Skoči na vsebino

SLOVENIA SPEED DAY


Zoki461

Priporočene objave

Vreme bo lepo, sončno, obljubljene so temperature od 23-26 stopinj! :kva1:

Link1: http://www.accuweath...a/forecast.aspx

Link2: http://www.meteo-inf...p?aGrad=grobnik

Ja le glej, d boš šu vsak dan k maš molt, d bo res O:-) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pa js bi še vojzo mal sm že najdu open day je 15.9 2010 tk da če bo kolega lahk pelo motorje že v sredo pridemo v sredo drgač pa pridemo v četrtek oz. če ma kdo kaj placa na prkolici grem iz velenja :beer1: :beer1: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dirkah bomo najboljšim razdelili kar 19 pokalov! V vseh treh dirkah od prvega do petega mesta, najhitrejšemu na kvalifikacijah za vsako dirko in tudi pokal za najhitrejšo dirkačico!

Živo. jast bi že vplačal samo spravljam še motor skupaj ma mislim,da bo ratalo. :whistle: Zanima me če so še fraj mesta,da ne bi prišel 16.9.dol in bi bilo zasedeno upam,da ne.

L.P. :yea1:

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živo. jast bi že vplačal samo spravljam še motor skupaj ma mislim,da bo ratalo. :whistle: Zanima me če so še fraj mesta,da ne bi prišel 16.9.dol in bi bilo zasedeno upam,da ne.

L.P. :yea1:

Ni vrag da ne bo še kaj prostora, vsekakor take gužve ne bo kot je to na Slo. dnevu kaj takega je tudi težko ponoviti v tem malem slovenskem prostoru. Če imaš namen oddaj prijavo, da te čakajo že spisani dokumenti. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vrag da ne bo še kaj prostora, vsekakor take gužve ne bo kot je to na Slo. dnevu kaj takega je tudi težko ponoviti v tem malem slovenskem prostoru. Če imaš namen oddaj prijavo, da te čakajo že spisani dokumenti. :)

Ja imaš prau,ma saj če je preveč ljudi tudi ni dobro.Prijavo bom pa kar takoj oddal. :D

L.P. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre kdo le na turistične vožnje? še nisem bil na grobniku in mi zadeva deluje zelo zanimiva. sedaj lobiram za dopust in če mi rata bom šel.

štartam iz gorenjske in če bi se mi kak bajker pridružil oz se jim lahko pridružim jaz bi šli lahko skupaj - furca dol, odfuramo turistične vožnje, vmes kak kafe in kaki čevapi in furca nazaj.

:yes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz pa moj greva (če bo vreme seveda), sm mislm, da boš glede na lokacijo ti šel po drugi poti dol.....midva greva čez Delnice (čeprov i tiste poflikane rovte nč ne dišijo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre kdo le na turistične vožnje? še nisem bil na grobniku in mi zadeva deluje zelo zanimiva. sedaj lobiram za dopust in če mi rata bom šel.

štartam iz gorenjske in če bi se mi kak bajker pridružil oz se jim lahko pridružim jaz bi šli lahko skupaj - furca dol, odfuramo turistične vožnje, vmes kak kafe in kaki čevapi in furca nazaj.

:yes:

mi gremo tud iz gorenjske...kar nekaj motorjev in gremo skor vsi na turistično furo...gremo lahko skupaj...če si za, sporoči...lahko na PM

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre kdo le na turistične vožnje? še nisem bil na grobniku in mi zadeva deluje zelo zanimiva. sedaj lobiram za dopust in če mi rata bom šel.

štartam iz gorenjske in če bi se mi kak bajker pridružil oz se jim lahko pridružim jaz bi šli lahko skupaj - furca dol, odfuramo turistične vožnje, vmes kak kafe in kaki čevapi in furca nazaj.

:yes:

Lahko sporočiš Ime in Priimek če boš peljal turistično da te dam na seznam, tako ti ne bo potrebno plačati vstopnine pri rampi za vhod na grobnik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pizdo, če pa so vsi ti eventi vedno čez teden.... :(

V nasprotnem primeru pa bi se štartnina skoraj dva kratno povečala :( , glede na najem proge s strani Grobnika (sobota, nedelja) žal je za dokaj ugodno oz. še sprejemljivo varianto to edina možnost :)

Popravljeno . Popravil crusty
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nasprotnem primeru pa bi se štartnina skoraj dva kratno povečala :( , glede na najem proge s strani Grobnika (sobota, nedelja) žal je za dokaj ugodno oz. še sprejemljivo varianto to edina možnost :)

Ja saj jaz to vse razumem, ampak žal, vsi pa si ne moremo kar tako privoščit dopusta, žal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitr veze ponucat, pa zrihtat, da se vremenska napoved poprav... neki napovedujejo, da bomo drugač mokri :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitr veze ponucat, pa zrihtat, da se vremenska napoved poprav... neki napovedujejo, da bomo drugač mokri :cry:

V Marofu najbolj zadane tale

http://www.wetter24.de/de/home/wetter/reisewetter/ortewetter/stadt/385X106/cavle/ubermorgen.html

Za Čavle je iz iste hiše trenutno razmeroma solidna napoved,

le do 20% možnosti dežja popoldan in do 10% za dopoldan.

Zveze nej kar delajo, napoved pa ZADANE:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Marofu najbolj zadane tale

http://www.wetter24....ubermorgen.html

Za Čavle je iz iste hiše trenutno razmeroma solidna napoved,

le do 20% možnosti dežja popoldan in do 10% za dopoldan.

Zveze nej kar delajo, napoved pa ZADANE:naughty:

Samo malo predaleč si stran, lokalno morš gledat. po besedah vulkanizerja na grobniku je Aladin najbolj točen: http://www.aladin.info/vremenska-prognoza/HRXX0006-Rijeka-Hrvatska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitr veze ponucat, pa zrihtat, da se vremenska napoved poprav... neki napovedujejo, da bomo drugač mokri :cry:

Grobnik in vremenska napoved še nikoli nista šla skup tko da mislim da ni bojazni :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!