Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

...aja še to sem hotu rečt..

V E. Lecleru sem videl avto/moto alarem za 18€. Priklopiš ga na 12V in se sproži, ko premakneš/rukneš motor in tuli 90min. Zraven dobiš še daljinca za vklop/izklop.

Če puščaš motor kje , da ni čisto ziher... se mi zdi da je to v redu zadeva....

In po 90min tuljenja je baterija prazna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak vse okrog nas tuli, tako da tega tuljenja nihče več ne šljivi niti 5%. Pomojem so ti alarmi precej neučinkoviti. Razen če imaš motor parkiran pet metrov stran od klopce, kjer cuzaš svoj pir/čaj/karkoli, in ti ga nekdo skuša odtujit. Motor, ne piva. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja, ja... sori.. 90 sekund...itak... zmotu sem se...

..hja , jest ne vem, no.. ampak če bi se jest spravu krast motor, pa da tuli alarm... pa da me kdo vidi... pa kaj naj mu rečem, da grem na nujno vožnjo, plave lučke mi pa trenutno ne delajo....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole ravno ne drži, kajti upoštevati moraš, da je strošek izdelave nekega kosa največkrat najmanjša postavka v končnem znesku. Vmes so še stroški transporta, posredniki, marketing, veleprodaja, maloprodaja.

ravno vceraj sem studiral kaj za vraga je na scott oilerju tako dragocenega. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mejduš mamo za povedat o enih dolgih gatah... .ni važn kako zgledajo, važn je kako se počutiš v njih. Eni bolj švicamo, eni manj, enim paše, da jih tiščijo, enim da jih žgačkajo....eni majo bolj ohlapne...

...enim so všeč blondinke, drugim črnolaske...

...jest pa pravim, da je blondinka za okol kazat, črnolasko bi imel za vsak dan, rdečelasko pa za žgat do konca - v postli sevede....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji vtisi iz trgovine:

Rokavice: v 2 minutah sem imel roke potne, drugače se ne potim v roke (punci se je zgodilo enako)

Ledvični pas: v bistvu nimam izkušenj s pasovi (kupujem prvega), pa sem pomislil če zadeva diha, da ne bom zašvican kot kak krof

Jakna: nisem namenil neke pozornosti, ampak kaj pa vem, raje bi kupil kaj preverjenega, čeprav je pa poceni

Čelada: ne vem, nisem sprobal

Spodnjega perila nisem probal.

Kupil pa sem ključavnico. Zgleda solid, poleg je pa še tista memory vrvica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno vceraj sem studiral kaj za vraga je na scott oilerju tako dragocenega. :)

Scot Oiler!

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo kupu lidlovo motoristično jakno, zdaj pa samo še našitke ALPINESTARS gor našijem, da me nebojo v motoristični družbi čudn gledal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scot Oiler!

verjetno obstaja kak kitajski produkt za tretjino cene z nazivom scott oiler. :D :D Se opravicujem - nimam izkusenj z njim, imam pa v nacrtu eno domaco varjanto scot oilerja za 20% cene izvornega izdelka. Pa se cca 8 metrov cevi mi bo ostalo. :)

Ledvicnega pasu pa jaz ne bi kupoval - scitnik hrbtenice je kljub malo visji ceni tisto "bolj tapravo". :) In tudi bolj stoji na mestu kot hrbtni scitnik v kaki touring jakni.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem potreboval ene rokavice za nižje temperature - poletne imam perforirane. Lidlove rokavice so ok do cca. 20 stopinj, potem pa švicneš :). Če je ostal še kak ledvični pas ga bom verjetno vzel, za krajše vožnje v trgovino/po opravkih je bolj primeren kot želva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal pa bodo zraven sadja v Lidlu prodajal motorje....vrjeten korejske.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Jaz sem nabavil samo klučavnico za disk, ostalo me ni interisiralo...

kej za kej? al je sam za okras (konstrukcijsko mislim) jutr bi šel pogledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v mariborsem lidlu pa še vse polno robe... :grim Jaz sem nabavil samo klučavnico za disk, ostalo me ni interisiralo...

Verjetno ker je Gradec dokaj blizu... hein gericke, luis pa to :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej za kej? al je sam za okras (konstrukcijsko mislim) jutr bi šel pogledat

ja je kr masivna ja, pa tut ni videt da bo ravno ob prvi prliki razpadla, sicer pa kaj kdo pričakuje, meni se zdi čisto ok, sploh pa za ta denar... :OK: aja pa še vrvico za na belanco ima zraven, da je ne pozabiš snet pred vožnjo, pa torbico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo kupu lidlovo motoristično jakno, zdaj pa samo še našitke ALPINESTARS gor našijem, da me nebojo v motoristični družbi čudn gledal

Mislim, da ni potrebe za dodatne stroške.

Ker:

1) Večini ljudi je to ok, sploh če je v barvni kombinaciji z motorjem je dodaten +, če ne je -

2)Nekaterim, take jakne sploh niso všeč, tudi, če jih dela Alpinestars.

3) Tisti, ki se spoznajo na to robo, bodo itak rekli, da gre za poceni kitajski ponaredek.

Popravljeno . Popravil baddad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lidl - Ravne na Koroškem - sem se peljal mimo in ustavil za firbec, je bil popoldan "moto izropan"... so pa ble še ene 3 čelade in par rokavic... rokavice - bolj "boge" na ogled in otip... ćelada na videz kar OK, a tako po "od oka" oceni slabša kot lanska...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bo pa Hofer imel boljše... Itak so vedno v razmaku 14 dni, enkrat eni prej, drugič drugi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bila včeraj okoli 13h v Šentjurju v Lidlu - rabila sem Še nekaj druga in sem se ustavila zaradi firbca.

- podobleka se mi zdi predebela - jaz Še za smučanje ne bi oblekla tako debele podobleke, ker imam hlače za smučanje zelo kvalitetne in do -16°C ni nobene potrebe po podobleki

- nogavice - za poletje definitivno predebele - jaz imam raje tiste tekaŠke kompresijske (tudi iz lidla), so dosti tanjŠe, malo viŠje (kar je pri mojih a* s-mx splu dober, ker imajo notranji čevelj in pridejo nizke ravno nekje do tja in me rob moti) in odlično služijo tudi pri 38°C

- jakna in hlače mi niso dajale nekega dobrega občutka

- ključavnica za disk se mi je kar dopadla, vendar, ko sem malo pomislila, se nisem mogla spomnit, kam za vraga na motorju bi jo spravila :hmm:

- rokavic, čelade in pasa pa nisem pogledala, ker rokavice imam, čelado tudi, namesto pasa pa nosim želvo, poleg tega pa imam Še vseeno od prej 2 pasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bo pa Hofer imel boljše... Itak so vedno v razmaku 14 dni, enkrat eni prej, drugič drugi...

Lani sem v Hoferju (36 € se mi zdi) nabavil škornje in so se mi po cca 10000 prevoženih potovanj čisto OK obnesli... Res pa je, da sem jih poleti bolj malo uporabljal, ker takrat vozim večinoma v supergah, za zbore pa obujem "čopersko kavbojske" usnejne škornje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V lidlu bodo spet prodajali moto opremo pa me zanima kako se vam zdi tole:

Dežni kombinezon

Ledvični pas

Ključavnica za disk

Nogavice

Nikol še nisem kupil tam kakšne opreme, pa me zanima 'a se splača', oz 'ali je ta oprema crap :)'

lp

jest sem lani kupu v lidlu rokavice in so ok

Popravljeno . Popravil hoyla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je danes preizkusil preklopno čelado na naši furi do Pirana. Pravi, da je udobna, bolj tiha, kot prejšnja ene znane firme... Jaz pa sem preizkusil podperilo. Zeblo me ni, vroče mi pa tudi ni bilo. Meni je OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!