Skoči na vsebino

Vaša najhujša poškodba


manjak

Priporočene objave

za enx še nič zlomljenega al pa kej podobno...edino leta 2003 fasal tuberkulozo na vretencah in zdj nimam medvretenčne ploščice pa mal vretenca mi manjka...operacija pomagala :)

upam da pri tem ostane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
za enx še nič zlomljenega al pa kej podobno...edino leta 2003 fasal tuberkulozo na vretencah in zdj nimam medvretenčne ploščice pa mal vretenca mi manjka...operacija pomagala :)

upam da pri tem ostane

davnega leta :P sem ''čudno'' padu na koleno. Sedaj me zmeraj ob prevelikem naporu začne boleti. Poškodbo nebi dal pod hudo je pa moja najhujša...naj pri tem tudi ostane :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrgane in natrgane vezi.... to mi je do zdj ratal nardit in v gležnju in v kolenu (oz že obeh) in v rami in v dlani..... :krneki:

Mi je ratal premagat samo sebe....wiiiii :slap: ....na valentinovmu smučanju staknila zdroblen vretenc v prafaktorje, enmu sm bla tok všeč d me je kr nasadu :rolleyes: ......ja če se lotm je treba temeljito nardit kaj čmo :whistle: .....se še nazaj sestavlam, pospešeno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k sm šu scat v koprive :closedeyes:

Predolg al si ti prekratek... kakor koli važno da boli. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sm se pelov z bajkom mi je ena baba izsilila prednost z avtom in sem letel preko haube ko superman. nič hujšega, odrgnine pa to.

z bajkom vsekal enkrat na dirt jumpu, me je prekopicnil preko bajka... sem se vstal in spet pado po tleh. od takrat mam manjše probleme z križem druga pa nč.

to je to!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4-je šivi na bradi, zvit desni gležen, zlomljen levi palec, Odkrušena leva podlaktnica, hematom na desnem kolku. Podrsano desno, levo koleno in desni komolec. Podrsan nart na desni nogi, najbolj mezinec.

Po padcu nazaj na moped in do prve hiše, od koder so me z avtom peljali naprej do zdravnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4-je šivi na bradi, zvit desni gležen, zlomljen levi palec, Odkrušena leva podlaktnica, hematom na desnem kolku. Podrsano desno, levo koleno in desni komolec. Podrsan nart na desni nogi, najbolj mezinec.

Po padcu nazaj na moped in do prve hiše, od koder so me z avtom peljali naprej do zdravnika.

Kaj to si pado z Yamaho?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

1. avgust 2007: zlom vratnega vretenca C6, kompresiski zlom vretenca L4, zlom desne ličnice, zlom 1 rebra, zlom glenoida desne lopatice, pretres možganov z aksonsko okvaro corpus kalozuma, krvavitev iz možganskega debla, ki je povzročila spinalni epiduralni hematom od C2 do L1, z odmikom hrbtenjače nazaj in v levo in hematom na desni strani vratu, lezija desnega brahialnega pleteža, ki je posledično povzročila atrofijo mišic zgornjega desnega uda, mišic desne strani pleksusa, mišic zgornjega dela hrbta in prsnih mišic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. avgust 2007: zlom vratnega vretenca C6, kompresiski zlom vretenca L4, zlom desne ličnice, zlom 1 rebra, zlom glenoida desne lopatice, pretres možganov z aksonsko okvaro corpus kalozuma, krvavitev iz možganskega debla, ki je povzročila spinalni epiduralni hematom od C2 do L1, z odmikom hrbtenjače nazaj in v levo in hematom na desni strani vratu, lezija desnega brahialnega pleteža, ki je posledično povzročila atrofijo mišic zgornjega desnega uda, mišic desne strani pleksusa, mišic zgornjega dela hrbta in prsnih mišic

Madonca, si tolk napisal de bi človek mislu da se klinično mrtu voziš naokol. Važ de si se zmazal :worship:

Ma jest sem se pa samo olupu ko pomaranča. Previjanje je blo čista sado mazo verzija. Od takrat vozim v kombinezonu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca, si tolk napisal de bi človek mislu da se klinično mrtu voziš naokol. Važ de si se zmazal :worship:

O jest se ne vozim več, ker se ne smem in ne morem, posledica lezije brahialnega pleteža-desna roka ne deluje v rami in komolcu ter slabo pri ekstenziji zapestja, sredinca, prstanca in mezinca ( ni popolnega iztega )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

natrgane zadnje križne vezi, na roki desni palec malce zlaman, zlamana hrbtenica

doskrat modrice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolenske vezi rastrgal,zvit lev gleženj, zvita leva noga, zvit lev palec. To je vse in upam da nikol nikdar več nebo ničesar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O jest se ne vozim več, ker se ne smem in ne morem, posledica lezije brahialnega pleteža-desna roka ne deluje v rami in komolcu ter slabo pri ekstenziji zapestja, sredinca, prstanca in mezinca ( ni popolnega iztega )

ti si mogu pa res hud crash met, glede na to kaj vse si meu poškodovan.. :blink: a to se ti bo porihtal čez cajt, da boš loh spet na motor šou, al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si mogu pa res hud crash met, glede na to kaj vse si meu poškodovan.. :blink: a to se ti bo porihtal čez cajt, da boš loh spet na motor šou, al kako?

Poste in slike, ki so jih naredile priče, lahko vidiš od tu naprej http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...t&p=1045190

Kar se tiče poškodb: bolečine v glavi in desna roka, kar se tiče popravljanja, vse je odvisno od velikosti in dolžine brazgotin na živcih, kolikšna je prevodnost ranjenega živca, saj na podlagi tega se potem lahko naredi močnejšo mišico. Sedaj čakam, da me plastika pokličeta na preizkave za izvedbo operativnega posega, prostega prenosa mišice gracilis iz kontralateralne smeri na roko, prestavitev interkostalnih živcev, za delovanje gracilisa ter prestavitev tetiv fleksorjev zapestja na ekstenzijo.

Kar se tiče motorja, rad bi šel gor, pa verjetno se ne bom toliko poštimal. Se moram zadovoljit s tem, da sem živ, da sem vsaj tak kot sem, da se mi je glava vklopila ( od 1.avgusta 2007 do 26. avgusta imam s travme samo par zamegljenih slik ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klajba, a to si ti z vratom direkt u nogo ograje prbiu, al kako? Pa nekaj me še zanima (upam, da ne gnjavim preveč) - verjetn si imel v tem cajtu oblečen kombinezon, ampak, a je imel 'grbo' ali ne? A želvo si imel spodaj oblečeno? Kako je bila pa čelada 'zrukana'?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poste in slike, ki so jih naredile priče, lahko vidiš od tu naprej http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...t&p=1045190

sm pogledu ja, in to se ti je nardil na ridah :blink: , nism vedu.. Ja to bi mogl pogledat še uni k ga gonijo na polno tam, da bi se vsaj mal zamisl. Sej je fajn pogledat k polagajo, sam eni pač čist preveč pretiravajo..sam raje pogledam tiste k grejo z vsaj malo rezerve u ovink..ker drgač sploh ni užitk gledat,k sam čakaš kdaj bo crash ccc. No kukr kol že, važn das žiu ja, pa želim ti da bi se čim bolje pocajtu! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2008 fractura claviculae (ključnica).

Pa sm mislu kakšen đek da sem.

Kej je prijatu, a sn te nesu :naughty: , sam ti se kaponordom loh pelješ na northcap, jaz :headbang: se pa ne morem. In tu se lahko meri modrost!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klajba, a to si ti z vratom direkt u nogo ograje prbiu, al kako? Pa nekaj me še zanima (upam, da ne gnjavim preveč) - verjetn si imel v tem cajtu oblečen kombinezon, ampak, a je imel 'grbo' ali ne? A želvo si imel spodaj oblečeno? Kako je bila pa čelada 'zrukana'?

Ne, ne. Jaz sem z glavo oz. z gornjim delom glave-ličnjico priletel v zgornji del ograje, z desno ramo in lopatico pa v ubočeni del odbojnega horizontalnega dela ograje, nato pa me je pritisnil ob ograjo še motor, kateri pa menim, da je pripomogel k potisku lopatice in ramena naprej in navzdol proti trebuhu. Ob nesreči sem imel oblečen enodelni športni kombinezon Berik Original One, ki je imel grbo ( grba je na teh kombinezonih samo zaradi aerodinamike ), pod kombinezonom pa sem imel Alpinestars-ov Bionc back protector, želvo z ledvičnim pasom. Kar se tiče čelade, razpraskan, napokan in obleten lak na čeladi v predelu ličnice in desnega ušesa ( vizir mi je odtrgalo dol ). Kar se gnjavljenja tiče, sploh ne. Ni narobe.

Pravzaprav bi rad videl, da bi vas bilo čim več, ki bi iz mojih napak kaj potegnili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm pogledu ja, in to se ti je nardil na ridah :blink: , nism vedu.. Ja to bi mogl pogledat še uni k ga gonijo na polno tam, da bi se vsaj mal zamisl. Sej je fajn pogledat k polagajo, sam eni pač čist preveč pretiravajo..sam raje pogledam tiste k grejo z vsaj malo rezerve u ovink..ker drgač sploh ni užitk gledat,k sam čakaš kdaj bo crash ccc. No kukr kol že, važn das žiu ja, pa želim ti da bi se čim bolje pocajtu! LP

Ironija vsega skupaj pa je, da sem poskušal biti zgleden motorist, ter sem jih en par tudi dol potegnil, da se nebi kaj zgodilo, saj velja pravilo, da smo vedno bolj predrzni, adrenalin pa k vsemu temu samo še priliva olje na ogenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!