Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

Tank torbe pa letos nimajo, upam da jo bodo imeli pri Hoferju

Ma ti jo jz prodam boljšo poceni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bila danes v Lidlu z namenom, malo pogledat podobleko.

Lahko rečem, da mene ni prepričala. Predvsem zato, ker je kot prvo ni možno poizkusit, kot drugo pa mi je delovala kar malo debela za poletje. Ne vem, ali sem sama razvajena s čisto tankim materialom (Louis in Maya Maya) ali pa je res debel material.

Sem si pa kupila 1 par nogavic. Ce bodo pretople, pa jih bomo uporabili za smučanje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bila danes v Lidlu z namenom, malo pogledat podobleko.

Lahko rečem, da mene ni prepričala. Predvsem zato, ker je kot prvo ni možno poizkusit, kot drugo pa mi je delovala kar malo debela za poletje. Ne vem, ali sem sama razvajena s čisto tankim materialom (Louis in Maya Maya) ali pa je res debel material.

Sem si pa kupila 1 par nogavic. Ce bodo pretople, pa jih bomo uporabili za smučanje ;)

 

Lepo kupiš, doma probaš in če ti ni všeč vrneš v Lidla - vedno vrnejo denar.

 

Vzel podobleko in podkapo, če ne za drugega, za smučat bo sigurno dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ok. Tega pa nisem vedela... Glede na to, kakšno količino podoblek so danes imeli, se ni za bat, da bodo do jutri vse pobral. Bom razmislila ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lidlove nogavice so drugače dobre, samo so meni prekratke (pridejo mi ravno do sredine meč in me prav neprijetno tiščijo) . Torej če bi bile daljše ali krajše bi mi bile prav gotovo "best buy" . Pri teh ki jih že imam "rešujem" to s tem da jih zaviham (novih pa takih ne bom več kupil) .

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznat, v Bistrici pet doo osmih  zjutra cca 20 ljudi, predvsem upokojencev in moja malenkost. Ko odprejo pa vsi v motoristično opremo. Podobleke so kupovali ko nori.

Jaz sem si nabavo podobleko in podkapo. Vse že testiral na smučanju in vam povem da podkapa pod smučarsko čelado super pride.

Sem pa včeraj na forumu videl, da polnilec dela dobro, zato sem še njega vzel, pa da vidimo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes na Ptuju Lidl-u, malo po 12h. Čelado je ravno zadnjo nekdo kupil. Vzel sem ledvični pas, rokavic več sploh ni bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa včeraj na forumu videl, da polnilec dela dobro, zato sem še njega vzel, pa da vidimo!!!

 

 

kar se mene tiče je v pi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heferjev vzdrževalec je ZAKON, ampak res z velikimi besedami za 19€ mi že 2leti vzdržuje akumulator na 101.ki...je pač avto za šparat in se akumulator glih ne fila na pogosto, me pa vzdrževalec rešuje..se vsedem zazaugam obrnem ključ malo dodam plina in glej avto vžge, pa ga zalaufam vsake toliko da premešam olje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledu zadeve, sam se pa zadnje dve leti tko mal vozim, da v bistvu nič ne rabim. Pomoje je za spomlad pa jesen res ok ker zgleda mal topleje ali pa za punce katere rado zebe. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opreme iz Lidla ne bi nikoli nosil.enostavno prevelik šund.Navsezadnje mi je oprema rešila življenje in sem bil zaradi dobre le 90 dni hrom... zdravniki pravijo,da sem se na novo rodil in hvala bogu,da sem imel tako opremo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas so podobleke šle za med, čelada je zjutraj ena še bila... Sem se malo pogovarjal s kupci, vsi so kupovali še po eno podobleko. Menda zadovoljni, kaj pa drugega. Če ne, bi vse ostale na policah. Priznam pa, da sem čelado dal na glavo in... jebelacesta, super občutek. Nemara jo kupim za drugo čelado. Drugo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem nabavil podkapo, nogavice in podobleko. Opažam, da mal zavajo kupce. Namreč v reklami bilo napisano za podkapo, da je brez motečih šivov.Ampak je isti šmorn, kot večina podkap. Nogavice sem nesel nazaj, ker so prekratke za v škornje(so primerne kvečjemu za gležnarje), ravno tako sem nesel podobleko nazaj, ker so bile hlače nekam čuden kroj. Drugače mi je bila obleka prav, ampak ko sem se prepognil mi je skoraj pol riti ven gledalo(odzadaj so nizko narejene).

 

Drugače nosim nogavice in podobleko iz lidla že par sezon (isto firma Crane)in sem zadovoljen(tudi dolžina nogavic in kroj hlač ustrezata). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem nabavil podkapo, nogavice in podobleko. Opažam, da mal zavajo kupce. Namreč v reklami bilo napisano za podkapo, da je brez motečih šivov.Ampak je isti šmorn, kot večina podkap. Nogavice sem nesel nazaj, ker so prekratke za v škornje(so primerne kvečjemu za gležnarje), ravno tako sem nesel podobleko nazaj, ker so bile hlače nekam čuden kroj. Drugače mi je bila obleka prav, ampak ko sem se prepognil mi je skoraj pol riti ven gledalo(odzadaj so nizko narejene).

 

Drugače nosim nogavice in podobleko iz lidla že par sezon (isto firma Crane)in sem zadovoljen(tudi dolžina nogavic in kroj hlač ustrezata). 

... ja tole tvoje opaženje sem okusil tudi jaz... zamenjal sem za malo večje hlače... še vedno malo nizke čez rit, vendar ne lezejo dol....

Je pa res... da imam jest lepo okroglo ritko...  :P  ... če bi imel plošnato, najbrž s tem ne bi imel problemov...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D  škoda, da Lidl ne prodaja spodnje dele podoblek z naramnicami.....:P  Veliko več zadovoljnih motosvetovcev bi bilo..:D
je pa res, da Lidlova moto linija ni primerna za Moto modno revijo :D
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake skornje furate,da rabte svic nogavice?meni na nogah ni blem,sam v gornji del in redko v gate svicnem.nosim pa lidlove kratke hlace,svic majco,cez to vedno vindstoperje.tut topu veteric ti nardi zleti dost skode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... o teh namenskih nogavicah pa res še nisem razmišljal... Vedno nosim bombažne...

A Lidlove podkape nimajo ploščatega šiva -ko sem bral, da niso najbolje šivane..? Sam imam sicer Louisovo podkapo, tanko in zimsko, pa so šivi taširoki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... o teh namenskih nogavicah pa res še nisem razmišljal... Vedno nosim bombažne...

A Lidlove podkape nimajo ploščatega šiva -ko sem bral, da niso najbolje šivane..? Sam imam sicer Louisovo podkapo, tanko in zimsko, pa so šivi taširoki...

 

Podkapa je brezšivna ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja tole tvoje opaženje sem okusil tudi jaz... zamenjal sem za malo večje hlače... še vedno malo nizke čez rit, vendar ne lezejo dol....

Je pa res... da imam jest lepo okroglo ritko...  :P  ... če bi imel plošnato, najbrž s tem ne bi imel problemov...   :P

 

Tudi js sem kupil komplet L velikosti in šel danes zamenjat hlače za XL. Sicer je majica kar dolga in se da fajn zatlačit za hlače, samo vseeno mi hlače niso odgovarjale. XL pa je tak, ko sem pričakoval.

 

Zdaj pa samo še kak dan, da se sneg stopi in da vidimo to čudo...upajmo, da bo zadeva res tako hudo antibakterijska, kot piše na škatli ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi js sem kupil komplet L velikosti in šel danes zamenjat hlače za XL. Sicer je majica kar dolga in se da fajn zatlačit za hlače, samo vseeno mi hlače niso odgovarjale. XL pa je tak, ko sem pričakoval.

 

Zdaj pa samo še kak dan, da se sneg stopi in da vidimo to čudo...upajmo, da bo zadeva res tako hudo antibakterijska, kot piše na škatli ;)

... po dveh mesecih uporabe brez pranja.... garant, da tut bakterije pocrkajo...   :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

prav zaradi takihle mahinacij z dolžino majic in hlač pri podobleki kupujem samo enodelne modele, ni treba nič tlačit kamorkoli, niti ni težav s kazanjem riti ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden je spraševal zakaj "švic" štumfe. Če greš na potovanje je vse kar je bombažnega eno veliko sranje, ker se ne suši dovolj hitro. Tako si enostavno prisiljen na vso to "plastiko" (brisača, nogavice, spodnje perilo) , splakneš obesiš in v večini primerov lahko zjutraj oblečeš.

lp

Franc

ps. seveda pa lahko s seboj voziš tudi toliko več "rezervnega" perila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne vam kako lahko prodajajo take celade :kva1: da se mi je ze v rokah hotla razpast,vizir da te srat pritisne,ce si jo nataknes na glavo pa ze na mestu v trgovini vse piha not :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!