Skoči na vsebino

Kje je koledar?


Priporočene objave

Precej hudih besed je bilo izrecenih... Nekatere upraviceno, nekatere ne... Pa saj ni vazno. Jaz predlagam, da vseeno ne opustimo zadeve, ker predstavlja vseeno neko aktivnost in ne pasivnost. Veliko se vas pocuti uzaljene, razzaljene, zadete direktno v srce.... Ampak dajmo, zacnimo od zacetka. Veliko je bilo tudi dezinformacij...

Recimo, zacnimo s takim scenarijem:

Gugo da idejo za koledar.

Noise in Codeine kot snovalca Motosveta imata seveda pravico (ne) dati zegen... ampak ga data.

Vsi skupaj se dogovorijo o podrobnostih koledarja... torej nic nagih bab ali decov... Se dogovorijo, da od vsakega dobijo podpis, da ne bo tozil, ker bo na javni listini. Da zdelegirajo, kdo bo kaj naredil.. Da povabijo ostale motosvetovce k izdelovanju koledarja... Da vsak motosvetovec prispeva po svojih moceh k uresnicitvi ideje...

Ko vse to zgucajo, popijejo se en dodaten pir po lastni izbiri, si sezejo v roke in veselo oddidejo vsak na svoj konec.

In da se naredi koledar, v veselje vseh motosvetovcev...

A ne bi bil tak zakljucek lep?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregsi - Salamon!

Dobra rešitev. Mislim, da se bo dala izpeljati med zrelimi ljudmi.

Moje skromno mnenje pri vsem tem je, da je Gugo pač hotel nekaj dobrega storiti za Motosvet, vendar preveč po domače, kar pa mu ne gre zameriti, saj vsi ljudje nismo strokovno podkovani na vseh področjih, Noise pa se pač obnaša v smislu "dobrega gospodarja", kar je edino pravilno, saj se tukaj srečujemo samo po njegovi zaslugi, ker je on stvarnik Motosveta.

Torej, duhovi pomirite se, stopite skupaj in uredite zadevo tako, da bo vsem prav. Mislim, da imate skupno podporo vseh članov Motosveta. :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregsa & dado za predcztsednika. 8)

@ gugo: smiri zivcke,nobeden ne zahteva,da se zakopljes v drek. :wink:

@ noise & codeine: stopita skupaj z gugo-jem in naredite ta koledar,da ne bo ves tisti cas in napor brez veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upsss, jaz sem pa mislil, da so te stvari vse pošlihtane. :oops: :oops:

Bi pa rad imel koledar, kjer bi manekene, osebe in motorje poznal. Sorry, moja pripomba v navajani temi je bila rečena v hecu, saj samo pubece pa res ne bi gledal, ko imamo pa tudi dekleta motoristke.

Upam, da se boste zmenili, kot je treba in bomo motosvetovci imeli priliko kupiti dober koledar. :D

Z dobro voljo in s spoštovanjem trudov drugega zna tudi ta projekt zaživeti. :D

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo, daj pliiiizzzzzz pomiri se. Pa ne koruze v puško vrečt. Glede na to, da IMAŠ podporo lastnikov vendar ni treba ničesar drugega kot da danes v OLPu sedete skupaj k enemu pivu in se dogovorite o zadevah, ki jih je Noise napisal. Mislim, da ima prav, tebe pa podpiram v tvoji ideji. Go Gugo, go Gugo.

Ajd, pa se vidimo v OLPu danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo, daj pliiiizzzzzz pomiri se. Pa ne koruze v puško vrečt. Glede na to, da IMAŠ podporo lastnikov vendar ni treba ničesar drugega kot da danes v OLPu sedete skupaj k enemu pivu in se dogovorite o zadevah, ki jih je Noise napisal. Mislim, da ima prav, tebe pa podpiram v tvoji ideji.

Hear hear. Gugo, najprej tak zagon in dobra ideja, zdaj pa takle kalimerizem... Dej ga sr't, formalnosti je pač treba dorečt, da ni potem kaj narobe in hudič v bajti. Pa nihče ne govori o nobenem posipanju s pepelom ampak le o odraslem obnašanju...

Še vedno sem, kot sem napisal v moji razlagi dvakrat, za:

Sicer nisem mislil napisati nič, dokler se z "iniciatorjem" ne vsedeva za šank in ob pivu podebatirava, kakšni so njegovi nameni

....

....

....

Ker me je bojda klical iz Nemčije, pričakujem srečanje - ali vsaj telefonski razgovor - , ko se vrne domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregsov scenarij

Recimo, zacnimo s takim scenarijem:

Gugo da idejo za koledar.

Noise in Codeine kot snovalca Motosveta imata seveda pravico (ne) dati zegen... ampak ga data.

Vsi skupaj se dogovorijo o podrobnostih koledarja... torej nic nagih bab ali decov... Se dogovorijo, da od vsakega dobijo podpis, da ne bo tozil, ker bo na javni listini. Da zdelegirajo, kdo bo kaj naredil.. Da povabijo ostale motosvetovce k izdelovanju koledarja... Da vsak motosvetovec prispeva po svojih moceh k uresnicitvi ideje...

je prava pot, edino

Ko vse to zgucajo, popijejo se en dodaten pir po lastni izbiri, si sezejo v roke in veselo oddidejo vsak na svoj konec.

tukaj se z njim ne bi strinjal... bi še kakšnega, ne samo enega :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav!

Ko sem prvič opazil forum, sem videl, da je poln zabave in veselja

In ga tudi tazga sprejel.-verjetno nisem edini tak!

Kle pa je očitno prišlo do iskrenja med zabavo in strogo resnostjo!

gugo dolga je bila tvoja pot iz Nemčije in prijatelj naspi se malo in nato piši- sej vem da si užaljen, vendar nobena juha se ne poje tako vroča, kot se skuha.

Če nisi opazil te pa podpira neverjetno veliko članov motosveta!

nois- moj poklon za ustvaritev in vzdrževanje spletnih strani MOTOSVET.COM

Vendar kakor sem jaz razumel, je gugo hotu narediti koledar z člani motosveta in ne motosvet.com (mogoče se je malo narodno izrazil v naslovu)

Ti pa si naredil isto napako, ki jo očitaš gugotu -napadel si ga da si komisija in da vse odločaš, valda je fant mal poskoču-tudi jaz bi (ne da bi ga prej vprašal)

Pa tudi svoje razloge si šele zdajle argumentiral ko je zavrelo, se ti ne zdi malo pozno? (sej če bi prej to pojasnil meni verjami, da bi se tudi gugo drugače obrnu!)

Pa ne zdej odgovarjat kdo bi mogu kaj prej narest, ker očitno sama dobr vesta!

Mal bi morala svoj ego na stranski tir postavt in se na pijači dobit in se odločit kako naprej, če bosta obe strani še vedno zainteresirane- vendar to morta narediti sama brez UNPROFOR-ja (drugi člani )

Itak če se pa hoče narediti koledar na nivoju, je pa treba profesionalce najet, ker imajo edino oni taprave delovne pogoje za tak projekt!

LP

Boboxsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk nekaj predlagam : ker vas poznam nekatere bolj nekatere manj in vem da ste vsi po svoje pametni in sposobni vas prosim da stopite skupaj in kaj naredite v tej smeri ker ideja se mi zdi enjratna in vem da boste izpeljali do konca, seveda z malo več resnosti in kot pravi motoristi in motoristke in z manj metanjem polen pod noge ker verjamem da ste to sposobni izpeljati kot dedci !!!!! Jaz lahko pomagam le tako da se slikam za na koledar s kakšnim V-MAKSOM da ne bo videti take razlike v velikosti med motorjem in mano :lol: :lol: ( mal heca no) Dejteb stopit skupi pa zrihtite sej niste pet letne mevže!!!!

vaš oči !!! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej nic nagih bab

Ah tak koledar bo pa brez veze :twisted:

Tadej

Res je.

Pol je pa čist vseen če maš tistga,

kjer vsak dan eno številko stran odtrgaš.... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbudi se Gugo!

In zvečer se prikaži v OLP, čeprav mene ne boš tam srečal. Mislim da z noisem dobita za toliko pirov da ni hudič da se ne bi zmenila in obstaja nevarnost da bi morali odnesti ven čeprav se tega ni bati saj sta vendar ODRASLA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbudi se Gugo!

In zvečer se prikaži v OLP, čeprav mene ne boš tam srečal. Mislim da z noisem dobita za toliko pirov da ni hudič da se ne bi zmenila in obstaja nevarnost da bi morali odnesti ven čeprav se tega ni bati saj sta vendar ODRASLA.

he he ....HANZI...nic bat, sva se ze zmenla....pa itaq je premraz za pivo :wink: ! Pa da nebos pozabu...tudi ti si se vedno model za nas koledar, te pridemo u klinicnega obiskat...he he...pa se kako sestro za pozerat preprici...

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!