Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

11 let že delam kot ski majster, tak da določene stvari zveš, ali od strank, drugih majstrov ali pa po seminarjih in sejmih.

dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm sprobal nogavoce... po 5 min. malo bolj dinamične vožnje te začne peči podplat... niso ravno vredu :)

Ja lej ko spelješ je treba dat noge na stopalke ne tko kot zadnjič ko si se po ridah dinamično vozu z nogami potleh  ni čudno da te je peklo sej je kadilo in iskrilo za tabo tko da je blo veselje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takrt sm sprobavu nov način striženja (brušenja) nohtov na nogah tko da veš! :D

Popravljeno . Popravil tintin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krema proti gljivičnim nohtom ,pol jih b oš lohk spet sam strigu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problem izdelava "bogu iza  nogu", če gre za znano ali pa priznano znamko. Problem so neki neznani proizvajalci z nizko ceno. Sam sem mnenja, da kvaliteta in nizka (prenizka) cena ne gresta skupaj. Res pa je, da marsikateri proizvajalec preveč ceni svoj izdelek, katerega bi lahko prodajal po nekoliko nižji ceni. Če nekomu paše kupovati v Lidlu, naj izvoli. Pa še nekaj; kakšna razlika je med "divjakom" s kvalitetno opremo in "poletom" pri 100 km/h in umirjenim voznikom z opremo iz Lidla in "poletom" pri 100 km/h ?

ta glavna razlika je v verjetnosti poleta. celada je najbolsa, ce nikoli ne nardi svojga dela. Kmet2 recimo, v svoji vrhunski opremi zdej vrhunsko krevsa z berglami, jaz v ne tako vrhunski opremi pa ne.

Zna biti, da je bila narejena po sistemu kolesarske čelade -stiropor in milimeter plastike čez... saj pravim -povsod se nekako da zamižati na eno oko, ampak čelada je le čelada...

 

ja, celada je celada. ampak ne bos verjel. vsa fora celade je v stiroporju. lupina je drugotnega pomena.

Pogledal sm to cudo, in veste kaj, 1999 al pa 2000 sm s precej slabso celado zbil pol daewooja. Imela je sicer nalepke agv, ampak danes je tale lidlova bistveno bolsa kot je bla 15 let nazaj solidna celada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman..repliciral sem Motoriderju (glede tega milimetra čez stiropor -o čeladah v Sibiriji).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no js sm pa kupu samo hlače

zgornji del mam, še ene hlače pa ne škodijo

rokavice se mi zdijo šrot od šrota (mogoče sm le razvajen kr mam samo rokavice od visokega cenovnega ranga :whistle: )

čelade pa nebi itak nikoli kupu tko poceni oz. tko slabe, preveč cenim svojo glavo 

Popravljeno . Popravil Bear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no js sm pa kupu samo hlače

zgornji del mam, še ene hlače pa ne škodijo

rokavice se mi zdijo šrot od šrota (mogoče sm le razvajen kr mam samo rokavice od visokega cenovnega ranga :whistle: )

čelade pa nebi itak nikoli kupu tko poceni oz. tko slabe, preveč cenim svojo glavo 

..bolje dat 200e za rokavice kot pa kupit šrot ;)...vsaj prste ti reši pa to če padeš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dobil hlače za rojstni dan. Še obleč, pa gasa in sprobat. Potem pa bom lahko kaj povedal.

L p Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po vseh teh silnih debatah sem šel danes od blizu pogledat to čelado, pa moram rečt, da sem bil kar mal razočaran. Funkcijo+sko perilo (od Lidla seveda) mam že par let, pa funkcionira na zavidljivem nivoju, tako da sem morda pričakoval malo več od čelade ... gledal sem preklopno in me je presenetil stik vizirja z lupino - tesnila se je vit+zir dotikal le na sredini, proti pantu pa je bilo tudi do mkilimeter ali dva rege :klicaj:  v dežju bi po moje kar dobr zamakal :BUA: , pa mehanizem za zaklepanje bradnega dela mi deluje precej "mehanotehnika" - v primerjavi z mojo (5 let stara Caberg) ni primerjave. Rokavice sem pa tud kupil dve leti nazaj, pa sem jih imel samo dvakrat - ko potegnem roko ven, gre z njo tudi podloga :grrr jih imam zdaj samo še v avtu za verige gor dajat... tako da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kupil rokavice, pa da vidimo kaj bo!

 

Imam pa dve podobleki, za kateri iz izkušenj povem, da so zakon  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa da ne boste mislili da se ne da še ceneje v isti trgovski verigi:

 

pri nas motoristična funkcijska majica 17,99 € v Italiji pa 12,99 €

pa pripadajoče hlače 12,99 pri sosedih pa 9,99 €

nogavice 3,99 / 2,99 in tako dalje ....

 

Vir: http://www.lidl.it/cps/rde/SID-60A48BE2-C94F43C2/www_lidl_it/hs.xsl/offerte.htm?id=115

 

Sedaj pa ali nas imajo za bogatejše ali pa je pri nas še premajhna konkurenca v tovrstni ponudbi pa malo navijejo cene ... kdo bi vedel.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj stestiral spodnje perilo in nogavice, kar se udobja tiče je zakon in definitivno vredno denarja. Kako odvaja toploto in švic, pa bo treba počakat na višje temperature

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kupil rokavice, pa da vidimo kaj bo!

 

Imam pa dve podobleki, za kateri iz izkušenj povem, da so zakon  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

 

Za tribrzinca bodo v redu. Za kaj resnejšega pa vprašanje?? :nono:

V bistvu pa... V sil' hudič še muhe je!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj stestiral spodnje perilo in nogavice, kar se udobja tiče je zakon in definitivno vredno denarja. Kako odvaja toploto in švic, pa bo treba počakat na višje temperature

švic perilo deluje..preverjeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa da ne boste mislili da se ne da še ceneje v isti trgovski verigi:

 

pri nas motoristična funkcijska majica 17,99 € v Italiji pa 12,99 €

pa pripadajoče hlače 12,99 pri sosedih pa 9,99 €

nogavice 3,99 / 2,99 in tako dalje ....

 

Vir: http://www.lidl.it/cps/rde/SID-60A48BE2-C94F43C2/www_lidl_it/hs.xsl/offerte.htm?id=115

 

Sedaj pa ali nas imajo za bogatejše ali pa je pri nas še premajhna konkurenca v tovrstni ponudbi pa malo navijejo cene ... kdo bi vedel.

Kaj pa čelada, maš mogoče podatek?

Zgleda da smo pri teh tujih trgovcih še vedno EU država v fazi pridružitve (plačajte pa boste naši).

Kriva je pa tako ali tako Alenka, ko v parlamentu laže da nam gre bolje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tribrzinca bodo v redu. Za kaj resnejšega pa vprašanje?? :nono:

V bistvu pa... V sil' hudič še muhe je!

 

Tribrzinc, ja. :OK: 

Potem pa me je prešinilo: ko smo se kot mulci preganjali okoli na MZ-jih in podobnem, so bile usnjene smučarske rokavice višek motoristične zaščitne opreme za roke. Pa takrat smučarske rokavice niso imele nobenih ojačitev in podobnega, kot se da dobiti danes. Bilo je čisto navadno usnje z malo podloge "za toploto" - in to je bilo to za čez večji del leta (predvsem pa pozimi).  Za poletno vročino pa so bile "zakon" šoferske usnjene rokavice - tiste samo do zapestja in s milijavžent luknjicami za zračenje.

In čeprav se sliši skoraj neverjetno, so mi tudi take čisto navadne smučarske rokavice, brez vseh ojačitev, rešile roko...

Tako da - še zmeraj velja da boljš lidlove rokavice kot nobene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAk mi Prekmurci "pravino" - čelade so le za "talige". Ledvični pas se mi je zdel edini kolko tolko O.K., pa sem kupil dva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja politiki so krivi da nas je sam 2 mio ne 60 mio

pa da je lidlov v italiji 550, v slo pa 45 .... ja si predstavljam razliko v številu čelad in rokavic....

 

 

pa ne vem če je trg povezan s tem. Lidl je Lidl. Sicer ne vem kako to poteka pr njih, za naj soseda vem, da imajo Hrvaške in Srbske štacune isti dobavni kanal kot matična družba, in s tem iste nabvavne cene. Italija ima tudi enako stopnjo DDV kot SLO, torej se podražitev zgodi prej....po moje, nse da nas mal bol oskubit kot italjane, in to je to. 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!