Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

nimajo vsi istih dobaviteljev, uporabljajo lokalne dobavitelje in proizvajalce

 

 

Ja moraš vedt da imajo v Italiji pa Nemčiji več Kitajcev k pr nas.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sma že dva taka, jih vzamem da bo za celo sezono dost :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od vseh mogočih nepotrebnih neumnosti NIMAJO čisto preprostega AVTOŠAMPONA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od vseh mogočih nepotrebnih neumnosti NIMAJO čisto preprostega AVTOŠAMPONA!

 čistun .. neučakan ..počak na akcijo .. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včasih se v LIDL-ovih akcijah dobi kaj koristnega. Potreboval sem polnilec/vzdrževalec akumulatorja. C-TEK mi je bil malo drag, od 50 EUR naprej, v LIDLU pa je bila neka akcija za 16,99 EUR. In začuda, svoje poslanstvo je čez zimo opravil zelo dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sprej za ketno in je milorečeno živ jajc. No ne morem primerjat z "resno robo" saj je še nisem mel. Rahlo do srednje napipsal malo počakal vzel ščetko (tokrat hofer socialka :D ), drgnil prepipsal in nekako je šlo nakar mi na polovici (še kar svinjske ketne) zmanjka sprejčič. Nato pograbim stari dobri blei špirit iz merkurja in zadevo dokončam bistveno hitreje in z boljšim občutkom. Sprej za ketno? Nikoli več... white špirit by Merkur za 3,5€ na liter pa je. Aja od oka manj kot deci za spodobno čiščenje in na koncu še na fino s krpo "poliranje" ketne. Ko ste že v merkurju si kuopite izopropanol ki je nadvse uporabna reč, najbolj pa za žlajfe.

O lidlovem spreju za mazanje verige pa imam slab občutek. Nekako se mi smili nova DID veriga da bi sploh si upal dat ta ceneni jajc gor. Nisem kupil. Sem pa kupil škatlo z gobo in krpami ki pa je super! Fake jelenova koža sicer opravlja vlogo za čiščenje in mazanje usnjene jakne. Ostalo pa za horneto, občasno ženske v hiši sunejo kakšno od krp ker so baje zelo dobre te krpe... :D

 

Aja na čistilu niti ne piše o-ring ali x-ring safe... Moje priporočilo je da ni vredno tvegat z nepreverjenimi poceni jajci... (nisem zagovornik tega da če je drago mora bit dobro...)

Silikosnki sprej je v merkurju po 7€ za pol literski šprej ali nekaj takega. Ostalo ni bogvekaj razen morda nek falšung WD proti rji ki je poceni WD za čiščenje felten. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam še 2 al 3 piksne za mazat tega lidlovga spreja od leta al dveh nazaj (ma en stari nek moped pa mu bom podaril, pa nej poliva to vodo po ketni :D). Čistila pa res hit zmanka. Mi je glih ratal jo spucat pa zmankal.

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj mate to za neka čistila? jst mam od motorexa easy clean, in je za verige od biciklou.. in tut motoristično lepo sčisti pa še ga mam, oz sm 2x z njim spucau ketno in potem kupil v luisu čistilo in tut že ene 2x spucau ketno pa ga je še kr..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj mate to za neka čistila? jst mam od motorexa easy clean, in je za verige od biciklou.. in tut motoristično lepo sčisti pa še ga mam, oz sm 2x z njim spucau ketno in potem kupil v luisu čistilo in tut že ene 2x spucau ketno pa ga je še kr..

ja kok pa maš tega čistila? tega lidlovga (ne me držat za besedo) je mislm da 200ml

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega lidlovega je za 3/4 ketne hornetke srednje umazane ali 200ml. V rokah velikega mojstra šparanja morda uspe cela. Meni ni... se pa nisem pretirano trudil. Potraten pa tudi nisem bil. Bli špirit zmaga v vseh pogledih. Še diši mi povhu... (pač vedno mi je dišala večina naftnih frakcij)

Popravljeno . Popravil Horny-et
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motul chain cleaner in Motul chain lube road plus - oba po 200 ml. Cena za oba cca. 22,00 EUR in jih imam za približno štirikrat. Odlično.

http://www.olje-dg.si

Popravljeno . Popravil Miha X
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok to bi secer spadalo v temo maziva in verige apak že ki je bilo postavljeno uprašanje tukaj, 

Ko sem začel in nisem imel še čistila za verigo le mal yamalube patinum al neki tazga za ketno sm pucau s tem :

HAW-CLNR1818.jpg deluje za bicikle deluje odlično ima tisti standard limonast vonj ampak za motorje je mogoče mal drago se mi zdid a pride pou litrska zadeva skor 10€ al neki tazga (pač motorex)

Iz lojza pa se mi zdi da čisto uredu čisti tole:

http://www.louis.de/_10ee2a7df68e6af388605651ef96a2e751/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10004978

+ krtača

 

p.s: zgoraj omenjeno čistilo za verige od biciklou sm kupu ko so bli še tolarji...

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sprej za ketno in je milorečeno živ jajc. No ne morem primerjat z "resno robo" saj je še nisem mel. Rahlo do srednje napipsal malo počakal vzel ščetko (tokrat hofer socialka :D ), drgnil prepipsal in nekako je šlo nakar mi na polovici (še kar svinjske ketne) zmanjka sprejčič. Nato pograbim stari dobri blei špirit iz merkurja in zadevo dokončam bistveno hitreje in z boljšim občutkom. Sprej za ketno? Nikoli več... white špirit by Merkur za 3,5€ na liter pa je. Aja od oka manj kot deci za spodobno čiščenje in na koncu še na fino s krpo "poliranje" ketne. Ko ste že v merkurju si kuopite izopropanol ki je nadvse uporabna reč, najbolj pa za žlajfe.

 

Vse jasno - tukaj je feler: lidlov sprej v kombinaciji s hoferjevo krtačko pač ne gre!  :grrr

Pa ne moreš kombinirat konkurence! lidl sprej + lidl krtačka ali pa hofer sprej + hofer krtačka! Vse ostalo ne da pravega učinka "kot ga zagotavlja proizvajalec".... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lidlov sprej za verige je dober za kolesa (bicikle) , kakšen bolj resen (Motul, Motorex... ) je preveč lepljiv pa nagaja pri menjanju prestav, z Lidlovim teh težav ni, bi ga pa jaz odsvetoval za kakšne "boljše" verige (jaz sem enkrat z njim nasprejal verigo na motorju pa sem imel občutek, da so "ringi" dobili neko čudno obliko, pa tudi na splošno je bil slab občutek, hudo "agresiven" je) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vi s temi spreji verige pucate ? khmmm...se mi zdi da je to za pucat svinjarijo of keten spreja ki je odletela na motor pa na feltno ...

ker baje spreji na katerih ni resno označeno / napisano da odgovarjajo raznim O , X in Z ringom tem tesnilom lahko škodujejo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za verigo pucat kot je že nxyz povedu je petrolej,odličen. Hitro opravi delo pa še pocen je. Za feltno pucat je pa WD-40 zakon. Ketno se pa maže samo in izključno z Motul Factory line pa bo ketna vedno mastna in feltna čista. srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za verigo pucat kot je že nxyz povedu je petrolej,odličen. Hitro opravi delo pa še pocen je. Za feltno pucat je pa WD-40 zakon. Ketno se pa maže samo in izključno z Motul Factory line pa bo ketna vedno mastna in feltna čista. srečno

 

No ja, kar nekaj časa uporabljal Motul Factory Line.. Ketna je bila mastna, ampak še malo bolj kot ketna, je bila mastna pa ravno feltna.. Torej diametralno nasprotje od čiste :D

 

PDL all the way!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ej... a se u Lidlu dobi tudi kake gume  190/55/17 in 120/70/17 ... take, k bodo ful držale, pa še bolj zdržale, da bodo za na potovanje, pa za na pisto... pa za ene 50€ obe...  :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!