Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

Kolega je danes preizkusil preklopno čelado na naši furi do Pirana. Pravi, da je udobna, bolj tiha, kot prejšnja ene znane firme... Jaz pa sem preizkusil podperilo. Zeblo me ni, vroče mi pa tudi ni bilo. Meni je OK.

grem stavit ,da je primerjal z nolan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem stavit ,da je primerjal z nolan

...nič ne bom rekel... Saj vemo, da vsaka čelada bo drugače glasna ob različnih naklonih šipe, višine motorista,... veliko dejavnikov vpliva na to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebiram, kako nekateri pišete in pljuvate po tej opremi, a na koncu slišim, da se je vse prodalo oz. je ostalo zelo malo kosov.

Tako, da na koncu ne vem, kdo komu laže.

P.S.

Ne hvalim Lidlove opreme, prav tako ne Hofer-jeve, ampak pravim, kako vsi pišete tukaj, a na koncu je skoraj vse prodano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebiram, kako nekateri pišete in pljuvate po tej opremi, a na koncu slišim, da se je vse prodalo oz. je ostalo zelo malo kosov.

Tako, da na koncu ne vem, kdo komu laže.

P.S.

Ne hvalim Lidlove opreme, prav tako ne Hofer-jeve, ampak pravim, kako vsi pišete tukaj, a na koncu je skoraj vse prodano!

Uporabniki motosveta zgleda ne predstavljajo reprezentativnega vzorca povprečnega slovenskega motorista. :)

(dost nam pove že podatek, da povprečno motorist v SLO prevozi 3100Km; za povprečnega uporabnika M-sveta bi si pa upal trditi, da je povprečje vsej še enkrat, če ne nekajkrat večje)

Statistika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še mal razvijem razmislek-glede na to, da imajo čalni foruma večji dostop do ionformacij o opremi (proizvajalcih, prodajnih mestih, izkušnjah,...) je večja verjetnost, da so seznanjeni z točno določenim tipom, znamko opremo na katero prisegajo. Se pravi niso opurtunistični kupci na katerih zgleda gradi LIDL z takimi in podobnimi akcijami.

Nadalje bi lahko sklepali, da so bolj izobraženi (uporabljajo računalnik) posledično bolj varnostno ozaveščeni (nezaupljivi do neznanih firm), imajo višji standard, so mlajši,....

To vse so sicer predpostavke, bi se jih pa dalo brez problema preverit :)

Skratka: zato večina M-svetovcev pljuva po Lidl opremi, le ta pa vseeno zgine iz trgovin...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel v Lidl uplenit še ključavnico in dežni kombinezon. Sicer ne vem, kakšne so druge ključavnice in kombinezoni, ampak meni to izgleda povsem solidno... Je pa res, da se jakne, rokavic in hlač ne bi upal kupit v Lidlu, da čelade niti ne omenjam. Predsodek pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Je pa res, da se jakne, rokavic in hlač ne bi upal kupit v Lidlu, da čelade niti ne omenjam. Predsodek pač.

Za na motokultivator bi bilo čisto v redu.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa sej nismo samo motosvetovci na tem svetu... po cestah vozi mnogo skutrejev, mopedov, pa kaki kitajski štirikolesniki se tudi podijo po hostah in travnikih... mogoče so pa oni kupili te čelade pa rokavice.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil dva para nogavic. Pa vam sporočim kako se bodo obnesle. Sicer prva sezona v popolni bojni opremi in V2 650cc. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj je bilo v Slov. Bistrici v Lidlu še vse na zalogi, od perila, rokavic, čelad itd. skratka če kdo išče, včeraj se je še vse dobilo. podrobno pa nisem gledal robe ker se mi je mudilo kupit hrano :)

ups, ne včeraj, v soboto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj je bilo v Slov. Bistrici v Lidlu še vse na zalogi, od perila, rokavic, čelad itd. skratka če kdo išče, včeraj se je še vse dobilo. podrobno pa nisem gledal robe ker se mi je mudilo kupit hrano :)

ups, ne včeraj, v soboto

Očitno se ti je mudilo kupit pijačo, potem pa je vmes vikend nekam izginil :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

LIDL ziher ne več. Biu v ponedeljek tam.

V HOFERJU pa pomoje tudi ne, je že dolgo od kar so imeli to robo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LIDL ziher ne več. Biu v ponedeljek tam.

V HOFERJU pa pomoje tudi ne, je že dolgo od kar so imeli to robo.

ajej pa sm spet neki zamudu, res nimam sreče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yuree, spremljaj Louisovo stran, vedno so kakšni artikli močno znižani. Naročiš pa lahkjo preko TRG d.o.o.

http://www.louis.de/

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

Rokavice sem kupil lani..po 3000km se že cufajo med prsti..podn

 

Pa ja nisi pričakoval, da boš naredil z 19,90€ vrednimi rokavicami pot okoli sveta?

Cena je sorazmerna s kvaliteto.

 

Hofer in Lidl imata čist spodobne izdelke. Če si realen in veš kaj lahko od njih pričakuješ. Malo para malo muzike....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Funkcijsko perilo je vredno svojega denarja. :OK:

 Tud jaz pravim tako. Imam ga 3 sezone. Zelo zadovoljen. Po podkapo pa tudi definitivno grem, ker že dalj časa iščem eno tako brez teh šivov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!