Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

Norc so so, dobijo se skor v vseh štacunah, povečini so univerzalne gume in pašejo skor na vsak model, mislim da se jim pravijo Durex....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za verigo pucat kot je že nxyz povedu je petrolej,odličen. Hitro opravi delo pa še pocen je. Za feltno pucat je pa WD-40 zakon. Ketno se pa maže samo in izključno z Motul Factory line pa bo ketna vedno mastna in feltna čista. srečno

Če je WD40 zadnji na spisku, potem se strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za feltno pucat je najboljše čistilo za odstranjevanje maščobe v kuhinji, ki se ga dobi v Lidlu ali Hoferju, pa še dosti cenejše je ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za feltno pucat je najboljše čistilo za odstranjevanje maščobe v kuhinji, ki se ga dobi v Lidlu ali Hoferju, pa še dosti cenejše je ...

 

Brez zamere...ampak se vidi, da še nisi probal navadnega petroleja. Tudi sam sem mislil, da so tista čistila za maščobo dobra...ampak :BUA:  :BUA:  :BUA: ...ko sem probal navadni  petrolej za svetilke, :hooray:  :hooray:  :hooray:  sem vso tisto kemijo vrnil babi v kuhinjo, pa naj se matra, šprica 2x ali 3x, pa drgne iz leve na desno, pa iz desne na levo... še naprej. Jaz se ne več... :grrr  :grrr

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tedybear res še nisem probal petroleja ... ko pucam motor od moje boljše polovice, se zapeljem do ročne avtopralnice, najprej pošpricam zadnjo feltno z tem kuhinjskim čistilom operem celotni motor in na koncu še feltno ... bolj čista kot je ne more biti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tedybear res še nisem probal petroleja ... ko pucam motor od moje boljše polovice, se zapeljem do ročne avtopralnice, najprej pošpricam zadnjo feltno z tem kuhinjskim čistilom operem celotni motor in na koncu še feltno ... bolj čista kot je ne more biti ;)

 

Se pravi verigo opereš z visokotlačnim čistilcem.. To ni ravno nekaj kar bi verigi in tesnilom pretirano koristilo, veš.. Jo je v tem primeru bolje pustit malo zapacano..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem probal lidlovo podkapo. Presenetljivo dobro je opravla svoje delo, glede na to da je na primorskem ful pihalo ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Jure ne vem kje sem zapisal, da verigo perem z visokotlačnim čistilcem ... z malo truda se da oprati feltno brez, da pereš verigo in tesnila(pri lezajih) zraven ... BTW sem bil v mladih letih 10 let vzdrževalec na eni firmi in imam o tesnilih, verigah, ležajih kar nekaj pojma ... :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Jure ne vem kje sem zapisal, da verigo perem z visokotlačnim čistilcem ... z malo truda se da oprati feltno brez, da pereš verigo in tesnila(pri lezajih) zraven ... BTW sem bil v mladih letih 10 let vzdrževalec na eni firmi in imam o tesnilih, verigah, ležajih kar nekaj pojma ... :sleep2:

 

Sklepal sem na podlagi tega, ker imajo po mojih izkušnjah vse ročne avtopralnice kjer lahko pereš motor sam, načeloma samo visokotlačne čistilne naprave. Če je pa pri vas kako drugače se pa opravičujem zaradi zmotnega sklepanja in napačnega zaključka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MI lahko kdo pove v katerm lidlu se lahko kupi oprema'?

 

GLEDAL SEM TU V BISTRICI IN NIČ NIMAJO

Pri nas v lj (štepanjsko naselje) imaš spodnjega perila še kok hočeš, nekaj rokavic je ostalo in štumfi... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MI lahko kdo pove v katerm lidlu se lahko kupi oprema'?

 

GLEDAL SEM TU V BISTRICI IN NIČ NIMAJO

Kot že zapisano, to je del akcijske ponudbe. Pojdi v 'svoj' Lidl in ti bodo rade volje priskrbeli kos opreme, ki je v kateri njihovih poslovalnic. Boš pa počakal dva dni, da naredijo premik. Sem že par stvari tako kupil, po preteku akcije. Drugače so pa te njihove akcije nekje v začetku marca, če se ne motim. Pa v Hoferju tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MI lahko kdo pove v katerm lidlu se lahko kupi oprema'?

 

GLEDAL SEM TU V BISTRICI IN NIČ NIMAJO

Nad temi akcijami imaš napisano telefonsko številko katero pokličeš in lahko naročiš

Drugače pa vprašaš prodajalko.

 

S katere bistrice si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi ,ko že povsod vse zmanjka imajo dost vsega še v Šentjurju pri Celju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja motoristično opremo so imeli že kakšen mesec nazaj, tako da boš težko še kaj našel, sam sem kupil rokavice in so kar vredu, pri +30C me ni zeblo v  prste,ko pa ti je vroče oz ko ti roke začnejo švicat pa gredo mal težje dol, hoče notranjost rokavic silit ven..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobleke so vredu, jaz jih imam par kompletov. Podkapa, ki so jo imeli letos, se mi tudi zdi super. Predlani kupil hlače, po niti ne 10.000 km je popustil en šiv spodaj na hlačnici in skozi luknjo vleče not. Za začetek so OK, za kaj več pa ne.

 

Rokavice sem kupil punci, pa so bile OK za to, kolikor se je vozila z njimi. Jih pa ni za primerjat s kakšnimi normalnimi rokavicami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Glede Lidlovih/Hoferjeve škornjev pojdite raje mimo. Sam jih nisem mel, sem se pa nagibal k nakupu le teh, saj so bili malo manj kot 50e.

Dva kolega sta jih imela, pa normalno delala z njimi, pa navkljub temu da sta bolj rekreativca so šivi vsi pomebnili ven, zadrge kaput, ježki so se strgal s šivov in ostali prilepljeni. Da o kakšnem škripanju ne govorim.

 

Bolš dvakrat premislit, kaj kupit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jih ima en kolega  že tadrugi par  prvi par mu je zdržal okrog 50000km potem jih je pa zamenjal ker je naredil luknjo skoz podplat  zdaj ima drugi par že okrog 30000km pa nobenih problemov. Je pa tip pedanten in lepo skrbi in dela s s vojo opremo (so pa iz hoferja) Tako da so lahko tvoja kolega pregroba ali pa sta imela smolo oz ima moj frend srečo ;) uglavnem on je zelo zadovoljen 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sploh ni res. Za svojo ceno so čisto solidni. Meni so pri praktično vsakodnevni uporabi služili 5 let, potem pa se je dejansko obrabila zadrga (ampak to je nekaj tisoč odpiranj/ zapiranj) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so edini škornji ki ne premočijo, vsi ala gorotex, simpatex in ostali xxx  po fejst dežju iz njih izliješ vodo, iz teh plastičnih pa ne, ker si suh, preverjeno!Mam ravno zaradi tega en par da se mirno vozim po dežju če že moram kam iti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sploh ni res. Za svojo ceno so čisto solidni. Meni so pri praktično vsakodnevni uporabi služili 5 let, potem pa se je dejansko obrabila zadrga (ampak to je nekaj tisoč odpiranj/ zapiranj) .

lp

Se strinjam! Sam sem sicer zamudil akcijo, jo je pa ujela moja šefica - beri žena :grim  in je z ene 3kkm letno že dve leti zelo zadovoljna. Ne morem pa tega trditi za moje SIDI škornje, ki sem jih moral po ene 10kkm dat popravit zaradi odlepljenih podplatov na več krajih.

Hja čelada od Hoferja je pa res bolj socialna. Po ceni pač.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!