Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

:D škoda, da Lidl ne prodaja spodnje dele podoblek z naramnicami.....:P Veliko več zadovoljnih motosvetovcev bi bilo..:D

je pa res, da Lidlova moto linija ni primerna za Moto modno revijo :D

Enkat sm slisal teorijo da je fino met pod hlacami kolesarske hlace. Imel sem hlace na naramnice pa sm jih oblekel. Za it scat sm moral slect jakno, zelvo, majico in kolesarske hlace. Situacija je bla kriticna.... Tako de ne, ni fajn :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače mi je bila obleka prav, ampak ko sem se prepognil mi je skoraj pol riti ven gledalo(odzadaj so nizko narejene).

Tud jaz imam isti problem (jebiga velika rit) :grrr , samo nisem nazaj nesel, ker sem ze vse etikete dol potrgal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... po dveh mesecih uporabe brez pranja.... garant, da tut bakterije pocrkajo...   :P

Hahahaha...cote za eno sezono  :)

No, po dveh mesecih je res mal huda, ampak ene par dni pa že mora zdržat da ne smrdi. Če so švic cote (isto nogavice) kvalitetne, potem ni problema. Če pa so bolj sranje pa lahko že po parih urah smrdiš ko budala.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkat sm slisal teorijo da je fino met pod hlacami kolesarske hlace. Imel sem hlace na naramnice pa sm jih oblekel. Za it scat sm moral slect jakno, zelvo, majico in kolesarske hlace. Situacija je bla kriticna.... Tako de ne, ni fajn :D

... jest ga pa sam vn potegnem pa je... :huh:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi js sem kupil komplet L velikosti in šel danes zamenjat hlače za XL. Sicer je majica kar dolga in se da fajn zatlačit za hlače, samo vseeno mi hlače niso odgovarjale. XL pa je tak, ko sem pričakoval.

 

Zdaj pa samo še kak dan, da se sneg stopi in da vidimo to čudo...upajmo, da bo zadeva res tako hudo antibakterijska, kot piše na škatli ;)

To je moja edina pripomba na podobleki, ki ju imam iz Lidla in Hoferja. Oblečeš (in fajn prešvicaš) enkrat, in je treba oprat ker smrdijo. Craft in še en drug "oreng" set je bil nosljiv brez vihanja nosu cel podaljšan vikend. Za dnevne izlete so bomba, če si pa omejen s prostorom ali možnostjo pranja pa se za pogosto uporabo splača kupiti kaj konkretnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so mi ravno povedali da so razprodane, tako da če je kdo vzel kakšno preveč in jo ima naprodaj se priporočam :)

jaz imam eno odveč  če te zanima zs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil majico, sprobal v soboto med kidanjem snega potem, ko sem eno bonbažno premočeno od švica že slekel, obnesla se je super, upam da se bo na motorju tud.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes so v slov. bistrici imeli še nekaj perila če koga zanima. meni je to prevroče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!!

V slovenski Bistrici se m danes videl, da še imajo nekaj kosov podobleke. Tako da če kdo kaj rabi mu lahko kupim in pošljem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zaenkrat še ne vem kje bom kupoval kaj opreme, me pa vseeno mika kakšna roba iz lidla/hoferja, zato me zanima če mogoče kdo ve kdaj bo kakšna razporadaja (oz mogoče je že bila), da bi si šel kaj ogledat, hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat še ne vem kje bom kupoval kaj opreme, me pa vseeno mika kakšna roba iz lidla/hoferja, zato me zanima če mogoče kdo ve kdaj bo kakšna razporadaja (oz mogoče je že bila), da bi si šel kaj ogledat, hvala

Kolega dej kup si opremo,v lidl pojdi iskat pa kruh pa mlek :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vse kar se do zdej kdaj kupu u Lidlu za moto sem pol še enkrat kupu u TC.Tko da upam da razumeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vse kar se do zdej kdaj kupu u Lidlu za moto sem pol še enkrat kupu u TC.Tko da upam da razumeš.

Nimam pojma kaj misliš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam pojma kaj misliš :P

Ja Kmet, ti vem da kapiraš, sam upam da tud ostali to razumejo v čem je poanta te moto opreme Lidl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kupil že dve jakni in dvoje hlač v trgovinah specializiranih za moto opremo in vseeno še nisem zadovoljen.

Na zadnjih hlačah me ščitniki kolena tako žulijo, da imam rane na kolenih....

Ne vem več, kje in kaj naj kupim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!