Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

Moj polnilec deluje že 3 leta. Do sedaj napolnil 2 prazni avtomobilski bateriji in eno prazno moto baterijo. Ter dopolnil kar nekaj baterij. Zaenkrat deluje BP.

Si napolnil popolnoma prazne akumulatorje? Sem danes nabavil tale polnilec (predvsem zaradi dopolnjevanja, pri hiši je še en "pravi" polnilec), pa me zanima, ali je zmožen "iz nule" napolniti 12 Ah moto akumulator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam tudi ta polnilec. Po nekajkratni uporabi se mi je tudi zgodilo to in dobil enak odgovor pri serviserju :glare: . Ker se mi ni dalo voziti polnilca v MS na popravilo, sem ga kar sam razstavil in problem je bil v mikro stikalu (MODE). Zdaj spet deluje vredu.

Tudi men je crknu po enem letu...popolnoma identičen problem...stikalo....sedaj brez problema delal 2 let, kaj bo letos, pa še ne vem :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam si trdit ,da nobena druga trgovina v sloveniji ni tako korektna do kupca, kot je Lidl. Kar se tiče njihovega blaga, ki ga imajo nekateri za čisto nulo, ker pač ni iz merkatorja itd..ga v primeru ,da karkoli z njim ni ok zamenjajo kadarkoli. Edina trgovina ki ima doživljensko garancijo na večina stvari (razen tehniko, ki je pod garancijo). Če npr. kupim danes kruh, ki mi čez 4 dni ni več dober :unsure: ga lahko vrnem in dobim drugega. Hlače lahko nosim dva meseca in jih zamenjam z novimi :) . Kje drugje je to mogoče ?

Večkrat sem kaj kupil pri njih (ker moja tam leta vsak dan ) in večkrat z tehniko nisem bil zadovoljen, kar je bilo pričakovati glede na ceno.

Švaba je reku : Nisem tako bogat da bi poceni kupoval. .)

Mam pa podobleko iz Lidla, mislim da je bil komplet okol 32€, po eni sezoni se že dobro cufa,pod pazduho je strgano, pa še neudobno je, vsaj men ki sem občutljiv na materjale (tale mal grize)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi švic cunje ne bi kupoval v Lidlu. Pri teh materialih so Kitajci še vedno precej zadaj in pri kakovosti niso konkurenca EU proizvajalcem.

...ki seveda vse šivajo v Evropi. Na Vzhodu pa nimajo niti enega šivalnega stroja, kaj šele skoraj celotno fizično proizvodnjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si napolnil popolnoma prazne akumulatorje? Sem danes nabavil tale polnilec (predvsem zaradi dopolnjevanja, pri hiši je še en "pravi" polnilec), pa me zanima, ali je zmožen "iz nule" napolniti 12 Ah moto akumulator.

Ne, iz popolne nule pa ne gre..mislim da mora imeti vsaj 0,4V, oziroma poglej v papirje, ki si jih zraven dobil. Bom dal primer moto baterije, ki mi jo je lučka popolnoma izpraznila (skuter, luč pod sedežem), pa mi ni hotel zagnati polnjenja. Potem sem baterijo nesel na pravi polnilec za avtomobile, ki ji je dal par šokov, pa vseeno ni hotel napolniti baterije, nakar sem jo ponovno priključil na lidlov in jo je začel polnit. Izgleda, da jo je pravi polnilec uspel zbuditi..Medtem ko avto baterija je bila tudi prazna (po moje, da ni bila popolna nula), ker je isto lučka v prtljažnem prostoru gorela celo noč in avto ni hotel vžgati, oziroma sploh ni obrnil zaganjača, pa jo je zadevica napolnila iz prve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi ne ljubi iti gledat v garažo, samo... a nima tri funkcije, ta Lidlov polnilec? Motor, avto in obujanje totalno praznih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, iz popolne nule pa ne gre..mislim da mora imeti vsaj 0,4V, oziroma poglej v papirje, ki si jih zraven dobil. Bom dal primer moto baterije, ki mi jo je lučka popolnoma izpraznila (skuter, luč pod sedežem), pa mi ni hotel zagnati polnjenja. Potem sem baterijo nesel na pravi polnilec za avtomobile, ki ji je dal par šokov, pa vseeno ni hotel napolniti baterije, nakar sem jo ponovno priključil na lidlov in jo je začel polnit. Izgleda, da jo je pravi polnilec uspel zbuditi..Medtem ko avto baterija je bila tudi prazna (po moje, da ni bila popolna nula), ker je isto lučka v prtljažnem prostoru gorela celo noč in avto ni hotel vžgati, oziroma sploh ni obrnil zaganjača, pa jo je zadevica napolnila iz prve.

Drži, imam iste izkušnje. Iz nule ne gre, če pa ima aku vsaj nekaj napetosti pa ga zelo dobro napolni. To, da ne gre gel-akujev polnit pa mi ni čisto jasno- ve kdo kaj več o tem? Bi bil vesel kakšne bolj natančne razlage

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj ne vem kaj imate vi, jaz sem 2 leti nazaj kupil TRONIC T4X . funkcija mode omogoča polnjenje akomulatorjev s kapaciteto manjšo od 14 Ah, način 2 omogoča polnjenje aku s kapaciteto večjo od 14 Ah pod normalnimi pogoji in način 3 za baterije več kot 14 Ah pod hladnimi pogojo zoiroma nekatere AGM baterije. Nadalje elektronika sama zazna napolnjenost baterije in preide v vzdrževalni način, prav tako naj bi bilo primerno za regeneracijo praznih (porabljenih, prenapolnjenih) baterij, izgleda, da pa mora imeti baterija vsaj 7 V. Nekateri trdijo, da na bi bil to izdelek CTEK Multi XS 3600 narejen pač za LIDL. Navodila: http://www.kompernass.com/pages/_pdfs/2d65416458600abac0338a69f9774531.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ki seveda vse šivajo v Evropi. Na Vzhodu pa nimajo niti enega šivalnega stroja, kaj šele skoraj celotno fizično proizvodnjo...

Se strinjam s tvojim " malce ironičnim" odgovorom. vendar nisem mislil tega. Mislil sem najprej materiale, kjer je npr. DuPont in nekaj njegovih kooperantov precej daleč pred zasledovalci, kar se materiala tiče. Za Kitajce je, kot kaže še vedno precej predrag. Strinjam se tudi, da večina večjih firm, ki so na razpolago pri nas šiva na Kitajskem...Kljub temu pa sem našel SLo proizvajalca, ki šiva iz njihovih materialov, glede na kvaliteto ima zelo ugodne cene, je prijazen, za svojim imenom pa stoji še dolkgo zatem, ko ti je prodal izdelek. Pa ni bilo nič narobe z izdelkom, sem sam potegnil ob špico. V dveh dneh sem dobil popravljeno in to zastonj. Z švic perilom iz Lidla pa sem imel zelo slabe izkušnje (najprej razmerja glede velikosti-italijansko-kitajski standardi glede velikosti), saj sem po dobrem mesecu artikel vrgel stran (izgubil sem sicer račun, vendar, kdo pa ga za cunje hrani), saj je bil precej zdelan....

LP Volk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi ne ljubi iti gledat v garažo, samo... a nima tri funkcije, ta Lidlov polnilec? Motor, avto in obujanje totalno praznih?

Popolnoma drži,ne hodi v garažo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že bil... Ja, ima tri cikluse.

Kar pa se tiče slabega zračenja škornjev, Lidlovih... da noga švica 300/uro... kaj pa vem, meni ne. Pa se drugače kar precej znojim. Jih bom pa drugo leto menjal za kaj drugega. Iz enostavnega razloga, ker so zgoraj preširoki in jih ne dobim pod hlačnico. Textil hlače mi še gredo čez, usnjene pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakladaš!!! In to verjetno precej močno !!! Pri trenutnih "večerno/nočnih" temperaturah te ne reši noben windstoper, če imaš preko njega kavbojke. Reši pa te že eno normalno in kakovostno termo perilo, če imaš povrhu oblečeno primerno motoristično in zračno nepropustno jakno in hlače !!!

Ti povem iz izkušenj!!! Pa ne samo mojih !!

LP Volk

Ne seri ga s temi klicaji pa konje umiri malo, volkec... Povedal sem tako kot je bilo, nimam nič od tega, da bi lagal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne motim sta v MB in bližnji okolici od trgovin še samo motobee v koloseju in motorjet na ptujski, nimam pa pojma če je proti prekmurju in ptuju še kaj in če sploh imajo kaj za čoperje.

drugače pa graz = louis, hein-gericke, motorradklinik lipnica in podobno. Ali preprosto iz naslonjača preko e-baya.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdav

Kje v mariboru ali pa v okolici je kaksna trgovina kjer bi lahko kupil usnjene torbe za copere , lepo prosim za informacijo .

lp in hvala stokrat

Saplex v Račah, Biker point v Podgradu pri Radgonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Dve leti nazaj sem v hoferju kupila škornje in rokavice. po treh mesecih so bili škornji za v kanto, saj se je podplat dobesedno odlepil. rokavice sem imela enkrat gor in jih ne dam nikoli več. po petih minutah se mi je koža na rokah obarvala živo rdeče, pojavili so se beli izpuščaji, srbelo je za popizdit. probala sem že veliko rokavic (malo dražje), pa se mi to ni zgodilo.

tako da nimam ravno najboljših izkušenj s hoferjem in ostalimi podobnimi štacunami.

imajo pa dober čips :blush:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve leti nazaj sem v hoferju kupila škornje in rokavice. po treh mesecih so bili škornji za v kanto, saj se je podplat dobesedno odlepil. rokavice sem imela enkrat gor in jih ne dam nikoli več. po petih minutah se mi je koža na rokah obarvala živo rdeče, pojavili so se beli izpuščaji, srbelo je za popizdit. probala sem že veliko rokavic (malo dražje), pa se mi to ni zgodilo.

tako da nimam ravno najboljših izkušenj s hoferjem in ostalimi podobnimi štacunami.

imajo pa dober čips :blush:.

.... pa guzpapir ;-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve leti nazaj sem v hoferju kupila škornje in rokavice. po treh mesecih so bili škornji za v kanto, saj se je podplat dobesedno odlepil. rokavice sem imela enkrat gor in jih ne dam nikoli več. po petih minutah se mi je koža na rokah obarvala živo rdeče, pojavili so se beli izpuščaji, srbelo je za popizdit. probala sem že veliko rokavic (malo dražje), pa se mi to ni zgodilo.

tako da nimam ravno najboljših izkušenj s hoferjem in ostalimi podobnimi štacunami.

imajo pa dober čips :blush:.

koliko para, toliko muzike ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam dve podkapi, ktanktorbo in polnilec. Vse to mi služi že apr let in se ne morem protoževat. Sploh podkapi sta zakon. Zgleda da kakor naletiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno podkapo iz Hofra, pa je bila luknja za okoce očitno narejena za bejbo Leelo iz risanke Futurama. No sej se je raztegnla počasa pa je zdej OK (po dveh letih).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V lidlu bodo spet prodajali moto opremo pa me zanima kako se vam zdi tole:

Dežni kombinezon

Ledvični pas

Ključavnica za disk

Nogavice

Nikol še nisem kupil tam kakšne opreme, pa me zanima 'a se splača', oz 'ali je ta oprema crap :)'

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!