Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

Jaz sem kupil že dve jakni in dvoje hlač v trgovinah specializiranih za moto opremo in vseeno še nisem zadovoljen.

Na zadnjih hlačah me ščitniki kolena tako žulijo, da imam rane na kolenih....

Ne vem več, kje in kaj naj kupim.

 

Tudi moto trgovine prodajajo odlično, dobro in slabo robo, tako da je ponavadi vse odvisno od tega koliko plačaš. Aja recimo Luis, Hein Gericke in Polo imajo po mojem mnenju večino solidne robe predrage, tisto kar je pa poceni pa ni vredno nič, oziroma je na rangu Lidlov in Hoferjev ali še slabše. Ampak folk pa dere gor ko da talajo zastonj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja včeraj sem v Hoferju prijel v roke Hofer motokros čelado. Saj verjamem da čisto solidno ščiti ampak ima pa 1500g?!?! To pa vredu nabildaš vrat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja včeraj sem v Hoferju prijel v roke Hofer motokros čelado. Saj verjamem da čisto solidno ščiti ampak ima pa 1500g?!?! To pa vredu nabildaš vrat :)

No to mi je všeč pri ljudeh,da v vsaki slabi stvari najdejo pozitivo,tako bravo ,ko Šwarci boš :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kupil že dve jakni in dvoje hlač v trgovinah specializiranih za moto opremo in vseeno še nisem zadovoljen.

Na zadnjih hlačah me ščitniki kolena tako žulijo, da imam rane na kolenih....

Ne vem več, kje in kaj naj kupim.

 

jaz sem imela iste težave s louis podobleko pod usnjenim kombinezonom. se mi je rob prav "zažrl" v kožo. potem sem kupila v lidlu podhlače in... teh težav ni več :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škornji so do qrca -Hoferjevi so mi držali le šest let....he-he. Crknila zadrga glih za novoletno furo v Celje. No, sedaj imam malo dražje iz moto štacune, bomo videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem imela iste težave s louis podobleko pod usnjenim kombinezonom. se mi je rob prav "zažrl" v kožo. potem sem kupila v lidlu podhlače in... teh težav ni več :P

Jaz bom te kolenske ščitnike vzel ven ali pa jih bom porezal, ker so preveč nerodni.

Rabim ene hlače, ki bodo vsestransko uporabne, za hladnejše in vroče dneve, verjetno z odstranljivo podlogo in več zračniki. Hkrati morajo biti hlače udobne in čim bolj normalnega izgleda, kot so hlače iz jeansa ali podobno, da ne bom zgledal kot kak vesoljec v skafandru, ko bom hodil po kakšnih trgovinah ali restavracijah. Sem videl, da nekateri imajo take hlače, pa ne vem, kje jih dobijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom te kolenske ščitnike vzel ven ali pa jih bom porezal, ker so preveč nerodni.

Rabim ene hlače, ki bodo vsestransko uporabne, za hladnejše in vroče dneve, verjetno z odstranljivo podlogo in več zračniki. Hkrati morajo biti hlače udobne in čim bolj normalnega izgleda, kot so hlače iz jeansa ali podobno, da ne bom zgledal kot kak vesoljec v skafandru, ko bom hodil po kakšnih trgovinah ali restavracijah. Sem videl, da nekateri imajo take hlače, pa ne vem, kje jih dobijo.

Moje so take kot si jih opisal! Narejene po naročilu: greš neseš s seboj najljubše hlače, te bejba premeri, pobara po željah,.... in čez cca en teden je narejeno. Lahko se zmeniš za prevzem po pošti lahko pa tudi njej samo hlače pošlješ brez odmerjanja.

Zaščita pa po želji- goretex za kako kapljico, podloga, kevlar, ščitniki,...

Cena? Poceni!

 

Ne vem, če je dovoljeno kako reklamo delat tukaj, ampak bom vseeno prilepil: http://www.kavbojke.si/

Letos si grem pa ene lažje brez goretexa narest. Jaz sem zadovoljen. Probal sem ene dvoje iz kordure in ene jeans iz louisa, pa mi ni šlo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega dej kup si opremo,v lidl pojdi iskat pa kruh pa mlek :P

Vsekakor, pa morda še klobase, pivo, čistila, sladkarije, kak kos športne opreme, orodje, strojčke, opremo za dom, vrt, avtomobile - le za motorje bog ne daj.

 

Lani sem zamudil akcijo napihljivega čolna in kanuja za 40 €. Potem sem iskal po spletu in našel identične čolne za 90 €. So pa bili drugačnih barv in z drugim imenom. Gotovo so bili vsaj enkrat boljši od Lidlovih. Tu je nekdo pred časom napisal, da je Luidlova čelada za 40€ identična čeladi za 150€ iz resne trgovine - le z drugin dizajnom in imenom.

 

Prepričan sem, da je Lidlova moto oprema enakovredna vsaj pol dražjim kosom iz motorističnih trgovin. Res pa ne bo čelad iz kevlarja in Ruccinih oblačil, ki običajno stanejo jurja in več. V primerjavi s Louisom in Hein Gerickom pa je vsekakor vredna tega denarja. Tudi v Lojzu najdeš čelade za 80 € in manj pa bunde in hlače pod 100 € in mnogo ljudi to kupuje - morda tudi zato, ker nudi vsaj osnovno zaščito, ni pa dovolj udobna (topla, zračna, elegantna) in nima pravega našitka z imenom (sploh pa ne modro-belega krogeca). Taki lahko najdejo kar ugodne stvari tudi pri Lidlu in Hoferju.

Pa ne mi sedaj filozofirat, da se pri varnosti ne špara: Načeloma se ne ampak vsak se stegne kolikor se lahko in kolikor mu je vredna lastna glava. Sploh pa tisti, ki gre dirkat nabavi drugačno opremo od skuteristov in turističnih motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi v Lojzu najdeš čelade za 80 € in manj pa bunde in hlače pod 100 € in mnogo ljudi to kupuje - morda tudi zato, ker nudi vsaj osnovno zaščito, ni pa dovolj udobna (topla, zračna, elegantna) in nima pravega našitka z imenom (sploh pa ne modro-belega krogeca). Taki lahko najdejo kar ugodne stvari tudi pri Lidlu in Hoferju.

 

Tu se je potrebno vprašati, če se na daljši rok splača kupovati tako poceni robo. Če se osredotočim na jakne in hlače.... Osebek kupi v lojzu, lidlu, hofru, whatever, poceni hlače za pod 100 € (natančnih cen nisem šel gledat, govorim okvirno) in še poceni jakno za podoben znesek. Čez čas ugotovi, da so hlače in jakna pretople in da zaradi tega potrebuje še "poletno" varianto.... pa gre spet 150 do 200 €.... in tako se strošek tega sprva poceni nakupa podvoji in ni niti več tako majhen. Osebno raje kupim nekaj za meni "normalno" ceno (500 € za jakno in hlače) in imam mir, mi ni treba nabavljati toplejših / hladnejših variant.... je pa res, da ne maram hoditi po trgovinah, morda pa je to razlog :P

Popravljeno . Popravil nekdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor, pa morda še klobase, pivo, čistila, sladkarije, kak kos športne opreme, orodje, strojčke, opremo za dom, vrt, avtomobile - le za motorje bog ne daj.

 

Lani sem zamudil akcijo napihljivega čolna in kanuja za 40 €. Potem sem iskal po spletu in našel identične čolne za 90 €. So pa bili drugačnih barv in z drugim imenom. Gotovo so bili vsaj enkrat boljši od Lidlovih. Tu je nekdo pred časom napisal, da je Luidlova čelada za 40€ identična čeladi za 150€ iz resne trgovine - le z drugin dizajnom in imenom.

 

Prepričan sem, da je Lidlova moto oprema enakovredna vsaj pol dražjim kosom iz motorističnih trgovin. Res pa ne bo čelad iz kevlarja in Ruccinih oblačil, ki običajno stanejo jurja in več. V primerjavi s Louisom in Hein Gerickom pa je vsekakor vredna tega denarja. Tudi v Lojzu najdeš čelade za 80 € in manj pa bunde in hlače pod 100 € in mnogo ljudi to kupuje - morda tudi zato, ker nudi vsaj osnovno zaščito, ni pa dovolj udobna (topla, zračna, elegantna) in nima pravega našitka z imenom (sploh pa ne modro-belega krogeca). Taki lahko najdejo kar ugodne stvari tudi pri Lidlu in Hoferju.

Pa ne mi sedaj filozofirat, da se pri varnosti ne špara: Načeloma se ne ampak vsak se stegne kolikor se lahko in kolikor mu je vredna lastna glava. Sploh pa tisti, ki gre dirkat nabavi drugačno opremo od skuteristov in turističnih motoristov.

A sem kje omenil modro beli krogec,spet vas žuli :P in potem nabijate po temah da mi smetimo z bmfli vsepovsod,jaz ga ne omenim nikjer v temah ,ki niso odprte za določeno znamko,sam tok o tem .)

In jaz ne silim nobenega naj kupuje ali naj ne kopuje v Lidlu,povem pač svoje mnenje,ki te je grozno zmotilo :huh: in kot sem opazil zaradi motorja ki ga vozim,lohk ti sam rečem,da me ne poznaš in nimaš pojma kaj nabijaš.

Enim je nekaj všeč enim ni,hvala bogu da smo različni,če bi bili vsi kot ti bi pač robe v Lidlu zmanjkal in vrjemi,da tudi premožni kupujejo moto opremo v Lidlu-Hoferju(sam sem siromak ^_^ oz. izginjajoči srednji razred) mam pač svoje videnje in to je da ne kupujem sadja v trgovini z avtodeli :P  :D  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem v Lidlu par let nazaj nabavil dežni kombinezon ter zimske rokavice, dežjak svoje opravlja brezhibno, rokavice so sicer toplejše od ostalih, a bolj za zeleno zimo.

 

kmet2@ za bemwjaše se pa ne spodobi, da bi v takšnih trgovinah kupovali, niti špecerije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem v Lidlu par let nazaj nabavil dežni kombinezon ter zimske rokavice, dežjak svoje opravlja brezhibno, rokavice so sicer toplejše od ostalih, a bolj za zeleno zimo.

 

kmet2@ za bemwjaše se pa ne spodobi, da bi v takšnih trgovinah kupovali, niti špecerije.

Ti se pa zase brigej :P boš mel dost dela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, imaš kaj iz Lidla al ne? ker tema je jasna.

 

Je pa že gori nekdo napisal smiselno, da čelad in ostale opreme ne delajo v Lidlovi pekarni, ampak robo naročijo pri izdelovalcu, ki rebranda kakšno bolj znano znamko in zaradi mase lahko spusti ceno.

 

Pa tam je nekdo napisal, da ima čelada 1500g... Ok, ni najmanj, ampak dajte podatke o "svojih" preklopnih npr., to rabiš Kličko vrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, imaš kaj iz Lidla al ne? ker tema je jasna.

 

Je pa že gori nekdo napisal smiselno, da čelad in ostale opreme ne delajo v Lidlovi pekarni, ampak robo naročijo pri izdelovalcu, ki rebranda kakšno bolj znano znamko in zaradi mase lahko spusti ceno.

 

Pa tam je nekdo napisal, da ima čelada 1500g... Ok, ni najmanj, ampak dajte podatke o "svojih" preklopnih npr., to rabiš Kličko vrat.

Tako je tema je povsem jasna in nima nič z bmwjaši...a ti je to jasno :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem kje omenil modro beli krogec,spet vas žuli :P in potem nabijate po temah da mi smetimo z bmfli vsepovsod,jaz ga ne omenim nikjer v temah ,ki niso odprte za določeno znamko,sam tok o tem .)

In jaz ne silim nobenega naj kupuje ali naj ne kopuje v Lidlu,povem pač svoje mnenje,ki te je grozno zmotilo :huh: in kot sem opazil zaradi motorja ki ga vozim,lohk ti sam rečem,da me ne poznaš in nimaš pojma kaj nabijaš.

Enim je nekaj všeč enim ni,hvala bogu da smo različni,če bi bili vsi kot ti bi pač robe v Lidlu zmanjkal in vrjemi,da tudi premožni kupujejo moto opremo v Lidlu-Hoferju(sam sem siromak ^_^ oz. izginjajoči srednji razred) mam pač svoje videnje in to je da ne kupujem sadja v trgovini z avtodeli :P  :D  

No, upam, da se še kdaj srečava in spoznava pa spijeva kakšno pivo. Nabijam pa zato, ker mnogo ljudi misli, da je le roba v mototrgovinah kaj vredna pa tudi, ker mislijo, da je le roba z ustreznim imenom nekaj vredna, z belomodrim krogcem pa sem te piknil, ker pač ne sodelujem v ustrezni temi (če mi oprostiš ti plačam pivo v kozarcu z belomodrim krogcem - če obstaja :D)

 

Da ne bom mimo teme: Roba v LIdlu in Hoferju je primerna cenovnemu rangu in vsaj enako dobra ali verjetno boljša kot enako poceni roba v specializiranih trgovinah - tudi zato nasveti v stilu: "v Lidlu kupuj kruh, za motor pa kupi opremo" niso najbolj ustrezni, saj ne nudijo primerne razlage.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, upam, da se še kdaj srečava in spoznava pa spijeva kakšno pivo. Nabijam pa zato, ker mnogo ljudi misli, da je le roba v mototrgovinah kaj vredna pa tudi, ker mislijo, da je le roba z ustreznim imenom nekaj vredna, z belomodrim krogcem pa sem te piknil, ker pač ne sodelujem v ustrezni temi (če mi oprostiš ti plačam pivo v kozarcu z belomodrim krogcem - če obstaja :D)

 

Da ne bom mimo teme: Roba v LIdlu in Hoferju je primerna cenovnemu rangu in vsaj enako dobra ali verjetno boljša kot enako poceni roba v specializiranih trgovinah - tudi zato nasveti v stilu: "v Lidlu kupuj kruh, za motor pa kupi opremo" niso najbolj ustrezni, saj ne nudijo primerne razlage.

Zmenjeno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba iz LIDLA/Hoferja itd. so ponavad bolj ali manj generične (verjetno kitajske) kopije. Podobno kot poceni strojčki iz Bauhausa, Interdiskonta itd. Kar pa še ne pomeni da ni OK-sam imam it Lidla že leta tanktorbo, podkape, polnilec akumulatojra, ki mi izredno dobro služijo. Tud podobleka je fajn-sem jo upčorabljal celo zimo, kadar sem delal zunaj.

Drugač sem pri njih kupil tudi steberni vrtalni stroj za cca 50eur, ki se za moje potrebe obnese super. Je pa še vedno kitajc in se ne more priomerjat z na prvi pogleed identičnimi zadevami za cca 300 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam še nič iz Lidla ali Hoferja za motor ker ni vedno na razpolago, tiste dneve, ko je, sem pa še vedno spregledal.

Ampak za računalnike iz Hoferja sem slišal, da so dober nakup, čeprav Hofer ni računalniška trgovina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, imaš kaj iz Lidla al ne? ker tema je jasna.

 

Je pa že gori nekdo napisal smiselno, da čelad in ostale opreme ne delajo v Lidlovi pekarni, ampak robo naročijo pri izdelovalcu, ki rebranda kakšno bolj znano znamko in zaradi mase lahko spusti ceno.

 

Pa tam je nekdo napisal, da ima čelada 1500g... Ok, ni najmanj, ampak dajte podatke o "svojih" preklopnih npr., to rabiš Kličko vrat.

 

Mislim da ima moja integralka okoli 1200-1300, tako da z 1500 kros vozit - no je dober trening.

 

Smešno kam je prišla ta tema!

Normalno da ne bo en, ki ima denar in hoče dobro opremo šel v Lidla ali Hoferja ampak bo kupil tapravo zadevo. Nekdo, ki pa nakupuje v Louisu, Polotu in podobnih moto-diskontih pa naj kar pogleda to lidl/Hofer robo, da ne bo enake preplačal pri prej omenjenih! Še zdaj se spomnim interomta pred par leti in avtobusa Slo motoristov, ki so navalili na neke poceni rokavice za 20€ in takimi šivi ko da jaz pa hčerka malo probama na roke šivat.

 

Jaz od moto opreme nimam nič iz nobene od omenjenih trgovin, mam pa iz Lidla in Hoferja večino opreme za kolo, pa nekaj za tek, pa.... Za moje kolesarjenje je dovolj, kolega ki pa dela po par 100 km na teden na kolesu pa nebi tega nikoli oblekel čeprav priznava, da ni tako švoh roba ampak on vseeno rabi boljšo.

 

BMW-jaši pa lahko grejo v Hoferja samo po sladoled :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom te kolenske ščitnike vzel ven ali pa jih bom porezal, ker so preveč nerodni.

Rabim ene hlače, ki bodo vsestransko uporabne, za hladnejše in vroče dneve, verjetno z odstranljivo podlogo in več zračniki. Hkrati morajo biti hlače udobne in čim bolj normalnega izgleda, kot so hlače iz jeansa ali podobno, da ne bom zgledal kot kak vesoljec v skafandru, ko bom hodil po kakšnih trgovinah ali restavracijah. Sem videl, da nekateri imajo take hlače, pa ne vem, kje jih dobijo.

Ej. v moto sferi je BMW odgovor na vse :P

Zdej pa resno. BMW Atlantis je po moje ultimativna touring moto obleka. Zgledas ko civil, si dobro zasciten pred padci in pred vremenom. Je pa cist nek druzga kot budget lidlova oprema

http://www.ridermagazine.com/gear/bmw-atlantis-4-leather-motorcycle-riding-suit-review.htm/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej. v moto sferi je BMW odgovor na vse :P

Zdej pa resno. BMW Atlantis je po moje ultimativna touring moto obleka. Zgledas ko civil, si dobro zasciten pred padci in pred vremenom. Je pa cist nek druzga kot budget lidlova oprema

http://www.ridermagazine.com/gear/bmw-atlantis-4-leather-motorcycle-riding-suit-review.htm/

Ja kaj ga pa ti serješ :P za ta denar dobiš v Lidlu cel kombi oblek,jih maš dokler boš lohk nogo čez sedež motorja dvignu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!