bom prodal, tista dva jurčka , ki jih bom dobil za motor, bom vložil v nova okna, da bom manj slišal tiste zvoke ,ki mi po telesu ustvarjajo mravljince in me naženejo na motor... :lol1:

teško bo, a hčerkica mi bo hvaležna, da bo več sončnih sobot in nedelj z mano....

kakorkoli že, želim vam obilo užitkov in upam , da bo ta tema najmanj aktualna na forumu !!!

SREČNO.

post-9572-127058364827_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm, mal sem prebiral vaše poškodbe po forumu, mal sem na netu pogledal kak video o padcih....po premisleku sem se odločil ,da motor prodam, najprej zaradi hčerke in žene, saj sta odvisni od mene (finančno)čeprav kolegi pravijo ,da bodo že poskrbeli za ženo :D :D :hmm: ,nato zaradi službe, ki mi jemlje preveč časa in sem malo na motorju, nekaj tudi zaradi neiskušenosti in nore glave (motorje nad 500cmm vozim 5 sezono)saj se vozim dokaj hitro, čeprav se zavedam ,da nisem iskušen za 240 KM/h ga rad pritisnem,za polagat ovinke sem presmotan, si pa ,kot vsak vedno več upam in prav tega se bojim.do sedaj padca še nisem doživel in želim , da tako tud ostane.yamaho tundercat 600 ,98 letnik ,ki jo trenutno vozim bom prodal, tista dva jurčka , ki jih bom dobil za motor, bom vložil v nova okna, da bom manj slišal tiste zvoke ,ki mi po telesu ustvarjajo mravljince in me naženejo na motor... :lol1:

teško bo, a hčerkica mi bo hvaležna, da bo več sončnih sobot in nedelj z mano....

kakorkoli že, želim vam obilo užitkov in upam , da bo ta tema najmanj aktualna na forumu !!!

SREČNO.

Respect. To je ena izmed najbolj modrih odločitev, ki sem jih prebral na tem forumu. :worship: Verjamem, da ti ne bo lahko gledat in poslušat druge motorje, vendar da daš vseeno prednost ženi in svojemu otroku je spoštovanja vredna odločitev. Za razliko od nas, ki smo nekoliko egoistični. Tudi za tako spremembo je potrebno imeti jajca! Morda se pa ponovno pozdravimo na cesti v prihodnosti, ko bo hčerkica odrasla, pa bo ponovno več cajta...

SREČNO tudi vam trem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za podporo in želje, res se bo teško poslovit, a kot praviš....morda nekoč....

Pametno in srečno vožnjo vsem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pony express....celo stegno podrsano

vodni skuter....zlomljena medenica, na valu me je vrglo v zrak dol pa padel na rob skuterja z ritjo :slap:

prometna nesreča...počenih 6 prsnih vretenc, 2ledvena, zlomljena leva ličnica-mam zdaj ploščico, počeno lobanjsko dno, levo zapestje zlomljeno, predrta pljuča, zlomljenih 5reber, poškodovana vranica, odprt zlom golenice na levi nogi, zlomljena leva stegnenica, zlom desne noge, približno en mesec sem bil v komi. To je bilo kakih 10let nazaj, zdaj že skoraj čist ok hodim :)

...očitno bi se me nekdo rad znebil pa mu ne uspe... :hmm: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pony express....celo stegno podrsano

vodni skuter....zlomljena medenica, na valu me je vrglo v zrak dol pa padel na rob skuterja z ritjo :slap:

prometna nesreča...počenih 6 prsnih vretenc, 2ledvena, zlomljena leva ličnica-mam zdaj ploščico, počeno lobanjsko dno, levo zapestje zlomljeno, predrta pljuča, zlomljenih 5reber, poškodovana vranica, odprt zlom golenice na levi nogi, zlomljena leva stegnenica, zlom desne noge, približno en mesec sem bil v komi. To je bilo kakih 10let nazaj, zdaj že skoraj čist ok hodim :)

...očitno bi se me nekdo rad znebil pa mu ne uspe... :hmm: :lol:

Kaj vse to si ti meu poškodovano :hmm: uf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!