Skoči na vsebino

SLOVENIA SPEED DAY


Zoki461

Priporočene objave

Tud si bil dol... pisuka, ka pa nis nc reku....

Seveda sm biu...smo turistišno skup vozil, pa sm že hotu do tebe pridt k je bla prekinitev zarad ola na stezi, sm se pa že prej zaklepetou :P Prejšn tedn smo se pa čez Kranj pa do Labor skupej pelal če se spomniš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V IMENU CELOTNE EKIPE SE ZAHVALJUJEM VSEM UDELEŽENCEM VČERAJŠNJEGA SLOVENIA SPEED DAY-a TER RAVNO TAKO OBISKOVALCEM ZA OGLED DOGODKA.

VREME NAM DOPOLDAN NI BILO NAKLONJENO, AMPAK SE JE ČEZ DAN LE UREDILO.

PODOBNI DOGODKI SO V SLOVENSKEM MOTO SVETU V VELIKEM POMANJKANJU IN RAVNO S TEGA RAZLOGA JE BIL VČERAJŠNJI TUDI ORGANIZIRAN. NEKAKO SMO MNENJA, DA "NAM JE RATALO" KAR PA BOSTE SEVEDA BOLJE POVEDALI VI VSI. NAPAKE SO VSEKAKOR BILE.... HAHA:))

USPEH ZA NAS SO BILI ŽE VSI NASMEJANI OBRAZI PO PRIREDITVI..............IN GLAVNA STVAR MINILO JE BREZ VEČJIH OZ. BOLJ TRAGIČNIH PADCEV.

Lp

Crusty

Da, po par dneh (ko evforija običajno mine), sem še vedno mnenja, da ste zastavljeni dogodek izpeljali odlično, brez opaznih napak (če so bile, jih bi moral iskati z lučjo) in profesionalno. Glede vremena: bil je popestritev vaše ponudbe, saj smo imeli možnost sprobat dotrajano "grobničko lepotico" najprej v mokrih pogojih pa nato primerjati s suho stezo :yes:.

Časovno situacijo ste uspešno prilagajali vremenskim in ostalim pogojem; "panoramci" so bili vsi po vrsti navdušeni nad trojčkom. Meni pa je na tem dogodku veliko pomenilo, da sem se počutil varno (kar pa seveda ni v vaših rokah, ker je odvisno od zrelosti in odgovornosti udeležencev da ne pretiravajo čez svoje osebne meje).

Zahvaliti se ti moram za konkretno pomoč in uporabne nasvete glede gumarskega materiala, ki je deloval brezhibno:worship:

Torej: vse pohvale tebi in tvojemu timu; uspeli ste 100%:worship: :hooray:

Ker zadevo res obvladate in glede na malo število tovrstnih dogodkov vroče upam da boste naslednje leto zadevo umestili na tapeto kot stalnico:yes: .

Lp

post-8560-000108800%201284715943_thumb.jpg

CARJI STE!!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na veliko zanimanje po fotografijah s piste posredujem obvestilo oz. sistem naročanja našega uradnega fotografa, naj omenim, da je naredil cca 4.000 fotk, tako, da je poslikan vsakdo tudi vozniki na turistični vožnji:

FOTOGRAFIJE IZ GROBNIK-a,

SLOVENIA SPEED DAY 16.09.2010

Posnetih je bilo več kot 4.000 fotografij, tako da se bo vsak voznik lahko našel na nekaj fotografijah.Le te se dajo naročiti, oziroma tudi dobiti najprej v pomanjšani izvedbi na email naslov (kot predogled). Potrebno bo sicer nekoliko potrpežljivosti, saj tako velika količina fotografij zahteva svoj čas za sortiranje in iskanje po posamičnih voznikih. Zaradi tega je potrebno tudi za lažje iskanje fotografij na mail naslov fotografa poslati kontakt z poizvedbo po fotografijah.

Poizvedba za fotografije mora vsebovati startno številko, skupino v katerih se je vozilo, nato pa še model motornega kolesa+opis, ter opis kombinezona in čelade. To so potrebni podatki za lažje iskanja fotografij.

(Primer opisa: startna 122-hitra skupina, dirka 1000 in Open, črni superduke t motul nalepkami, ter akrapovič izpuhi, črno beli Alpinestars kombinezon, bela X-Lite čelada)

FOTOGRAF: ZZ_FOTO / Željko

GSM: 041 604 620

Email: zz_foto@live.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sem se še jest enkrat spravla na ta "kamnodrom", Crusty & team najlepša hvala za odlično preživet dan. Organizacija super, vzdušje tudi, kej Zjutraj nas je malo presenetil dež, ampak sem vsaj imela čas v miru nauštudirat vrstni red ovinkov (Gamma, hvala k si se šel mamo raco par krogov :blush: ),

Ni za kaj.

Respect za tiste kroge, ki si jih opravila za temi račjimi :notworthy: :whistle:

Pa seveda hvala ti za odlično družbo in mesto v tvojem rajsing timu:D

Popravljeno . Popravil Gamma
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na veliko zanimanje po fotografijah s piste posredujem obvestilo oz. sistem naročanja našega uradnega fotografa, naj omenim, da je naredil cca 4.000 fotk, tako, da je poslikan vsakdo tudi vozniki na turistični vožnji:

FOTOGRAFIJE IZ GROBNIK-a,

SLOVENIA SPEED DAY 16.09.2010

Posnetih je bilo več kot 4.000 fotografij, tako da se bo vsak voznik lahko našel na nekaj fotografijah.Le te se dajo naročiti, oziroma tudi dobiti najprej v pomanjšani izvedbi na email naslov (kot predogled). Potrebno bo sicer nekoliko potrpežljivosti, saj tako velika količina fotografij zahteva svoj čas za sortiranje in iskanje po posamičnih voznikih. Zaradi tega je potrebno tudi za lažje iskanje fotografij na mail naslov fotografa poslati kontakt z poizvedbo po fotografijah.

Poizvedba za fotografije mora vsebovati startno številko, skupino v katerih se je vozilo, nato pa še model motornega kolesa+opis, ter opis kombinezona in čelade. To so potrebni podatki za lažje iskanja fotografij.

(Primer opisa: startna 122-hitra skupina, dirka 1000 in Open, črni superduke t motul nalepkami, ter akrapovič izpuhi, črno beli Alpinestars kombinezon, bela X-Lite čelada)

FOTOGRAF: ZZ_FOTO / Željko

GSM: 041 604 620

Email: zz_foto@live.com

...............................................................................................................

ZANIMAM SE ZA FOTOGRAFIJE ,YAMAHA 600 TRENING DIRKA 600,POCASNI MODRE BARVE ST 38 KOMBINEZON MODRO BELE BARVE RDECE BELA CELADA NALEPKE MONSTER

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...............................................................................................................

ZANIMAM SE ZA FOTOGRAFIJE ,YAMAHA 600 TRENING DIRKA 600,POCASNI MODRE BARVE ST 38 KOMBINEZON MODRO BELE BARVE RDECE BELA CELADA NALEPKE MONSTER

http://www.facebook.com/profile.php?id=1004818887#!/photo.php?pid=80898&fbid=109565315770786&id=100001519554828

Tuki maš ene par svojih slik :beer1: :music3:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...............................................................................................................

ZANIMAM SE ZA FOTOGRAFIJE ,YAMAHA 600 TRENING DIRKA 600,POCASNI MODRE BARVE ST 38 KOMBINEZON MODRO BELE BARVE RDECE BELA CELADA NALEPKE MONSTER

ja res je zgornji opis pošlji z svojimi podatki na fotografov mail.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak tisti napis "

SLO SPEED DAY

"

ti pa res nebi bilo treba lepiti tako naveliko na vsako sliko :wacko:

Men se zdi da je to on fotograf iz gostilne stari del

ja sej je res tistega napisa nebi blo treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ti si kriv, da smo čakal na turistično pol, jz pa toooook živčna :kva2:, k je blo treba čakat .).....A si bil pr GVS-ovcih.....mislm mi pa smo eni dalejnci a, tm na kupu pa nben nbenmu nč ne reče :alien1: ......ja grmljavina je bla rajš na suhem v kombiju dokler se niso kranjcem vremena zjasnila in dokler s svojimi feni niste piste posušil :grim

moja krivda ja :whistle: nism bil pr GVS, zraven njih smo mi meli kamp

post-9362-094374800 1284894709_thumb.jpg

sej bol d je bil pod streho, še v suhem je tko tko, da pa še voda pride kam blizu, pol si pa tam ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...............................................................................................................

ZANIMAM SE ZA FOTOGRAFIJE ,YAMAHA 600 TRENING DIRKA 600,POCASNI MODRE BARVE ST 38 KOMBINEZON MODRO BELE BARVE RDECE BELA CELADA NALEPKE MONSTER

A si spet puzabu geslo od profila, da si novga odpru? hehe..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marko Hren #66, Honda CBR600RR nam je dovolil montažo naše HD kamere in tukaj sta dva posnetka:

dirka 600

Marko je dosegel odlično 2.mesto in konstantno vozil 1.35....le "soigralcev" se nič kaj dost ne vidi :P

dirka OPEN

http://www.youtube.com/user/crusty99crusty#p/a/u/0/wUnUhjHDVpg

tukaj se nazorno vidijo razlike v motorjih 600 ter 1000, brutalna moč tisočaka ter veliko večja okretnost, pozno zaviranje, večja vhodna hitrost šeststotaka, Marko je dobro borbal z litraši :OK: je pa res, da so take borbe za "malčke" lahko zaradi vožnje "čez mejo" v ovinkih lahko tudi usodne :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dirka OPEN

http://www.youtube.com/user/crusty99crusty#p/a/u/0/wUnUhjHDVpg

tukaj se nazorno vidijo razlike v motorjih 600 ter 1000, brutalna moč tisočaka ter veliko večja okretnost, pozno zaviranje, večja vhodna hitrost šeststotaka, Marko je dobro borbal z litraši :OK: je pa res, da so take borbe za "malčke" lahko zaradi vožnje "čez mejo" v ovinkih lahko tudi usodne :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavlam albumček, predogled uradnih fotografij, katere je poslikal naš uradni fotograf ZZ_FOTO / Željko

in se lahko pri njem naročijo na telefonski številki 041 604 620 ali preko maila pošljite svoj čim bolj podroben opis na zz_foto@live.com.:worship:

LINK: http://picasaweb.google.com/109458801287176120604/SloveniaSpeedDay

Lep ogled slik in veselo naročanje vam želi

S2-INVEST RACING TEAM

lp Zoki

post-13467-063725900 1284978984_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem vsem, ki ste morali dodatnih 15 minut čakati na dirko zaradi mojega olja na pisti, z deklcem sem zapel po tleh pa ga je prebilo, je pa bil že od lanskega padca načet, tako da je imel že čisto tanko steno

post-9362-005714100 1284713357_thumb.jpg

A zaradi tebe smo morali turisti cakati, da so se nam masine pregrele in gume ohladile! :P Se pa nimas za kaj opravicevati, si prisel koj povedat in so odgovorni lahko takoj ustimali zadevo (se njim pohvale!), dan je pa sel lepo in varno naprej! Respect!

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavlam albumček, predogled uradnih fotografij, katere je poslikal naš uradni fotograf ZZ_FOTO / Željko

in se lahko pri njem naročijo na telefonski številki 041 604 620 ali preko maila pošljite svoj čim bolj podroben opis na zz_foto@live.com.:worship:

LINK: http://picasaweb.goo...loveniaSpeedDay

lepe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda k se ti je tok dam mudil, sm te iskov pa zaman. Je pa res, da sm bil čist pr tazadnih dol, k sm letu po šihtu...

Samo-(gsx750F) skozi bokse...

post-15567-087546400 1284733439_thumb.jpg

Gandhi, hvala za fotko. Žau nimam kotnre. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tekmovanja oz. dirke so vsekakor bile na dovolj visokem nivoju, časi katere so dosegali, Bohte, Božič, oba Simoniča v 1000 ter Kranjc, Hren, Glušič v 600 so zavidanja vredni in na amaterskih dirkah na Grobniku ne ravno vsakdanja praksa, tako, da smo veseli, da so bile tudi dirke kvalitetne........čeprav kar utrudljive (8 krogov)

A to so tisti, ki so še pomokrem ogrevanju letel ko snete sekire.:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavlam albumček, predogled uradnih fotografij, katere je poslikal naš uradni fotograf ZZ_FOTO / Željko

in se lahko pri njem naročijo na telefonski številki 041 604 620 ali preko maila pošljite svoj čim bolj podroben opis na zz_foto@live.com.:worship:

LINK: http://picasaweb.google.com/109458801287176120604/SloveniaSpeedDay

Lep ogled slik in veselo naročanje vam želi

:hmm: Samo 64 fotk? :eek:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda sm biu...smo turistišno skup vozil, pa sm že hotu do tebe pridt k je bla prekinitev zarad ola na stezi, sm se pa že prej zaklepetou :P Prejšn tedn smo se pa čez Kranj pa do Labor skupej pelal če se spomniš...

Ja se spomnm :) Klepetula! :P

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Samo 64 fotk? :eek:

D.

Fotk je preko 4000 tako da potreben čas da jih uredi sem bil pri fotografu pa še ni utegnil, ker je polno zaseden tako da brez panike slike so!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!