Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

Ej. v moto sferi je BMW odgovor na vse :P

Zdej pa resno. BMW Atlantis je po moje ultimativna touring moto obleka. Zgledas ko civil, si dobro zasciten pred padci in pred vremenom. Je pa cist nek druzga kot budget lidlova oprema

http://www.ridermagazine.com/gear/bmw-atlantis-4-leather-motorcycle-riding-suit-review.htm/

 

Ja pa namesto TDM-ke mu predlagaj še Panigaleja :) Mam predhodnika Atlantisa, kupil sem ga 1997 in je ob vseh kilometrih in slabem vzdrževanju še vedno odličen (edino prevroč za poletje) ampak že takrat sem ga dobil superugodno pa je stal krepko. Ta atlantis je tako po enem hitrem pogledu na net okoli 1500€  :BUA:  tako da bi moral dobit par dni prepovedi pisanja ker sploh omeniš kaj takega v tej temi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa namesto TDM-ke mu predlagaj še Panigaleja :) Mam predhodnika Atlantisa, kupil sem ga 1997 in je ob vseh kilometrih in slabem vzdrževanju še vedno odličen (edino prevroč za poletje) ampak že takrat sem ga dobil superugodno pa je stal krepko. Ta atlantis je tako po enem hitrem pogledu na net okoli 1500€ :BUA: tako da bi moral dobit par dni prepovedi pisanja ker sploh omeniš kaj takega v tej temi.

Panigale?!?! BOGOKLETSTVO!!! Pervy odgovor je vedno BMW! :D

Od lidlove opreme imam nogavice, kr neki, sem pa vesel z kolesarskimi gatami. Ne kolesarske hlace, samo podlozene gate. Fine so tud na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam še nič iz Lidla ali Hoferja za motor ker ni vedno na razpolago, tiste dneve, ko je, sem pa še vedno spregledal.

Ampak za računalnike iz Hoferja sem slišal, da so dober nakup, čeprav Hofer ni računalniška trgovina.

 

Računalniki so Medionovi, ne Hoferjevi :)

 

Saj tudi Coca Colo prodajajo in še kaj, kar je priznano in znano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Računalniki so Medionovi, ne Hoferjevi :)

 

Saj tudi Coca Colo prodajajo in še kaj, kar je priznano in znano.

In strupeno si pozabil dodat.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://tinyurl.com/http-www-avto-net-OPREMA-ad

 

:slap: ,,,,sigurno narejeni iz deviške kožice......

 

 

 

oprema-lidl-hofer...po 5 sezonah služi namembnosti....polnilec akku...tank torba....itd.....!!!

Te so pa pocen,sigurno kakšna škart roba :P

Tile mi zgledajo, kot da so iz Eurospina :)

Ne,ne sm jih v Merkatorju vidu poleg bučk :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ta denar ti jih verjetno hodijo na dom enkrat na teden spucat in namazat z globinom...

600€ za škornje? Za tak denar morajo it škornji sami v kopalnico se očistit pa namazat...

 

On topic: Lidlovo podperilo je meni super. 

Popravljeno . Popravil MilanAndonovski
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo,da tema nima nič z znamko o kateri eni te isti nabijajo vsepovsod :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa nihče ne upa priznati, da ni denarja za propeler... Nabijanje je pa zastonj.

Sicer pa... tudi v Lidlu se najdejo dobre stvari, celo kvalitetnejše, kot v Lojzu. Ne vse, je pa kar nekaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se nisem videl teh hofer lidl celad je pa dejstvo vseeno to da obstajajo standardi in normativi, ki jih mora izdelava celad dosezt po svojih razredih zascite, tako da je glih tako varna. Ostala cena v celadah je pa udobje, tihost,... itd, kar pa itak vsak sam preceni pri sebi. Mogoce so celo boljse kot tiste do 100€ v moto trgovinah in so cisto ok za kaksne skuterje al pa ciaote ki se po Lublan gonjo dostkrat tud brez celade ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dones sem stestiral korduro,škornje in čelado,nič iz Hoferja in Lidla,bom reku,da je roba dobro opravila svoje delo saj sem kljub kar dobrem padcu ostal nepoškodovan,no razen zvinov,udarcev in podpludb ni hudega :OK:

No zdej bomo stestiral še Lidlovo in Hoferjevo ponudbo,saj za druge ni časa :P se vidimo v Lidlu :lol1: mogoče pa si kupim še kakšen motor,k sem tega uniču,sam vraga ne vem kje ga najdem,al  zraven kruha ali zelenjave :hmm:  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki malo .....resno ti to? O testiranju vzdržljivosti in opustošenju dvocikla mislim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki malo .....resno ti to? O testiranju vzdržljivosti in opustošenju dvocikla mislim.

 

itak :P ... dons sm pred lidlom vidu par bmflov ... mislim, da so jih prodajali :krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki malo .....resno ti to? O testiranju vzdržljivosti in opustošenju dvocikla mislim.

Na žalost resno :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sezona se še prou začela ni! Dobro da se je srečno končalo. Zdej pa eno fajn, da bo masirala :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Večina moje opreme je iz Lidla (jakna, hlače, škornji...). Moram reči, da sem že doživel padec z to opremo in lahko rečem, da je kar solidna glede na ceno. Zraven bolečin (oprema je zares slabo podložena), sem malo strgal jakno, ter en pašček na hlačah, vendar so svoje delo dobro opravile. 

 

Moteča je edino jakna, ki med hitrejšo vožnjo plapola, kljub temu, da jo imam nastavljeno karseda tesno, ne pomaga niti, če jo spnem z hlačami. Pa še trgat se je začela... :BUA:

 

Torej priporočam hlače in škornje, tudi rokavice ne zgledajo slabo, ostalo pa raje kje drugje... :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haaa... pri "moji katastrofi" praktično pri skoraj že nula brzini so pa ščitniki na ixonovi jakni ostali nepoškodovani (aja tut strgalo se ni nič), spodaj pa zdrobljena rama, ključnica, in prvi ledveni vretenc... in odjebal sezono! Pa kar se rame tiče še najbrž več!

 

Ma ne vem če ne bi Lidl bolše opravil naloge!

 

kar se mene tiče... lidl, hofer, lojz, polo... isti kurc vse skupi!   Važno je samo kolk maš sreče in ne kolk plačaš gnarjev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lidl?

No, jaz sem v nekem pogledu še slabša. Ko so mi vrli frendi tiščal na glavo mojo prvo čelado, so bile to izključno Šubertke in Nolanke-  pa sem zavihala riuc in si po nekaj urah izbrala Probajkerja v Louisu.

 

V Lidlu sem 1x reskirala- in prav zato sem na strani kmeta- kdor poceni kupuje, najdražje kupuje. Imam Lidlov nahrbtnik in po dveh letih ima strašne težave z glavno zadrgo. O.k., si misliš- vsake 2 leti po 25 ojro, s tem, da so mi sred Šentjakoba tangice pa mikice ven frčale  :klicaj: . Neugoden feeling. :blush:  Z Vanuccijevo endura jakno sem predlani užgala pri 60-70km/h in razen modric in odpiljenega našitka pa trajne asfalt umazanije ni blo. Ne upam ti predlagat Lidla. Jebiga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!