Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

Sam imam iz Lidla en komplet spodnjega perila in nekaj parov nogavic. Sem zelo zadovoljen in mislim, da je vredno svojega denarja.

Glede čelad in oblek pa nimam izkušenj.

 

Imam ene zelo podobne 'zimske' rokavice iz Lojza, če se ne motim je bila cena podobna.

Uporabim jih mogoče 5x na leto, predvsem ob jutranjih ali večernih urah, ko so temperature nizke in rokavice dobro služijo svojemu namenu. S sabo pa seveda vedno usnjene rokavice.

Kot je nekdo zgoraj napisal, pri 20°C+ nimaš z njimi kaj več početi. Švic! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praktična izkušnja, za malo denarja malo muzike. Vsaj pri rokavicah.

Boljša boljša polovica je pred časom svoje Lidlove rokavice po drugi/tretji uporabi vrgla v smeti. Pa ni razvajena češplja!

Podloga se ob snemanju rokavic povleče ven, in nazaj jo zeeelo težko dobiš, pa še žuli potem.

Skratka, neuporabne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede rokavic se strinjam z gospodom AK45 :), tudi men se je to zgodilo po parih mesecih.

Perilo je super. Sicer ga za vožnjo redko uporabljam, če že ponavadi samo majico. Se pa super obnese pri delu zunaj v mrzlejših mesecih, sploh kadar moram skakat iz mrzlega na toplozelo lepo ohranja telesno temperaturo (notri ne švicam, zunaj me ne zebe...tolk :) )

Bom šou po podkapo u pondelk..če mi bo ratal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam te Lidlove rokavice za novoletno vožnjo, pa mogoče še v začetku marca, kasneje so mi hudo prevroče. Tako da, kar se tiče mraza so v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam tud jst ene ćipšit rokavice za hladnejše vreme, pa še nkol nism podloge vn zvleku; vse kar je treba narest je da ornk primeš z drugo roko "prste rokavice" pa ostane podloga na svojem mestu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

 

Jaz imam za zdaj podobleko iz Louis-a (nek njihov komplet). Pa moram menjat hlače, ker ima na kolnih skupaj sešit tak kvadrat, pa mi potem zlezejo malo gor in me tisto zelo žuli in se mi zažira v kožo.

 

Pa me zanima, kako se takšne Lidlove hlače obnesejo poleti. Za zimo me ne zanima, ker pozimi ne vozim motorja, bordam in smučam pa brez podhlač.

najbrz bo prevroce v njih. boljsa izbira bo kaksno specificno perilo za poletje (hitro odvajanje potu in termo regulacija).

probal nisem, ker poleti je dovolj vroce. na banditu nad 20°C prakticno ni bilo potrebe po dolgih gatah, na bmw-ju se je ta meja spustila na 10°C.

prehodno obdobje je pa po obcutku. zjutraj/zvecer pridejo prav, cez dan se skuhas (dve trdokuhani jajcki in hrenovka press).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se dam pro dobro hlace obnesejo tudi v najhujsi vrocini. sicer ne morem sodit za ostale, sm poiskusila samo dainese in so me pikale. usec mi je ker niso kot te "najlonke" in jih ni treba vlacit nase in nikamor ne lezejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrz bo prevroce v njih. boljsa izbira bo kaksno specificno perilo za poletje (hitro odvajanje potu in termo regulacija).

probal nisem, ker poleti je dovolj vroce. na banditu nad 20°C prakticno ni bilo potrebe po dolgih gatah, na bmw-ju se je ta meja spustila na 10°C.

prehodno obdobje je pa po obcutku. zjutraj/zvecer pridejo prav, cez dan se skuhas (dve trdokuhani jajcki in hrenovka press).

 

jaz rabim za v usnje nekaj, ker drugače kombinezona potem ne slečem iz sebe.

no, to sem rabila vedet, kako se obnesejo poleti.

jaz moj louis-ov komplet nosim vedno (v vsakem vremenu) in morem rečit, da me poleti nič ne moti, da je gor. samo me moti tisti šiv na kolenu in mi zdaj pri športni drži preveč reže v koleno. zato iščem alternativo.

za pozimi pa ne rabim hlač, ker pozimi ne vozim motorja, bordam in smučam pa zgolj v hlačam za smučanje brez dodatne podobleke, ker so hlače kvalitetne in mi je že v njih največkrat pretoplo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za pozimi pa ne rabim hlač, ker pozimi ne vozim motorja, bordam in smučam pa zgolj v hlačam za smučanje brez dodatne podobleke, ker so hlače kvalitetne in mi je že v njih največkrat pretoplo.

 

... verjamem, da je toplo... oz. vroče v tvojih hlačah :P... vendar ne bo zaradi "dolgih smučarskih gat" pod smučarskimi hlačami čisto nič bolj vroče. Nasprotno. Ko ti je vroče, se hlače ne lepijo na stegna in zaradi tega je občutek mnogo boljši. Pa še opereš jih vsakič, ko prideš s smučarije, kar dvomim, da to lahko storiš s smučarskimi hlačami.

Vsaj jaz tako delam, pa naj bo to pri -20 C ali aprila pri +10 C na smučariji....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kak je. Kupila sem neke vrhunske hlače (ki sem si jih lahko privoščila, ker so bile zaradi zadnjega kosa močno, močno znižane) in tudi ko mi je najbolj vroče se ne lepijo. Ravn v tej podlogi je bistvo, ker je... Ti ne znam opisat. Ko je vroče, malenkost deluje bolj hladno, ko pa je mrzlo pa greje. In ko sem poskusila vozit s podobleko, ni bilo tega učinka, zato sem se odločila vozit brez podobleke.

Ne, perem pa jih po koncu sezone oz. tudi vmes, če se vidi potreba. Ponavadi bolj švicam v zgornji del telesa ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lidlovo perilo se poleti obnese čisto dobro. Normalno da se švica, ampak občutek je čisto "zadovoljiv", ko se premikaš je čisto "prijetno", če stojiš pa švicaš z ali brez perila.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za svojo ceno služi svojemu namenu. Ni pa tisto, kar lahko dobiš za nekoliko solidnejši denar.

Vseeno pa bom kupil podkapo

Tudi spodnje perilo uporabljam in če ni pretirano vroče, je zadeva kar funkcionalna. Ni pa profi!

Malo denarja - malo glasbe!

 

Nekatere stvari se v Lidlu ali v Hofru splača kupiti, za nekatere pa je škoda denarja! (Npr, čelada, kakšne škornje ipd...  Pa ne mislim delati anti reklame, ampak to povem iz izkušenj s prve roke.

Dobro poglejte, preden boste kaj kupili. :yes:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gumijaste bombone pa že ne.. kdo jih pa še sploh je, ko vemo iz česa so...

Škornje sem pa imel Lidlove, pet sezon. Udobni, meni so bili fajn. Na novoletni vožnji mi je pa letos šla rakom žvižgat zadrga na levem škornju. Pa podplat je bil že kar izrabljen. Sedaj si lastim ene malo dražje škornje, fejst znižanje me je premamilo. V primerjavi s Craine (Lidlovimi) imajo malo več zaščitnih elementov, občutek zaenkrat dober. Če se ne bodo obnesli, grem nazaj na Craine. Za čelado sem pa malo skeptičen... Eni pravijo, da je za svojo ceno super. Verjamem. Ampak, vseeno bom raje dal kakšen Evro več za čelado uveljavljene znamke. Se pač kupi v času znižanj, pa ni prevelika razlika. Za letos bo še Nolanka O.K.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gumijaste bombone pa že ne.. kdo jih pa še sploh je, ko vemo iz česa so...

Škornje sem pa imel Lidlove, pet sezon. .....

 

Samo povem;

Kolegu so se prav od takih škornjev noge olupile kot krompir!! Pa nič kaj dosti ne pretiravam. Rekel je, da je imel občutek, kot da ima nogo v neprodušni polivinilasti vrečki... Zato jih je enostavno vrgel v peč

 

Lidl & Hofer sta za poceni hrano in navlako. Moto trgovine pa za uporabno moto robo! Pa še tukaj je treba dobro pogledati, koliko denarja, za kakšno robo!

Tako to

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj pa vem. Njihova tank torba ni tako slaba kot je bla poceni. Pregrinjalo tud ni tako slabo kot poceni. Perilo ni top-of-line Lõfler al pa Craft. Je pa neprimerno bolse kot bombazn t shirt. Nogavice...ja enako. Niso Thorlo Craft ali Falke. So pa po moji izkusnji enako dobre Kot strasno popularizirane X-Socks. In cca 20 kat boljse od navadnih bombaznih zoknov.

Celade rokavice jakne....Hoferjevo celado sm vozu ko Sm se sposodu frendov ATV. Tako bom reku. Ce bi sred Sezone ostal brez celade, bi kupil tole za 60€, in pocakal jesenske Razprodaje. Zase je nebi kupil za redno uporabo. Ce bi mel viragota in z njim delal 2000Km na leto....super celada.

U koncni fazi....a so Louisove in Polotove hisne znamke probiker, firefox, nexx, nexo in podobne bistveno bolse?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo povem;

Kolegu so se prav od takih škornjev noge olupile kot krompir!! Pa nič kaj dosti ne pretiravam. Rekel je, da je imel občutek, kot da ima nogo v neprodušni polivinilasti vrečki... Zato jih je enostavno vrgel v peč

 

Lidl & Hofer sta za poceni hrano in navlako. Moto trgovine pa za uporabno moto robo! Pa še tukaj je treba dobro pogledati, koliko denarja, za kakšno robo!

Tako to

 

Ni nujno.

Nekje sem že pojasnil....na primeru čelad...

Hofer ima  v Evropi 6200 trgovin. Če enkrat letno v vsako drugo izmed njih da na police 30 kosov tega perila...je to...xxx.  Kateri proizvajalec bi se branil takega naročila??.

In takrat Hofer več ali manj določa ceno.

 

Samo za primer..kolega, izjemno aktiven kolesar, ki kupuje kolesa v rangu 5000€ in navzgor, in tem cenam tudi primerno draga oblačila za na kolo. Po njegovih trditvah, je doslej naboljšo majico in hlačev kompletu kupil v Lidlu za  bagatelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj pa vem. Njihova tank torba ni tako slaba kot je bla poceni. Pregrinjalo tud ni tako slabo kot poceni. Perilo ni top-of-line Lõfler al pa Craft. Je pa neprimerno bolse kot bombazn t shirt.............

 

To pa že, da!!!

Določene stvari JA, določene pa ziher NE.

Odločitev je na strani kupca in njegovih "delovnih" poitreb... :yes:

Ja, nekoč sem tukaj kupil motoristični nahrbtnik. Za tako ceno, več kot dober!! :OK:

Npr, nikoli pa nebi šel v to trgovino kupiti čelade, pa če jo hvalite kolikor jo hočete! Pa škornjev tudi ne. Je pa roba, ki jo bom kupil tudi tokrat... Npr, pokrivalo za motor, podkapo in podobno motoristično navlako!   :OK:  :010

Saj se štekamo a ne?!! :yes:

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je totalno zašla (kot vska na tem forumu) v tej temi so kupci Lidlove moto opreme, ki naj bi posredovali info kaka je oprema vendar zaradi napada ne kupcev in zagovornikov hi tech oziroma drage opreme in, da je lidlova oprema zanič se te informacije izgubijo v zagovaranju kdo ima daljšega .

Prosim kupce da posredujejo te informacije in naj se ne ozirajo na merilce tičev - merilcem tičev pa prosim če lahko spizdijo na kako drugo temo kjer se dogaja merjenje!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnje zime bo počasi konec, meni pa še kar deluje tisti Lidlov ohranjevalec za 19 evrov... Že šesto zimo.

Čelada pa... saj sem jo gledal, lepa, udobna na glavi... Kolega jo ima in jo hvali. Ampak...še vedno sem malo skeptika.

semering... tisto o olupljenih nogav škornjih ti pa ne verjamem. Sem jih imel po cel teden od jutra do večera na nogah, pa verjami da ni bilo niti pekočega občuka na podplatih... Nemara je pa tvoj kolega imel kakšne nogavice, ki ne dihajo in vpijajo švica... samo tuhtam. Dopuščam pa možnost, da je pač bilo tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tehnično podobleko imam že 2 sezono in je več ko odlična in vredna svojega denarja in kaj več imam tudi >boljšo in dražjo< tehnično podobleko nošena 3 sezone in se je že raztegnila tudi ta kar se tiče zaščite vredna svojega denarja (pranje je bilo indentično za obe podobleke) če Lidlova izdrži še eno sezono so nakupi z moje strani zagotovljeni.

Rokavice kupljene v Lidlu za kako lokalno vžnjo so ok (dovolj tople) za kaj daljšega od 100km pa ne preveč plastične in ne dihajo posledično se roke spotijo in postane zmerom bolj mrzlo.

Dežni kobinezon ni bil še stestiran izgleda pa kar ok glede materiala .

Tank torba 4 sezona brez pripomb narjena v nulo za vpet na zadnji sedež.(zadrge ok, šivi nikjer niso prišli vn ali popokali,pvc žep za zemlevid ali dokumente še vedno se vidi skozi,med dežjem vse suho)

Polnilec deluje BP - 2 sezona

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

exclan!

Pa saj ti noben na žulj ni stopu. :nono:

Lidlova in Hoferjeva roba ne more bit' enaka prvovrstni, v specializiranih moto trgovinah, to je dejstvo. Je pač cenejša roba, za tiste, ki rab'jo to za "bolj tako..."

Jaz sem reku', da so npr. rutzak, podkapa, štumf in švic cunje pa še kaj, u redu roba za ta gnar. Ne pa bit' užaljen, če so roba kot so čelada, kombinezon in rokavice to, kar motorist potrebuje za vsakdanjo motoristično uporabo.

Škoda res, da nahrbtnika ne bo v tej pošiljki, ker je, če mene vprašaš, prav v redu.  Celo super je za ta denar! Jst ga 'mam! Pa še žena je dejala, da je fajn. (Ona pa že ve, če m'ben!) Čelade npr pa nebi kupil tud' za na smučišče, pa me od tega nobeden ne odvrne!!

Evo, t'kole je. In tak'le 'mamo.... V bistvu, pa še dober da je t'ko... :yes:

 

motofrik!

Kar se škornjev tiče, sem samo povedal zgodbo mojega kolega. Lahko tudi, sa mu noge mnogo bolj potijo, ali je morda alergičen na določen material. Npr, v nekdanji naši delavnici smo vsi vdihavali isti zrak (svinjarijo). Enim ni nič škodilo. Jaz sem pa crkaval... Evo - tako to, mogoće...

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!