Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

V lidlu bodo spet prodajali moto opremo pa me zanima kako se vam zdi tole:

Dežni kombinezon

Ledvični pas

Ključavnica za disk

Nogavice

Nikol še nisem kupil tam kakšne opreme, pa me zanima 'a se splača', oz 'ali je ta oprema crap :)'

lp

z Dežkotem sem bil precej zadovoln. nogavice so pač . . . nogavice. niso mico, so pa v škornih precej bolš kot navadne bombažne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V lidlu bodo spet prodajali moto opremo

Nikol še nisem kupil tam kakšne opreme, pa me zanima 'a se splača', oz 'ali je ta oprema crap :)'

lp

Imam nogavice in podoobleko in sem po 2 sezonah uporabe še zadovoljen. Dobiš pa za tako ceno, tudi v Louis-u kaj podobnega, oziroma mogoče kaj cenej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolk glej da ga boš lepo spravu preko kombinezona....pa velik lažji za oblačit je dvodeln.računaj tud na to da ne boš rabo škornjev sezuvat da ga spraviš gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idealno bi bilo, da bi prilomastil v moto opremi v štacuno in potem na licu mesta probal, katera velikost je tista, ki ti odgovarja glede na tvojo oblečeno opremo. Ja pa po slikah sodeč ta dežnjak enodelna izvedba in je potrebno kar nekaj vaje, da zlezeš v njega, še težje pa je potem priti iz njega po končani poletni nevihti - zato ti jaz odsvetujem nakup enodelnega.

Če pa ga hočeš na vsak način ti ga pa jaz prodam za pol lidlove cene; nepoškodovan, belo-rdeče barve, Dainese, star cca 7 let, uporabljen pa 10-krat ...

LP

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podobleka je ista kot smučarska in je ok, dežjak je pa po dobrem letu začel puščati v mednožju, tko da za 15min vožnje je ok, kar je več, mam svoj lasten bazenček na zicu :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pušča od zunaj na notr al kontra ? :P

Ti jih posodim, pa mi boš pol povedal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve leti nazaj sem v hoferju kupila škornje in rokavice. po treh mesecih so bili škornji za v kanto, saj se je podplat dobesedno odlepil. rokavice sem imela enkrat gor in jih ne dam nikoli več. po petih minutah se mi je koža na rokah obarvala živo rdeče, pojavili so se beli izpuščaji, srbelo je za popizdit. probala sem že veliko rokavic (malo dražje), pa se mi to ni zgodilo.

tako da nimam ravno najboljših izkušenj s hoferjem in ostalimi podobnimi štacunami.

imajo pa dober čips :blush:.

jaz sem ene 5 let nazaj kupila škornje v hoferju. za začetek sem jim imela na trz50, potem pa na 4-kolesniku. še danes so škornji, kot morajo biti (samo očistit bi jih pa res bilo potrebno). to je seveda zunanji izgled.

drugače pa škornji niso udobni (ker imam ozko nogo, so mi preširoki), vendar so dobri za po blatu.

kupila sem tudi podkapi v lidlu , prva je se mi bolj dopade, vedar mene te "zaprte" podkape, ki pridejo čez usta, motijo. drugače pa, če primerjam to za 5€ iz lidla s tisto a...s... iz labe za 20€, je ta iz lidla neprimerno boljša - že sama kakovost šivov je neprimerljiva.

V lidlu bodo spet prodajali moto opremo pa me zanima kako se vam zdi tole:

Nikol še nisem kupil tam kakšne opreme, pa me zanima 'a se splača', oz 'ali je ta oprema crap :)'

lp

kar se tiče motorističnih nogavic ti lahko povem samo to, da so meni osebno vse prevroče. najraje uporabljam kompresijske tekaške nogavice (tudi iz lidla ali hoferja), ker so tanjše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ključavnica za disk

Nikol še nisem kupil tam kakšne opreme, pa me zanima 'a se splača', oz 'ali je ta oprema crap :)'

lp

Jaz imam tako ključavnico, zgleda pa deluje v redu, kolk je pa kej protivlomna pa še nisem sprobal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni napotki glede izbire velikosti dežnega kombinezona ?

Jaz sem vzel XL dimenzijo, pa bi mi bila že L dimenzija ok, čeprav tudi ta ne frfota na avtocesti.

Me je dež že fajn pral pa nikjer ni puščalo.

Pa tudi preprosto ga oblečeš, nič ne rabiš škornjev sezuvat (res je da imam malenkost nižje). Ziher prej oblečem kot dvodelnega.

Skratka opravlja svojo funkcijo, poceni in zložen zmernih dimenzij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojkotirajte Lidl!!!

V Lidlu zaposleni delajo samomore zaradi tiranije in pohlepa nadrejenih!!

Na veliko žalost, pa se to ne dogaja samo v Lidlu.

Denar več vreden, od živlenj zaposlenih!!!

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ključavnice za disk so fajn zadeva za na hitro zaklenit ko si kje ker so male. ni enako kot debela 3 kg veriga ampak služi namenu in jo že dolgo uporabljam. je pa res da če se kdo odloči in pride z kombijem ali fleksarco pa bo vsak motor odpeljal.

dobra stvar je tista vrvica za na belanco ker pogosto ljudje pozabijo da je disk lock gor in potem padajo pri speljevanju. si pa izmeri koliko od roba diska imaš luknjo da boš skozi njo zaklenil ker ne pašejo vse ključavnice na vse motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je enaka kot je bla lani in predlani, ni zadost velika.

misleem. taki moralistični izpadi so točno enako idijotski kot fašistoidno obnašanje kao pomembnih kao nadrejenih.

A te kdo sili, delat u lidlu? če nekje delaš, in maš nad sabo tirane, greš delat drugam, sej nis prvezan. Tam so pogoji jasni in plača nakazana. Če si se sam stisnu u kot z krediti in lizing, pa suffer, tepec. ampak Lidl nima nič s tem.

To ni ista zgodba kot jo majo delavci v gradbeništvu, kjer se nebi čudu, če se še kdo odloči za samoukinitev. . . .

pa za hec: tuš podkupuje, mercator dobaviteljem počasi pušča kri, Spar jih davi in kupije pekarne. . . . Kam boš šel kupovat? kmetom? k radič dilajo po 4€ za kilo, cvilj kako težk je ta lajf, umes potegnejo še 100 kek subvencije za pofukan traktor in prikolco?

kakor se obrneš, je rit zadej.

Zato da ljudje lahko sobivamo smo ustvarili zakone. Obstajajo tudi zakoni, ki ščitijo delavce pred tiranijo delodajalcev. Zakaj? Ker so delavci praviloma šibkejši partner, saj so eksistencialno odvisni od mesečne plače in zamenjati službo se v marsikaterem primeru ne da tako lahko.

Če smo z zakoni dorekli, da se nekaterih smari ne sme delati, ker so kaznive, potem se tega pač ne sme delati. Žalostno je, da se kljub evidentnim kršitvam delovnega prava ne zgodi nič, predvsem s strani delovne inšpekcije. Lahko ti povem primer iz Hoferja: Ker je bila delavka iz Slovenije, je na izobraževanju v Avstriji morala delati 1,5 ure več kot ostali zaposleni. Zakaj? Ker je iz Slovenije in ni tako produktivna!!!

Če bi naši sodni mlini mleli mnogo hitreje, kot sicer, in bi se sindikalisti zares brigali za svoje člane, bi kmalu tudi pri Lidlu, Hoferju in podobnih firmah, kjer se požvižgajo na delovno pravo, kaj kmalu začeli delati po "reglcih".

To tvoje mišljenje je isto, kot bi jaz rekel, da če nekdo nima motorja ga gre lahko kar tebi v garažo vzet. Če ti pa kaj ni prav, pa spokaj iz Slovenije drugam, kjer ti motorja ne bodo ukradli. A bi se potem še vedno tako oglašal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal, ampak se moram še enkrat oglasiti.

Čestitke marko55!

V moji firmi, se je pred leti odlična ženska, izredno delavna, tovariška in tolerantna. Imela je vse kvalitete, ki se pričakujejo od dobrega sodelavca v firmi. A se je kljub temu vgla skozi okno iz nevem katerega štuka - in se ubila. - Zakaj??

Zato, ker se je njena nadrejena spravila nadnjo s tako brutalno agresijo, da ni zdržala tiranskega pritiska.

Sedaj pa vprašanje za vse tiste, ki jim to kaj malo mar:

Kaj če bi bila to "vaša" mati? (In bila je od nekoga!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal, ampak se moram še enkrat oglasiti.

Čestitke marko55!

V moji firmi, se je pred leti odlična ženska, izredno delavna, tovariška in tolerantna. Imela je vse kvalitete, ki se pričakujejo od dobrega sodelavca v firmi. A se je kljub temu vgla skozi okno iz nevem katerega štuka - in se ubila. - Zakaj??

Zato, ker se je njena nadrejena spravila nadnjo s tako brutalno agresijo, da ni zdržala tiranskega pritiska.

Sedaj pa vprašanje za vse tiste, ki jim to kaj malo mar:

Kaj če bi bila to "vaša" mati? (In bila je od nekoga!)

kako se lahko zaradi ene babe vržeš skoz okn? pa ka si fuknen al kaj? :kva1:

dej ne seri prosim... zdej so vsi drugi krivi, če nekdo nima v glavi pošlihtan :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je odvisno od posameznika, oziroma kolk se pusti "jebat" po domače povedano.. Jaz bi zagotovo prej kot sebe, skozi okno vrgel tisto babo, če bi že bilo tako hudo, da ne bi blo več za zdržat in ne bi bilo nobenega drugega izhoda. Ampak vedno, čist vedno je še kakšna druga pot, sam mal je treba zobe stisnt, se nehat smilt sam sebi, pa ukrepat. S tem ne zagovarjam delodajalcev, ki maltretirajo delavce, to seveda ni prav saj je delavec vedno v podrejenem položaju oziroma hendikepiran. Sam po drugi strani pa tut ne moreš avromatsko reč, da je delodajalec kriv zato da se nekdo fenta. Tist si je kriv čist sam oziroma njegov šibek karakter ker ni delodajalca poslal v tri pm in se znašel drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko čez noč praznih delovnih mest, pa kljub temu ne dobim dela. Tiste tople podkape, ki so jih pred leti prodajali so pa zelo v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato da ljudje lahko sobivamo smo ustvarili zakone. Obstajajo tudi zakoni, ki ščitijo delavce pred tiranijo delodajalcev. Zakaj? Ker so delavci praviloma šibkejši partner, saj so eksistencialno odvisni od mesečne plače in zamenjati službo se v marsikaterem primeru ne da tako lahko.

Če smo z zakoni dorekli, da se nekaterih smari ne sme delati, ker so kaznive, potem se tega pač ne sme delati. Žalostno je, da se kljub evidentnim kršitvam delovnega prava ne zgodi nič, predvsem s strani delovne inšpekcije. Lahko ti povem primer iz Hoferja: Ker je bila delavka iz Slovenije, je na izobraževanju v Avstriji morala delati 1,5 ure več kot ostali zaposleni. Zakaj? Ker je iz Slovenije in ni tako produktivna!!!

Če bi naši sodni mlini mleli mnogo hitreje, kot sicer, in bi se sindikalisti zares brigali za svoje člane, bi kmalu tudi pri Lidlu, Hoferju in podobnih firmah, kjer se požvižgajo na delovno pravo, kaj kmalu začeli delati po "reglcih".

jes, se strinjam. Ne zagovarjam tiranov. Enako težko prenašam cviljenje kako hudo je vsem. . . Ja kriminal je da inšpekcije ne ukrepajo. kriminal je, da so sindikati dobesedno sami sebi namen. in je posameznik prepuščen pogoltnim interesom. Moje mišljenje ni predatorsko, in zagotovo ni tako moje obnašanje.

Ampak. še vedno trdim, da nihče ni privezan v Lidl. Žal živimo v takem času, da tisti ki skrbijo/mo zase in ne škodimo drugim postajamo neka butasta manjšina. strinjam se, da so včasih razmere katastrofalne. ampak to se ne bo rešlo, če si jaz tam ne kupim nogavic!

Zato pravim, da nakup nogavic v Lidlu ni podpora njihovim mahnjenim pravilom, ampak zgolj nakup nogavic. solidnih nogavic po solidni ceni. Zame noben ne skrbi. morm kar sam use zrihtat.

To tvoje mišljenje je isto, kot bi jaz rekel, da če nekdo nima motorja ga gre lahko kar tebi v garažo vzet. Če ti pa kaj ni prav, pa spokaj iz Slovenije drugam, kjer ti motorja ne bodo ukradli. A bi se potem še vedno tako oglašal?

S tem pa ne najdem povezave.

Nekje morm kupt stvari. in v naši državici prav vsi veletrgovci z ljudmi delajo kot svinja z mehom. Kupovat v butičnih/namenskih štacunah pa je vsak dan težje, in večkrat dobim filing, ne da z menoj trgujejo, ampak da me odirajo.

ma to je zdej tolk offf :topic: de je že butasto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nolan, Schubert, Shoei so firme, ki delajo samo čelade že vrsto let in se ukvarjajo samo s tem, Lidl in Hofer pa svoje prodajalce kruha, sadja in zelenjave čez vikend pošljeta v delavnico, da naredijo nekaj čelad za motorje, zašijejo nekaj bund, hlač in rokavic in jih potem v ponedeljek prodajo v akciji.

Kako, mislite, da Lidl nabavi svoje čelade. Menim, da podobno, kot Hein Gericke prodaja svoje olje Performance, ki ga polni Motul. Zelo verjetno so te čelade proizvod znanega proizvajalca čelad in bi sicer stale 100 do 150 € (ni sicer vrhunski razred, je pa solidna čelada za manj zahtevne motoriste), ker pa jih naročita v količini npr. vsaj mesečne proizvodnje, je cena pač ustrezno nizka (še marža je nižja, ker gre za akcijo, da vsak ki pride pogledat čelado, morda kupi še kruh, mleko in pivo). Vsaj mislim, da je to skrivnost nizke cene, ne pa slaba kvaliteta - do sedaj sem bil z Lidlovimi in Hoferjevimi nabavami, dokaj zadovoljen, vsekakor pa je razmerje price/performance zelo ugodno.

Prav lahko pa se tudi motim.

Ok ne bom se spuščal v pretirano debato saj je bilo večinoma že vse povedano. Za primer lahko zraven naveden sicer še eno sicer malo off topic primerjavo. Intersport prodaja smuči Techno pro. Marsikdo, ki ne ve veliko o proizvajalcih ipd. (ne pravim da jaz pa vem!), si misli da je ta smučka razmeroma za slabše smučarje in otroke itd.. Techno Pro smuči imajo čez Elanovi inženirji, torej tudi tukaj lahko vidimo, da ne gre za kar nekaj tretjega. Je res da se ne dobi ravno take kvalitete kot je tista za 300€ +, dobiš pa absolutno maksimalno za ta denar.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem sredi najhujse kvazi financne krize poslal sefa v pm in si v roku dveh mescev nasel boljso sluzbo v katero dobesedno hodim z veseljem, mi ni problem zjutraj prej vstat in po zakljucku delovnega casa se kako uro kasneje ostat. Ta dva mesca ko sem bil doma pa sem fusal naokrog, in imel denarja toliko kot ze dolgo prej ne. Vse se da, ce imas jajca. V cem je torej problem z nadrejenimi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih tolko... Kaj majo vaši osebni problemi zveze z lidlom in njihovo opremo?

@semering lahko da je imela tudi kakšne druge probleme kot pa samo čudnega nadrejenega?

Bistvo: zahajate iz orginalne teme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!