Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

ferek...

Čelade sem samo od daleč pogledal..in v škatli so neke rezervne blazinice...

..kar pa se tvojega razmišljanja tiče glede oblačil in zaščite in varnosti....

... samo upam, da te ne bo kaj izučilo...

Jaz, če se samo peljem v kavbojkah na motorju se počutim tako, kot bi se nag španciral po Čopovi sred dneva...

Uživam v kavbojkah na motorju nikakor. Stalno mislim, kaj se lahko zgodi.. pa tudi vročina od motorja ni prijetna po stegnih, ki taprave hlače (usnje) to preprečijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kec nisi v pravi temi, ti še v Louisu ne kupuješ za ene pa je to zakon trgovina in merilo pri opremi :BUA:

če lidl pa louis primerjaš lahko hitro ugotoviš da lild ni slab - seveda če si louis robe navajen.

fereku govoriš o braincapu, drugim o švicanju. za na prvi zbor okoli ovinka je pa res vse OK!

jaz sem na srečo pred leti ko sem delal dosti km in bil finančno močnejši nabavil robo od bikersa, x-lite, dainese, berik, alpinestars zraven pa kombiniram še alpinistične zadeve (nogavice, perilo) od patagonie, karibu itd...

če ne probaš ne veš razlike. nekdo ko je z katerce šaltal na cliota je tudi srečen. no dokler ne proba kaj več!

sicer pa, ene nas vse kar ni tip-top moti, drugi se pa vozijo z rogovi na čeladi in resicami pa jih nič ne motijo šumi ali opletanje.

LIDL je pa vredu, redno kupujem tam hrano in pijačo, pa kaki podaljšek v akciji, pa škornje za na vrt itd. nimajo slabe robe.

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam 7 let staro x-litko in garantiram, da je boljša, udobnejša in bolj varna od katere koli lidlove.

če bi se spoznal na varnost, bi vedel ,da se mora čelada menjat vsakih 5 let ali ob vsakem padcu oz. poškodbi.

O nolan in njeni udobnosti pa raje nebi govoril, še vedno jo imam v omari, ker me niti približno ni zadovoljila glede na ceno ki sem jo takrat plačal.

Sicer pa neumost ni kazniva tako da vi kar izvolite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel danes sicer bolj iz fibrca, na koncu sem se celo odločil da sem kupil dežnega za mene in mojo, in morm rečt za ta denar špica, bil se pa danes tudi v luisu kjer ga imajo za 35 nekega rumenega pa je že na otip kot vrečka, kakšen je v praksi še javim ob prvem dežju, lidlov ima pa znotraj pod zadrgo zaščito, zunaj čez zadrgo 2 ježka, elastičen spodaj+ zadrga+ježek, zgoraj ježek ovratnik, na komolcih za speti skupaj, na splošno res ni kaj rečt.

Podperilo je kar uredu za ta denar, v praksi ga bom primerjal proti dam-pro

Rokavice so tak tak, za poleti za kak krajšo turco jih še dam gor

Ledvični pas za ta denar sploh ni kaj razmišljat, v luisu majo za cca isti denar slabšega, preverjeno danes, tud ježki bolj primejo

Čelade, kobinizjon, škornje bi pa nekako odsvetoval kupovati v lidlu

Drugače imam vso opremo od Komine ;)

Lp

Popravljeno . Popravil motorist007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, mi je posrečena izjava: za ta denar je v redu.

Meni se zdi da, če zadeva ne opravlja svojega namena, je vsakega centa za to škoda.

O nolan in njeni udobnosti pa raje nebi govoril, še vedno jo imam v omari, ker me niti približno ni zadovoljila glede na ceno ki sem jo takrat plačal.

Sori, če pač ne znaš kupovat čelad to ni nolanov problem, nikjer ne trdijo, da delajo čelade za vsako betico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi se spoznal na varnost, bi vedel ,da se mora čelada menjat vsakih 5 let ali ob vsakem padcu oz. poškodbi.

O nolan in njeni udobnosti pa raje nebi govoril, še vedno jo imam v omari, ker me niti približno ni zadovoljila glede na ceno ki sem jo takrat plačal.

Sicer pa neumost ni kazniva tako da vi kar izvolite.

Enako velja tudi to, da se čelada menja ko je iztrošena, kar je lahko tudi prej kot pri 5 letih, ali pa pri 7 še ni!

5 let je neko splošno priporočilo, ki pa zelo varira od tega koliko je čelada ponošena in predvsem od tega iz kakšnih materialov je narejena. Slepo se držat teh 5 let kot pijanec plota je pač neumno..

Neka čelada iz ABS plastike ki ima za sabo po 3 sezonah 100.000 km bo 10x bolj oporečna kar se tiče varnosti kot recimo 10 let stara kompozitna X-lite, ki je bila vsako sezono nošena par tisoč km. Pa bi prva po tistem priporočilu morala bit še super, druga pa že davno za odpis.

Čelado se načeloma menja ob padcu, oziroma ko je tolk ponošena, da je notranjost že deformirana in čelada pač ne objame več dobro glave oziroma je ohlapna. Vlogo sicer igra tudi sama starost materiala, ampak predvsem pri čeladah iz plastike (ABS, termoplast, itd. ). Kompoziti (karbon, kevlar. fiberglass) so na starost veliko manj občutljivi in če neka čelada pač še ni zguslana ker se jo ni še tolk nosilo, je kar se tiče zagotavljanja varnosti zaradi samega materiala praktično vseeno al je stara 4 ali pa 7 let.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No za rokavice vam povem kolk so "waserdiht": Naliješ noter vodo in teče pri prstih malo ven, tko za kakšne pol deci na minuto. Ni veliko za 20€ ampak preveč za kaj resnega.

Tolk o tem.....

Popravljeno . Popravil Šarc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav Lidl, sem danes tam kupil za hudo majhne denarje ledvični pas, in moram rečt da so prvi vtisi dobri, ježki močno primejo material pa ne zgleda hudo slab, kar se tiče spodnjega perila so večino razgrabili že dopoldne ampak ne zgleda slab.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede debate o tem kdaj zamenjati čelado, samo Nolanov podatek, čelade imajo 5 let garancije in priporočilo proizvajalca naj jih po 5 letih menjamo....

a avto menjate tudi po preteku garancije?! če ja, potem verjamem da boste tudi čelado..... (če bi mi slučajno Nolan ali Xlite rad bil sponzor, podpišem da menjam čelado za vsako furo, na njihov račun seveda, hkrati pa se obvežem, da bom vsem povedal da 14 dni stare čelade niso več za nikamor.... )

Vozim 9 let staro Yamaho in 10 let starega Suzukija

@Ferek, ded če se res voziš z braincapom.... zaradi mene lahko tudi z emparom.... ampak če se sam ne maraš si to napiši še na lajbič da te dohtarji ne bodo pobirali in sestavljali ko boš fikus (lani si imel eno bližnje srečanje z izletom na travnik, če se prav spomnim ne ?!)

LP Bajsi

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tud jaz bil danes v lidlu, kupu sm spodnje perilo, ključavnico in dvoje nogavice kako se bo obneslo ne vem bom pa to mev predusm za vožnjo do službe in krajše relacije. Za večje ture pa mam v planu spomlad kupit komplet neko kvalitetnejšo izvedbo, ker morm kupit kombinizjon pa bom vzel kar komplet z vsemu kar rabm.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem moji kupil ledvičnega. V primerjavi z mojim je boljši. No, pa saj je že pet let star... Sem pa vrgel oko tudi na čelade. Na glavi deluje nekako trdo, mogoče je to le prvi vtis. Vizir se zapira lepo, sončna blenda se malo zatika. Oblazinjenje deluje v redu, je pa v škatli še enih par blazinic, da čelado malo dodelaš po svojih merah. Za takšen denar... bi rekel da je vredna svojega denarja. Ampak vseeno ostajam pri svoji pet let stari Nolanki. Vsaj še letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel danes sicer bolj iz fibrca, na koncu sem se celo odločil da sem kupil dežnega za mene in mojo, in morm rečt za ta denar špica, bil se pa danes tudi v luisu kjer ga imajo za 35 nekega rumenega pa je že na otip kot vrečka, kakšen je v praksi še javim ob prvem dežju, lidlov ima pa znotraj pod zadrgo zaščito, zunaj čez zadrgo 2 ježka, elastičen spodaj+ zadrga+ježek, zgoraj ježek ovratnik, na komolcih za speti skupaj, na splošno res ni kaj rečt.

sem siguren, da boš od znotraj moker :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna se vam je zdela ključavnica za disk?

...ne vem.. k so mi jo kmal ukradl....

..hahaha.. Jest sem jo lani kupil v Hoferju, pa sem jo res ene dvakrat gor nataknil..

Sicer pa ne veš kako dobra je ključavnica, dokler ti mopeda ne ukradejo.

Je pa tko. Ključavnica je za poštene . Če vidiš da je ključavnica gor, pomeni, da lastnika naj ne bi bilo v bližini....za tapravga lopova pa itak nobena ključavnica ni problem..

Ključavnica ima po mojem bolj psihološki pomen ... za tanavadne priložnostne lopove je uredu.. taprav ti jo bo pa tko al tko dol snel...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si tudi nabavil komplet perila in zanimivo, bil sem v trgovini ob 18h pa je bilo še vse robe zadosti...

post-15567-0-44688400-1330023672_thumb.jpg post-15567-0-06362600-1330023730_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gandi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nad vsemi lidlovimi motorističnimi izdelki na Rudniku pa napis..garancija doživljensko oz. neomejeno :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones sem kupu perilo v Lidlu in ga koj sprobov v Kranjski gori.Moram reč,da se je dober obnesu je topel in se dobro počutim v njem tako,da sem kar zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nad vsemi lidlovimi motorističnimi izdelki na Rudniku pa napis..garancija doživljensko oz. neomejeno :lol1:

Kosem se rodil so mi rekli,da bom živu do smrti. :lol1::kva2: :kva2: :kva2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne vem.. k so mi jo kmal ukradl....

..hahaha.. Jest sem jo lani kupil v Hoferju, pa sem jo res ene dvakrat gor nataknil..

Sicer pa ne veš kako dobra je ključavnica, dokler ti mopeda ne ukradejo.

Je pa tko. Ključavnica je za poštene . Če vidiš da je ključavnica gor, pomeni, da lastnika naj ne bi bilo v bližini....za tapravga lopova pa itak nobena ključavnica ni problem..

Ključavnica ima po mojem bolj psihološki pomen ... za tanavadne priložnostne lopove je uredu.. taprav ti jo bo pa tko al tko dol snel...

...aja še to sem hotu rečt..

V E. Lecleru sem videl avto/moto alarem za 18€. Priklopiš ga na 12V in se sproži, ko premakneš/rukneš motor in tuli 90min. Zraven dobiš še daljinca za vklop/izklop.

Če puščaš motor kje , da ni čisto ziher... se mi zdi da je to v redu zadeva....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ob kupovanju pri Lidlu samo tole: Nisem tako bogat, da bi poceni kupoval...

Mogoče komu v razmislek ko bo kupoval moto opremo ;)

PS: edino kar se res splača je podperilo, pa še to je uporabno samo v prehodnih obdobjih (pomlad/jesen) v zimskem času in ornk poletju pa pogrne na celi črti... napisano iz lastnih izkušenj. Diskonterji pač prodajajo diskont robo :grim :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ob kupovanju pri Lidlu samo tole: Nisem tako bogat, da bi poceni kupoval...

Mogoče komu v razmislek ko bo kupoval moto opremo ;)

PS: edino kar se res splača je podperilo, pa še to je uporabno samo v prehodnih obdobjih (pomlad/jesen) v zimskem času in ornk poletju pa pogrne na celi črti... napisano iz lastnih izkušenj. Diskonterji pač prodajajo diskont robo :grim :BUA:

iz mojih izkušenj se super dobr obnese poleti .... tolk o izkušnjah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res,da imajo eni bogate dolgoletne izkušnje eni pa ne.....in tako se ocenjuje lidlova roba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones sem kupu perilo v Lidlu in ga koj sprobov v Kranjski gori.Moram reč,da se je dober obnesu je topel in se dobro počutim v njem tako,da sem kar zadovoljen.

Kosem se rodil so mi rekli, da bom živel do smrti...

Gusar!

Meni tudi! Upam, da naju niso naplahtali!!

Sigurno pa so zavedli vse s svojo doživljenjsko garancijo v Lidlu.

Iz firbca sem šel pogledat robo.

Dobra je... :yes: A samo za kakega nezahtevnega koferacerja od ene do druge gostilne, ki niso kaj preveč narazen.

šviccunje; Ja, kot si rekel "tople"!...... Kaj bo pa poleti?!?

Steznik; navadna elastična plastika. Je pa poceni, to je res.

Rokavice; Točno, od godtilne do gostilne, če ne bo preveč vroče.

Kar se tiče integralne čelade, pa ojoj!!! Jaz imam približno takšno za smučarijo, le da je Lidlova toliko izboljšana, ker ima "nagobčnik".

Ajd v redu no........ Roba je naprodaj. Tisti, ki hoče poceni opremo, je tu in to je to in vsak je svoje nesreče kovač.

Če bi bil frišen motorist (in vem, da eni težko kupijo opremo,) bi jo kupil tudi sam. Pa ne v Lidlu...

šel bi v Hofer, ampak samo zato, ker tam dela ena prjatlca, ki je zelo zelo prijazna... :004

....pa šefinja tudi!!! :friend1:

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar prišel iz Lidla, uplenil eno prevleko za motor za 11€, ene "motoristične" štumfe za 4€ in ene pajkice za 15€. Prijetno presenečen nad pajkicami, precej primerljivo s tistim, kar imam pozimi za v hribe in se šteje kao za "gorsko" opremo. štumfi so pa itak le štumfi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!